Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123701) tboy93 válasza F-ECT$ (#123696) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért nagyrészt csak az online service szokott kiesni mögülük. Persze ha multiplayer only játékról van szó, akkor tényleg szívás :DDD

(#123702) Gáboromm válasza RangerFox (#123697) üzenetére


Gáboromm
tag

De ha már beváltom, akkor a kódnak annyi, nemde?

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#123703) Farkassacred válasza Sliderxy (#123699) üzenetére


Farkassacred
őstag

Igen, és még mindig sok lenne annyiért. :DDD

Vajon valami jó kis játék leárazást is kapunk majd?

(#123704) tboy93 válasza Farkassacred (#123703) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem a 13500 eddig akciósan teljese elfogadható és baráti ár volt. Ezért cserébe kaptunk havi 2-3-4 játékot, amik közül volt ami tényleg jó cím volt. Multiplayer lehetne ingyen is persze, voltak olyan idők, de megértem hogy a szerver fenntartásra is kell della. A felhőmentés meg alap, azért "szívesen" fizetek. Leosztva 1000/hó áron ez a csomag nekem eddig megérte. Nem véletlen van plusom amióta ps4-et vettem.

(#123705) ratgab válasza Jakesz (#123694) üzenetére


ratgab
tag

Elvileg ez a cucc nagyon fejlett lesz. Ha megjelenésig kiderül, hogy pchez is használható, akkor szerintem hiánycikk lesz itthon is. Esetleg ha megoldják, hogy a psvr tartalmak 75%a kompatibilissá lesz alakítva addig akkor méginkább előfordulhat. Szerintem nagyobb az esélye, hogy siker lesz a cucc, mint nem. Ebben az esetben ártól függetlenül elkapkodhatják.

Én azért a biztonság kedvéért leadtam egy előrendelést tanulva a ps5ös megjelenés utáni helyzetből.

[ Szerkesztve ]

(#123706) Farkassacred válasza tboy93 (#123704) üzenetére


Farkassacred
őstag

Csábító volt nekem is egy darabig, de aztán egyre rosszabbak lettek az ingyenes ps plus játékok, megaztán mégsem teljesen ingyenesek.. ördögi kör lett ez énnálam. Dettó mint a gamepass-nél.

(#123707) erahurka


erahurka
félisten

Van egy nem bundle-ös lemezes PS5 240-ért kitéve az Allee Bestbye-ban ha ilyenre fáj valakinek a foga. Meg Xboxok 20-szal olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#123708) TrishtanAG válasza Farkassacred (#123698) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ha hmm, nem gyári Ps2-es lemezek azok (és valljuk be, előfordult az ilyesmi akkoriban), akkor elég nagy az esélye, hogy olvashtatlanok lettek szegények. Kisebb mértékben, de gyárinál is előjöhet ez már a jó 20 éves korongoknál.

www.adventuregames.hu

(#123709) fausto válasza tboy93 (#123704) üzenetére


fausto
addikt

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a Sony hogyan járul hozzá, ha mondjuk előfizetek a Plus-ra és pl. GTA Online-ozok. Vajon mennyit csurgat nekik a Plus előfizetés árából a GTA szerverek fentartására? Lehet tippelni...
A felhőmentés meg tényleg alap, amiért nagyon ciki pénzt kérni egy olyan konzolon, ahol egyébként nincs lehetőséged máshogy kimásolni a mentéseidet.

(#123710) RangerFox válasza Gáboromm (#123702) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha beütöd, utána átdob egy konfirmáló oldalra, ahol ellenőrizheted beváltás előtt, hogy mit tartalmaz a kód. Amíg ott nem kattintasz a "Redeem"-re, addig nem aktiválódik a kód.

(#123711) madkiller válasza thrill (#123637) üzenetére


madkiller
őstag

Érdekes, hogy te ezt 9:39kor írtad, hívtam őket bent vagyok-e, 7:14kor rendeltem Horizon bundlet. Azt mondták aki 11 után rendelte azok már nem kapnak első körben. Durva, hogy drágább, mint a konzol. Remélem megéri.

(#123712) _drk válasza Farkassacred (#123706) üzenetére


_drk
őstag

Több rétegű kérdés ez.
Ha multizol akkor kell a ps+!
Ha minden evő vagy akkor is jól jöhet.
De ha nem akkor éves szinten pár játék lesz ami érdekelni fog a kínálatból pár amit meg se vennél, meg lesz pár amit nem bántál meg, hogy kipróbáltál, de azokat megvehetnéd amúgy is.
Egyébként ha fontolod a lemondást, már nem éri meg, mert mihelyst lemondod bukod az eddig költésed.(Ez az ami ocsmány)
Egyébként már a teljes áras játék 27k és 24k mellett, ez már nem nagy összeg.
Én most a Premiumot fizetem, mert kellett a Demon Souls meg Returnal, meg még pár játék érdekel. Csak az a 2 játék a store-ban 54 ezer ft jelenleg.

