Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122002) Kendek válasza Ctrl+Alt~Del (#122000) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az Opera az Chromium alapú, vagyis minden addon jó hozzá ami a Chrome-hoz is. [link]

<-ƘƘ->

(#122003) modflow válasza ρσгτσ (#121995) üzenetére


modflow
veterán

(#122004) windlord válasza Kendek (#121999) üzenetére


windlord
őstag

Nagyon jo hir!

(#122005) Ctrl+Alt~Del válasza Kendek (#122002) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Link

The page you're looking for could not be found.

Kiszedték az Opera áruházból ezt a bővítményt.

Szerk: azért, mert már nem kell hozzá a bővítmény, úgy is importálható. Köszi!

Meg is csináltam, na, ez hasznos lesz játéknál, filmnél, minden! :C

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#122006) kolosszus87 válasza Bad Pritt (#121997) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Ez az összes Sony játék együtt? Csak mert az óriási PC táborhoz képest nem akkora szám ez 2millió azért. Ps4-re anno csak a God of Warból 10 millió példányt adtak el 1 év alatt, mára 20 millió felett jár csak a PS eladás. És ez csak egy cím.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#122007) 3L1T3 válasza kolosszus87 (#122006) üzenetére


3L1T3
addikt

Mért a 20M GoW eladás 117M PS4 és 25M PS5-re nem kevés? Megint visszakanyarodhatunk oda amit már egyszer kibeszéltünk, hogy a használt piac mint olyan marhára nem jó dolog kiadói szempontból.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#122008) Bad Pritt válasza kolosszus87 (#122006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fél évtizedes előző generációs játékok PC-s portja nulla marketinggel támogatva, nyilván nem világmegváltás volt a cél velük. :D Kóstoló a PC-seknek, igényfelmérés a Sony számára.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#122009) Deck válasza 3L1T3 (#122007) üzenetére


Deck
titán

Osztott fiók, használt piac stb.

PS5

(#122010) predakon


predakon
őstag

[link]
30/60 margojara, a valaszthatosag a megoldas
"Instead, let each individual player decide if they want to prioritize a higher framerate or better resolution. If adding ray-tracing will force a 30 fps cap, then let me disable the lighting feature."

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#122011) ron233


ron233
tag

Üdv!

Alig 1 éve vagyok ps5 tulaj /és úgy egyébként konzol/ úgyhogy az érdekelne hogy ki hogy szokta a gép belsejét tisztítani? Láttam youtube videókat róla, viszont ha vmit elrontok ugrik a gari. Érdemes akkor szervízbe küldeni?

(#122012) RangerFox válasza ron233 (#122011) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Leszeded az oldalát és a porkamrákból kiszívod a port meg áttörlöd. Kb. ennyi, egy év alatt nem sok kosz kerül a belsejébe, max. ha nagyon extrém körülmények között tartod, vagy építkezési terület mellett laksz és folyamat nyitva van az ablak. Szóval emiatt nem kell aggódnod szerintem.

(#122013) ron233 válasza RangerFox (#122012) üzenetére


ron233
tag

És a ventillátort egy idő után nem kell letakarítani? Elsősorban erre gondoltam mivel ennek van hangja.

(#122014) Kendek válasza ron233 (#122013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha szükségét látod, akkor a négy csavar eltávolítása után ki tudod húzni a helyéről a ventilátort.

<-ƘƘ->

(#122017) Lackooo84 válasza ρσгτσ (#122016) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Helyes. Remélem csökkenni fog még. Ezzel az extrával is jól átqrták a jónépet, semmi nincs benne, amiket ígértek. Jimbo mehetne már az a...ba oda....

The Truth is out there...

(#122018) ricshard444 válasza ρσгτσ (#122016) üzenetére


ricshard444
veterán

Én is 1 kattintásra vagyok a lemondástól, amik benne vannak és szóra érdemesek, azokat már rég megvettem és kijátszottam. Amik pedig középszerűek őszintén megmondva nem érdekelnek. :( Megnézzük mit hoznak az utolsó hónapok és ha semmit, akkor csak az alap marad.

