Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136001) Moby válasza mazsó (#135997) üzenetére


Moby
addikt

Ahhoz teljesen felesleges hard resetet csinálni, hogy saját emailcímmel regisztrálj. Sőt, géppel sem kell hozzá rendelkezned. A játékok a fiókhoz kapcsolódnak, nem a géphez. Ha a GOW nem a Te fiókodon van, akkor hiába van meg a kód, az a kód már sosem lesz a tied (sem másé), örökre a másik fiókhoz van kötve, ha azon váltották be. Játszhatsz vele a saját fiókodon is vele (ha lesz), amíg a másik fiók ehhez a géphez kötődik.

(#136002) Bad Pritt válasza markknight (#136000) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk pont tőled nem várnám, hogy megveszed day 1, mert eddig bármilyen hír jött a játékról mindig csak fikáztad. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136003) mazsó válasza Moby (#136001) üzenetére


mazsó
aktív tag

Értem. Akkor csináljak egy új profilt magamnak, és amikor kijátszom már a játékot törlöm az eredeti profilt és ennyi elvileg... ?
Kitörölni ki tudom azt a profilt, vagy kell hozzá egy megerősítő kód amit az ő e-mail címére küldenek?

(#136004) markknight válasza Bad Pritt (#136002) üzenetére


markknight
veterán

Maradjunk annyiban, hogy "kénytelen" vagyok megvenni :D Egyébként nyilván vannak gyenge pontok (úgy 90%-a :D) de egy sima történetnek elmegy. Az előző részt is jobb volt nézni mint játszani, főleg mikor ment rovarok, patkányok, gyíkok, szarvasok gyilkolászása meg a bolyongás a rémes pályákon :D

[ Szerkesztve ]

(#136005) Moby válasza mazsó (#136003) üzenetére


Moby
addikt

Ha fel nem rakja addig másik gépre ezt a profilt, mert akkor végigjátszani sem fogod tudni. Ritkán törlök profilt, hortelen biztosan nem is tudok választ adni, de neikem nem tűnik logikusnak, hogy csak úgy letörölj egy fiókot jelszó, és megerősítés nélkül. De ha ennyire zavar a fiók jelenléte, nyomsz egy visszaállítást a konzolon, az majd legyalul mindent. Bár nem értem miért akarsz ennyire megszabadulni a játéktól. Hátha a gazdája sem foszt meg tőle :)

(#136006) Bad Pritt válasza markknight (#136004) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nemtom, én tuti nem vennék meg valamit, amivel ennyi bajom van már megjelenés előtt. De hát mindenkinek megvan a maga keresztje. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136007) Xaels


Xaels
félisten

Remnant 2 - The World Of Yaesha

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136008) mazsó válasza Moby (#136005) üzenetére


mazsó
aktív tag

Igazából nem zavar... Nem fog megfosztani a játéktól :N :B 3-szor kapcsolta be ezt a gépet, ezért is vettem meg tőle... Xbox One-ról váltottam vissza A PS-re :K Akkor csinálok egy új profilt és akkor azzal tolom tovább a játékokat igaz, ez a legegyszerűbb megoldás?

(#136009) mazsó


mazsó
aktív tag

Érdeklődnék: Assasiins Creed Valhalla Magyar feliratos? Köszönöm!

(#136010) Kendek válasza mazsó (#136009) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a játék sajnos nem tartalmaz magyar feliratot.

<-ƘƘ->

(#136011) MAGUS7 válasza mazsó (#136009) üzenetére


MAGUS7
tag

Nem sajnos,a harmadik a Black Flag meg Syndicate kapott Magyar feliratot.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#136012) Elderath válasza Xaels (#136007) üzenetére


Elderath
őstag

Ez jó kis játék lesz. Remélem július környékén megjelenik, de szerintem augusztus vége lesz

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#136013) Bencus88 válasza Elderath (#136012) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Legyen inkább ősz, akkor már emberibb körülmények vannak a játszásra.

(#136014) Elderath válasza Bencus88 (#136013) üzenetére


Elderath
őstag

Elvileg hivatalosan "summer" a release date

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#136015) Bencus88 válasza Elderath (#136014) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor remélem nagyon a vége lesz, diablo mellett nem
biztos lesz rá idő

(#136016) toxicjew


toxicjew
addikt

Tudnátok segíteni a képernyő beállításokban? 1080p 144hzes monitorral használnám a gépet. A monitor támogatja a HDRt és AMD Freesynces. Van ez a teljesítmény meg felbontás mód, ezekből melyiket érdemes? És a 120hz elérhető a játékokban? Nagyon elvagyok veszve :D

(#136017) LÁZ válasza toxicjew (#136016) üzenetére


LÁZ
addikt

ha nem támogatja a 120hz-et a moncsi, akkor azok a játékok sem fogják támogatni, amik amúgy tudnák, de egy pontos monitor típussal sokat segítenél (ha pl tudja a hdmi 2.1-et) ;)

ps. gondolom 24-27-32" valamelyike a monitor, így sztem lehet egyszerűbb lenne, ha pl egy 32es 4k/hdmi 2.1 tv-t túrnál a hardveraprón, de pl TCL 43C639 113k emagon, az már okés lehet.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#136018) Moby válasza toxicjew (#136016) üzenetére


Moby
addikt

Freesync itt nincs. HDR-t az a monitor maximum papíron tud, biztosan felejtő. 120Hz néhány játékban elérhető, nem számottevő mennyiségben, de azok jórésze sem fix 120fps, szóval VRR nélkül aligha lesz benne köszönet.

