Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124851) dokee78 válasza Big_Boss (#124810) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi szépen ki próbálom.

(#124852) Gubu0101 válasza Zeki (#124850) üzenetére


Gubu0101
veterán

Töltöttem már azzal is,minden gond nélkül.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#124853) erahurka válasza Zeki (#124847) üzenetére


erahurka
félisten

Eldobhatós ;]

(#124854) Atomgeszi válasza Gubu0101 (#124848) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én azon is tárolom. Könnyű megszokni, csak rá kell rakni és kész

(#124855) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék:

Adott az AC Origins, már a 60 fps es patch előtt is és azóta is olyan jelenséget produkál a játék, h folyamatosan "szemetel" és vibrál a kép játék közben , képet nehéz róla lőni, öcsém videójából lőttem egy screenshotot. Itt a kép tetején látszik vmennyire, hogy nem oké a dolog. (Én ahhoz tudom hasonlitani amikor vmi memoria tulmelegszik a vga-n PC esetében)

És hogy cifrázzam, az összes AC csinálja neki, kivéve a Valhallát. Más játékok esetében (watch dogs2,far cry5, rdr2 stb.) sem tapasztalható ilyen abnormális jelenség.

Játék ujratelepites megvolt, rendszer legyalulás megvolt, kábel , hdmi port cseréket vegigjatszottuk.

Van esetleg valami ötletetek?
Ez pl. garis probléma? (Ugyanis ahogy irtam, csak az Assassins creedek esetében jelentkezik)

(#124856) fausto


fausto
addikt

Ezt a szar rendszert... Volt plus előfizetésem. Kaptam EA játékokat, mint a Dirt 5 vagy SW Squadrons. Aztán lejárt. Utána előfizettem az EA play-re, abban is benne vannak ezek.
Most megint fizettem a Plus-ra, de se a Dirt 5-öt, se a Squadrons-t nem tudom letölteni. Vagy EA play előfizetést ajánl vagy fizetni kéne érte :((( :W

(#124857) erahurka válasza fausto (#124856) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos benne vannak ezek a Plusban?

Ja hogy régen voltak benne, én azt hittem a Dirt 4-et adták annak idején de nem. Elfelejtettem pedig platináztam is 🙃

[ Szerkesztve ]

(#124858) Wolfy33 válasza RangerFox (#124835) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszönöm!

(#124859) ggbuffon1897 válasza ggbuffon1897 (#124855) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Közben találtam youtubeon hasonló jelenséget másnál is:

[link]

Vkinek csak és kizárólag a Coddal nyomja eztvaz artifact jelenséget.

(#124860) Lackooo84 válasza ggbuffon1897 (#124859) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ne szarakodj vele, vidd vissza gariban a triwardenbe, adnak egy új gépet egyből.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#124861) Maxtreme válasza Zeki (#124847) üzenetére


Maxtreme
addikt

így van, utána el kell dobni :DDD
Én pl egy 1A/5V-s töltővel töltöm, így nem gyors, de annyira nem érdekel, mert van 2 direkt emiatt :)
Netszerte 1, max1.5A-ig ajánlják a fali töltőket elvileg.

(#124862) Zeki válasza Maxtreme (#124861) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm! :)

(#124863) Mike


Mike
veterán

Azt mikor irja ki, hogy 15 perc múlva leallitja a játékot, mert nem tudta a licencet ellenőrizni. Mindezt a Genshinnél ami ingyenes
Ez is vmi network hiba?

(#124864) Kendek válasza Mike (#124863) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor ha nincs aktiválva a Beállítások > Felhasználók és fiókok > Egyéb > Konzolmegosztás és offline játék opció az adott profilnál, és valamiért nincs kapcsolat 45 percig a Sony szerverével.

<-ƘƘ->

(#124865) bexinho23 válasza ggbuffon1897 (#124859) üzenetére


bexinho23
őstag

Nálam kizárólag az AC Syndicate-tel csinált ilyet. Viszont ott optimalizálatlanságról van szó.

(#124866) TrishtanAG válasza Sliderxy (#124844) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A Sony-féle 3D hangzást kikapcsoltad? Sok játéknál nálam az okozza a doboz hangot egy Core Stinger Wirelessnél. De amúgy játéktól is függ sajnos a minőség. Egy GTA 5 Ps verzió úgy szól, mint az álom, egy Forbidden West "meh" kategória, a Controlban meg valahonnan a tengeralól jönnek a hangok.

www.adventuregames.hu

(#124867) Mike válasza Kendek (#124864) üzenetére


Mike
veterán

Ah, megnézem, köszi

(#124868) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Jól láttam hogy a Valhalla fog kikerülni a PS Plussból? :(((

(#124869) Sliderxy válasza TrishtanAG (#124866) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nem, köszi a tippet, este ki is próbálom hátha.
Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy kényelmetlen.