Vannak dolgok...

(#122019) gyerecske válasza ρσгτσ (#122016) üzenetére


gyerecske
senior tag

Én pont ma mondtam le, ha lesz valami akció akkor talán hosszabbítok.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#122020) zozika84 válasza gyerecske (#122019) üzenetére


zozika84
őstag

Nekem két hete járt le az éves, de valahogy nem érzem szükségét a hosszabbításnak. (Még)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#122021) Callisto válasza ρσгτσ (#122016) üzenetére


Callisto
őstag

"BUT SONY’S NETWORK SERVICES REVENUE IS UP"

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#122022) zozika84 válasza Callisto (#122021) üzenetére


zozika84
őstag

Attól még egy "páran" köddé váltak...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#122023) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Amúgy megkérdezném már a sonyt, hogy ugyan mi a bánatoslófüttyért nem tudom még mindig USB-re másolni a mentéseimet... mert amelyik játék csak 1 slotot használ, annál rohadt nagy kibaszcsi, hogy csak 1 mentést lehet backupolni felhőbe...

The Truth is out there...

(#122024) F-ECT$ válasza ρσгτσ (#122016) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont aki maradt és feljebb váltott az többet fizet.

Nekem tetszik az új rendszer, de én elég keveset tudok játszani.

Ha meg pár év múlva csak digitális terjesztés lesz, akkor még inkább fel fog értékelődni a szolgáltatás, mert 20-30k-t nagyon kevés játékért adnék.

Dive ever, work never.

(#122025) Deck válasza Lackooo84 (#122023) üzenetére


Deck
titán

Így legalább kizárták a save editoros csalókat.

PS5

(#122026) Bogyi007 válasza kolosszus87 (#121974) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én meg nagyjából eldöntöttem ami eddig érdekelt cím a Ps5-ről azt Ps4 konzolon is elértem a Ratchet & Clank: Rift Apart kivételével és jelen állás szerint a Spiderman 2 hiánya fog fájni egyedül.

De ezt majd megoldom nagy valószínűséggel Ps Now/ Ps Plus Premium alól majd egyszer később 1 havi előfizetésből. Most jelenleg elég a 2012 óta meglevő Ps Plus Essential előfizetés tartalma...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#122027) Lackooo84 válasza Deck (#122025) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De most azzal mit tudnak csalni? Multis játékban nem, offline meg kit érdekel. Most ezért szívjunk a mentésekkel?

The Truth is out there...

(#122028) opr


opr
veterán

Udv nepek!
Nezegetem a game allocation kodjaimat, es talaltam olyanokat, amit elfelejtettem aktivalni, de nekem nem kell/nem erdekel. Viszont ez a szokasossal ellentetben (mivel annyira lesz@rom a cimet, hogy teljesen elfelejtettem, hogy egyaltalan letezik) nem epp egy nagy erteku valami, nem is tul friss. Store-ban azert biztos ami biztos ellenoriztem, mindegyik kod bevalthato elvileg.

Akit valamelyik erdekel, irjon ram plz (itt vagy privat, mindegy), kb erkezesi sorrendben fogom adni oket, semmi extra. Az egyetlen oka annak, hogy nem rakom ki ide a forumba magukat a kodokat, az az, hogy biztos legyen, hogy egy ember csak egy kodot kap. :)

Ezen felul szokasos disclaimer: Ingyen kaptam, ingyen adom, a cel az, hogy legyen valakinek egy szep/jo napja, szoval legyszi ne is irjatok olyat, hogy xy osszeget ajanlotok, ha... Mert ez automatikus kizarassal jar.

