Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158001) 30z.Samu válasza TrishtanAG (#158000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, csak nincs iOS-re PSPlay. Legalábbis az AppStore nem dobja fel.

Sic Parvis Magna

(#158002) mcwolf79 válasza KKaresz45 (#157995) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is így voltam a Rise of the Ronin-nal .
Lassan le kell szokni a launch-kori vásárlással . 1-2 héttel később ugyis megveszem használtan “normál “ áron .
Tudom , a Sony szarik rá, de ezeket a 30k-s játék árakat már nekem sem veszi be a gyomrom , még feltöltőd mókolással sem . Pedig a régiót tekintve nem keresek rosszul , de ami sok az sok(k).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#158003) 30z.Samu válasza mcwolf79 (#158002) üzenetére


30z.Samu
félisten

30k-t már én sem adok egy játékért vagy legalábbis nagyon kevés játék van, ahol elgondolkodnék. Majd szépen megvárom az akciót.

Sic Parvis Magna

(#158004) TrishtanAG válasza 30z.Samu (#158001) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ahogy nézem, ott valamiért ezen a néven van: https://apps.apple.com/at/app/mirrorplay-remote-streaming/id1638586503 [link]

www.adventuregames.hu

(#158005) Xaels válasza Wesder (#157981) üzenetére


Xaels
félisten

Általánosságban véve magasabb az ára mint az ebben a stílusban jövő játékok nagy részének. Blasphemous 2 valami 8ezer volt Switch-re, Cookie Cutter meg 5ezer. De azok után azért látom, hogy tartalmilag ez magasabb liga. Nagyobb, tartalmasabb térkép amin tényleg van értelme visszatérni korábbi helyekre és sokkal jobban kikerekített sztori, illetve a harcrendszer is összetettebb. A másik véglet meg a Metroid Dread ami viszont többe került ennél.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158006) ribizly válasza TrishtanAG (#158004) üzenetére


ribizly
veterán

Azert az ilyen "random" appokkal en vigyaznek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#158007) RazoR


RazoR
veterán

LoU Part 2 Remaster-nél mi a megfelelő beállítás?

LG 65C3-al tolom.

Játékban Quality/Fidelity mode, korlátlan képkocka szám

TV-n VRR off-nál ír a TV fix 120 fps-t, VRR on-nál 115-120 között ugrál

Elvileg Quality mode-ban natív 4K 40 FPS, nem?

[ Szerkesztve ]

(#158008) ribizly válasza 30z.Samu (#158003) üzenetére


ribizly
veterán

Igazabol a (josagos :D) Sony csak azt akarja ezzel elerni, hogy mindenki jatszon a mar meglevo jatekaival es kizarolag lemezen/akcioban vegyen jatekot.
Biztosan van Neked is olyan jatek a library-ban, amire eddig nem mentel ra, csak "megvan". Hogy a nem platinazott cimekrol ne is beszeljunk.
Na most lesz rajuk ido. ;)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#158009) 30z.Samu válasza ribizly (#158006) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát...pontosan én is emiatt próbálom elsősorban Remote Play-el megoldani a kérdést. Mert ajánlják a Chiaki-t meg a PSPlay-t, melyek bizonyos szempontból tényleg jobb alternatívák lehetnek. Csak én attól tartok, hogy egyszer nehogy elpattanjon a Sony-nál valami és az hagyján hogy ezeket az appokat "kinyírják", de még a gépet is bannolják, amit használtál ezekkel. Tudom, én vagyok a "fosos",de a Sony-ból igazából simán kitelik. :B

(#158008) ribizly: Épp a backlogom élem fel, amennyire engedi időm. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#158010) Xaels válasza Beegabor81 (#157994) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a Blasphemous 2 nem lett olyan érdekes mint az első rész. Ott sokkal bátrabbak, merészebbek voltak az Art-ok. Persze a 2. meg áramvonalas lett, a harcrendszer is finomodott de a rejtélyek ki lettek belőle szedve. A Last Faith-re még nem próbáltam rá, a Cookie Cutter volt amit most legutóbb végig játszottam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158011) NyMRooD válasza kerti008 (#157984) üzenetére