(#136019) toxicjew válasza LÁZ (#136017) üzenetére


toxicjew
addikt

Acer Nitro xf273, 27'. 144hzes, akkor támogatja nem? :D Viszont csak hdmi 2.0át támogatja. Sajnos új monitor vétele most biztos nem opció.

Moby: elvileg van rajta HDR mód, amikor átkapcsolom a monitort, elég feltűnően megváltozik a kép. Jóval fényesebb lesz. De nem értek hozzá.

(#136020) Moby válasza toxicjew (#136019) üzenetére


Moby
addikt

Elvileg van sok monitoron HDR mód, meg még látszólag működik is(vagy legalábbis csinál valamit, ha mást nem foltolja csutkára azt a mind a 250 nitjét), de a gyakorlatba ezek a panelek valójában nem tudják megjeleníteni. Színleképzésben, fényerőben, kontrasztban nagyon messze vannak a HDR igényeitől. Képesek feldolgozni a jelet, valamit még csinálnak is, de a végeredmény csak ritkán jó, és az is főleg inkább egy kategória felett (amiben nincsenek 1080p monitorok). Ez nem az a kategória, de ez egy jónak mondható gamermonitor...pc-hez. Használható konzolhoz is, nem erre van kihegyezve.

(#136021) toxicjew válasza Moby (#136020) üzenetére


toxicjew
addikt

Értem, köszi. Nekem jó lesz :)

(#136022) Xaels válasza Bencus88 (#136015) üzenetére


Xaels
félisten

Én simán félre tenném a Diablot miatta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136023) Cipas


Cipas
csendes tag

:O kép beállításoknál ps5 menüben van a vrr, ami automatikusra van állítva. Tévém game mód menüben van olyan hogy freesync.. mindkettő képfrissítési beállítás.. szerintetek a tévén is be kell kapcsolni a freesyncet , a képfrissítés nem fog megbolondulni?
Vagy pont azért kell bekapcsolni hogy ne legyen bolondos a képfrissítés :)

(#136024) immi77


immi77
tag

Sziasztok!

Kontrollert küldenék a Triwarden-hez, driftelés miatt. Milyen úton szokták visszaküldeni? Posta vagy valamelyik futárcég? Csak, hogy milyen címet adjak meg nekik.

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#136025) Kendek válasza Cipas (#136023) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzol csak VRR-t támogat, FreeSync-et azt nem. Az a jó, ha bolondos a képfrissítés, mert pont az a lényege, hogy amikor össze-vissza ugrál, akkor ezt leköveti a megjelenítő.

<-ƘƘ->

(#136026) KaitouP válasza immi77 (#136024) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Mintha a GLS hozzá volna vissza nekem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#136027) M3oH válasza S e t h (#135995) üzenetére


M3oH
addikt

Én örülök, hogy PS plusba bekerült az első rész és nem került pénzbe. 3-4 óra után én féle raktam, se sztori, se játék mechanika nem fogott meg. Sőt, az ugrabugra csak felhúzott. Pedig, SWből mndenevő vagyok. Sokat elmond, hogy Minecraft dungeon váltotta :)

[ Szerkesztve ]

(#136028) ProEvoFan válasza M3oH (#136027) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem sem jött be annyira, de ps+ban jó volt egyszer.
A Minecraft Dungeons jó játék, de csak ha van hozzá coop társ. Egyedül uncsi.

(#136029) Yodafon válasza Anti-Hero (#135963) üzenetére


Yodafon
senior tag

✅ Soulslike gameplay

:DD

I'm gangsta!

(#136030) Maxtreme válasza Maxtreme (#135996) üzenetére


Maxtreme
addikt

Már vissza is térítették, ez aztán gyors volt :)

(#136031) Scholes9 válasza Bencus88 (#136013) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Klímás szobában jó az nyáron is :DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#136032) munky válasza Gardaai (#135990) üzenetére


munky
őstag

Coil Whine-al foglalkoznak gariban?

Nálam is brutál irritáló hangja van a gépnek terhelés alatt, de barátoknál szintén mindenkinél csinálja.

Összesen 4 gépet hallotam, mindegyik ugyan úgy cicergett, ezért elkönyveltem, hogy valószínüleg ebből a szempontból mind szar. Ezek szerint ezt lehet cseréltetni?

