Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) alratar válasza ldave (#141970) üzenetére


alratar
addikt

:DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#142002) LÁZ válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem ott más lesz a baj, nekem arctis 7em volt a kaira pro előtt, és tökéletesen meg voltam elégedve...gyanús, hogy neked nem szabad netről rendelni semmit, hanem vhova be kell menned kipróbálni, mert különben az összes szr lesz :U

ps. online tesztekre a [Gadgery Tech] jutub csatornáját ajánlom, a srác kellően részletesen tesztel mindent is, tökéletes fejhallgató nincs, de pl én adnék egy esélyt egy razer barracuda x vagy kaira for ps-nek is, esetleg vmelyik mostani turtlebeach-nek, azoknak a zajszűrése mindig is jó volt...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#142003) Gardaai válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ezért írtam, hogy relatív és hallgasd meg személyesen őket egy üzletben pl. MM ahol ki vannak rakva. De lehurrogtál. :))

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#142004) Sliderxy válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ez a "senki ne vegyen ilyet" a mondandód végén egy kicsit erős. Azért az csúnya lenne, ha a Pulse 3D verné ezt a fejest. Lehet tényleg belenyúltál. Gardaai javaslatát erősíteném én is.

[ Szerkesztve ]

(#142005) Eclips21 válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


Eclips21
őstag

Ez olyan lehet akkor mint LG SM9100 tv-ről LG C1-re váltottam, agyf@sz kaptam hogy a hangok fele nem halaltszik. Egyszerűen annyira gagyi a C1 fizikai kialakitása hogy alkalmatlan minőségi hang kiadásra, plusz egy tervezési katasztróva mert egy rohadt soundbart-t se lehet elé tenni mert a kijelzőt olyan alacsonyra tették a talpon hogy kitakarná a képet.... persze ezt a tesztekben elsunnyogják.... és mai napig ezt a szar dizájt használja az LG az olednél.

(#142006) Csandi válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


Csandi
őstag

Sony H7 és H9 még mindig az ajánlásom, nekem meg haveromnak beváltak, de múltkor itt leszóltak érte :D és nyilván itt sme az első fejes, gamerből voltak hyperx-ek, razerek, logik, steelseriesek, de volt AT-m meg Beyerem is. A Beyer volt nyilván a legjobb de ps-hez az nem játszik :)

[ Szerkesztve ]

(#142007) Yodafon válasza ρσгτσ (#141992) üzenetére


Yodafon
senior tag

I'm gangsta!

(#142008) front3r válasza gangstagergo (#141974) üzenetére


front3r
őstag

Ja nekem sem jött be a Stray. Egyszerűen a macskalét nem volt meg benne, mintha a macska helyett bármit/bárkit be lehetett volna helyettesíteni. Egy valódi platformer jobban tetszene, ahol el lehet hibázni az ugrást, és mondjuk egerekre vadászunk. Meg pl. a zsákmányt el kell vinni a többi cicának ajándékként. Nekem egy ilyesmi játék ezzel a grafikával jobban tetszene.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#142009) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#141871) üzenetére


ρσгτσ
őstag

(#142010) FollowTheORI válasza Sliderxy (#142004) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Legalábbis a legtöbb szakmai review és teszt alapján meglepő következtetés az biztos. :D

Amúgy saját tapasztalatom alapján ezt is tudom ajánlani:

PS verzió: RIG 800 PRO HS – Playstation Wireless Gaming Headset and Multifunctional Dock - Nacon (nacongaming.com)

Kényelmes, könnyű és árához képest nagyon jól szól.

Nekem PC/xbox verzió van, de elvileg azis megy PS-el is szerintem, még nem próbáltam. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#142011) klenky


klenky
csendes tag

Hello. van valakinek tapasztalata lemezes GOW bundle verzióval? Ma érkezett meg, de a meghajtó nem hajlandó lemezt beolvasni.

