Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Neoteric válasza hombre[EU] (#3998) üzenetére


Neoteric
addikt

Dying Light pont nem, az eredetileg PS3-ra & X360-ra keszult.

PSN: ne0teric_sAN

(#4002) Wesder válasza Neoteric (#4001) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem a 2 is àtcsúszik nextgenre. Jót tenne neki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4003) Szabi® válasza d@vee (#3992) üzenetére


Szabi®
addikt

Neked . Nekem ez valóságosabbnak hat mint egy Ac Odyssey a rossz felbontású texturáival és a túlszaturált színekkel ,ha lepusztult is a DS de élethűbb.
/"Sokaknak"/ Ez meg azért érdekes mert a DS-t sokak meg pont a kinézete,atmoszférája miatt vették meg. Mégha megosztó is a game.

[ Szerkesztve ]

(#4004) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

What?! [link] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4005) #21123072 válasza hombre[EU] (#4004) üzenetére


#21123072
törölt tag

2014-es a cikk.

(#4006) d@vee válasza Szabi® (#4003) üzenetére


d@vee
őstag

Nekem meg mindenki másnak :DDD Ez nem LÉLEGZŐ ÉS ÉLŐ világ, simán csak élethű (ez teljesen igaz, élethűnek nagyon is az)
Amúgy te kivagy már azzal az egyetlen AC-val, amelyiket nem vittem végig :N
Ha már élő világ, akkor pl. Witcher 3, RDR2, vagy a Switches Zelda és interakciódúsabb környezetben van. Nem, nem a grafikáról beszélek, az természetesen büntet DS-ben is.
szerk.: visszaolvastam a screenshotos kommentedet megint és rájöttem hogy te csak a grafikára írtad hogy amiatt tűnhet igazibbnak, my bad :W

[ Szerkesztve ]

Ja

(#4007) d@vee válasza Neoteric (#4001) üzenetére


d@vee
őstag

Pont írni akartam, hogy azt nem csak a mostani genre csinálták, hanem crossgenesként előző gépekre is. Biztos azért futott olyan szarul, mikor megjelent :D Gépen botrányos volt egy darabig anno.

Ja

(#4008) Kendek válasza #21123072 (#4005) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát igen. Ha 2014 októberében döntötték el, hogy a 2015 januárjában megjelenő játékból dobják a PS3-as változatot, akkor ott azért nem mondhatjuk, hogy kifejezetten csak PS4-re fejlesztették.

<-ƘƘ->

(#4009) hombre[EU] válasza Kendek (#4008) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A cikkben többször is említik,hogy nextgen a core, és a tesztelés után döntöttek úgy,hogy nem lehet annyira lebutítani,hogy mūködjön. Ha ezt kifejezetten ps3/x360-ra fejlesztik akkor kompromisszumok nélkül kiadják

Life, Uh, Finds A Way

(#4010) Kendek válasza hombre[EU] (#4009) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Őszintén szólva nem csodálom. PS4-en is úgy néz ki, hogy eléggé le van butítva a grafikája, szóval nem csoda hogy a PS3-at már nem merték meglépni vele.

<-ƘƘ->

(#4011) hombre[EU] válasza Kendek (#4010) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a felturbózott (PS5 RT) második rész is feszegetni fogja a konzol határait :D lengyelek szeretnek "távolba célozni". A Witcher3 is megizzasztotta még az erōs pc-ket is

Life, Uh, Finds A Way

(#4012) Szabi® válasza d@vee (#4006) üzenetére


Szabi®
addikt

""Amúgy te kivagy""Kezdünk átmenni személyeskedésbe.Kapcsolj egy kicsit vissza...
Végy egy nagy levegőt és olvasd át újra.... :R :D

(#4013) Wesder válasza Szabi® (#4012) üzenetére


Wesder
félisten

Értelmezd, amit írt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4014) Tuomas válasza Wesder (#4013) üzenetére


Tuomas
addikt

Mert nem mindegy, hogy csapba szarni, vagy szarba csapni, ahogy az sem, hogy idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit. :DDD

We were here

(#4015) Szabi® válasza Wesder (#4013) üzenetére


Szabi®
addikt

Te meg értelmezd hogy mit olvasott félre x kommenten keresztül amit én írtam :P

Tuomas Wesder az ki issza,nem kell félni..... :D

[ Szerkesztve ]

