Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) .LnB válasza RangerFox (#71995) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rengeteg olyan egybeesés van, ami nem hagy bennem kételyt. Ráadásul Kojima szereti az ilyet. Ez Silent Hill lesz. (És szerintem VR. :()
Én nem szeretem a horror játékokat, szóval...De! Ez talán azt is jelentheti, hogy a Metal Gear IP is visszakerülhetett Hideo-hoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72002) KaitouP válasza .LnB (#71993) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Sörbe hogy tutinem. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72003) .LnB válasza oriic (#72000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet hülyeségnek tűnik, de szerintem sok árulkodó apróság van. Például a tweetek időpontja. Hollandiában éjfél, Japánban reggel. Mennyire reális az, hogy éjjel tweetelnek? Aztán a kis zászlócska SAM hátizsákján a DC trailerben? A név fordítása... stb stb.

Ez pont ugyan az mint a Moby Dick stúdió.

Ráadásul Hasan már rég a kamerák elé állhatott volna, és intett volna, hogy hello, én vagyok, létezem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72004) proly01 válasza hombre[EU] (#71998) üzenetére


proly01
őstag

Hat a f@szom tudja... itt még nem tartok meg ittam is... De szerintem ennyire nem full. :DD :C

....Pr:)ly....

(#72005) .LnB válasza KaitouP (#72002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem iszok igazán alkoholt, de egy sixpack-ban is simán fogadok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72006) WhiteWalker válasza EczkE (#71976) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Eskü , pedig tök jól kezdődik :DD

(#72007) MultiDoodad válasza RangerFox (#71999) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Mitől ilyen sötét a ps5-s verzió? Rossz a gamma korrekció? Vagy az Xbox rossz?

(#72008) ProEvoFan válasza .LnB (#72005) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is ritkán iszok, de ebben a kib@szott melegben jól esik a hideg sör.
🍻 Főleg egy jó Pécsi Prémium/Ipa/Apa/világos. :K

Xaels #71958
:R

[ Szerkesztve ]

(#72009) .LnB válasza ProEvoFan (#72008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múlthéten megittam egy valamilyen bécsi sört (sárga cimkéje volt). Ez volt idén az első amit ittam, ezen kívül meg volt valamikor egy fél üveg idén. Szóval így júniusra tartok másfél sörnél. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72010) hombre[EU] válasza proly01 (#72004) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az elsō kép a játék kezdete. az a nextgen verzió, ez pedig a ps4 [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#72011) hombre[EU] válasza .LnB (#72003) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#72012) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Meggyütt a natív Jedi Fallen Order. Elég copy paste port lett sajnos, emiatt a hibák, teljesítmény problémák is megmaradtak...

The Truth is out there...

(#72013) .LnB válasza hombre[EU] (#72011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg csak én hiszem el? Sebaj, majd mondhatom, hogy én megmondtam!! :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72014) 3L1T3 válasza Lackooo84 (#72012) üzenetére


3L1T3
addikt

A teljesítmény probléma a játék kódjában van. Nem tudják kifoltozni , mivel szarul lett megírva a következő pályarész betöltése. Ettől függetlenül szebb és stabilabb lett a töltési idő pedig 50% jobb.

vgtech, digitalfoundry

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#72015) .LnB válasza Lackooo84 (#72012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

S***-ból lett, és S***-rá lett. Csak most szebben csillog. ;] :DDD
(Több mint?) Egy évvel a megjelenés után is T alakba lebegett a főhös-öm, és beestem a map alá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72016) hombre[EU] válasza .LnB (#72013) üzenetére


hombre[EU]
veterán

reméljük úgy lesz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#72017) keIdor


keIdor
titán

Én ugyan nem játszottam a Bloodborne-al, de megint felütötte a fejét a PS5 verzió idei jövetele. :)
Óriási körülötte a hiszti.
Nem lepődöm meg, ha a következő Sony eventen előkerül.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72018) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Öcsém ezt is megértük:

Dedikált media gallery ikon!!!4(négy!) :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72019) Elderath válasza KaitouP (#72018) üzenetére


Elderath
őstag

? ez ott van már launch óta

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#72020) Lackooo84 válasza KaitouP (#72018) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem semmi.... ide eddig csak véletlenül lehetett belépni... :DDD

The Truth is out there...