(#142012) EmThor válasza klenky (#142011) üzenetére


EmThor
addikt

Gondolom nem fordítva raktad be a lemezt. :F

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#142013) klenky


klenky
csendes tag

Próbáltam úgy is egy idő után 😅

(#142014) EmThor válasza klenky (#142013) üzenetére


EmThor
addikt

Probald meg még esetleg másik játék lemezzel, ps4 játék lemezzel, film blu ray lemezzel, ha semmi sem megy akkor gari gondolom. :O

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#142015) klenky válasza EmThor (#142014) üzenetére


klenky
csendes tag

Ez lesz, ahogy néztem videókat (első ps xboxok után) be kéne vennie a lemezt, de eléggé erőltetni is kell, hogy behúzza.

(#142016) Sliderxy válasza klenky (#142015) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ha erőltetni kell akkor nincs is miről beszélni. Olyan vákuuma van mint egy jó ... ;]

(#142017) Villa7 válasza klenky (#142011) üzenetére


Villa7
tag

Típus hiba sajnos, vissza kell vinni. Valaki zsínorban 2-3 ilyen gépet kapott.

(#142018) Eclips21 válasza Csandi (#142006) üzenetére


Eclips21
őstag

Beyer milyen volt kontrolleről használva? Mert nekem Hyperx Cloud Alpha van, anno hangkártyás PC-hez vettem és nagyon tetszett, de a PS5 kontroller nem tudja kihajtani a 65ohm-t a Beyer fülesek meg 32ohm-osak ha a gamer részt nézem és régen is szemeztem velük, de kipróbálni nem tudtam soha.

(#142019) Csandi válasza Eclips21 (#142018) üzenetére


Csandi
őstag

A Beyert azt PC-n használtam, AMP+DAC al, 250 Ohm os verzió, szóval azt ne hasonlitsuk ehhez :D

Azt csak azért tűntettem fel, hogy nem úgy ajánlom a Sony H7-H9 teóskat, hogy életem első fejese és úristen el vagyok ájulva, hanem azért van releváns tapasztalatom az elmúlt évtizedből gamer és profi fejesekkel, és így is azt mondom, hogy az egy jó vétel, szvsz jobb mint az a steelseries

Egyébként ha kontrollerről szeretnéd használni és be tudod valahogy szerezni rendes áron akkor PC38X a legjobb választás ha nincs igényed wirelessre. Én is majdnem azt vettem, de amíg nem volt tiszta, hogy lesz discord ps-re, addig úgy voltam vele, hogy kell a Sony dual connectionje, dongle-el ps-be, bluetoothal telóra és azon dc hogy tudjak haverokkal beszélni közben rendesen :B

[ Szerkesztve ]

(#142020) pr0bi válasza ρσгτσ (#141989) üzenetére


pr0bi
senior tag

Stray után nagyon bizakodó vagyok, minőségi darab volt. Cloudpunk óta nem nagyon készült semmi a témában.

(#142021) Callisto válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


Callisto
őstag

Ha a hangzás a fontos, akkor ne gamer gyártó fejhallgatói között keresgélj hanem fejhallgató gyártó "gamer" termékei között. (Pl. Audeeze, Sennheiser stb.)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#142022) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#142009) üzenetére


ρσгτσ
őstag

(#142023) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Jól emlékszem, hogy ha lejárt a ps plus előfizetés, akkor az online mentések 6 hónapig lesznek meg? Vagy ez azóta változott?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#142024) elder troll válasza icemad (#142023) üzenetére


elder troll
senior tag

6 hónapig tárolják, de az előfizetés lejárta után nem tudsz hozzáférni. Szóval fél éven belül elő kell fizetni legalább 1 hónapra, hogy le tudd menteni. Közben szerkesztettem.
Másik oldalon hogy működik? Ott is X ideig tárolják?
Nekem az fog lejárni először, aztán a nintendo családi.

[ Szerkesztve ]

(#142025) nanamii_o


nanamii_o
tag

Sziasztok,

Nővéremnek szeretnék ajándékba venni olyan 1havi ps+-t aminek az aktiválókódját emailben küldik ki. Van itt olyan esetleg aki tudja melyik oldal megbízható?