(#4016) Tuomas válasza Szabi® (#4015) üzenetére


Tuomas
addikt

Sztem félreértettél, mert wesdernek igaza van.
Én is néha ki vagyok (akadva)... Azt pedig pontosan tudom, hogy én valójában ki vagyok (Tuomas).
Látod az eltérést? d@vee fórumtárs hozzászólása a szövegkörnyezetet figyelembe véve előbbit jelenti, amiben semmi személyeskedés nincs.
Úgyhogy ezen kár kiakadnod. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4017) Wesder válasza Tuomas (#4016) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4018) Szabi® válasza Tuomas (#4016) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem akadtam ki egyáltalán :)

(#4019) Carlos Padre válasza Szabi® (#4012) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez epic fail volt részedről, legalább az a mondatot olvad végig, amire reagálsz. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4020) Szabi® válasza Carlos Padre (#4019) üzenetére


Szabi®
addikt

Mindketten benéztük,előfordul,én egy részletet ragadtam ki,a fórumtárs meg félre értette az első két hsz-em.Nem vérre megy :)

De ha jól emlékszem veled is megesett párszor nem ? :F

[ Szerkesztve ]

(#4021) Carlos Padre válasza Szabi® (#4020) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, hogy nem, csak sokkal kevésbé élhető hellyé teszi a fórumot. Legyetek már kicsit igényesebbek magatokra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4022) l.skywalker válasza Carlos Padre (#4021) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ne magázz :D ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4023) d@vee válasza Szabi® (#4020) üzenetére


d@vee
őstag

Na fejezd be a TV2-es politikusos médiás álhírterjesztést a kontextusából kiragadott szövegrészletekkel :DDD
Semmi gond, sejtettem hogy benézted, mindenki hibázik. Pl én előtte.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#4024) Carlos Padre válasza l.skywalker (#4022) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne magázz, te szemét!!! Klasszikusokat illik pontosan idézni ;)

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4025) l.skywalker válasza Carlos Padre (#4024) üzenetére


l.skywalker
félisten

Miért talán tegezzelek te bar*marcú? :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4026) Carlos Padre válasza l.skywalker (#4025) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az az én válaszom lett volna, de elrontottad ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4027) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Official PlayStation Magazine Will Reveal PS5 Games in its July Issue, On Sale June 2nd

Szóval május vége-június eleje a reveal?!

Life, Uh, Finds A Way

(#4028) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Official PlayStation Magazine UK júniusi száma:


Június 2

digitálisan is elő lehet fizetni rá

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4029) gyuromoj válasza l.skywalker (#4028) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kíváncsian várom, igaz jobban örültem volna ha májusban történik. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#4030) Wesder válasza gyuromoj (#4029) üzenetére


Wesder
félisten

Egy videós gameplay demós összeàllítàsnak jobban örültem volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4031) l.skywalker válasza gyuromoj (#4029) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én épp arra gondolok h ha a júniusi számban lesznek bemutatók akkor májusban tuti minden kiderül

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4033) Wesder válasza speter33 (#4032) üzenetére


Wesder
félisten

Csúnya lenne. Gépet nem tudtàk megmutatni, de màr boltokba is tolnàk? Ugyan...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4034) speter33 válasza Wesder (#4033) üzenetére


speter33
aktív tag

Persze, nem lesz belőle semmi.
De mekkora show lenne.
Lehet ezért nem mutatták be eddig?
Kicsit aláraknának a konkurenciának :DDD

(#4035) NyMRooD válasza speter33 (#4032) üzenetére


NyMRooD
őstag

Max az előrendelés elindítását tudom elképzelni, de szerintem még az is korai, most megkapjuk, hogy hogy néz ki, meg pár játékról infót, nyáron meg valamikor majd megkapjuk a maradék információkat, még pár játékot és az árát és onnantól lesz előrendelhető.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4036) Wesder válasza speter33 (#4034) üzenetére


Wesder
félisten

Logisztikai problémàk ami miatt a TLOU II is késik, a konzolra is érvényes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4037) Kendek válasza speter33 (#4032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Reménykedni lehet, de eléggé kizárt, hiszen még el sem kezdték a sorozatgyártást. Ráadásul a mostani helyzetben sokkal körülményesebb minden, az alkatrészbeszerzés, a gyártás/csomagolás, a szállítás és a bolti értékesítés is. Max az előrendelhetőség indul meg.

