Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123501) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Játékstáció ötöt hol lehet most ócsóé venni? Látom, pár napja volt a mediamarktban.. :(

(#123502) Kendek válasza ρσгτσ (#123500) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekünk sajnos nincsen hozzáférésünk ilyen kulcsokhoz, de ha szólt volna, akkor persze csináltunk volna valami hivatalosabb kis nyereményjátékot. Az én részemről a rangomnál fogva amúgy is kizárom magam. De jelen esetben éppenséggel már játszom a Ragnarökkel, szóval tényleg kerüljön olyanhoz, aki enélkül nem tudna mostanában.

<-ƘƘ->

(#123503) penge111 válasza opr (#123359) üzenetére


penge111
addikt

Én írtam neked privátba, hogy nem tudok mindig online lenni. De ha jól látom még aktuális, így itt is jelezném, hogy indulnék a GoW kód sorsoláson. Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget! :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#123504) ρσгτσ válasza Kendek (#123502) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem arra gondoltam, hogy a topikgazdának van hozzáférése, hanem ő bonyolítja le.

Pl. így.

Persze én senki nyakába nem akarok feladatokat aggatni. Csak azért írtam, mert lényegesen egyszerűbb és nem nyer minden második felhasználó macskája. :D

Én nem igazán szoktam ilyenekre jelentkezni, szóval nem fűződik hozzá érdekem. Csak mint ötlet/segítség említettem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123505) opr válasza Kendek (#123502) üzenetére


opr
veterán

Jah, varj, hogy az opcio, hogy ha legkozelebb van kulcsom, csak lepasszolom nektek es megoldjatok fasza, fair modon? Baszki. Ok, ezt most elcseszted, mert ezt megjegyeztem, legkozelebb igy lesz. :DDD
Es elore is koszonom, hogy leveisztek a vallamrol a lebonyolitast.

Mostmar ez ugy van/lesz, ahogy van, mostmar nem lenne korrekt varialni, de legkozelebb akkor ezzel elni fogok. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123506) .LnB válasza Kendek (#123502) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Xbox topikban, a felajánló megkeresi a topikgazdát. Aki kiír egy nyereményjátékot így: [link]
Majd a nyertes, a felajánlótól, tehát nem a topikgazdától, megkapja a kulcsot PM-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123507) Bobek198508 válasza Frod (#123497) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Szerintem meg pont most lett semmit mondó a 27e ft persze ez nem azt jelenti, hogy kicsi az összeg, inkább jobban megfontolja az ember mire költi!
Amíg a boltba 20e ft pár napi kaja (múltkor csak viccből kiszámoltam a rakott krumplit 5 főre 5000.-ft volt 2 napra) így a 27e ft semmi egy játékra :DDD

(#123508) Kendek válasza .LnB (#123506) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Rendben, viszont ennnek itt eddig nem volt hagyománya, mert nagyon ritka, hogy valaki játékot dobjon be a közösbe. De ha késztetést éreztek rá, akkor jelezzétek nyugodtan, és segítünk benne! :K

<-ƘƘ->

(#123509) .LnB válasza Kendek (#123508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja persze, nem is a ti "hibátok". opr is jár az Xbox topikban, tudhatta volna.
Így meg majd elviszi egy full random ember, aki majd még csak meg se fogja köszönni. :)
Mint akik a bedobott kulcsokat szokták.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123510) miami válasza ρσгτσ (#123500) üzenetére


miami
csendes tag

Nyilván ez is egy lehetőség, de pl. redditen a reg. életkora a limit (mondjuk 1 hét minimum).
Azért, mert valaki csak olvas inkább és nem akar parttalan vitákba beleszólni, nem biztos, hogy ki kéne zárni. Legyen ez a felajánló döntése.

(#123511) F-ECT$ válasza Bobek198508 (#123507) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha marad ekkora az infláció, akkor a játékok majd még drágábbak lesznek...

Dive ever, work never.

