Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) CptAdamica válasza hombre[EU] (#17994) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

A kontroller töltő engem is csábít még. :) Fejhallgatóm van egy Logitech G Pro X, ezt csak a kontrollerhez tudom majd csatlakoztatni jack csatlakozóval?

Illetve van még egy Logitech Z623-as hangfalam, ez valahogy rátudom kötni PS-re, mert nincs TV-m, csak egy monitor, ami azt hiszem nem nagyon szereti a hang kimenetet. :D

Megyen!

(#18002) Carlos Padre válasza CptAdamica (#17988) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A fülest. Sajna az A40 nem kompatibilis. Plusz hátha tényleg ad hozzá az élményhez valamit. Meg tetszik is :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#18003) Elderath válasza Kendek (#17969) üzenetére


Elderath
őstag

Ugye ez most csak vicc? Előző héten hívtam őket meg írtam mailt 2 napja, akkor azt mondták még nem tudják pontosan, de áprilisi rendelésemmel valószínű nem lesz gond. Most azt akarod mondani, hogy amíg egy mediamarkt meg euronics kap, addig egy ekkora bolt, mint a playit nem? Ezt nem akarom elhinni

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#18004) szabessz


szabessz
tag

Aki Euronics-ból rendelt háyn visszaigazoló email kapott?
Én rendeltem lemzest 1 visszaigazoló jött de szállítás dátum nincs.
Nektek hol van szállítási dátum?
Ha megtudtam rendelni van rendelési szám meg is kapom?

(#18005) Sirandrish válasza hombre[EU] (#17998) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ohjaj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18006) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#17974) üzenetére


Szabi®
addikt

:D

(#18007) Sirandrish válasza Szabi® (#18006) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez már PS6 :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18008) Kendek válasza Elderath (#18003) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Innen az infó, ha azóta változott a helyzet, vagy téves, akkor sorry. Mindenesetre ha tegnap még nem tudták, hogy mennyit kapnak első körben, akkor az már régen rossz. Mivel egy ideje elstartolt a hivatalos előrendelés, és a legtöbb helyen gyorsban el is fogyott az a készlet amivel számolni tudtak.

<-ƘƘ->

(#18010) karmaresz válasza Szabi® (#18006) üzenetére


karmaresz
senior tag

Hiányolok még a borítóról vagy két tucat főszereplőt, valamint a címet is módosítanám Grand Theft Everything-re.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#18011) EnterR válasza Kendek (#18008) üzenetére


EnterR
veterán

Ma MM ügyfsz. azt mondta, hogy mivel van másfél hónap a megjelenésig, így semmit nem tudnak arról, hogy hány darabot kapnak (ők, mint webshoposok). Ennek nem-tudtában mégis kinyílt egy olyan előjegyzés, ahol teljes árat ki kell csengetni. Nekem valahogy nem ér össze ez a két dolog.

PSN ID: marquuard

(#18012) Kendek válasza Collateral92 (#18009) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

? Mindig frissíts a legfrissebb rendszerszoftverre, és akkor az összes játék játszható lesz. Nem is értem a kérdést.

<-ƘƘ->

(#18013) Sirandrish válasza Collateral92 (#18009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt nem nagyon értem..
A Horizon Forbidden West simán játszható lesz PS4en is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18014) hombre[EU] válasza Collateral92 (#18009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mire kell a PS? csak Horizonra? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#18015) karmaresz válasza Collateral92 (#18009) üzenetére


karmaresz
senior tag

A Forbidden West-re még várhatsz szerintem egy évet, de ha csak emiatt vennél PS5-öt, akkor nem kell, mert úgy ígérik, jönni fog PS4-re is. Igaz nem patch, hanem egy teljes fizetős játék formájában, akárcsak PS5-re.
Szóval ha a jövőre is gondolsz, akkor PS5, mivel a legtöbb PS4 játékot is futtatni tudja majd és jó lesz a szebb, újabb játékokra is. De ha elvagy a PS4-es játékokkal, akkor elég a PS4 Pro is, mert arra is ígéri a Sony az FW-t. Gyanítom egy kis csúszással a PS5 verzióhoz képest.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#18016) Szabi® válasza karmaresz (#18010) üzenetére