NyMRooD
őstag

EU egy vagy max két régióra van osztva a digitális boltokban, az árazás is e szerint van alakítva, arról, hogy mi lemaradtunk a többi keleti országhoz viszonyítva és itt rosszabb fizetés van, nincs euró és vacak az árfolyam, nem a Sony tehet, tőlük eddig is “jó fejség” volt, hogy így számoltak, reméljük más boltok nem korrigálják az árfolyamot (sajna, nem ez a tendencia).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#158012) Bad Pritt válasza Xaels (#158010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Death's Gambit: Afterlife megvolt? Az még egy nagyon erős sleeper hit a zsánerben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#158013) Scholes9 válasza 30z.Samu (#157957) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon jó. Főleg VR-ban ;] Jöhetne hozzá egy PS VR2 patch :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#158014) 30z.Samu válasza Scholes9 (#158013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Volt szerencsém kipróbálni havernál VR-ban, tényleg durva élmény. :D

Sic Parvis Magna

(#158015) ViktorHUN válasza NyMRooD (#158011) üzenetére


ViktorHUN
csendes tag

Mégis mit korrigáltak az árfolyamon ezek a jó fejek?Lejjebb írta a "kollega "egy éve pont ugyan ennyi volt az árfolyam!
Lehet hogy én egy túlgondoló vagyok,de nekem gyanús ,hogy nem mennek úgy ps+ előfietések miután annak is jól feltolták az árát,de ottis biztos csak korrigáltak a jófejek.Még az is lehet hogy valahol be akarják hozni a kiesést,ezek a jófejek!Nekem gyanús mindenesetre hogy nem jófejségből tesznek ezt vagy azt!

"echterion
nagyúr
2023 szept. 1-jén 384 ft volt az árfolyam, most 382, szóval akkor mit is korrigáltak megint?
**********"

[ Szerkesztve ]

(#158016) ρσгτσ válasza ViktorHUN (#158015) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem azon az árfolyamon számoltak eddig.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#158017) 30z.Samu válasza ViktorHUN (#158015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Moroghatunk, meg kifejezhetjük nem tetszésünket, de sajnos az van hogy a gaming mindig is egy drága vagy ha úgy tetszik luxus hobbi volt. Persze én sem örülök a "folyamatos" áremelésnek, de hát ez van, szerencsére még elég sűrűn akcióznak.

Sic Parvis Magna

(#158018) Xaels válasza Bad Pritt (#158012) üzenetére


Xaels
félisten

A Death's Gambit-et megjelenéskor vettem, az akkor nem kapott és úgy rémlik az Afterlife-fal eléggé újra lett az egész gondolva és nem néztem vissza rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158019) Mephike


Mephike
senior tag

Nálam most az Afterimage volt terítéken.
Korrekt kis metroidvania játék volt, bár újat nem mutatott, ami benne volt az viszont tetszett. Most akciós a store-ban.

(#158020) Bad Pritt válasza Mephike (#158019) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De legalább jól néz ki. :) Be is raktam wishlistre, köszi!

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#158021) Wlac válasza ViktorHUN (#158015) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem pár napja volt téma, hogy a The Last of Us Part 2 10 eurós/dolláros PS5 upgrade-je a magyar store-ban csak 3000 ft? Szóval az árfolyam egy dolog, de eddig úgy néz ki, hogy mégsem teljesen azon számolt a Sony.

“The wha-"

(#158022) RangerFox válasza Elderath (#157959) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ebből a félévből a Persona 3 meg az FF7 érdekel csak.