(#123512) opr válasza .LnB (#123509) üzenetére


opr
veterán

opr nem jar az xbox topikban kb soha, talan ketszer neztem be oda, meg egyszer kerdeztem valamit. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123513) KaitouP válasza .LnB (#123506) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jó ötlet, ezt a részemről átvehetnénk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#123514) Kendek válasza miami (#123510) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha én csinálnám, akkor nem csak sima sorsolás lenne, hanem pár kérdés az adott játékkal kapcsolatban, és a helyes megfejtők között lenne kisorsolva. :)

<-ƘƘ->

(#123515) RangerFox válasza Lackooo84 (#123489) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én csak a DF tesztjét néztem meg róla, ott is zavart kicsit.

Egyébként a TLoU2-nél már azért is háború tört ki itt, mert valaki megírta, hogy Ellie egyszer leugrott egy liftaknába, szóval jobb hogy törölve lett (nem én töröltem).

[ Szerkesztve ]

(#123516) Bad Pritt válasza Bobek198508 (#123507) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát csak érted, Maslow piramis, enni muszáj, játszani meg nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123517) ρσгτσ válasza miami (#123510) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, csak itt van egy csomó második account. Meg olyanok, akik nagyjából csak piacozni járnak fel. Ezért szokták a hozzászólás számához kötni a részvételt.

Lehet valaki aktívabb résztvevője a topiknak 6 hónapos account -tal, de lehet más itt van 5 éve és az egész fórumot nézve van 5 hozzászólása.

Ez egy korrektebb módja a lebonyolításnak és általában panaszkodás sincs. Mint ahogy itt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123518) Kendek válasza ρσгτσ (#123517) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Simán lehetne rá mondani, hogy törzstagoknak szóló nyereményjáték. Az egyértelmű, hogy idegeneknek nem szívesen adnánk. Persze lehet, hogy rendes fazon az is akit még sosem láttunk itt, de nyilván inkább ismerős arcok között szeretnénk sorsolni.

<-ƘƘ->

(#123519) .LnB válasza opr (#123512) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te, ne nekem kelljen emlékeztetnem: [link] ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123520) ρσгτσ válasza Kendek (#123518) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak azért írtam ezt az ötletet, mert amúgy Xbox topikban már évek óta tök jól működik és soha nincs semmilyen probléma.

Nyilván nekem mindegy ki nyeri, mert mint mondtam nem jellemző, hogy ilyen sorsolásokon részt veszek. Tehát nekem ebből nem származik előnyöm. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123521) opr válasza .LnB (#123519) üzenetére


opr
veterán

Jogos, akkor nem ketszer, hanem kb 4-5szor jartam az xbox topikban, utoljara tobb, mint ket eve... Amikor jottek faszanyos meg erdekes trailerek, ami alapjan azt hittem, erdekesebb lesz az xbox jatekfelhozatala, mint a konkretan semmi, amit az elmult ket evben sikerult megszulniuk. :N ;]

Amugy opr valoszinu fog jarni az xbox topikban, mert lehet karacsonyra beszerzunk egy kis XSS-t es vegigmegyunk a 360-one-series (jezusom ez a nevezektan meg mindig mennyire borzalmasan gyasz) szeriak erdekesebb jatekain. Aztan mire azzal vegzunk, hatha lesz valami uj is. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123522) Bad Pritt válasza opr (#123521) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha a 360 meg One játékok miatt vennél Series S-t azt nagyon meggondolnám, én pont ezek miatt váltottam S-ről X-re, ég és föld a különbség.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123523) tboy93 válasza Bad Pritt (#123522) üzenetére


tboy93
nagyúr

Off topikban jöhet az oka, én kíváncis vagyok.

(#123524) miami válasza ρσгτσ (#123517) üzenetére


miami
csendes tag

Értem és jogos ez a felvetés is. Nyilván, ha van/lesz ilyen szabály akkor tiszta mindenkinek.

Én arra gondoltam, hogy valaki gyorsan csinál egy új reget, mert ingyen van valami és kéne neki, hogy majd elpasszolja jó pénzért. Ezeket minden jó érzésű ember kizárná.

