Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Scholes9 válasza .LnB (#31998) üzenetére


Scholes9
nagyúr

;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32002) Frod válasza .LnB (#31998) üzenetére


Frod
addikt

De azt meg lehet máshol is, nem kell egy techvideóst nézni emiatt.
(Rá kellett keresnem ki ez amúgy, mert kb 10 videóst ha ismerek magamtól)

Do you see the white shadow?

(#32003) Scholes9 válasza Madwe (#31959) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor a FHD 120-nak kellene mennie HDMI 2.0-val is elvileg.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32004) NyMRooD válasza vg (#31999) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez a szokásos "csináld utánuk ha jobban tudod" akart lenni? Kevesen nézik, nem sok embert láttam itt aki miatta akarna venni (és nem hiszem, hogy sokan tőle értesültek volna a ps5 létezéséről), bár szerintem nem sok ember van aki 1-1 youtuber miatt akar venni, de hát a Sony tudja.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#32005) Moby válasza Szilágyi84 (#31994) üzenetére


Moby
addikt

Egy ilyen charging station rohadtul kellett volna nekem is, de én marha egyben leadtam az összes kiegészítőre a rendelést ahogy megnyílt júniusban(gondoltam meglátjuk milyenek lesznek), és kénytelen voltam visszamondani őket, mert a többi nem kellett :(

(#32006) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Itt szerintem nem arról van szó, hogy kifejezetten a videósok miatt vegye meg valaki az új konzolt. Ezt "Hype"-nak hívják divatosan. A konzol körüli felhajtást az fogja fokozni, ha a csapból is a PS5 fog folyni, ha mindenhol azt látod, emiatt annyira népszerűnek és menőnek érzi az egyszeri vásárló is, hogy elkapja a "kell nekem is egy" érzés.

Vannak igényesebb, és igénytelenebb videók, de a lényeg, hogy mindenhol a PS-t lásd.

[ Szerkesztve ]

(#32007) vg válasza NyMRooD (#32004) üzenetére


vg
addikt

Alapvetően nem, de ha úgy érezted azt se baj. Biztos megéri nekik, ha nem érné meg, akkor nem küldenének. Nem vagyok marketinges, de valószínűleg a kiküldött gépek darabszámából származó veszteséget sokkal kevesebb eladott gépek bevételéből lehet pótolni. Nem tom, majd Ricsi elmagyarázza.

(#32008) unreg1 válasza CptAdamica (#31984) üzenetére


unreg1
tag

Ha már lefújod, akkor PlastiDip-pel tedd, azt könnyű leszedni, ha meggondolod magad.

(#32009) 3L1T3 válasza Moby (#32005) üzenetére


3L1T3
addikt

MM-ben 99%-ra biztos vagyok , hogy tudsz majd venni kiegészítőt, akár már most is. Ők arra nem csináltak előrendelést.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#32010) CptAdamica válasza unreg1 (#32008) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól néz ki, mondjuk érdekes, hogy a kis kör és ikszeket is befedi e teljesen. :D

Megyen!

(#32011) erahurka válasza vg (#31999) üzenetére


erahurka
félisten

De az én unboxingomban tuti lett volna Bugsnax, és az már többet ér mint 1000 megtekintés.

(#32012) 3L1T3 válasza CptAdamica (#32010) üzenetére


3L1T3
addikt

Lehet érdemesebb várnod amíg lesz valami megoldás. Valószínűleg okkal csinálták lepattinthatóra. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#32013) Krisz0630 válasza 3L1T3 (#32009) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Személyes átvétellel (KV Köki Terminál) rendeltem egy 3D Pulse fülest, viszont az előrendelői státuszom még mindig "nyers". Lehet róla tudni valamit, hogy mikor kapom meg? :R

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#32014) felixo válasza Moby (#32005) üzenetére


felixo
őstag

Van Konzolvilágnál Venom-os, szerintem az is tökéletes és csak fele annyiba kerül. :K

Redmi Note 9

(#32015) erahurka válasza 3L1T3 (#32012) üzenetére


erahurka
félisten

Két okot is tudok a cserélhető fedlapokon kívül: a porgyüjtő nyílásokat és az SSD bővítést. Egy-két revízió és itt is minten műanyaggal lesz forrasztva mint az új PS4 Slimeknél :D Csavarokat terveztél a gépbe, hát hülye vagy Harukarimura? Az pénzbe kerül! :DDD

(#32016) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Csütörtök nyitásra mehetek a foglalózott, előrendelt gépemért :) Legyen szép a hetetek, ez már gyorsan el fog szaladni!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#32017) nxswitch


nxswitch
senior tag

Extra controller + Demon's Souls berendelve, várom a csütörtököt. :)

Budakonzolnál vettem őket, 48K volt 56K helyett a konzolvilágból, ha érdekel valakit. Ma lett infójuk a controllerről, gondolom a tartozékról is.