Szabi®
addikt

Két rész jelent meg nálunk :D

Sirandrish :D

(#18017) bandi0000 válasza karmaresz (#18015) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ugyanmár ne legyetek már ennyire vakok, nem szoft frissítés kell neki, hanem hogy flashelt vagy minek nevezik ps-en is futni fog-e

Magánvéleményként, aki nem engedhet meg magának pár ezer forintet ezekre a játékokra, akár lemezesen, az menjen el dolgozni, vagy mindenképp ez a választása, akkor próbálja ki milyen ingyen dolgozni, tuti tetszeni fog neki

Xbox One: bandymnc

(#18018) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Eurogamer az AC Valhalla 4K60 PS5-ön...Assassin's Creed is said to draw further advantages on the PS5 from the fast SSD technology to shorten loading times and the Tempest Engine for better sound.

Life, Uh, Finds A Way

(#18019) karmaresz válasza Szabi® (#18016) üzenetére


karmaresz
senior tag

Várom a friss DLC-t a jelenlegi sleppel. :D

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#18020) Collateral92 válasza karmaresz (#18015) üzenetére


Collateral92
csendes újonc

Igen, olvastam én is, hogy kiadják PS4-re, csak ugye az a fránya anyagiak... :D Mivel nem érdekel a 4k, sima FullHD-ban tolnám amúgy is, ezért gondoltam, hogy elég lenne a PS4 egyelőre :) Mindenesetre még gondolkodok egy kicsit rajta.

(#18021) Kendek válasza EnterR (#18011) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ami készletet eredetileg terveztek arról a Sony tájékoztatta a kereskedelmi partnereit (KV és a Központi Szalon pl. tudják). Ez valószínűleg kb. 500-1.000 darab konzolt jelent (pl. K Szalon csak 55 darab, KV meg pár száz, Ricsi nem árulta el pontosan), plusz vagy ebbe beleszámítva kb. max hatoda mennyiségű Digital Edition (átlagosan ez az arány). De ezen kívül még lehet, hogy érkezni fog több is, akár még a premierre is. De biztosabb, hogy még idén valamikor később. Gondolom a másodlagos partnereket azért nem tájékoztatták, mert még nem tudják biztosra.

<-ƘƘ->

(#18022) myckey válasza bandi0000 (#18017) üzenetére


myckey
veterán

Milyen pár ezret, melyik játékra?
Vak vagyok , nem értem amit mondasz.
:)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18023) Elderath válasza Kendek (#18008) üzenetére


Elderath
őstag

"mostani előrendelés esetén" Tehát ha most adod le. Ez nem azt jelenti, hogy nem kapnak első körben. Hülyeségnek is tartottam volna, hogy ekkora bolt nem kap. Én is ezt kaptam tőlük levélben meg telefonon azt mondták, amit írtam, hogy áprilisi rendeléssel elvileg még jó vagyok megjelenésre

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#18024) bandi0000 válasza myckey (#18022) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Bármelyik játékra, ami eddig megjelent PS-re, pár ezredesért lehet kapni lemezen, kijátsza eladja, emiatt tök felesleges a warez, persze sokkal egyszerűbb letorrentezni mindent

(#18025) Sirandrish Lehet akkor én értettem félre valamit, akkor meg nem értem mi ez az egész szoftverfrissítéssel lehet csak játszani a HZ-vel dolog

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#18025) Sirandrish válasza bandi0000 (#18024) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ki beszélt itt warezről? Nem értem én sem..
Sehol se látok se CFW-t, se torrentet, se semmit :B

Lehet azt hitte hogy nem megy majd alapba, de az is lehet hogy én értettem félre.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18026) Szabi® válasza karmaresz (#18019) üzenetére


Szabi®
addikt

Graffra nagyon adja :D

[ Szerkesztve ]

(#18027) d@vee válasza Elderath (#18023) üzenetére


d@vee
őstag

Nem olyan nagy bolt az, hiába van sokmindenük. Csak a neve miatt hiszik annak sokan, bár az is csak átírás, ugye eredetileg nem ez volt a neve.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#18028) myckey válasza bandi0000 (#18024) üzenetére


myckey
veterán

Na látod, mondom én hogy nem értem...értettem.

Azt gondoltam hogy az új játékokról beszélsz, azon csodálkoztam hogy pár ezer ft.

A másik részébe meg bele sem megyek. Az nem jött át teljesen. wz.