<-ƘƘ->

(#4038) l.skywalker válasza speter33 (#4032) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hamarabb jönne ki mint PS4-re a Ghost of Tsusima :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4039) NyMRooD válasza Wesder (#4033) üzenetére


NyMRooD
őstag

Neked valamiért nagyon a bögyödben van a Sony, hogy folyamatosan keresed, hogy miért lehetne - burkoltan - szidni őket. A nem tudják, meg a nem akarják között elég nagy a különbség, de erre a lassú, apránként történő leleplezésre lehetett számítani, most ők vannak a nyeregben, miért siessék el, főleg, hogy az aktuális gennél is hasonlóan csinálták és bevált nekik, hogy mindig az MS után léptek (és ki is jelentették, hogy hasonló stratégiát fognak követni most is). Arról nem is beszélve, hogy a mostani >100 milliós ps4 tulaj többségét minimálisan sem érdekli a konzol kinézete/hűtése/TFlops/etc, ők a játékokért veszik meg. Én már-már örülök, hogy ilyen lassan haladnak a leleplezéssel (mind a két oldalon), így nem ültem fel a hypevonatra és elkerülhetem az impulzív vásárlást, majd kb ~1 évvel a megjelenés után megveszem a kettő közül az egyiket, 1-2 évvel rá meg a másikat.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4040) Wesder válasza NyMRooD (#4039) üzenetére


Wesder
félisten

Kicserélhetem a tudtàkot akarjàkra, de attól még ugyan úgy lehetetlen lesz a màjusi start.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4041) Kendek válasza NyMRooD (#4039) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

a mostani >100 milliós ps4 tulaj többségét minimálisan sem érdekli a konzol kinézete/hűtése/TFlops/etc

Szerencsére, mert 100 millió kommentelőt nem bírna a topik, és a három Tg is kevés lenne hozzá. :DDD

<-ƘƘ->

(#4042) NyMRooD válasza Wesder (#4040) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ebben egyetértünk, lásd előző kommentem. Holiday lesz a start az fix, egyrészt mert megmondták, másrészt mert még elvileg nem is gyártják, harmadrészt mert még azt is necces lesz összehoznia mind a két gyártónak a kialakult helyzet miatt, nem, hogy valamelyik még hamarabb jöjjön ki.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4043) oriic válasza speter33 (#4032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi alapja nincs a cikknek, ezt így felesleges volt megírni is. Az őszi megjelenést meg nem is tudom hogy lett felhozva.

Live-Die-Respawn

(#4044) NyMRooD válasza Kendek (#4041) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mondjuk a kinézet szubjektív, de azért van pár dolog amiben erősen le van maradva a Sony (TFlops-ban nem előznek, hűtésben remélem minimum utolérik az MS-t), szóval okuk/okunk lenne háborogni :))

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#4045) Lackooo84 válasza NyMRooD (#4044) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hahahahahaha.....

The Truth is out there...

(#4046) kicsako válasza Kendek (#4041) üzenetére


kicsako
őstag

Ugye csak viccelsz?
Hűtés -> PS4 Slimem van, kezdetek óta olyan hangot ad néha mintha épp a reptéren lennék és felszálláshoz készülődnénk.
Lakótárs Fat-je ugyanez, de csapattársnak(slim) is néha olyan hangos a konzol hogy behallatszik partyba..
Tflops -> RDR2 olyan szinten laggolt hogy majdnem kib*tam a ps-t az ablakon, pedig én a 20éves gamer pályafutásom alatt 1x sem rageltem ennyire. :W
Az meg hogy boxon van gamepassal aprópénzért játszhatok 100+játékkal ingyen szintén a box felé vinne, de..
..az esport miatt vettem végül ps-t, mert sokkal komolyabb a fifa liga mint boxon :((( itt nem az 1v1-re kell gondolni, hanem amikor 11en csapatban nyomjuk.

[ Szerkesztve ]

(#4047) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Arrol van valami hivatalos info hogy a ps5 milyen hdr formatumokat fog tamogatni?

koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4048) l.skywalker válasza l.skywalker (#4028) üzenetére


l.skywalker
félisten

Felkapta az internet a borítón ezt a részt:

a HZD folytatást.

A magazin kiadott egy "közleményt", hogy a találgatások ellenére ez nem a második rész, hanem egy képregényként megjelenő folytatás
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4049) Kendek válasza adamssss (#4047) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs, de technikailag játék szempontjából a HDR10-nél nincs szükség jobbra. Videolejátszás miatt persze elképzelhető, hogy többféle formátumot is támogatni fog.

<-ƘƘ->

(#4050) adamssss válasza Kendek (#4049) üzenetére


adamssss
veterán

Igen pont a lejatszas miatt erdekelne a DolbyVision... de koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.