Ilyenre gondolok:

[ Szerkesztve ]

(#142026) Wesder válasza elder troll (#142024) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxon ingyenes a felhőmentès.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#142027) icemad válasza elder troll (#142024) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fél éven belül, ha lesz akció, akkor veszek megint. Mert pár napja lejárt az előfizetés, de a legnagyobb csomagban voltam. Így meg nem engedte, hogy kisebb csomagra váltsak a múltkori akciós áron. Gondolom karácsony környékén lesz megint valami akció.
Xboxon alap a felhőmentés, korlátlan ideig, előfizetés sem kell hozzá, csak néha online kell lennie a gépnek a szinkronizálás miatt. Gondolom ez a play anywhere címek miatt van, mert PC-n ugye ilyesmiért nem kérhetnek pénzt.
Nintendot nem tudom, az az egész rendszer nekem totál homály. Az online részének semmilyen értelmét nem látom, hiába olcsó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#142028) Szoke1982 válasza klenky (#142011) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Menj rá a (most fejből nem tudom pontosan) valami rendszer eszköz frissítése, vagy mire! (Nem a ofw, az alatt van párral!)
Nekem a hogwarts legacy lemez nem akart elindulni 0% ment azt arra mentem rá,(amit fenn írtam) és el is indult , de kurva lassan olvasta be (másolta) de itt olvastam másnál is volt ez a hogwarts legacy lemez probléma! (Persze tiéd más gond)

Na lényeg ezért írtam, hátha ha azt le frissíted, jó lesz utána! Elvileg a lemezt meg szépen be kellene húznia, szivnia !

(#142029) klenky válasza Szoke1982 (#142028) üzenetére


klenky
csendes tag

Próbálkoztam vele, tettem bele filmet is, de semmi. Nem is pörgött fel fel a lemez, meg sem jelent a képernyő tetején az a kis ikon, hogy beolvasna valamit és a vége felé már nagyon nem akarta bevenni a lemezeket sem, úgyhogy visszavittem.

(#142030) hombre[EU] válasza nanamii_o (#142025) üzenetére


hombre[EU]
veterán

alza?

Life, Uh, Finds A Way

(#142031) LÁZ válasza nanamii_o (#142025) üzenetére


LÁZ
addikt

playstation store pl, van gift opció is, az 1 hónap essentialt sztem mindenhol 2700, akkor a legegyszerűbb a hivatalos bolt ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#142032) nanamii_o válasza hombre[EU] (#142030) üzenetére


nanamii_o
tag

Köszönöm! :R

(#142033) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Diablo IV
Season 1 infó.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#142034) Ctrl+Alt~Del válasza ρσгτσ (#141994) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Akkor ezt minimum 200 óra végigjátszani. :-D

W | W | H | W | W | W | H

(#142035) alratar válasza nanamii_o (#142025) üzenetére


alratar
addikt

konzolvilag

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#142036) Frod


Frod
addikt

Mortal Shell pipa.
Alapvetően tetszett, nem is hosszú - bár a főbossnál leraktam egy hétre, de aztán újabb 20 perc alatt most összejött. A parry rendszerrel nem vagyok elégedett, elég lutri beadja-e, így kevésbé használtam, mint kellett volna.
Extra könyvtárban elérhető a Ps5 verzió.
(anno Essentialba csak a 4est adták)

Do you see the white shadow?

(#142037) d@vee válasza Frod (#142036) üzenetére


d@vee
őstag

Én úgy 4 óra után töröltem. Nem kapott el a játék, pedig próbáltam pozitívan állni hozzá.
Sajnos az Elden Ring is így járt, bár az kicsit többet bírt a gépen. Majd év végén kap még egy esélyt, több címnél is volt így hogy elsőre sehogyan sem tudott megfogni, másodjára pedig beszippantott.