(#72021) Lackooo84 válasza Elderath (#72019) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nono.

The Truth is out there...

(#72022) Moby válasza KaitouP (#72018) üzenetére


Moby
addikt

Erre a megjelenés óta van lehetőség. Ha beléptél a beállításokból, kipakolta az asztalra.

(#72023) KaitouP válasza Moby (#72022) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ott valami tévedés van. Napi szinten lépek be a beállításokból (Settings -> Storage - > Media Gallery) a media gallerybe, de sose pakolta ki az asztalra. Ma tette ki először. Egy rahedli screenshotot mozgatok Twitterre, Discordra, azért az élből szemét szúrt volna. Párom gépen úgyszint ez.

Utánanézve vegyes dolgokat olvastam, valakinek egyáltalán nem jelent meg amióta használja a konzolt, valakinél igen.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72024) pzstm válasza KaitouP (#72023) üzenetére


pzstm
titán

és ebben a csodás sahringben hol vna lehetőségem letölteni a natív képet/videót amit felvettem? hol tudom egy PS barátnak elküldeni anélkül, hogy partyba lennénk?

2-3 perces videóra már szólt hogy ez twitterre nem fog menni. Gondoltam letöltöm akkor magamnak laptopon, telefonon.

Erre van valami megoldás :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72025) #04441088 válasza pzstm (#72024) üzenetére


#04441088
törölt tag

Amit csak felveszek és nem töltök fel yt-ra azokat el szoktam küldeni psrol az asszonynak, telefonon az appbol pedig letoltheto.

(#72026) EczkE válasza KaitouP (#72023) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Nekem is kint van a jatekok ikonja mellett megjelenes ota.

Asszem mindenféleképpen!

(#72027) KaitouP válasza pzstm (#72024) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

1. Pendrive PS5-be bedug, arra rámásolod a kívánt képet, videót.
2. PC-re/laptopra átviszed, onnan meg osztod tovább ahova akarod. Én telóra viszem közvetlen, OTG adapterrel dugom össze a pendrive-ot a telóval. Onnan meg osztom tovább Dc-re, Twitterre.

Számomra ez a legegyszerűbb. Csinálhatod meg a PS barátnak elküldős módszerrel, de a fentiekben taglalt mód is pár másodperc.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72028) KaitouP válasza EczkE (#72026) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Fura, valamiért nekem sose rakta ki eddig, pedig most pislogtam is, hiszen tudtommal nem volt ma update. Na de a lényeg, hogy végre itt fityeg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72029) KaitouP válasza .LnB (#72005) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Mondjuk most már tényleg kezd fura lenni az, hogy túlságosan próbálják tagadni a dolgot. Erőltetetten. Most jött 6 perce:

Lehet lesz ebben a dologban valami. De ha ez tényleg egy Silent Hill lesz, akkor ne legyen VR. Legalábbis ne VR only, max úgy mint a RE7.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72030) Elderath válasza KaitouP (#72029) üzenetére


Elderath
őstag

Istenem emberek még mindig ezen lovagolnak? :D

Ez a játék senkit nem fog érdekelni miután bemutatják normálisan. Semmi köze nem lesz se silent hillhez se kojimahoz. Egy fisemfos indie szar lesz, a bemutató teaser alapján

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#72031) Frod válasza MultiDoodad (#72007) üzenetére


Frod
addikt

DigitalFoundry videóban is beszélnek róla, hogy a Ps5 verzió sokkal sötétebb alapból.
Pcn volt egy ilyen beállítás, hogy sötét lesz a játék és olyan, mintha ez az opció be lenne kapcsolva a Ps5ösben is (csak itt nincs rá lehetőséged, hogy kikapcsold)
Remélhetőleg kap patchet és orvosolják.

Do you see the white shadow?