(#123525) opr válasza Bad Pritt (#123522) üzenetére


opr
veterán

Az van, hogy annyira nem zavar se a 30fps, se a picit csunyabb grafika, van par jatek, ami erdekel, de azok nagyresze is kb platformer szint, siman eleg jol mennek S-en is.
Szoval, reszunkrol a konkluzio az lett, hogy a jelenlegi felhozatal mellett az xbox pont annyit er, hogy kiadjunk ~40kHUF-ot egy hasznalt XSS-re, aztan kiprobalgassuk ezeket a par ezer forintos jatekokat. Ennel tobbet szvsz jelen formajaban az xbox nem er, plane ugy, hogy ott van a ps5, mint teljes erteku konzol. Majd ha box oldalon is lesznek ilyen sulyu ex cimek es ilyen gyakorisag mellett, mint a PS-nel, akkor veszunk egy XSX-et. Addig, kiprobalni meg belenyalni kicsit a dolgokba tokeletesen jo lesz nekunk az S most.

De amugy (hogy itt ne offoljunk nagyon, johet privatban is), mi az, ami miatt ennyire nagy a kulonbseg? Rossz a fenti konkluziom? Sajat tapasztalat nincs, csak amit olvastam/YT-on lattam, szoval johet korrekcio ha ugy van. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123526) Ferenczi Áko válasza opr (#123359) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Szeretnék részt venni a sorsoláson :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#123527) barna.r válasza opr (#123359) üzenetére


barna.r
csendes tag

Szia, nagyon rendes toled! :) Szeretnék jelentkezni. :R

(#123528) Kendek válasza miami (#123524) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Simán le lehet szűkíteni a kört... pl. ne legyen új reg, legyen minimum pár hozzászólása a topikban, ne áruljon rendszeresen játékokat a Hardveraprón, és ne legyen szankcionálva az elmúlt fél évben. Nem kell, hogy több százan-ezren játszanak, inkább csak a törzstagok.

<-ƘƘ->

(#123529) Farkassacred válasza Bad Pritt (#123516) üzenetére


Farkassacred
őstag

Enni muszáj, de nagyon nem mindegy hogy hol és mit. A szerencsejáték, dohány, pia, energiaitalok és a többi szükségtelen sz.rra. is mennyit elköltünk.. Azokra nem sajnáljuk. ;)

(#123530) mravcsik válasza opr (#123359) üzenetére


mravcsik
újonc

Szeretnék én is jelentkezni a sorsolásra. :)

(#123531) .LnB válasza Kendek (#123528) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak már késő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123532) zojjektum válasza ρσгτσ (#123500) üzenetére


zojjektum
senior tag

Igen, ez a hozzászólásos módszer sem rossz, a 20 még oké is, de itt néha sok-sok oldalon keresztül 3-6 ember “diskurál” a vrr, 30 fps, oled nélkül nincs géming stb. témában ami néha már annyira fárasztó, hogy kiég az ember szeme. Arról nem is beszélve, hogy néha már személyeskedésbe megy át az egész történet, most ezekhez nem mindig akar/tud érdemben hozzászólni valaki.

(#123533) tboy93 válasza zojjektum (#123532) üzenetére


tboy93
nagyúr

123.000 hozzászólás van a topikban. 20db szerintem nem egy nagy elvárás.

(#123534) ρσгτσ válasza zojjektum (#123532) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Általában azért nekik is van 20, a témához szorosabban kapcsolódó ON hozzászólása. Persze értem mire gondolsz.

Természetesen tökéletes módszer nincs. Vagy annyi mindent figyelembe kellene venni, hogy 1 hétig tartana a lebonyolítás. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123535) zojjektum válasza tboy93 (#123533) üzenetére


zojjektum
senior tag

Azt is írtam, hogy az oké is.