Ti mit játszotok majd először?

Nekem:
System Patch
Demon's Souls telepítés + patch
BugSnax letöltés
Fall Guys letöltés

Ezekkel kihúzom 2077-éig. :)

(#32019) nxswitch válasza Adam_Shepard (#32016) üzenetére


nxswitch
senior tag

Hol rendelted elő? Gratulálok! :)

(#32020) LendvaiFeri1 válasza Adam_Shepard (#32016) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Márciusig már csak 20 hét van. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#32021) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Hívtak a Platinumshopból, csütörtökre küldik a gépet a játékokkal, kiegészítőkkel együtt, huh..., leesett az a bizonyos nagy kő! :D

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#32022) Szilágyi84 válasza Moby (#32005) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én is majdnem lemondtam amikor most pár napja észrevettem a Venom töltöt 5 ezerrel olcsóbban 6 ezerért. Kíváncsi leszek csütörtökön is ilyen hamar délelőtt hozza a futár vajon , amúgy nem a megszokott GLS srác jött ma . Szerintem csütörtökön is külön brigád foglalkozik majd ezzel a kb 1000 db géppel GLS-en belül.

(#32023) nxswitch


nxswitch
senior tag

Euronics-ot hívja valaki ma? Nem szeretném feleslegesen zaklatni őket.

(#32024) Frod válasza _Balee_ (#32021) üzenetére


Frod
addikt

A PlatinumShop nem pont azt mondta még ősszel, hogy náluk nem is lesz premiernap egy darab sem?
Mindenesetre gratula hozzá :)

Do you see the white shadow?

(#32025) LendvaiFeri1 válasza Szilágyi84 (#32022) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Valahol MPL szállítja.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#32026) _Balee_ válasza Frod (#32024) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Nem hallottam ilyenről, bár kevés lesz náluk, a márciusi előrendelők egy részét sem tudták már kiszolgálni (én januárban rendeltem elő). Ők is kértek egyebként foglalót.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#32027) stickermajom válasza Krisz0630 (#32013) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha nyers, akkor gyanúsan nem jutott az első körből, próbáld be MM-nél.

(#32028) NyMRooD válasza vg (#32007) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, szerintem is úgy gondolja a Sony, hogy megéri nekik, csak ez azért már tényleg kiscsatornának számít, anno talán gameday irodások mondták, hogy 50-60 ezer feliratkozó mellett még ingyen játékkódot sem küld a legtöbb fejlesztő, nem hogy egy 500 dolláros konzolt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#32029) CptAdamica válasza unreg1 (#32018) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez hasznos, köszi! :)

#32012 3L1T3 Én is arra gyanakszom, hogy megindul majd a Sony oldallap biznisze is. Hülyék lennének kihagyni. :D

Megyen!

(#32030) Szilágyi84 válasza LendvaiFeri1 (#32025) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Igen lehet én a KV-ra gondoltam ők elvileg csak a GLS bár nem mintha számítana, de remélem be lesz csomagolva még egy dobozba azért !

(#32031) Peace válasza nxswitch (#32017) üzenetére


Peace
nagyúr

Valószínűleg Valhalla-t továbbra is PC-n, mert Euronics csendben van nagyon. :P

(#32032) stickermajom válasza Szilágyi84 (#32022) üzenetére


stickermajom
addikt

"Szerintem csütörtökön is külön brigád foglalkozik majd ezzel a kb 1000 db géppel GLS-en belül."

Egy futár napi 160-180 címet csinált tavasszal a kijárási korlátozás alatt, normál időszakban is 100 fölött van bőven. Szerinted mi az az 1000 gép? Csepp a tengerben. :D

(#32033) Moby válasza felixo (#32014) üzenetére


Moby
addikt

Jobb a gyári, mert a venomoshoz bedugva kell tartani az hozzávaló alkalmatosságot, ami a csatlakozáspontokat biztosítja, amire már semmi szükség nem lenne, mert vannak a kontrollernek már sajátjai, és a gyári azokat használja. Meg nem világit a kék led rajta feszt, mint a venomon, amit a mostanin is le kellett ragasztanom... Szal akinek nem kell a gyári, én pl szívesen átveszem :D

[ Szerkesztve ]

(#32034) .LnB válasza Moby (#32033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hiánycikk a töltő egyébként? Mert én is gondolkodom rajta, hogy veszek. Vagy lemaradtam? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32035) Moby válasza .LnB (#32034) üzenetére


Moby
addikt

Igen. Kontroller meg médiaremote az van szarásig mindenhol, töltő meg füles az hiánycikk.

