Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) toompa


toompa
őstag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(#42002) laerdridam válasza kovsol (#41992) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Es biztos nem sugtal neki hanem sajat magatol tudta hogy melyik jatekot vegye es abbol is a ps5höz :D Hagyjuk mar :DD

(#42003) kovsol válasza laerdridam (#42002) üzenetére


kovsol
titán

Nem súgtam, egyik barátommal konzultált , hogy melyiket vegye meg. Egyébként a ps5-t is ő szerezte nekem. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#42004) echterion válasza kovsol (#42003) üzenetére


echterion
nagyúr

Aranykeretbe kell foglalnod a nevét és kirakni a hálószoba ajtó fölé, hogy sose feledd, ki vár ott bent. :))

**********

(#42005) hombre[EU] válasza Kendek (#41993) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kész,fōnök... mehetünk aludni? :D
boldog karit ide is :)

Life, Uh, Finds A Way

(#42006) Sityu1990


Sityu1990
csendes tag

Sziasztok!
Gyári Pulse 3D helyett milyen másik wireless fejhallgatót tudnátok ajánlani PS5 mellé? Jelenleg egy HyperX Cloud PS4-es verziót használok és ezt szeretném váltani a vezeték miatt...

(#42007) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ez az 1.06-os patch sem segített sokat a Cyberpunk crash problémáján. Kaptam kettőt kb 5 óra alatt. Amúgy a végére értem. Írtam egy kis spoileres összegzést a végéről: [link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#42008) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Figyumár! A #PS5 controller teljesítménye az updatekkel nektek is drasztikusan lecsökkent? Demonsba belement 8-10 óra is egyben, de pl a cyberpunkba max 4-5 óra fér bele és már sír, hogy töltsem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#42009) zola09 válasza Adam_Shepard (#42008) üzenetére


zola09
aktív tag

Nalam semmivel sem lett gyengebb az uzemido.

(#42010) alite válasza Adam_Shepard (#42008) üzenetére


alite
aktív tag

Eddig feltem, hogy behaluzom, de nekem is ez tunt fel miota CP2077 fut. Azota rovidebb idokozonkent keri, hogy tegyem toltore..

(#42011) d@vee válasza Adam_Shepard (#42008) üzenetére


d@vee
őstag

Én nem frissítettem. Működik frankón, nincs kedvem odavinni, rákötni kábellel és megvárni míg frissíti.
Úgy néz ki jól tettem.

Ja

(#42012) Moby válasza zola09 (#42009) üzenetére


Moby
addikt

Nálam sem.

(#42013) mattheus válasza Adam_Shepard (#42008) üzenetére


mattheus
őstag

Én két kontrollert is frissítettem, de változást üzemidőben nem tapasztaltam.

(#42014) Neoteric


Neoteric
addikt

Beperlik a Cyberpunk 2077 fejlesztőit

Csori fejlesztokon csattan az ostor, pedig tuti nem ok kardoskodtak, hogy na marpedig adjuk ki felkeszen.

PSN: ne0teric_sAN

(#42015) stickermajom válasza Neoteric (#42014) üzenetére


stickermajom
addikt

Cikket is olvastad? Nem a fejlesztőket, mint ott dolgozó embereket perlik be, hanem a CDPR-t.

(#42016) Neoteric válasza stickermajom (#42015) üzenetére


Neoteric
addikt

Olvastam, de szerinted a fejesek majd cegen belul kiket fognak felelossegre vonni?

PSN: ne0teric_sAN

(#42017) saelin válasza Neoteric (#42016) üzenetére


saelin
veterán

Hidd el hogy ekkora balhénál nem az átlag Józsi programozót vagy designer-t veszik elő. Itt biza valamelyik főnököt fogják lecserélni emiatt. Egyébként ez az év tele volt ilyen fos megjelenésekkel, műbalhékkal, LMBTQRST-vel és hasonló szitukkal. Jó lenne ha a jövő év egy hangyafaxnyit nyugisabb lenne, mert ami most a gamer és film iparban ment azt már szörnyű volt olvasni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#42018) Zephy


Zephy
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom ide illik-e, de jobb ötlet hiányában...
Ha egy PS5 tulaj segítene collection ügyben privátban, annak hálás lennék :)

(#42019) stickermajom válasza Neoteric (#42016) üzenetére


stickermajom
addikt

Elsősorban a vezetőséget terheli a felelősség, másodsorban a projektmenedzsereket és az adott részlegek vezetőit, nem Józsit és Pistát, akik ezt és ezt a sort írták a kódban.

Ha ebbe beleroppan a cég, akkor viszont valószínűleg alulról kezdenek vágni. (Bár láttam én már az ellenkezőjét is.)

(#42020) Kendek válasza Zephy (#42018) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó helyre írsz, csak kevesen vállalják, mert a legtöbbünknek nagyon sok pénz van a profilunkban és nem akarjuk emiatt elveszíteni. Lackooo84-et tudom javasolni megkeresésre, róla tudom, hogy nem tart a bannolástól.