(#136033) ProEvoFan válasza Scholes9 (#136031) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Anélkül is.
Diablo 3 télen nyáron. :)
Ok, ez a negyedik rész lesz, de ezzel nem rímel a mondóka. :D

(#136034) Frod válasza Yodafon (#136029) üzenetére


Frod
addikt

Ja, "soulslike", amit le lehet venni Story nehézségre... :U

#135986 BGyulaHUN

Hogy jön ide a figura?
Csak a dobozon szerepel, a gépen nem, a játék pedig kódként van mellékelve, így ha nem érdekel akkor el tudod adni azt is.
De, ha mindenképp digital verzió kell: árukereső.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#136035) Lackooo84 válasza munky (#136032) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, mivel nem a rendeltetésszerű használatot befolyásoló hiba.

The Truth is out there...

(#136036) Wesder válasza Frod (#136034) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt is van benne difficulty, mert csak próbál soulslike lenni, de nem az. A Soulslike játékok nem nehezek, csak más megközelítèst igényelnek, mint a hagyományos játékok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#136037) munky válasza Lackooo84 (#136035) üzenetére


munky
őstag

Nekem is ez a sejtésem. Azért érdekelne mi lesz a sztori vége. :)

(#136038) Scholes9 válasza ProEvoFan (#136033) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Várjuk mi is öcsémmel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#136039) Frod válasza Wesder (#136036) üzenetére


Frod
addikt

Persze, én értem, ugyanezt gondolom.
És annak ellenére, hogy nem vagyok From-hívő, amikor egy játékra valakinek az a véleménye, hogy "soulslike szóval skip" is megmosolyogtató, de amikor egy ilyen lakossági souls-származéknál hangzik ez el... hát... :U

Do you see the white shadow?

(#136040) Bad Pritt válasza Wesder (#136036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért az egy bátor kijelentés, hogy nem nehezek. :D Értem én, hogy az Elden Ring változtatott egy kicsit a percepción, de ha egy random ER játékost bedobsz Orphan of Kos, Nameless King vagy Midir elé akkor rövid úton sírva fog visszarohanni a baby soulslike Elden Ringhez.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136041) cyberkind válasza Bad Pritt (#136040) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ez igaz, egy szaros lövölde nightmare fokozaton ezerszer nehezebb ám.

Paranormal Cocktivity

(#136042) Bad Pritt válasza cyberkind (#136041) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, persze, pár komment még és ott tartunk, hogy a Spyro is nehezebb náluk. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136043) Wesder válasza Bad Pritt (#136040) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom. Szerintem ha az ember ráèrez a játèkra, akkor egyik sem lehet nehèz. Nekem pl a Sekiro nem megy, de nem azt mondom rá hogy nehèz, hanem hogy èn vagyok balf@sz, hogy nem èrzem a játèkot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#136044) cyberkind válasza Bad Pritt (#136042) üzenetére


cyberkind
félisten

Hiszed vagy sem, a Spyro-t egy óra után töröltem, hiába a remake. :DDD

Wesder
Ugyanígy voltam vele, aztán rávettem magam arra a gameplay-re, és azóta az is ki van végezve, de utálom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#136045) Wesder válasza Bad Pritt (#136042) üzenetére


Wesder
félisten

Az a Crash 1. A platformerek Dark Souls-a.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#136046) Frod válasza Bad Pritt (#136042) üzenetére


Frod
addikt

Mondjuk én előbb ülök neki bármilyen souls-nak, mint egy akármilyen mascot-platformernek :D Nem tudok felidézni különösebb okot, de ki nem állhatom ezt a típust.

Do you see the white shadow?

(#136047) Bad Pritt válasza Wesder (#136043) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy átlag játékos számára nagyobb koncentrációt igényelnek, mint egy sima ARPG, ezért nehezek. Minden játék könnyű, ha az ember ráérez, egy soulslike-nál több befektetett energia kell hozzá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136048) Bad Pritt válasza Wesder (#136045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy a Crash is egy jó példa és sok szempontból hasonló, mint egy bármilyen soulslike, mintákat tanulni, gyakorolni, hogy minél több minden menjen rutinból. Csak hát odáig el kell jutni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#136049) cyberkind válasza Bad Pritt (#136047) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, egyszer befekteted az időd (ahogy én tettem a DS1-el), és onnantól kezdve szinte mind ugyanaz, de anno az első rész se volt egy nagy falat.

Paranormal Cocktivity

(#136050) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok!

A platinumshopról van valakinek véleménye? Kb 1 hete rendeltem tőlük PS5 digit edition-t, akkor kaptam mailt, azóta semmi. A pénzt megkapták(áruhitel), a termék raktáron is van, bolti átvétel, de nincs még semmi jelzés ez így egy picit frusztráló.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.