Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160001) Wesder válasza Elderath (#159999) üzenetére


Wesder
félisten

Palworddel 2M+ ember játszott egyszerre, így hogy ez a 300k+ ember itt problémát okoz, csak azt mutatja hogy a Sony semennyire sem bízott a játék sikerèben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160002) Elderath válasza Moby (#160000) üzenetére


Elderath
őstag

Közel se voltak ilyen számok megjelenés előtt. A 'word of mouth" itt brutális mennyiségű játékost hoz launch óta minden nap. Tele a tiktok meg a youtube milliós nézettségű klippekkel is

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160003) heihachi válasza Elderath (#159999) üzenetére


heihachi
addikt

Igen vagom, de ez engem kicsit sem erdekel. Egyreszt nem valtoztat a tenyen, hogy vettem egy jatekot amivel megjelenes ota nem lehet normalisan jatszani (mar ha egyaltalan lehet vele jatszani, ma egesz nap nem sikerult). Masreszt en mar kifizettem a jatekot, tehat nem majd valamikor akarok vele jatszani, hanem most. Ha majd valamikor kesobb akarnek, akkor akkor fizettem volna erte. Ha elore tudom, hogy nem lehet vele jatszani akkor nem vettem volna meg. Ha nem keszultek fel erre, az kizarolag az o hibajuk. Nehogymar most a jatekosok legyenek a hibasak, amiert megveszik a jatekot, es most miattuk nem mukodik, mert tul sokan veszik meg :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#160004) Elderath válasza Wesder (#160001) üzenetére


Elderath
őstag

Szerintem senki se. Trailerek elég furák voltak, én akkor kezdtem várni, amikor kijöttek a vágatlan preview videók 1 héttel megjelenés előtt. Az első rész meg kemény 7ks CCUval áll steamen

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160005) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

a ps5 tárhelyét bővíteném, 1tb ssd-re gondoltam, van most ajánlott típus értelmes áron? kösz előre is, ha valakinek van erről jó infója

(#160006) Wesder válasza Elderath (#160004) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt egy GaaS játéknál egy 300-500 közötti sikerre mèg akkor is èrdemes számítani ha csúnyán bebukik, hisz most meg hiába akar vele Bèla játszani ha csak a lèlek tartja egyben a szervereket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160007) Bad Pritt válasza heihachi (#159996) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is ezért várok ki. Nagyon tetszett, mikor kipróbáltam, de kell egy működő MM, mert soloban nem akkora fun.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#160008) heihachi válasza Bad Pritt (#160007) üzenetére


heihachi
addikt

Egyebkent szerintem nagyon kiraly a jatek lesz majd valamikor, valahogy mindig vannak elkepesztoen izgalmas pillanatok, utolso utani pillanatban megmentett meccsek. Pont ezert szomoru, hogy olyan allapotban van amilyenben.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#160009) Wolfy33 válasza S e t h (#159997) üzenetére


Wolfy33
senior tag

X gomb , jobb alul mutatja a sebességet, 3 fokozat van, O vissza

(#160010) S e t h válasza Wolfy33 (#160009) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi Elderathnak és neked is!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#160011) republic666 válasza tboy93 (#159990) üzenetére


republic666
junior tag

Jogos, nekem mivel utoljàra PS2-m volt így megérte beruhàzni rà, ràadàssul most a VR2 is nagyon bejött,lassan 2hónapja csak VR címekkel jàtszom.

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#160012) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Enotria: The Last Song Official release Date Trailer - Megjelenés Június 21.(soulslike cucc)

Korábbi gameplay trailerl
Korábbi demo gameplay

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#160013) F-ECT$ válasza heihachi (#159996) üzenetére


F-ECT$
titán

Remélem nem kell fél év a javításhoz, de köszi az infót. Egyébként lemezen vesszük online, vajon erre is él a 14 napos elállási lehetőség?

Dive ever, work never.

(#160014) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Helldivers II annyira megy, hogy már pl USA-ban a COD-ot is megelőzte.

[link]

Live-Die-Respawn

(#160015) markknight válasza oriic (#160014) üzenetére


markknight
veterán

Hogy egy NBA 2K24 mit keres ott..