Ja de még annyi, hogy én is később veszem meg az újabb címeket, várok akciót, mert igen, azok az árak rendben vannak, nekem.

Meg pspluskollekcióval, elleszek, ameddig világ a világ.
Így kerek a történet.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18029) karmaresz válasza Collateral92 (#18020) üzenetére


karmaresz
senior tag

Pár évig még biztos támogatott lesz a PS4, úgyhogy ha csak ez a kérdés és nem kell a 4K, akkor pár húzócím kivételével még mindent meg fogsz kapni.
- remélem nem bandi0000, hanem én értettelek jól, vagyis nem warez témában érdeklődtél, mert az itt IS tilos -

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#18030) Elderath válasza d@vee (#18027) üzenetére


Elderath
őstag

Én ezt kaptam tőlük tegnap

"A Sony-tól még nem kaptunk darabszámot, így sajnos nem tudjuk, hogy mely előrendeléseket tudjuk biztosítani a megjelenés napjára. Az előrendelőinket még a megjelenés előtt tájékoztatni fogjuk a továbbiakról, ennek ideje sajnos ismeretlen."

Tehát kapnak csak nem tudják mennyit. Ezt se értem mondjuk...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#18031) bandi0000 válasza myckey (#18028) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem szerencsére megvan szinte minden cím, ami érdekelt eddig, szóval csak az újakra kell gyűjteni, bár valszeg azt se day1 :D

Amúgy szerintem én rendeltem elő szinte az elsők között euronicsból a cuccot, de én még nem kaptam csak a rendelésről mailt, semmi dátum stb, szal ha nem érkezési sorrendben szolgálnak ki, akkor durcás leszek :D

Xbox One: bandymnc

(#18032) Moby válasza Sirandrish (#18025) üzenetére


Moby
addikt

Attól, hogy nem látod, az úriember CFW-ről beszél :) A 6.72 emlegetése nem véletlen...warezol a drága.

(#18033) myckey válasza bandi0000 (#18031) üzenetére


myckey
veterán

Na de én PS4 szűz vagyok, meg manapság PS se volt kezeim között.

Szóval még visszanézek PS3 ra is, ha vannak remaster meg remake, meg nem is értek hozzá milyen címek, amik mennek majd PS5 ön.....

Tehát PS3-PS4 pluskollekció és ami kimaradt, de már diszkont áron megvehetem.....
Na ez kitart mire jönnek az új ex címek, vagy bármi más, bárhonnan máshonnan.

Ez miatt, lehet marad Digital kiadás, aztán inkább előfizetek erre a kollekcióra egy évre, meg beszerzek online egy két újabb dolgot, eksönben.

Én nem rendelek elő, érdekelne mit virít WQHD ban a 4K, vagy ha nem virít és FullHDra kell butítanom monitort, akkor én is durcás leszek.
Nem csak te. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18034) luigi106


luigi106
tag

Írtam egy mailt két napja a Sony központi szalonnak. Egy részletet idéznék belőle.
“A PS5 rendelés lehetőségét e hónap 17-én 20h-kor le kellett vennünk az oldalunkról, mert 2 óra leforgása alatt hírlevelünk hatására lényegese több megrendelés érkezett a termékre, mint amennyit a Sony Europe novemberre biztosítani tud számunkra.“
Hátha valakinek hasznos az infó. :Y

(#18035) Sirandrish válasza Moby (#18032) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor biza lekakálom :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18036) l.skywalker válasza hombre[EU] (#18018) üzenetére


l.skywalker
félisten

A legjobb, hogy még csak figyelemre sem veszik amiket belinkelsz ide. De én olvasom! :)

Örülök, hogy az Ubi összeszedte magát. Ez az AC Valhalla olyan, mint a Barátok közt. Évről évre szarabb de én még mindig élvezem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18037) hombre[EU] válasza myckey (#18033) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ps3-mat csak streamelni tudsz(azokat,amelyek benne vannak a PS Now-ban), de többet is remastereltek ps4-re...
egyébként nincs kollekció elōfizetés, ezt a PS Plushoz kapod (olyan,mint a Gold Xboxon)
tehát 18 játék+ havonta 2(?) amíg az elōfizetés tart

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#18038) hombre[EU] válasza l.skywalker (#18036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor valaki mégis csak figyeli :D nem tömegeket akarok kielégíteni...arra ott vannak az elōrendelōsek ;]
mondjuk én még mindig úgy gondolom,hogy ez dinamikus felbontás és fps...de már ez is jobb,mint ami eddig volt konzolokon :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#18039) KoNZoLik@ válasza Szabi® (#18006) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez is fasza👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#18040) Kendek válasza luigi106 (#18034) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hírlevél... :DDD Bár lehet, hogy stilo18 onnan tudta meg.

