Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) Zsinder válasza Maxtreme (#126999) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Aki valami hasonló controllert szeretne annak nem opció, hogy “Inkább vegyél 4 sima dualsenset”

(#127002) Lackooo84 válasza Maxtreme (#126999) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgyúgy, nálam is 50 a bűvös határ. Van most itthon 5 kontrollerem, abból 4 vatta új sosem használt, egy meg amit lehet püfölni, és ezek együtt sem kerültek annyiba, mint amennyibe ez az "elit" kontroller fog...

Nekem csak a hátsó ravaszok hiányoznak, ilyen 10 ezres back button tökéletes lenne, mint ami van a PS4-hez is, csak hát azzal nem lehet úgy megfejni a játékosokat, különben nem tervezték volna úgy a dualsenset, hogy véletlenül se legyen hozzá jó a régi, vagy legalább csináltak volna ehhez is egyet...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#127003) TrishtanAG válasza Zoltn (#126994) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Igen. Ha a nevükre direkt rákeresel, akkor sem hozza be? Az új Plus indulása óta nem listáz mindenkinek minden játékot magától.

www.adventuregames.hu

(#127004) Maxtreme válasza Lackooo84 (#127002) üzenetére


Maxtreme
addikt

ugyanez, igaz itt csak 3 van (2 volt, de bf-kor olyan jó áron adták hogy behúztam még egyet, azt még ki sem bontottam :D)
Kettőt viszont felváltva használok (a töltés miatt)

(#127005) KaitouP válasza Maxtreme (#126999) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Az a baj, hogy aki ilyet vesz, azért veszi, mert ott vannak az extra gombok, meg azoknak a testreszabhatósága (nem csak szoftveresen). Ebben az esetben a többet venni a simából nem opció, nekem se az, mert pont nem a sima, hanem az Edge képességeit keresem, de nem ennyiért (hanem mondjuk annyiért, amennyit kérnek érte a zöld oldalon). De ez ennyi pénzért rablás, és azért nem mondom hogy a SCUF is az, mert az nem gyári, hanem custom cucc, azok meg mindig drágák.

Szóval ezt jóval lejjebb kellett volna árazni. Ha utólag meg erre nem hajlandóak, akkor legalább a DualShock 4-hez készített Back Button Attachment mintájára (de annál azért egy továbbfejlesztett) kütyüt adhatnának 10-15K környékén, és akkor azt mondom duzzogva, hogy megelégszem ezzel is, és nem kell az analóg karok cserélhetősége. A BBA jó volt bétázni, most jöhetne egy ilyen real deal cucc.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#127006) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!

Ragnarök….Nyilván sok segítséget nem tudok kapni, ezt nekem kell vhogy megoldanom. De már az ideg beszél belőlem, és úgy érzem ki kell írnom.

Berserker királyt szeretném legyőzni de az istenért nem akar sikerülni…Fullos szintű vagyok, legkönnyebb fokozaton, de bárhogy próbálom nem megy. Néztem videókat, azok alapján állítottam össze a varázslatokat is, rúnákat stb. De képtelen vagyok arra, hogy legyőzzem ezt a kis buzi fejűt…. Pedig ráadásul ugyanúgy próbálom csinálni ahogy a videókban.

[ Szerkesztve ]

(#127007) pr0bi válasza F-ECT$ (#126982) üzenetére


pr0bi
senior tag

Kb. pont annyi amit írtál. szeretem a fizikai, kézzel fogható dolgokat, lehet nélküle is élni de más élményt ad egy ilyen csomag. Szvsz a Világkompendium is hasznos infókat tartalmaz. Mivel már eladtam megvárom a PS5 Goty kiadást ami jövőre jelenik meg és azt veszem meg.

(#127008) LÁZ


LÁZ
addikt

ha lakik itt turtle beach stealth 700 gen 2 tulaj, dobjon egy privit plz

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#127009) deneee válasza cross56 (#127006) üzenetére


deneee
csendes tag

Próbáltad esetleg a harc közbeni mentéssel? Úgy tudom, hogy az fél hpnál ment egyet és onnan tudod folytatni.

(#127010) cross56 válasza deneee (#127009) üzenetére


cross56
senior tag

Most ezt megnéztem, de vagy kijavították ezt a bugot v nem is működött. :(

(#127011) tboy93 válasza Lackooo84 (#127002) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is van itthon 6db kontrollerem, 2db ps3, 2db ps4, 2db ps5. De pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy a ps4-es kontikat a dokkoloval eladom. Hot feleslegesen all itt, evente ha 2x szukseg van 4 kontrollerre akkor sokat mondok.

(#127014) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Vótmá?
A DualSense Edge-nek rövidebb az akksi üzemideje, mint a sima DualSense-nek.

Persze ilyenkor jön a magyarázkodás, hogy igen, mert annyival több funkcióval rendelkezik a sima konntrollerhez képest, ezért ez tök természetes. Nem! Az lenne tök természetes, hogy ilyenkor egy nagyobb akkumulátorral kell felszerelni. (ja, nem, mert akkor mit adnak el az elektromos autókba? ;] )

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#127015) deneee válasza cross56 (#127010) üzenetére


deneee
csendes tag

Nem bug volt, hanem feature. Accessibility-ben keresd, gondolom harc közbeni mentés vagy ehhez hasonló néven szerepelhet.