(#32036) .LnB válasza Moby (#32035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohhh. Akkor marad a kábel. Eddig sem volt vele bajunk, csak esztétikusabb ez a töltő azért. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32037) Moby válasza 3L1T3 (#32009) üzenetére


Moby
addikt

Nincs náluk sem, meg sehol sem. Megvárom amíg lesz, aztán megveszem nálatok. Leadtam rá most rendelést. Lesz, amikor lesz. Gép legyen, az a lényeg! :D

(#32038) EnterR válasza nxswitch (#32023) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem tök fölösleges, ebből az egész preorderes sztoriból kimarad az ügyfélszolgálat. 11.19. reggel figyelgesd, hátha.

PSN ID: marquuard

(#32039) LendvaiFeri1 válasza EnterR (#32038) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem illene lenne tudniuk egy ilyen volumenű elektronikai cikknél. ~2 hónapos előrendelésnél majd a megjelenés napján, reggel fognak szólni, hogy bocsi, de idén kimaradsz a buliból? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#32040) Peace válasza nxswitch (#32023) üzenetére


Peace
nagyúr

Tökéletesen felesleges. Küldeni fognak úgyis e-mailt, hogy előreláthatólag 2021-ben teljesíteni tudják az előrendelésedet. ;)

(#32041) EnterR válasza LendvaiFeri1 (#32039) üzenetére


EnterR
veterán

Egyébként pontosan ez fog történni a két etalonnál (MM, Euro). Majd arra ébredsz, hogy kapsz szállítólevelet, vagy nem. Fura, mi?

PSN ID: marquuard

(#32042) Peace válasza EnterR (#32041) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is erre számítok. Csütörtökön jön majd e-mail, hogy a nagy keresletre és szűkös készletre való tekintettel majd valamikor a távoli jövőben esetleg......

(#32043) mettek válasza nxswitch (#32017) üzenetére


mettek
addikt

1. Miles Morales
2. Days Gone-t folytatom immár turbózott minőségben
3. Egy kis Tsushima coop (az alapjátékot tegnap platináztam)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#32044) Madwe válasza LendvaiFeri1 (#32039) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem érdekli őket, kis tétel nekik. Ezt a 2 hónapos előrendelést is itt egyesek naponta percenként remegve szenvedve élik meg, miközben ez semmi.

pl euronics xsx esetén a megjelenés napjáig plnzügyi tevékenységre vár státuszban tartotta az előrendelést, nulla infoval,majd a megjelenés napján írt előrendelőknek, h melyik boltban tudják átvenni. Aki futárszolgálattal kérte az szerencsés esetben előző nap kaphat értesítést a futártól, ha elöbb adják fel mint 19.

csütörtökig bírjuk már ki, vagy jut, vagy nem, addig lehet reménykedni, de hivogatni plet szvsz felesleges mert semmi infot nem fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

(#32045) japunk válasza nxswitch (#32017) üzenetére


japunk
aktív tag

1. Demon's Souls
2. Astro's Playroom
3. Demon's Souls
4. Demon's Souls
5. Dark Souls 3
6. Sekiro
(utóbbi kettő a 60FPS miatt) :)

The owls are not what they seem.

(#32046) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

[kép] Kilometers Moralest hozta a GLS a KV-tól :)
Már csak a gép kellene :P Addig pörgetem az ujjamon :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#32047) LendvaiFeri1 válasza Madwe (#32044) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én egyáltalán nem remegek, sőt. Az bosszant, hogy semmi infó az adott termékről. Ugyan ez lenne a véleményem, ha egy vízforralót rendeltem volna.

#32041

Akkor ez van. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#32048) .LnB válasza nxswitch (#32017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Újak közül a Spider-Man Ultimate-et veszem.

0. Astro's Playroom a kontroller miatt.
1. Spider-Man Remaster
2. Spider-Man Miles Morales
(aztán van pár pótolni valóm, mert hamar adtam el a PS4-et)
3. Genshin Impact
4. Mafia: Definitive Edition
5. Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

De valahol időközben megérkezik majd a Cyberpunk 2077 is (talán). Akkor csak azzal fogok játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32049) Madwe válasza LendvaiFeri1 (#32047) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem feltétlen rád értettem, ne vedd magadra :)

addigis aki nem bírja ki ps5 nélkül márciusig, most is hozzájuthat egyhez! [link]

[ Szerkesztve ]

(#32050) stickermajom válasza GegeWarrior (#32046) üzenetére


stickermajom
addikt

Ultimate Edition Kiadás? Bacon szalonna. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.