(#158023) Frod


Frod
addikt

tlou 2 - no return

a hétvégén beleszaladt öt-hat óra, így van már egy képem róla, hogy nagyjából milyen ez a mód: nehéz.
nem sikerült még egy run-t sem teljesíteni.
számomra a tlou mindig is inkább volt egy stealth/survivor játék, persze lehet benne elég durván és látványosan akciózni, de a korlátozott készleteink, és maga a játékmenet nem feltétlenül ezt részesíti előnyben.
ezzel szemben a no return viszont pont, hogy konstans ezt várja el, a négy különböző pályatípusból (assault, capture, holdout, hunted) talán másfél van, ahol nem akcióhősként kell rambózni (a széfes, meg mondjuk az assault addig a pontig, amíg észre nem vesznek). mindezt egy olyan roguelike rendszerben, ahol skineken kívül semmilyen progressre nincs lehetőség a run-ok között, itt tényleg az abszolút nulláról indulsz minden alkalommal!
ehhez még jönnek hozzá olyan rng- csodák, hogy pl tommyval, (aki nem tud dodge-olni) rögtön az első pályán (vagyis kizárólag a starter kit van nálad) egy fertőzött hordával szemben kell másfél percig húzni, vagy pl az egyik legjobb körömben, Joel azért harapott fűbe az 5. pályán, mert berakott egy holdout missziót (védd meg a társadat), ahol 30 enemy jön - mindezt azzal a cuki módosítóval, hogy "láthatatlan ellenfelek".
frissen jövök a gow:valhalla-ból, így akaratlanul is összevetve azzal, ez így ebben a formában sajnos nem sikerült.

(a játékot alapbeállításokon játszottam, tehát közepes nehézségen - ami itt a normál - és accessibility csalások nélkül.)

Do you see the white shadow?

(#158024) F-ECT$ válasza ViktorHUN (#158015) üzenetére


F-ECT$
titán

Valószínűleg az lehet, hogy eredetileg is ezt az árat akarták elérni, de 2 lépcsőben emeltek, mert így kevésbé fáj. (A MOL is 2 hetes csúsztatással emelt 20-20 Ft-ot az üzemanyag árán, nem egyből 40 Ft-ot).
Ami nagyobb para, hogy egyre inkább úgy tűnik, hogy az akciókkal se lehet már olyan jól járni:
-a magasabb alapár miatt az akciós ár is magasabb
-nem nagyon volt a PS Plusra akció az áremelés óta, vagy max kisebb célzott csoportoknak
-a sikeres játékokra is úgy tűnik, hogy később jön csak az első akció, mint a PS4 korszakban
-az első akciók max 25-33%-osak csak, tehát egy AAA játék még a megjelenés után 1 évvel is 20k körül lesz
-a régebbi játékok esetén is ritkább az 50%+ -os akció

És ahogy már írtam párszor: ha megszűnik a lemezes kiadás, akkor aztán még rosszabb lesz a helyzet. Egyrészt nem tudod megvenni és eladni a játékokat, másrészt a Sony még kevésbé lesz rászorítva az akciókra. Persze, lesznek akciók, mert a konkurrenciánál is vannak, de várhatóan még rosszabb feltételekkel, mint most.

Egyébként lejárt a Plus előfizetésem, és a Sony nem küldött egyedi akciót nekem, ami 2 dolgot jelenthet:
-Ezt se tudták leprogramozni, mint oly sok mást.
-Tényleg nem hoz annyit ez a szolgáltatás, amennyit szeretnének, és nem engedhetik meg, hogy akár 25%-kal olcsóbban jussanak hozzá az emberek.

Dive ever, work never.

(#158025) frankdelgado válasza Frod (#158023) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na megsassantom majd én is, tegnap csak új játékot indítottam. Azért látszik rajta a csiszolgatás és minőség módban a 30 fps is vajsima, nem kéri a szemem a 60 at, de megnyugtat a tudat, hogy a lehetőség megvan. :)

(#158026) erahurka válasza F-ECT$ (#158024) üzenetére


erahurka
félisten

"Tényleg nem hoz annyit ez a szolgáltatás, amennyit szeretnének, és nem engedhetik meg, hogy akár 25%-kal olcsóbban jussanak hozzá az emberek"

Ezt szerintem megcáfolja hogy évente többször van hasonló mértékű akció.

(#158027) F-ECT$ válasza erahurka (#158026) üzenetére


F-ECT$
titán

Mikor volt utoljára? Én pár hónapja figyelem a megújítás lehetőségét, és egyszer sem jött. Az 5 éve minden januárban esedékes akció is elmaradt.

Azt gondolom, hogy az elmúlt hónapok nem alakultak úgy, ahogy akarták, és most ezért csavartak picit a dolgokon. A 2023 összességében még jó év lesz nekik, a 2024 már kérdésesebb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#158028) spleenszuru válasza F-ECT$ (#158024) üzenetére


spleenszuru
őstag

Mint új PS-es, számomra közelében sincsenek ezek az akciók azokhoz, amik Steamen vannak. Illetve nekem a legfájóbb, hogy inkább csak a játékok standard verziói kapják meg.
Ott sokkal nagyobb/jobb akciók vannak, szerintem.