<-ƘƘ->

(#42021) VTom válasza Neoteric (#42016) üzenetére


VTom
veterán

A fejesek fognak bukni, a fejlesztők meg mennek a szélrózsa minden irányába.
Sajnos borítékolható, hogy lehet temetni a CDPR-t a jelenlegi független formájában, és nagyon kevés az esély, hogy bug nélküli, next-gen patch-es CP77-et átunk valaha is. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#42022) ProEvoFan válasza VTom (#42021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a játékiparnak sem tenne jót, ha nyerne a lázadó befektetői kereset. Innentől precedensértékű lenne az ügy.Meg nem szeretném, ha tönkremenne a cég.Kell nekem a Witcher 4.
Nyilván nem védeni akarom CD Projektet.Szemét dolgot műveltek, amit még helyrehozhatnak a sok(k) patchel.
Nem kell őket egyből kinyirni.Pedig ahogy látom ez történik... :(

[ Szerkesztve ]

(#42023) saelin válasza ProEvoFan (#42022) üzenetére


saelin
veterán

Ennyibe nem fognak belehalni lol. Szerintem még a sok refund-ot belevéve is bőven profitáltak a játékkal. Ez a mizéria egyszer úgyis elcsendesül, majd a következő játékukat senki nem fogja venni első nap. Jó, ez ebben a formában nem igaz, de biztos mostmár többet óvatosak lesznek a CDPR játékaival szemben. Rengeteg mindent hazudtak itt össze és csak a fele lett igaz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#42024) VTom válasza ProEvoFan (#42022) üzenetére


VTom
veterán

Nekem is kellene, és ők kivételesek a hozzáállásukkal, de sajnos épp azok akarják vissza a pénzüket és a kieső profitot, akik eddig a pénztárcájukat tömték. Ez jóra nem vezet.
A managementet, akiknek köze van a kiadási határidőhöz, biztosan menesztik.
A széthajtott, meghurcolt fejlesztőcsapatot, akik gondolom szívvel, lélekkel rakják össze a játékokat (azt a minőséget, amit ők képviseltek, szerintem csak úgy lehet), nem fogja motiválni ez a helyzet, kereslet viszont lesz rájuk a munkaerőpiacon. Ha szerencsénk lesz, új stúdiót alapítanak azonos csapattal.
Aztán lehet, hogy semmi sem lesz az egészből, javítják, rekordokat döntenek az eladások, és mindenki happy lesz. Ki tudja

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#42025) EnterR válasza ProEvoFan (#42022) üzenetére


EnterR
veterán

Elő fognak kerülni a jobbnál jobb felvásárlási szándékok. Nem is olyan rég hiúsult meg a T2 Codemasters felvásárlása, ki tudja.

PSN ID: marquuard

(#42026) karmaresz válasza VTom (#42021) üzenetére


karmaresz
senior tag

Kíváncsi vagyok, de szerintem nem lesz ennyire drámai a megoldás. A CP2K77 nagyon jól jövedelmez így is és lehet bőven tartaléka a tulajdonosoknak a probléma lekezelésére. Menedzsment egy része menni fog, amit biztos követ némi lemorzsolódás az egyéb alkalmazottak között is, de úgy gondolom a CDPR megmarad önálló cégnek és a játék is javítva lesz pár hónapon belül nagyjából, 2021 végére meg teljesen.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#42027) Madwe válasza ProEvoFan (#42022) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, jót tenne. Arról van szó hogy a befektetőknek (részvényesek) hazudtak! Aminek komoly következményei lehetnek s legyenek is.

(#42028) Marky18 válasza Madwe (#42027) üzenetére


Marky18
aktív tag

Pontosan. Elegem van az allando atbaszasbol, a felkeszen kiadott jatekokbol es az osszes meguszos fejlesztesbol. Alig lehet ma mar olyan studiot talalni, ami kepes kiadni egy jatekot tobb 10Gb day 1 patch nelkul.
Nyiltan hazudtak mar evek ota, ami a reszvenyeket tankolta, nagyon sokan bevasaroltak a reszvenyeikbol es most uszik a penzuk. Ne legyen mar standard az, hogy atbasszak az emberek fejet, mert megtehetik a jofius image miatt.....

(#42029) echterion válasza ProEvoFan (#42022) üzenetére


echterion
nagyúr

Dehogynem lenne jó. Végre lenne következménye a szarul kiadott játékoknak, ezáltal hátha kevesebb ilyen foskupaccal kellene szembenéznie a preordereseknek. Mert ugye nem csak a befektető szív ezzel, hanem a preorderes is, akinek 99%-ban basszák visszaadni a pénzüket.

**********

(#42030) saelin válasza Marky18 (#42028) üzenetére


saelin
veterán

Mostmár tényleg csak az az egy megoldás van, hogy a Sony belsős címein kívül semmit nem szabad első nap venni. Nem tudhatod melyik fejlesztő lesz a következő nagy átbaszó.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#42031) VTom válasza saelin (#42030) üzenetére


VTom
veterán

Én pontosan így teszek, annyi különbséggel, hogy a Sony címeit sem veszem meg első nap :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#42032) Stef@N


Stef@N
tag

ezt nézte már valaki? Kamu lehet?