(#123713) Gáboromm válasza RangerFox (#123710) üzenetére


Gáboromm
tag

Köszönöm, ezt nem tudtam.

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#123714) crue válasza _drk (#123712) üzenetére


crue
őstag

Előfizetés lemondása után nem éred el annak a tartalmát? Hallatlan...

(#123715) tboy93 válasza _drk (#123712) üzenetére


tboy93
nagyúr

Digital ps5 mellé elengedhetetlen kb, a ktsg hatékonyság érdekében :DDD Lemezes ps5 mellett én nem érezem fontosnak az alap plusnál nagyobb előfizut. Használd adok-veszekkel olcsóbban megvagyok.

(#123716) thrill


thrill
tag

9-kor már az volt kiírva az alapcsomagra, hogy elfogyott.
Még mielőtt kirakták a FB postot. 2 db volt nekik?
Horizonosból volt még

(#123717) Sliderxy válasza Farkassacred (#123703) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Na jó, ebben biztos van túlzás is. Vagy mégsem? Akkor ugyan áruld már el hogy mennyiért kellene kinálniuk a csomagokat.

(#123718) Musaka


Musaka
senior tag

Sziasztok.
Nem tudja egy bennfentes hogy aki a KonzolVilág nál rendelte meg az új VR szettet azoknak megint beérkezési
sorrendben teljesítik majd mit a PS5 rendeléseket?
Vagy ebből startra nem lesz hiány?

(#123719) RangerFox válasza Musaka (#123718) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Biztosan beérkezési sorrendben fogják feldolgozni a rendeléseket, a kérdés csak az, hogy jut-e elég mindenkinek.

(#123720) koncsik válasza Musaka (#123718) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem hívám még csak előrendelésnek sem, ez kb. az igény jelzése, amire lehetőség van. Nem is baj. Idézet a visszaigazolásból:

Köszönjük előrendelésed, melyet sikeresen rögzített rendszerünk.
Felhívjuk figyelmed, hogy ez egy automata levél rendelésed beérkezéséről, amely nem minősül visszaigazolásnak.
A megjelenést megelőző időszakban felvesszük veled a kapcsolatot e-mailben vagy telefonon, az előrendelés megerősítése miatt.
Fontos információk:
A megrendelés kizárólag a Konzolvilág ügyintézőjének visszajelzése után tekinthető visszaigazoltnak.
A végleges árat forgalmazói döntés határozza meg, amit befolyásolhat kiadói döntés, vagy akár az aktuális árfolyam-ingadozás is.
A weboldalon, levélben szereplő árak, képek és információk csupán tájékoztató jellegűek és nem minősülnek konkrét ajánlattételnek!
Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk.
Viszonteladókat nem szolgálunk ki.
Az árváltoztatás jogát fenntartjuk.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#123721) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

(#123722) tboy93 válasza RangerFox (#123721) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tartalom ügyileg leszek kíváncsi, hogy ezért a pénzért mint kínálnak majd.

(#123723) gyuromoj válasza tboy93 (#123722) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én meg arra, hogy a jelenlegi VR játékok közül melyeket csináljak majd meg az újra.
No Mans Sky amiről írtak hogy lesz rá.
Nagyon bizok benne, hogy a Beat Saber is lesz rá.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#123725) kona005


kona005
senior tag

Hali, tudja valaki hogy magyar ido szerint mikor indul a Warzone 2.0 holnap? Koszi

(#123727) RangerFox válasza RangerFox (#123721) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Összeírtam a magyar árakat is ebben a hírben.

(#123728) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

NFS Unbound - Official Soundtrack

Apple Music

Spotify

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123729) Farkassacred válasza Sliderxy (#123717) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ha kínálnának mellé Plage Tale-t és Ratchetet elgondolkodnék rajta.

(#123730) erahurka válasza ρσгτσ (#123726) üzenetére


erahurka
félisten

Na de miért nem adja el senki? Nem lehet egy PS4-es verziót venni használtan :((

(#123731) tboy93 válasza erahurka (#123730) üzenetére


tboy93
nagyúr

Még nem fejezték be ;]

(#123732) hombre[EU] válasza RangerFox (#123612) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nyomtam egyet Ragnarokra. az eldent is szerettem, de olyan technikai fölénye van a GoW-nak,ami mellett nem lehet elmenni. 90fps-sel megy a ps5-ön nagyon jó látvány mellett, Santa Monica érdemli

Life, Uh, Finds A Way

(#123733) fausto válasza erahurka (#123730) üzenetére


fausto
addikt

Egy rakat Elden ring hirdetést látni, nekem folyton feladja a marketplace

(#123734) F-ECT$ válasza Farkassacred (#123698) üzenetére


F-ECT$
titán

Le is írtad a lényeget. Szerinted meddig lesznek még működő PS2-es masinák? Egy csomó PC-s játék se játszható modern gépeken. Online store-okat is be szoktak zárni egy idő után. És ahogy szintén írtad, az adathordozó is sérülhet.