Persze az más tészta, hogy a PC hardvereimre SOKKAL többet költöttem, mint a PS-re, beleértve a második kontit, 10+5m internet kábelt, konti tartó táskákat, és még egy nem gagyi fülest is.

Malaka!

(#158029) F-ECT$ válasza spleenszuru (#158028) üzenetére


F-ECT$
titán

A PC piac teljesen más, sokszor már megjelenéskor olcsóbbak ott a játékok, és sokkal gyorsabban jönnek az akciók is, amik nagyobbak is szoktak lenni, mint PS-en. Arról nem is beszélve, hogy a multizáshoz se kell előfizetni :) (Persze, ott meg a HW naprakészen tartása kerül sokba, cserébe a gépet másra is lehet használni, szóval nem egyértelmű az összehasonlításuk.)

Azért PS-en is szokták akciózni az Ultimate / Deluxe kiadásokat is, én itt inkább azt hiányolom, mint ami steamen is van: ha egy package-ből megvan x db játék, de y nem, akkor erre az y darabra számol neked egy egyedi árat, ami ha a package akciós, akkor ez is az lesz. Illetve ha nincs külön DLC-ként kiadva az Ultimate verzió plusz tartalma, és neked megvan az alap játék, akkor nem tudod megvenni.

(No meg persze a cross platform licenc kezelés se lenne rossz, de ez már más tészta.)

Ami gáz, hogy az eddig megszokott PS akciók (amik eleve rosszabbak voltak, mint a PC akciók) még rosszabbak lettek mostanában.

Dive ever, work never.

(#158030) spleenszuru válasza F-ECT$ (#158029) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nagy szerencsém, hogy a második bekezdésed témáját már olvastam itt korábban, különben már biztos megszívtam volna valamivel.
Egyébként igen, ez egy nagyon rossz húzás.

Még nem vettem sok játékot, és amit igen, azt azután, hogy Tőletek érdeklődtem, van-e értelme pl. a Deluxenak. Ahol nem volt egyértelmű számomra, hogy pl. csak skineket tartalmaz, stb.
Viszont azokat az eseteket, ahol szép head startot adnak a Gold/Ulti/stb. verziók, nem tudom kihagyni, ilyen vagyok. :)
Vagy mint egyes Ubi játékok esetén, hogy sztori DLC-k (is) vannak benne.

Malaka!

(#158031) TrishtanAG válasza ribizly (#158006) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Nem értek én az Almaeszközökhöz, de a PSPlay hivatalos oldalán is ott van az iOS, mint támogatott platform, valahogy csak rá lehet rakni.

Samu: Lassan 4 éve játszom Chiakival meg PSPlay-jel, ha a Sony ki akart a volna csinálni ezeket, szerintem már biztos, hogy megtette volna (mondjuk, ha normális lenne a gyári RP app, akkor senki sem lenne ezekre rászorulva, de ez már más kérdés).

www.adventuregames.hu

(#158032) Frod válasza F-ECT$ (#158027) üzenetére


Frod
addikt

Decemberben volt a karácsonyi, talán 30%-os akció, nekem már akkor volt egy gyanúm, hogy ez így ennyi lesz, de mindenki váltig állította (itt is, meg fb csoportokban is), hogy majd jön az 50-es januárban. Pedig a Sony elmúlt időszakát nézve ezt ennyire fixnek venni nem volt túl bölcs gondolat.

Do you see the white shadow?

(#158033) 30z.Samu válasza TrishtanAG (#158031) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, tudom én. Azért is tettem hozzá, hogy valószínűleg én vagyok a majrés e téren hogy próbálnám hivatalos appal megoldani. :B

Sic Parvis Magna

(#158034) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#158027) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, eddig elmaradt a szokásos januári ps+ akció meglevő előfizetés mellé. :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#158035) erahurka válasza F-ECT$ (#158027) üzenetére


erahurka
félisten

Passz, november vége, december eleje azt hiszem.