Szoval a jatekok, amikhez van kod:
- MLB: The Show 21 Digital Deluxe Edition
- Death Stranding: Director's Cut
- Call of Duty: Vanguard Ultimate edition

Amikor valaki valamelyiket behuzza, irni fogok uj hsz-t erre a hsz-re valaszolva, amiben update-elem a listat. Mivel regebben volt nemi vadaskodas, ebben a listaban benne lesz az is, hogy ki kapta. Ha ez teged zavar, legyszi ne jelentkezz kodert. Ha ket ember kb egyszerre, vagy nagyon kis idokulonbseggel ir, akkor az lesz elonyben, aki meg nem kapott tolem kodot, mert szerintem igy fair. :)
UI: Termeszetesen csak olyan irjon legyszi, akinek jatszani kell a kod, nem eladni plz. Ha irsz es nem beaktivalod magadnak, hanem eladod, a mikulas csipos szosszal bekent rozsatovises eres szeretet fog vinni karacsonyra, es szeretni fog hatulrol. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122029) gyuromoj válasza opr (#122028) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hali!

Death Stranding: Director’s Cut az ps4 vagy ps5 verzió?
Magyar és USA accom van, beváltható valamelyikére?

Üdv Gyuri :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#122030) opr válasza gyuromoj (#122029) üzenetére


opr
veterán

Asszem, hogy IS. De ha nem is, akkor PS5. :DDD
Szerk: Magyar accal bevalthato, igen.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122031) opr válasza opr (#122028) üzenetére


opr
veterán

Szoval a jatekok, amikhez van kod:
- MLB: The Show 21 Digital Deluxe Edition
- Death Stranding: Director's Cut
- Call of Duty: Vanguard Ultimate edition: Illye reagalt a leggyorsabban, igy nyert. Kodot privatban megkapta.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122032) Deck válasza Lackooo84 (#122027) üzenetére


Deck
titán

Másra nem tudok gondolni, semmi más előnye nincs.

Online mentésnél én sem értem az 1 slot-os baromságot, borzasztó és nevetséges.

PS5

(#122033) gyuromoj válasza opr (#122030) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor ha nem vitte még senki, szívesen elfogadnám. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#122034) opr válasza opr (#122031) üzenetére


opr
veterán

Szoval a jatekok, amikhez van kod:
- MLB: The Show 21 Digital Deluxe Edition (mar csak ehhez van kod)
- Death Stranding: Director's Cut: gyuromoj reagalt a leggyorsabban, igy nyert. Kodot privatban megkapta.
- Call of Duty: Vanguard Ultimate edition: Illye reagalt a leggyorsabban, igy nyert. Kodot privatban megkapta.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122035) nitro16 válasza Kendek (#121942) üzenetére


nitro16
senior tag

Lenne még 1 kérdésem ezzel kapcsolatban. A gép az Alzán lett vásárolva 2020 Decemberében és ugye anno csak itt adták 2 évvel a gépeket. Gondolom nem alap 2 év sony járt még ilyenkor hanem 1 év Sony és 1 év Alza vagy fene tudja. Ez miatt ha elküldöm a triwardenhez nem dobhatják vissza? Számla megvan rajta a 24 hó gar csak ugye a hivatalos 2 év Sony garos gépek csak 2021-től voltak.

Esetleg valakinek ezzel nincs tapasztalata?

(#122036) 3L1T3 válasza nitro16 (#122035) üzenetére


3L1T3
addikt

1 év gari + 1 év szavatosság. Ez mindig így volt csak senki se tüntette fel a 2021.01-es törvényig.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#122037) Lackooo84 válasza nitro16 (#122035) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az alza bolti garit adott pluszban, tehát náluk él a plusz 12 hó bolti garid. Persze előtte egyezkedhetsz a triwardennel, elvileg szavatosságban is le kell garizzák.

The Truth is out there...

(#122038) nitro16 válasza Lackooo84 (#122037) üzenetére


nitro16
senior tag

+3L1T3

Oké köszi.

Jó kör lesz ez mert ahogy tudom triwarden baszik felvenni a telefont/emailre nem nagyon válaszolnak. Szóval vagy felküldöm aztán csak elfogadják a triwardenben és javítják/cserélik mert oké, hogy szavatosságon belül vagyok de mivel nincs külső mechanikai sérülés így csak nem rinyálnak

Mert ha az Alzába menne javítás/cserére akkor a gépet is kell küldeni úgy tudom. Így meg akkor nem lesz Ragnarök jövő héten. :O

(#122039) Lackooo84 válasza nitro16 (#122038) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ha postán küldöd akkor a triwardenből se lesz.... 2-3 hétig ülnek rajta ha postán intézed, ha személyesen beviszed, akkor meg rögtön a kezedbe nyomják a cseredarabot, ha van.