(#160016) Wesder válasza markknight (#160015) üzenetére


Wesder
félisten

USA-ban az NBA mit keres ott? Komolyan kèrdezed?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160017) Bilux válasza Wesder (#160016) üzenetére


Bilux
veterán

Pont ezt akartam írni :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#160018) oriic válasza markknight (#160015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk úgy, hogy kicsit szeretik a kosárlabdát :D

Live-Die-Respawn

(#160019) heihachi válasza markknight (#160015) üzenetére


heihachi
addikt

en a Helldiverst nem ertem mit keres ott, ezeknek az uj vasarloknak a 90% ugyse jut be a jatekba ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#160020) Kendek válasza Baltazár123 (#160005) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kb. 40 körül kezdődnek a megfelelő sebességű és hűtőbordás 1TB-os SSD-k. Kicsit olcsóbbra is kijöhet, ha külön veszel rá hűtőbordát (pl. Jonsbo M.2-3). Nincs kifejezetten ajánlott típus. Amelyiknek ~7.000 MB/s körüli olvasási sebessége van, és rendes, de alacsony hűtőbordája, az megfelel.

<-ƘƘ->

(#160021) hunvarlan válasza heihachi (#160019) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Hát érdekes mert eddig minden nap probléma mentesen játszottunk 1-2 órát haverral.

(#160022) alratar válasza oriic (#160014) üzenetére


alratar
addikt

Úgy látszik a Sony jó lóra tett. :)
Kíváncsi vagyok a vezetőség hány liter szakét kapott ajcsiba. :F
Az egyéb dolgokról meg nem is beszélve. :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#160023) @rglaaf válasza hunvarlan (#160021) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mi is vegyesen pc ps egész du-este toltuk probléma nélkül
6.szintű run-ok már elég durvák :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#160024) Bazsi1987 válasza alratar (#160022) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nba2k24-be már 460 órám van mentségemre szól 10 éves koromtol kosaraztam és mai napig követem napi szinten a ligát :) jaj nem neked akartam írni :D

[ Szerkesztve ]

(#160025) agyhalal válasza tboy93 (#159990) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Azt a 4 darab csavart 8-as biztonsági Torx csavarhúzóval tudod kiszedni. A fej közepén van egy kis furat. Kb 1000-3000 Ft körül van.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#160026) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

MW3, WZ játékosoknak van free új skin pack a storeban!

(#160027) NomAd_82 válasza hunvarlan (#160021) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Helldivers 2, tegnap este kb. 60 perc mire beengedett a lobbyba, majd az első küldetésnél kidobott úgy, hogy le se értünk a bolygóra. Utána nem talált játékot, nem csatlakozott senkihez. SOS beacon-re 0 reakció. Élmény volt, addig Elden Ringeztem. :D
Ma újra próba.

(#160028) heihachi válasza @rglaaf (#160023) üzenetére


heihachi
addikt

Ez jelenleg csak a szerencsen mulik, es ez mar napok ota (vagyis gyakorlatilag megjelenes ota) igy van. A matchmaking az egyaltalan nem mukodik most sem, ezaltal az SOS beacon sem, sajat csapattal lehet csak jatszani, de van akinel az sem mukodik (behivod a jatekost, de nem tud csatlakozni a sessionhoz). A 450k player limit eletben van, tehat vagy bejutsz vagy nem. Van akinel azt irja 0 jatekos van, van akinel 400000-et ir, van aki jelenleg siman megkapja az extractot, de van aki meccsek ota semmit nem kap, van aki meg xp-t sem kap a meccsek vegen. Van, hogy megall a jatek, ha megprobalsz felvenni nyersanyagot a bolygon es van, hogy nem lehet lehivni a stratagemeket. Fejleszteni van aki tud, van aki nem. Ez a jelenlegi helyzet, ozonlenek a gondok a discordjukra. Nekem pl utoljara csutortok este sikerult jatszanom gond nelkul.
Eleg duhito, mert gyerek lefekudt aludni, asszony lelepett latogatoba, nyugivan, en meg tolnam a jatekot, csak nem tudom :(

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#160029) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Elhiszem tényleg dühítő a helyzet főleg hogy tényleg jó a game, főleg ha mindekinek menne rendesen
Nálam a crossplay on hátha számít valamit

PSN:BiZzare_0 ️

(#160030) tboy93 válasza agyhalal (#160025) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van szerintem itthon ilyenem, megkeresem :))

(#160031) F-ECT$ válasza 30z.Samu (#159145) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy állsz? Én végül megvettem a Season pass-t a Fenyxhez, és 3 "tök más" játék van benne. Egyelőre az alap játékkal végeztem, majd meglátom, hogy platinázom-e, vagy legalább a fejtörős vaultokat megcsinálom mind. Az utolsó hegymászós és boss fightos rész kicsit hosszúra lett nyújtva, ott majdnem elvesztett a játék.
Most viszont az Eastern Realmos résszel játszok, hozza az alap játék színvonalát, de új szereplőkkel, de szerencsére rövidebbre van vágva, ami jót tesz neki.

Dive ever, work never.