(#124870) pr0bi


pr0bi
senior tag

Megjelenés napján lesz csak review, eddig ez nem volt jó omen sajnos. Remélem ez most megváltozik.
The Callisto Protocol Review Embargo /Update 1.02 out
The review embargo for The Callisto Protocol will be lifted on the game’s release day i.e. December 1, 2022, at 9 PM PST / December 2, 2022 at 6 AM CEST.

(#124871) Sliderxy válasza WhiteWalker (#124868) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Sajnos igen. :(((

(#124872) erahurka válasza WhiteWalker (#124868) üzenetére


erahurka
félisten

Aha, én is végig akartam játszani pedig. Mondjuk csak az előtte lévő kettő után, úgyhogy nekem kevésbé húzott keresztbe tervet :D

(#124873) RangerFox válasza erahurka (#124872) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Miután sorra kerülne, már ráunsz a formulára :DDD

(#124874) Sliderxy válasza erahurka (#124872) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Dettó, majd megveszem lemezen ha sorra kerül, de azért kár, hogy kidobják a csomagból.

(#124875) tboy93 válasza WhiteWalker (#124868) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk igy ps plus akciozas utan kicsit cickany dolog kivenni az egyik legnagyobb huzo cimet. Grat sony :C

(#124876) F-ECT$ válasza tboy93 (#124875) üzenetére


F-ECT$
titán

Én várok valami húzó címet az akció utáni időszakban.

Dive ever, work never.

(#124877) erahurka válasza F-ECT$ (#124876) üzenetére


erahurka
félisten

Forbidden West jöhetne.

(#124878) Bad Pritt válasza pr0bi (#124870) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Schofield gyűlöli a jelenlegi review rendszert, ezért nem engedi ki előbb (meg lehet a játék is szar lesz :D). Igazából ugyanaz a baja vele, mint nekünk, játékosoknak, tényszerű hibákkal, spoilerekkel tűzdelt összecsapott munkákat engednek ki videós és írott formában is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124879) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: Valaki használja a PS5-öt Hisense TV-vel?
Egy barátomnak egy Hisense 50E76GQ típusú TV van rákötve a PS5-re. Két játéknál (Destiny 2 , Warzone 2) a játék indítása után pár perccel minden üzenet nélkül kikapcsol a PS. Egy közös dolgot találtunk a két játéknál, ez pedig a 120Hz. Mivel a TV nem tudja ezt az üzemmódot, a PS-en ki van kapcsolva. A PS5 más megjelenítőn nem produkálja a dolgot, és a TV-re kötött FAT PS4-sem. Tehát a PS5 és a Hisense nem csípik egymást. Minden más játék tökéletesen működik.
Esetleg tud valaki valami megoldást?
Köszi.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#124880) WhiteWalker válasza erahurka (#124872) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R
Kár érte , kiváló ügynök volt :D
Sokáig ez se élt a PS Plussban... Így parasztság volt bereklámozni az Extra és Prémium csomagot!!
Az Ubi ennyi meg annyi címmel támogatja majd ... Aham ,persze , csak hamar kikerülnek a nagyobb címek , a többi szutyok meg marad.

Hát k@pja be a Sony keresztbe , biztos nem fogok előfizetni nagyobb csomagra. Maradok majd az alap Essentialnal.

(#124881) Lackooo84 válasza WhiteWalker (#124880) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja hát ez egy gagyi kakaság, eleve azt hittem, hogy ez is olyan lesz, mint a PS+ játékok, azaz ha vki behúzza, akkor örökké tolhatja amíg van előfizuja... de így... ez egy trágya. És csomó minden nincs is benne, amiket ígértek. Pl. mai napig nem tudom használni az anno megvásárolt digitális PS1-PS2-PS3 tartalmaim.

The Truth is out there...

(#124882) erahurka válasza Lackooo84 (#124881) üzenetére


erahurka
félisten

Aha 500 játékot felveszel a profilodra 1 hónap Extra előfizetéssel utána három évig játszol velük Essentiallal....

Miért lenne trágya? Bezzeg a Game Pass? Az is ugyanígy működik.......

Hogy akarod használni a PS3-as játékaid mikor a gép nem tudja emulálni? Mekkora paraszt a Sony!

Uram borogass........ :W

(#124883) Farkassacred válasza erahurka (#124882) üzenetére


Farkassacred
őstag

Na, egyszerűbb ezt kimondani. Trágya az összes streaming/előfizetői cucc. ;]
Visszafele fejlődnek, nem előre..