Róluk hallott már valaki?

The Truth is out there...

(#122040) opr válasza opr (#122034) üzenetére


opr
veterán

Valaki latott mar olyat, hogy:
PS store, kod bevaltas, beirod a kodot, kiirja, hogy XY termek, be akarod-e valtani (tehat valid a kod), aztan ranyomsz, hogy igen, es nem engedi, utana meg mar azt irja, hogy hasznalt kod, a termeket se mutatja meg (ahogy a hasznalt kodoknal ennek lennie kell)? :F

Mind a ket koddal igy jart most gyuromoj es Illye is. En meg teljesen fasznak erzem magam, mintha at akarnam itt baszni a nepet "ven hulye buzerans, hiaba izgattal", ugye. Ilyen meg sose tortent, minden kod mukodott rendesen magyar accounttal is, ceges cafeteria lofasz szerint 2023 vegeig meg jok a kodok, szoval... Tudja valaki, mi a franc lehet a hiba?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122041) Lackooo84 válasza opr (#122040) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, lejárt a "szavatosságuk" sajnos. Ezeket a kódokat csak bizonyos ideig lehet beváltani, én is buktam anno így egy nyeremény játék kódot amit itt felajánlottam, de ugyanígy nem tudták már beváltani.

The Truth is out there...

(#122042) Kendek válasza Lackooo84 (#122041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De fura, ha ezt nem írja ki. Ügyfélszolgálatot felkerestétek, ők mondták, hogy lejárt?

<-ƘƘ->

(#122043) opr válasza Lackooo84 (#122041) üzenetére


opr
veterán

Hat, az szivas. Pedig elvileg 2023 xy honapig meg jonak kene lenniuk. :(

SZERK: De koszi szepen az infot! Akkor megromlottak a kodok, elnezest kerek mindenkitol a fals infoert, meg hogy a semmiert itt izgattam a nepet. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122044) Kendek válasza opr (#122043) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért egy email talán célszerű lehet, hátha a support mégis tud és hajlandó benne segíteni.

<-ƘƘ->

(#122045) 3L1T3 válasza Lackooo84 (#122039) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem de nem ők a hivatalos partner csak 1 van az pedig a Triwarden.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#122046) opr válasza Kendek (#122044) üzenetére


opr
veterán

Nem rossz otlet, de nem fogok a supporttal szivni, inkabb megkerulom oket. Irok holnap a HR-es lanykaknak, hogy wtf van, hatha kapok uj kodot. Sok remenyt nem latok, mert HR-es lanykak, de hatha.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122047) Atomgeszi válasza opr (#122028) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lemaradtam, mint az ötös lottóról, de ahogy látom senki se nyert. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122048) kecsu10 válasza predakon (#122010) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Ma volt lehetőségem megnézni a Plague Tale hogyan fut ps5-n, tényleg fájdalmas tud lenni. Az néhol tuti nincs meg a 30. Éreztem, hogy azt lemez eladás később ide vagy oda, nem szabad konzolra venni. Ugyanaz, de legalábbis hasonló mint a Cyberpunk esetében. De egyébként számomra egy hatalmas élmény, nagyon jó játék, régen tetszett ennyire valami. (Resi DLC is jó, számomra megérte a 8 ezret).

(#122049) opr válasza Atomgeszi (#122047) üzenetére


opr
veterán

Hát nem bakker. Nagyon égő, de megtanultam a leckét. :(
Ha kapok kódot, akkor vagy beváltom vagy valakinek odaadom kb azonnal és kész, ha meg elnézem, akkor úgy kell rá tekinteni, hogy az a kód nem van, hanem nem van...

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#122050) Wlac válasza opr (#122049) üzenetére


Wlac
Ármester

Ne ostorozd magad. Nekem a Spider-Man platináért a Sony olyan kódot küldött, ami az érkezés utáni második órában már le volt járva. :D

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.