Ja

(#142038) Yodafon


Yodafon
senior tag

Oke alairom, nincs tul nagy tv-m (116 centis) de azert ezt a keszitok se gondoltak komolyan hogy a Trek to Yomiban a csavo az a 2 pixeles lofsz lesz ott kozepen?

Plusz nem hiszem el hogy teszteles soran nem tunt fel nekik hogy a felirat kb olvashatatlan a fekete feher kepi vilag miatt... :W

I'm gangsta!

(#142039) Rigormortiis válasza Yodafon (#142038) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még mindig ezzel szenvedsz?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#142040) Wesder válasza Yodafon (#142038) üzenetére


Wesder
félisten

Hallani kell, nem olvasni.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#142041) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv
Tudnatok segiteni?
Van több mint 300GB hely a konozol de van egy game ami 130GB-foglalna viszont hiába inditom a letöltést piros felkiáltó jel jelenik meg es kiirja hogy nincs eleg tárhely

PSN:BiZzare_0 ️

(#142042) Yodafon válasza Wesder (#142040) üzenetére


Yodafon
senior tag

A japán szöveget :U

I'm gangsta!

(#142043) Yodafon válasza Rigormortiis (#142039) üzenetére


Yodafon
senior tag

Á má' végig toltam csak most írok

I'm gangsta!

(#142044) Kendek válasza @rglaaf (#142041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Frissítések telepítéséhez kellhet akár jóval több szabad hely is, mint amekkora a játék mérete. Ez nem szokatlan.
De ha játékot töltesz le, akkor elégnek kellene lennie annak a 300 GB-nak. Viszont nem mindegy, hogy hol van ez a szabad tárhely. Ha van beszerelve M.2-es SSD, illetve rákötve USB 3-as külső vinyó, akkor lényeges, hogy mi van kiválasztva a Beállítások > Tárolás > Telepítési helynél.

<-ƘƘ->

(#142045) @rglaaf válasza Kendek (#142044) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi a válszod nincs semmi egyéb csak a ps5 ssd, más kicsivel kisebb meretü játékot engedi de amit szeretnék BFV nem, lassan mindent töröltem 1-2 game hagytam fent de igy sem vmi bug lehet?

PSN:BiZzare_0 ️

(#142046) Kendek válasza @rglaaf (#142045) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már szabadítottál is fel még helyet, és így sem engedi, akkor igen, valami hiba lehet. Töröld a letöltések közül, majd indítsd újra a konzolt, és így próbáld meg még egyszer a letöltést.
Más ötletem az sajnos nincs.

<-ƘƘ->

(#142047) @rglaaf válasza Kendek (#142046) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sikerült igy már megy köszi :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#142048) _drk válasza Frod (#142036) üzenetére


_drk
őstag

Parry nélkül is át lehet vinni?
Én anno rá próbáltam, de a heal csak parryből jött ami nagyon nem ment így inkább hagytam.

(#142049) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok,

A Quarry-nál valaki találkozott olyannal, hogy a bevezető teljesen okés, majd amikor ráfordul az aktuális sztorira a játék a táborban, akkor totál szétesik az egész? Gondolok olyanra, hogy mintha 300%-ra lenne húzva a motion blur, nem találja a játék a fókuszt, ha megállok egy karakterrel akkor a háttér tűéles, viszont a karakter arca annyira szét van blur-ozva, hogy konkrétan kivehetetlen. Sétálok mozgatom a kamerát, és teljesen elmos mindent, mintha valami hiperugrást hajtanék végre :DDD Ül előttem a srác a lépcsőn, fordulok el tőle, hogy a fél tv képernyőn húzza végig a feje kontúrját. Már újraindítottam a ps-t,újratelepítettem a játékot is , ugyanez a jelenség. 1 perc után már én szédülök. :D Semmit nem találtam róla, bárhogy kerestem rá. A játékban meg persze zéró display beállítás van.

(#142050) Mezcal válasza Rison77 (#142049) üzenetére


Mezcal
addikt

Kétszer vittem végig, egyszer sem találkoztam ezzel a hibával. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.