(#72032) saelin válasza oriic (#71921) üzenetére


saelin
veterán

Aztán az is olyan állapotban jön ki mint a Cyberpunk és kiderül hogy csak egy puskaporos volt az egész CDPR csapat. Kevesebbet kell foglalkozni a befektetői igényekkel és többet a játékosok elvárásaival. Én még mindig azt mondom, hogy elfogadhatatlan ha egy játék ultra bugosan jelenik meg és heteket, netán hónapokat kell várni arra hogy ki legyen javítva. Ezt a trendet kurva gyorsan el kell hagynia minden fejlesztőnek, mert nekünk játékosoknak ez nagyon nem tesz jót. Az egyik fő oka hogy nem veszek játékot első nap az ez. Majd ha a sok pre-orderes/day one vevős béta tesztelő végzett az bug reportjaival rárepülök én is a játékra.

Nagyon sok minden el van nézve a játékiparban...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#72033) Scholes9 válasza KaitouP (#71979) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hatalmas :DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#72034) saelin válasza .LnB (#71993) üzenetére


saelin
veterán

Sok hülye a szabadidejével! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#72035) kola99


kola99
tag

Hali , a Dungeons & Dragons: Dark Alliance játék miért nem elérhető a Magyar Store-ben ?
/az US-ben már rég fenn van / ...
még mindíg Balkán besorolásúak vagyunk ?... / persze árban meg Euro konvertelnek /

(#72036) Elderath


Elderath
őstag

DnD reviewk alapján még arra se érdemes, hogy gamepassal letöltsem

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#72037) RangerFox válasza KaitouP (#72018) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Volt eddig is :)

(#72038) pzstm válasza #04441088 (#72025) üzenetére


pzstm
titán

Marmint ps appbol letoltheto? :B Mert pont azt nem talalom akkor :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72039) pzstm válasza KaitouP (#72027) üzenetére


pzstm
titán

Sorry de ez a pendrive bedug meg ramasol szamomra nem opcio. Cd-re sem irom ki :N

appbol nem toltheto le vagy ferheto hozza a felvett tartalom? :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72040) #04441088 válasza pzstm (#72038) üzenetére


#04441088
törölt tag

[link] vagy [link]
Aztan megkeresed az uzenezek kozott.

(#72041) pzstm válasza #04441088 (#72040) üzenetére


pzstm
titán

Nyilvan ez az app fent van. Uzenetben nem tudtam elkuldeni csak ha partyt csinalok. Ott meg a 3 perces video mar tul hosszu :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72042) .LnB válasza pzstm (#72041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

YT-ra két kattintás feltölteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72043) .LnB válasza KaitouP (#72029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kahraman már rég kiállhatott volna a közönség elé egy videóüzenettel. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72044) pzstm válasza .LnB (#72042) üzenetére


pzstm
titán

Igen csak egyreszt ahogy nezem az mar nem 4k lesz masreszt meg nem raknam tele a youtubeomat ezzel, de akkor tenyleg csak ez van. Thanks :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72045) sp8787 válasza saelin (#72032) üzenetére


sp8787
addikt

Pedig nagy az igeny az olyan ow jatekra ahol a map/vilag tele van vegelathatatlan cutscene-ekkel, meg parbeszedekkel, turnbasednocombattal meg az egvilagon semmi massal.

(#72046) S e t h válasza sp8787 (#72045) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy befektető veszett meg benned.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72047) .LnB válasza pzstm (#72044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért ne lehetne 4K? Ha neked se a YT, se a pendrive nem jó, akkor mihez vagy szokva?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72048) pzstm válasza .LnB (#72047) üzenetére


pzstm
titán

megnyitok a mobilon egy appot majd a save gombra kattintok. felhőből megoldom ;)

de nem akarok offolni, erre lettem volna csak kíváncsi. Illetve barátnak jó lett volna privát üzenetben elküldeni, de megvárom amíg online leszünk egyszerre, partyt csinálok és elküldöm úgy :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72049) .LnB válasza pzstm (#72048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de itt nem csak max. 30mp-es 4k-s videó, és max 1perc-es 1080p-s videó rögzíthető. Azt töltögethetnéd egy darabig. Ezért van az instant YT upload, és a pendrive. 50perces videót is fel lehet tölteni minden probléma nélkül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72050) pzstm válasza .LnB (#72049) üzenetére


pzstm
titán

Nem is erre ment a dolog, mindossze informalodtam, hogy en keresem rossz helyen vagy tenyleg ez az opcio nincs csak masfajta megoldas :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.