(#160032) EmThor


EmThor
addikt

Vennék ilyet de nem kapni itthon

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#160033) erahurka válasza EmThor (#160032) üzenetére


erahurka
félisten

Jól összefoglaltad a helyzetet.

(#160034) Kendek válasza EmThor (#160032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én sem találtam, szóval akkor marad a külföldről rendelés. 13-15 napos az akár egy hét múltán is itt van Kínából.

<-ƘƘ->

(#160035) erahurka válasza Kendek (#160034) üzenetére


erahurka
félisten

Szó volt róla hogy nem jönnek magyarországra. Pedig ez az ezüst tényleg elég menő.

(#160036) Xaels válasza heihachi (#160028) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem eddig 1 nap volt amikor nem ment amikor játszani akartam, de általában nincs gond. Persze vannak anomáliák, de többnyire a privát csapatot pillanatok alatt össze lehet rántani. Ma is lement eddig egyhuzamban egy 5 órás etap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160037) @rglaaf válasza Xaels (#160036) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ugy nez ki a robotok vissza toltak minket nyugaton szoval nem olyan essy lesz ez

PSN:BiZzare_0 ️

(#160038) Xaels válasza @rglaaf (#160037) üzenetére


Xaels
félisten

Rendesen megfingattak ma is ott. Legalább 2 szinttel könnyebben tudtunk nekiugrani ott mint a bogarak ellen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160039) Bogyi007 válasza d@vee (#159579) üzenetére


Bogyi007
veterán

Aki megveszi ezt a pakkot vagy a 2 kontisat 214990 forintért arra azért gondoljon hogy a tartó továbbra sem a pakk része!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#160040) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hàt ez a Helldivers elég komoly cucc :D
Nem tudom miért de rohadt nagy fun...

Haverral toltuk,.20p volt még kitakarítottunk egy jó pár fészket vagy mit, és már mentünk volna az eszkalációs pontra, talàn el is indítottuk, de utána következett egy 15 perc körbe körbe szaladgálás, mert annyira sok dög jött hirtelen. Persze már nem volt több élesztési lehetőség, ezért mindig visszaszàmolt, de nyilvàn csak egyszerre egyikőnk volt a pàlyàn :D

[Itt] már az utolsó percek vergődése ment, visszahívtam havert megint, és visszanéztem, mondom ennek nincs értelme :D

Xbox One: bandymnc

(#160041) ProEvoFan válasza bandi0000 (#160040) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Milyen nehézségen nyomtátok?

(#160042) bandi0000 válasza ProEvoFan (#160041) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem tudom, én szerintem mediumon ment, nem is volt gond egészen eddig a pontig, mert itt már annyira megszaporodtak, hogy lehetetlen volt behozni, plàne a nagyok miatt, mert azokból is mindig 2-3 van rajtunk fejenként

Xbox One: bandymnc

(#160043) Elderath válasza ProEvoFan (#160041) üzenetére


Elderath
őstag

3as, jobb felső sarok

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160044) Elderath válasza bandi0000 (#160042) üzenetére


Elderath
őstag

A UI-t lehet amúgy kisebbre is venni , nem tudom milyen messze vagy a tvtől:)

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160045) bandi0000 válasza Elderath (#160044) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez egy jó tipp, elég közel am, a csata hevében fel sem tűnik, hogy milyen nagy felülelet foglal

Xbox One: bandymnc

(#160046) Elderath válasza bandi0000 (#160045) üzenetére


Elderath
őstag

0.9es méreten szerintem tökéletes a UI

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#160047) EmThor


EmThor
addikt

Kíváncsi vagyok meddig tart a ps5 slim leárazás (ma éjfél?)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#160048) heihachi válasza Xaels (#160036) üzenetére


heihachi
addikt

[kép] hat orulok, nekem meg meg par szazezer embernek meg del ota ez a keprnyo jut csak (delelott meg nem ment a matchmaking, uh...)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#160049) EmThor


EmThor
addikt

Na [link] ebben a videóban megint riogatnak (?) hogy függőleges helyzetben elfolyik a folyékony fém, hibás hőleadás lesz és halott konzol, hogy tartsd vízszintesen. (De már volt róla szó tudom)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#160050) d@vee válasza EmThor (#160049) üzenetére


d@vee
őstag

Csak 2020 novembere óta van PS5-öm (megjelenés napja óta). Azóta álló helyzetben van, nem volt sosem lefektetve. Hányszor produkált bármi hibát? Soha.
Sok fotelharcos szarja a baromságot netre hogy legyen nézettség, ennyi. Majd biztos ő lesz okosabb mint a Sony ménökei, akik nem gondoltak az álló helyzetre, pedig még lábat is hegesztettek a géphez :DDD

[ Szerkesztve ]

Ja

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.