Szóval messze nem örök élet az sem.

Dive ever, work never.

(#123735) F-ECT$ válasza ratgab (#123705) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapból 0% lesz kompatibilis, kétlem, hogy a 75%-át átírnák.

Így elég vérszegény lesz az indulás sajnos.

Dive ever, work never.

(#123736) madkiller válasza RangerFox (#123721) üzenetére


madkiller
őstag

Nagyon szuper a gow imádom, de az eldenre tettem a voksom nálam idén abszolút az volt a csúcs. Kicsivel mögötte a gow, szerintem a 2 közül kell valamelyiknek nyernie, de inkább az elden.

[ Szerkesztve ]

(#123737) Atomgeszi válasza _drk (#123712) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Egyébként ha fontolod a lemondást, már nem éri meg, mert mihelyst lemondod bukod az eddig költésed.(Ez az ami ocsmány)"

Milyen költést buksz?

(#123738) Sliderxy válasza Farkassacred (#123729) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Bízom benne, hogy nem kell ezekre sokat várni. Főleg a Ratchet, ami aktuális lehet az évfordulója miatt. A decemberi címek között azért én várok pár nagyobb dobást. Aztán lehet nem kapunk * se. :D

(#123739) Scholes9 válasza bbuffy (#123644) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Annyiért egy ideig ott is marad :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123740) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Csak egy kis érdekesség: az elmúlt 10 év GoTY jelöltjei konzolgyártókra bontva:

(#123741) Farkassacred válasza RangerFox (#123740) üzenetére


Farkassacred
őstag

De voltak ennél többen is jelöltek, amik meg kijöttek boxra is ugyebár.

(#123742) Bad Pritt válasza Farkassacred (#123741) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg igazából csak a tavalyi évig kell visszamenni, hogy találjon az ember XGS játékot a jelöltek között (Psychonauts 2), de amúgy korrekt kép. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123743) Wlac


Wlac
Ármester

Lehet hülye kérdés, de a Konzolvilágnál hogyan tudom előrendelni a PSVR2-t? Kint van a banner, hogy rendeljem elő, a termékadatlapon viszont csak kosárba rakás vagy azonnali vásárlás van. Ha bármelyiket próbálom, hibaüzenetet kapok.

“The wha-"

(#123744) Farkassacred válasza Bad Pritt (#123742) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hát jelöltjük se igazán lesz jövőre se, ha így haladnak, nemhogy még netán nyertes címük.. Nagyot csalódtam bennük, pedig van series x gép is a háztartásban.

(#123745) ρσгτσ válasza Farkassacred (#123744) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert amúgy a Sony sem megy annyira sokra a jelölésekkel. Top 50 eladásba csak a 2018 -as GoW került be, azt is a PC megjelenés hozta fel. Szemben a Nintendo 21 db játékával. Amiből persze az egyik összevont Pokémon eladás, de a lényegen nem sokat változtat. A maradék több platformos megjelenés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123746) erahurka válasza fausto (#123733) üzenetére


erahurka
félisten

PS4-re? Mert PS5-re én is találok.

(#123747) LÁZ válasza Wlac (#123743) üzenetére


LÁZ
addikt

másik böngésző esetleg?

szerk.
Sajnos a kosaradban lévő termékek közül a következő már nem elérhető: PlayStation VR2

ps. esetleg playitnél kérdezzél rá, valszeg a kv-nál akkor elfogyott, csak az oldal nem mutatja alapból :N

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#123748) Farkassacred válasza ρσгτσ (#123745) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az eladásai pont nem érdekelnek egyiknek se, ami a lényeg hogy az egyik gép játék hiányában nincs használva.
Vagyis használva van, csak nen arra amire kéne..

(#123749) ρσгτσ válasza Farkassacred (#123748) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pedig az eladás egy lényeges mérőszám.

Nálam egyik konzol sincs túl sokat használva, de nem panaszkodom. Eljött az az idő, hogy az elektronikai cikk jó befektetés. :D Persze konzolnál ez leginkább a PS -ről és a Nintendo -ról mondható el, de szerintem jövőre a zöldek ára is fel fog menni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123750) modflow válasza RangerFox (#123740) üzenetére


modflow
veterán

Ezt tedd be xbox topikba is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.