[ Szerkesztve ]

(#124884) TrishtanAG válasza erahurka (#124882) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Mondjuk a gép röhögve tudná emulálni, tekintve, hogy hozzá képest egy krumpli PC is képes rá. Csak ugye egy emulátort fejleszteni pénzbe kerülne a Sonynak. :Y

www.adventuregames.hu

(#124885) Energie X


Energie X
őstag

Ha megveszem a Doom Eternal standard akciós kiadását, az ingyen upgrade-elhető a ps5-ös verzióra?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#124886) erahurka válasza TrishtanAG (#124884) üzenetére


erahurka
félisten

PS3-at? Tudtommal nagyon nem képes rá egy krumpli PC.

(#124887) raziel01 válasza tboy93 (#124875) üzenetére


raziel01
veterán

Valhalla kivétele mondjuk szerintem is gáz. Én behúztam tavaly olcsóért USA profil alól szóval nekem nem para de, hogy egy fél évig se volt benne egy olyan játék amibe bele lehet tenni 200 órát az szerintem is undorító.

(#124888) erahurka válasza erahurka (#124886) üzenetére


erahurka
félisten

Nemtom amúgy, nekem eddig nagyon tetszik ez a PS Plus, persze még újdonság de már lenyomtam egy PS3-as skalpot és a Strayt, meg elkezdtem az első Ratchet & Clanket, szerintem már a felénél járok annak az összegnek amit az upgrade-re költöttem 25% kedvezménnyel. Én inkább az Indie felhozatalt érzem picit szűkösnek, azokból lehetne minden hónapban ami megjelenés napján bekerül vagy ilyesmi.

(#124889) plejik válasza Energie X (#124885) üzenetére


plejik
addikt

Igen, azt írják külföldi fórumokon.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#124890) erahurka válasza raziel01 (#124887) üzenetére


erahurka
félisten

Én azon lepődtem meg hogy egyáltalán bekerült. Miért nem annak örültök hogy ingyé' ki lehetett próbálni és aki nagyon eltökélt volt az december közepéig be is fejezheti? És egy hónappal előre tudni mikor fog kikerülni, nem az van hogy hopp egy heted van rá.

(#124891) #62435328 válasza erahurka (#124890) üzenetére


#62435328
törölt tag

Jól láttam, hogy a Tsushima is kikerült?

(#124892) erahurka válasza #62435328 (#124891) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam még listázza, de annak van egy külön PS Plusos verziója (nem tudom az okát).

(#124893) Sliderxy válasza raziel01 (#124887) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ráadásul pont karácsony előtt, amikor nagyjából mindenki ráérne többet játszani. :(

(#124896) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy napon jön ki a Callisto Protocol, Midnight Sun, Need for speed unbound?
Aztán majd megy a mentegetőzés, hogy miért nem csilingelt a kassza.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124897) TrishtanAG válasza erahurka (#124886) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Jó, én vagyok a legszomorúbb, hogy egy 6 éves I5 egy 1060-nal krumplinak számít ma már :D.

www.adventuregames.hu

(#124898) jeni


jeni
félisten

Kérdésem az lenne,hogy a Ps5 Bundle gépcsomagokban a lemezes játékok doboza és borító nélkül kerülnek csomagolva egybe?
Egyre több olyan hirdetést látok amelyek sem borítója sem az eredeti BD tokja nincs hozzá.
Hozzám is 2db eredeti gyári Sony UHD disc kerül majd.
Egyikre találtam és tudtam nyomtatni látszólagos hasonló borítót.
Ha tiltott lenne akkor boccsi erte.
Esetleg ha nem tiltott dolog van ilyen netes oldal fent? Anno rengeteg volt fellelhető oldal volt mikor még a DVD lemezgyártás korszaka virágzott.

[ Szerkesztve ]

(#124899) vm93hun válasza jeni (#124898) üzenetére


vm93hun
aktív tag

A hivatalos Sony bundle-ökhöz kód formájában érkezik a mellékelt játék.

Ha csak lemezt hirdet, akkor valószínűleg kidobta a csomagolást mindenestül, és csak a lemezt tartotta meg. Az ilyen jó alkualap lenne, mert az SIE/PS Studios játékok mindegyikének kifordítható a borítója, így vétek kidobni őket.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#124900) fausto


fausto
addikt

Amúgy egy kis érdekesség. Annor még PS3-ra megvettem a Resident Evil 1-et (PS One Classic)
Amikor kipróbáltam az 1 hetes Premium trial-t, akkor elindítottam, gondoltam megnézem hogy fut PS5-ön. Azóta viszont elérhető a könyvtáramba és előfizetés nélkül is tudom játszani.
Szóval szerintem simán megoldható lenne, hogy amit az évek során VETTEM PS1-2-3 játékokat előfizetés nélkül is futtatni lehessen, csak a sony kecsegsége, hogy a premium-hoz köti...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.