<-ƘƘ->

(#18041) felixo válasza szabessz (#18004) üzenetére


felixo
őstag

Én is csak 1 emailt kaptam :

Én is felhívtam őket. Azt mondták, hogy annyi darabot lehetett rendelni, amennyit kapni fognak.
Szóval aki tudott rendelni, az kapni fog. :K

Redmi Note 9

(#18042) myckey válasza hombre[EU] (#18037) üzenetére


myckey
veterán

Nem értek még ehhez, abszolút nem jártam utána a PS3 as játékoknak.

Nekem annyi elég, ha valahogy tudok játszani egy két olyan PS3 programmal, ami érdekel. :K pl. God of War akármelyik része.
Akkor befizetek PSNow ra is, aztán kijátszom amit lehet. letöltöm, ha van ilyen lehetőség now-ban.

PS Plus, jaja, értjük egymást. :D
Mondjuk ez a 18 és havi 2, ez új.
Én eddig arra koncentráltam, amit leközöltek a pluscollectionben

(#18036) l.skywalker

Na na,
Igencsak érdekelnek az AC dolgok, manapság. Mióta arculatot váltottak, kissé....
Szóval, ha 4K 60FPS, menni fog 1440P ben 60FPS ben, nálam...mert felismeri meg leképzi meg stb...akkor lesz nagy öröm.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18043) KoNZoLik@ válasza bandi0000 (#18017) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Én egyből levágtam mit akar,de inkább meg sem szólalok már...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#18044) Imilenni


Imilenni
addikt

Lesz mostanában valami PS event?
Kíváncsi vagyok, várható e a régebbi Sony PS4 ex címeihez PS5 patch :U

Press "F" to pay respects.

(#18045) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.

A fiókokat ugyan úgy összelehet kötni majd PS5-el is , mint ahogyan a PS4nel van hogy játékokat osszunk meg egy barátunkkal?!

Ahogyan eddig is PS4re, az exkluzív játékok magyarul fognak megjelenni PS5re?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#18046) EnterR válasza felixo (#18041) üzenetére


EnterR
veterán

Euronics fiókkal rendeltél? Mi a státusza a fiókodban? Nekem sima reg. nélküli rendelés volt.

PSN ID: marquuard

(#18047) hombre[EU] válasza myckey (#18042) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha oda kerül a sor majd segítünk :) mert trükkös egy kicsit. pl. a God of War 3. része kapott ps4 remastert (letöltöd,játszod), de az elsō kettōt csak streamelni tudod (ha fent van PS Now-on)...a lényeg,hogy ne vásárolj a store-ból ps3 játékokat,mert nem tudod lejátszani

Life, Uh, Finds A Way

(#18048) Kendek válasza nesh_019 (#18045) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy ez a rendszer változna, de hivatalosan nincs megerősítve, hogy mi fog módosulni ha egyáltalán.

A legjobb infóm, hogy pl. a Spider-Man: Miles Morales feliratozása függ majd a hazai PS5 eladások sikerességén is. Szóval borítékolható, hogy lesz benne magyar nyelvi támogatás, hiszen nagy az érdeklődés. A többiről nincs még semmi hír, de jó eséllyel azokba is várható lesz.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#18049) l.skywalker válasza hombre[EU] (#18038) üzenetére


l.skywalker
félisten

Áh azt sem vennék észre (csak a szőke myckey), ha letolt gatyával rohangásznánk körbe-körbe. Várom már a novembert mikor mindenki (sic!) megkapja a kis gépét és leül elé és rájön, hogy hiányzik a fórum teleszemetelése, hogy előrendelés :D

Aztán jön az FPS, meg a hogyan lehet a digitálisba lemezt rakni meg az FPS :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18050) felixo válasza EnterR (#18046) üzenetére


felixo
őstag

Beregisztráltam google fiókkal :

Amúgy épp most írtak KV-ról :

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.