(#158036) NyMRooD válasza ViktorHUN (#158015) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy teljes játék ára a régióban 80 euró (pl a Szlovák Ps store-ban, azért a szlovákot néztem, mert kb velük vagyunk egy szinten gazdaságilag és ott már euró van).
Példának nézzük a Pókember 2 alapverzió teljes ára 80 euró, ami nálunk 27000 ft volt, most meg 30000ft.

27000 / 80 = 337,5 - ilyen árfolyammal számolt eddig a Sony, a valóságban ennek már évek óta a közelében sem járt a forint
30000/ 80 = 375 - ez már nagyjából a mostani árfolyam.

A külföldi cégek, mint pl egy digitális bolt, nem napi árfolyammal számolnak, hanem rögzítettel, ezt bizonyos időközönként felülvizsgálják, a ps+ árban már korábban megtette a Sony, most megtette a játékoknál is, de pl ezért drágultak tavaly előtt egy nagyott az apple termékek, tavaly meg csökkentek egyet.

A jófejséget nem véletlenül írtam idézőjelek között.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#158037) F-ECT$ válasza erahurka (#158035) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem ott nem volt. Arra kaptam volna akciót ha a maradék napokra feljebb váltok. De a jelenlegi szint hosszabbításra nem adott.

Dive ever, work never.

(#158038) F-ECT$ válasza Frod (#158032) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem az csak azoknak szólt akinek épp nem élt az előfizetése.

Dive ever, work never.

(#158039) Scholes9 válasza NyMRooD (#158036) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mi sajnos leginkább a béka segge alatt vagyunk minden szempontból :U :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#158040) zozika84 válasza Frod (#158032) üzenetére


zozika84
őstag

Bíztak a csodában...kár volt...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#158041) F-ECT$ válasza zozika84 (#158040) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez már akkor is téma volt: nem mindenkinek ajánlotta fel az akciós árat. Arra tippeltünk hogy a lejárati idő alapján szelektált, de nem biztos.

Dive ever, work never.

(#158042) alratar válasza zozika84 (#158040) üzenetére


alratar
addikt

Így van.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#158043) ViktorHUN válasza NyMRooD (#158036) üzenetére


ViktorHUN
csendes tag

Ez is igaz,csak nehogy ebből is olyan eposz szülessen itt mint a nextgen kérdés volt pár napja! :D :D :D

(#158044) _drk válasza Frod (#158023) üzenetére


_drk
őstag

Dualsense támogatás milyen?
Egyedül azért venném meg ha már a grafika semmivel se lett jobb.

(#158045) ribizly válasza TrishtanAG (#158031) üzenetére


ribizly
veterán

Van PS Remote Play IOS-en is, szoval van hivatalos megoldas.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#158046) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Pletyka rovat

Ha minden igaz, akkor ezek a címek érkeznek idén PC-re:
- God of War Ragnarök
- GranTurismo 7
- The Last of Us Part 2
- Ghost of Tsushima
- Demon's Souls

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#158047) Frod válasza _drk (#158044) üzenetére


Frod
addikt

Megmondom őszintén, ezeket én már annyira általánosnak veszem, hogy fel sem tűnt.
Gondolom van :DDD - de viccet félretéve nem figyeltem rá, így nem tudok beszámolni róla.
(pl az íjász karakterrel még nem voltam, ott biztosan feltűnt volna)

Do you see the white shadow?

(#158048) cyberkind válasza 30z.Samu (#158046) üzenetére


cyberkind
félisten

Vállalható mind, az összesnél eltelt annyi idő, hogy behozza azt a pénzt konzolon, most már csak überbrutál gépigényt kell csinálniuk. :))

Paranormal Cocktivity

(#158049) NyMRooD válasza Scholes9 (#158039) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jaja, helyesebb lett volna, hogy velük kellene egyszinten lennünk.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#158050) NyMRooD válasza ViktorHUN (#158043) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezek sajna száraz tények, cégek így működnek, a Sony rögzített árfolyama jó ideje kedvezőbb volt a valóstól, most aktualizálták és pont, az meg, hogy kik miatt ilyen az árfolyam nem ide tartozik (mondjuk az is egyértelmű és mégis megy rajta a vita).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.