(#123536) Qbász


Qbász
aktív tag

Én már évek óta olvasom a topikot hátha van valami érdekes info de általában csak az offolás megy amíg jön egy topikgazda és rendet nem tesz. Ezek a veszekedések mitől érnek többet mint az új vagy read only tagok? :DD
Ha meg az a 6-10 szuper aktív tag szeretné hogy maguk között legyen a sorsolás intézzék privátban. De jelenleg nem ezt a szabályt hozta meg a forum társ.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#123537) miami válasza Kendek (#123528) üzenetére


miami
csendes tag

Igen, valami ilyenre gondoltam én is. Kecske és káposzta is megmaradjon. :R

(#123538) tboy93 válasza Qbász (#123536) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ne parázz, még neked is 29 hsz-ed van ;] :P

(#123539) Bad Pritt válasza opr (#123525) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk én pont a PS5-nél érzem azt, hogy nem éri meg, elég évente kétszer kölcsönkérnem egyet kipörgetni az exeket gyorsan, most is így van nálam a God of War, csak az új Halo update elvette tőle a játékidőt. :D

Amúgy nagyon sokat nem tudok hozzátenni a neten elérhető anyagokhoz, ha megfelel az a minőség egy modern TV-n, amit anno a 360 meg a sima One kipréselt magából, akkor best buy a Series S, főleg a mérete, hangja (vagyis annak teljes hiánya) miatt fantasztikus. Nálam a Quantum Break volt a vízválasztó (összehasonlító videó), teljesen más élmény a két változat, de a 360-as játékok közül pl. a Gears 2-be, Witcher 2-be is rendesen belenyúltak a One X patchnél, a classic Xbox játékokról nem is beszélve, ott szinte minden bc játék kapott legalább nagyfelbontású textúrákat. KotOR-ból pl. az Xbox talán most a legjobb változat, bár ez nem tudom, mennyire számít 2022-ben bárkinek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123540) Farkassacred válasza Qbász (#123536) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én nem szórakoznék. Akik fél év alatt összeszedtek legalább 5 hozzászólást itt, azok közt sorsolnék.

(#123541) Bad Pritt válasza Farkassacred (#123529) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fasza általánosítás, nem mellesleg akár szenvedélybetegségekhez vezető dolgokhoz hasonlítod a gaminget. Szép munka. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123542) Qbász válasza tboy93 (#123538) üzenetére


Qbász
aktív tag

Lol

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#123543) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#123541) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egy keményebb soulslike vagy éppen a Fifa is lehet az egészségre káros. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123544) Deck válasza ρσгτσ (#123543) üzenetére


Deck
titán

Ahogy az ülés vagy fekvés is. ;] :DDD

PS5

(#123545) Farkassacred válasza Bad Pritt (#123541) üzenetére


Farkassacred
őstag

Csak az ár, az amiben hasonlítanak, hogy költeni kell rajuk. Ennyi, semmi többet nem gondoltam bele.

(#123546) Imilenni


Imilenni
addikt

Van esély szerintetek arra, hogy natívan játszhatunk majd Ps2/3-as játékokkal?
Mert ez a cloud rossz vicc eddig :(

Csapnivaló a teljesítmény (képminőség, stabilitás)..

Press "F" to pay respects.

(#123547) tboy93 válasza Imilenni (#123546) üzenetére


tboy93
nagyúr

En egyszerűen athidaltam ezt a dolgot. [link]

(#123548) emre33 válasza opr (#123359) üzenetére


emre33
addikt

Szeretnék részt venni a sorsoláson

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#123549) Kendek válasza Imilenni (#123546) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS2 játékok azok mennek, ezek már PS4-en is futtathatóak voltak. A PS3-as címek viszont nem, és ez valószínűleg a jövőben sem fog változni. Még én is vettem PS3-at emiatt... inkább mint az előfizetés. :D

<-ƘƘ->

(#123550) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszi a segítséget azoknak, akik a GOW felbontással kapcsolatban reagáltak, reggel olvastam, de nem volt időm válaszolni.

Írta itt vki, hogy a hibák miatt sem vette meg a játékot, amin csodálkoztam, mert az előző részt is tekintve bár minden játék ilyen hibás lenne.

Gondoltam akkor.

Most viszont mérgemben kikapcsoltam a játékot, mert felszabott, hogy egy nehéz fight után azért nem tudtam tovább haladni, mert a legyakott mini boss egyik minionja beragadt a textúrába és nem lehetett addig folytatni a játékot, amíg egy is él közülük.

Mivel a legnehezebb fokozaton játszom, így érthetően zavart, de majd este leveszem csillámpóni szintre is megcsinálom újra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.