(#42033) CptAdamica válasza ProEvoFan (#42022) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én nem értem ezt a "lázadó befektetők" megnevezéseket. A befektetők sok pénzt öntenek bel azért, hogy azt viazont lássák és a profitot is, ha egy fejlesztő direkt átveri a befektetőit, akkor az gáz és megérdemli a pert. Szerintem a fejeseknek kéne lemondani és kicsit megnyugna a helyzet.

Megyen!

(#42034) EnterR válasza saelin (#42030) üzenetére


EnterR
veterán

TLoU2 és CP2077 volt a két preorderem eddig. Kontrasztos a preorder élmény. :DDD

PSN ID: marquuard

(#42035) Zephy válasza Kendek (#42020) üzenetére


Zephy
csendes tag

Igen ez érthető, én is inkább olyanra gondoltam aki még nem, vagy kevés ilyet csinált, nem nagyüzemi üzletszerű visszaélésben utazik, őket békén hagyja a sony. Köszönöm a tippet, érdeklődöm nála.

(#42036) Adam_Shepard válasza saelin (#42023) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezaz. Nem is igazan az a baj hogy bugos hanem hogy hazudoztak ossze vissza.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#42037) alite válasza EnterR (#42034) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem TLoU2-ben sikerult belefutni patchek elott az elevator bug-ba, az egesz chapter-t ujra kellett kezdenem, elegge elvette a kedvem.. Igy visszatekintve az jobban zavart mint barmelyik CP crash..

(#42038) EnterR válasza alite (#42037) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem rendben volt. Egy lineáris gameplaynél hülyén jön ki egy mission bug mert se előre, se hátra.

PSN ID: marquuard

(#42039) ImACeltic válasza alite (#42037) üzenetére


ImACeltic
őstag

Biztos zavaró egy lineáris játékban, ahogy EnteR is írta, de az vicces, hogy kb az volt az egyetlen bug a játékban. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#42040) Kendek válasza ImACeltic (#42039) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Volt azért még benne, nekem ez az Ellie karos bug jött elő egyszer. Mondjuk semmilyen problémát nem okozott, csak vicces volt. Mentem egy darabíg így vele, aztán mivel sehogy sem jött helyre, ezért visszatöltöttem a legutóbbi mentést.

<-ƘƘ->

(#42041) S e t h


S e t h
nagyúr

Ma fejezte be a feleségem a TLOU2-őt, megnéztem a végét, ott ültünk szótlanul és utána minden bajom volt, hogy miként folytassam a Cp-t.
Mintha közölné a pincér, hogy ma nem tud kaviárt adni, de van helyette fosh.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42042) S e t h válasza Kendek (#42040) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ghost of tsushimában is volt karos bug, főleg kardozásnál és furulyánál volt vicces. :)
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42043) Wesder válasza S e t h (#42041) üzenetére


Wesder
félisten

Vitesd vissza a pincérrel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42044) ImACeltic válasza Kendek (#42040) üzenetére


ImACeltic
őstag

Wow, ezt én még nem is láttam. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#42045) ImACeltic válasza S e t h (#42041) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ilyen nehéz sztorijú játék után, ami ürességet okoz az emberben, én nem szoktam egyből elkezdeni egy másik sztori központú játékot. Vagy nem játszom pár napig, vagy valami könnyed sport, versenyzős, multiplayer, stb játékokkal.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#42046) saelin válasza ImACeltic (#42045) üzenetére


saelin
veterán

Pontosan. Hagyni kell leülni a történteket. Ilyenkor jó ráfüggni valami multis játékra vagy valami hentelősebb/agyatlan offline cuccra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#42047) EnterR válasza saelin (#42046) üzenetére


EnterR
veterán

Fall Guys + Rocket League :K

PSN ID: marquuard

(#42048) saelin válasza EnterR (#42047) üzenetére


saelin
veterán

Ha van kivel, akkor egyértelműen Rocket League! Mi haverokkal hatalmasat szoktunk rajta röhögni. Talán egy hónapja akadtunk rá hogy már ingyenes lett és azóta csak az megy... Non Stop. Én alapból nem szeretem a focit, de úgy igazándiból egyik sportjátékot sem, viszont az RL az nagyon jó! Ez is azon játékok egyike, hogy nem értem eddig miért nem próbáltam ki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#42049) ambushka válasza Stef@N (#42032) üzenetére


ambushka
aktív tag

Igen, az. Olvasd el a velemenyeket a sellerrol. A pozitivokba irtak paran hogy semmire bem valaszol es egy argentin szamlara kell utalni.

PSN ambushka8989

(#42050) Aciduzzu válasza Marky18 (#42028) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Amíg milliárd (!) dollárokat költenek az emberek teljesen nonszensz módon mikrotranzakciókra (XP boosterek, kosztümök, skinek, egy piros puskacső stb.), addig ezt a modellt etetik önként és dalolva. Ezzel erősítik meg azt, hogy jó úton járnak a fejlesztők, erre van igény.

Addig lesznek bugos játékok, hazugságok, félkész rajtok, értelmetlen DLC-k.

Mert erre van igény, ezt kéred tőlük.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.