(#127016) krx21 válasza vm93hun (#127014) üzenetére


krx21
nagyúr

Ennyi pénzért? Röhej…
Az Xbox Elit kontroller 40 órát tud…

(#127017) cross56 válasza deneee (#127015) üzenetére


cross56
senior tag

Ahhh isten vagy!!! Így már sikerült köszönöm!! :R

(#127018) @rglaaf válasza vm93hun (#127014) üzenetére


@rglaaf
veterán

És és...? Majd veszünk kettöt problem solved :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#127019) zozika84 válasza vm93hun (#127014) üzenetére


zozika84
őstag

4 the Payers ;] ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#127020) -=Jam=- válasza cross56 (#127017) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Így is beadta a trófeát érte amúgy?

Egy gonosz kérdés, GNÁ-nál már jártál? ;]

(#127021) rezy89 válasza vm93hun (#127014) üzenetére


rezy89
tag

Mêg rövidebb? Hát szinte csak azért vettem második kontrollert, hogy 3 óra után ne kelljen vezetékkel bajlódnom. Tőtöre', csere és kész... Sokan szidják a box elemeit, de sztem jobb megoldás annak tudatában, hogy mennyit bír egy dualsense. Személy szerint nekem kényelmesebb is a kontroller aszimetrikus elrendezése. Máshoz is: Most hogy lefut lassan a Ragnarök, van még érv a Ps mellett? :F :DD Mi olyan várható cím van a jövő évre nézve, ami miatt érdemes ezt a gépet birtokolni?

(#127022) Lord_Sordi válasza rezy89 (#127021) üzenetére


Lord_Sordi
csendes tag

Spider-man 2

PSN: Sordi91

(#127023) Scholes9 válasza vm93hun (#127014) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Simán megéri :DDD ;] :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#127024) rezy89 válasza cross56 (#127006) üzenetére


rezy89
tag

Pedig ha sikerült odáig eljutni akkor mennie kéne. Való igaz, sztem a 2. legnehezebb boss a játékban, de második nehézségi fokra levéve nekem másodjára megvolt. Ez van, nem szeretem ha szopat egy játék, nékem nem okoz örömet ha 100-adjára kell nekifutnom ugyanannak. Mindenképp vegyél feltámasztókövet, használd előszeretettel a rúnatámadásokat, használd ki a társad is, dodzsdodzs' és meglesz.

(#127025) RangerFox válasza rezy89 (#127021) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Póki 2, FF16+7 Rebirth, PSVR2, Horizon dlc...

(#127026) rezy89 válasza RangerFox (#127025) üzenetére


rezy89
tag

Akkor jól éreztem, hogy most érdemes váltani. :U Köszi!

(#127027) RangerFox válasza rezy89 (#127026) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezeken kívül jövőre jön még egy Forza, Fire Emblem meg Zelda. Minden más engem érdeklő cím multiplatform. Nem fogok unatkozni egyik platformon sem :N

(#127028) Fitzgerald válasza vm93hun (#127014) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De legalább szinte ingyen adják... :C
100 rongy 'zdmeg...
2014. nyarán vettem egy Dualshock 4-et pécéhez, mai napig hibátlanul működik, nem driftel, és még mindig tisztességesen néz ki, pedig minimum 2000 órányi játék van benne.
Meg nem mondaná senki, hogy 9 éves lesz lassan.
Tegnap pedig megvettem a camo-s Dualsense kontrollert, most hogy már egyre több pécés játék támogatja az adaptive triggereket, meg a haptic feedbacket.
Remélem ennek is szép hosszú élete lesz.
Csak pécén játszok amúgy, sosem volt PS-em.

(#127029) Maxtreme válasza vm93hun (#127014) üzenetére


Maxtreme
addikt

épp tegnap akartam írni hogy arról nincs info hogy tovább bírja ez a akku, mert az legalább 1 hasznos dolog még a borsos ár ellenére is... Akkor megvan a válasz, gratulálok :C

[ Szerkesztve ]

(#127030) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki szereti bullet hell FPS-eket. Új trailert kapott a Luna Abyss. [link]

Megjelenési dátum még mindig nincs.

Live-Die-Respawn

(#127031) Lackooo84 válasza tboy93 (#127011) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem volt egy amit általában használok, ütök vágok (néha szó szerint :DDD ), meg volt egy másik amit egyszer L2 rugó törés miatt cseréltettem, és azóta még egyszer sem használtam, meg most bevásároltam 18 ezerért párat, egy darabig elég lesz (meg unokaöcsémnek is adok egyet karira). :D

The Truth is out there...

(#127032) szpal17


szpal17
őstag

Hogyan lehetséges, hogy az AC Valhalla még mindig játszható PS Plus Premiummal? Pedig már bejöttek az új játékok...és dec 20 elmúlt. Most meg kell vennem vagy nem? :)

(#127033) erahurka válasza szpal17 (#127032) üzenetére


erahurka
félisten

22-én kerül le úgy emlékszem.

(#127035) EmThor


EmThor
addikt

Heavenly Sword-ot nem találom a Premium kínálatban ...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#127036) Attila891


Attila891
csendes tag

Sziasztok,
PS 5 vásárlás előtt állok és az a kérdésem, hogy megéri e lemezes verziót venni a digitális helyett?
A legnagyobb előny ami eszembe jut, hogy tudod használtan játékot venni jóval olcsóbban mint a PS store-ban akcióban.
Van más előnye? Vagy lehet cserélgeti játékot digitálisan is?
Kicsit lemaradtam a témában, köszönöm a segítséget!

(#127037) Sirandrish válasza Attila891 (#127036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont az az előnye amit írtál. Olcsóbban tudsz beszerezni játékot, illetve ha még ugyanabban az árban is van, azt később el tudod adni.
Olyanoknak kell a digitális verzió, akik nem szeretik a lemezeket cserélgetni, mint én :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127038) Bencus88 válasza Attila891 (#127036) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az , hogy valaki digit gépet vesz, az pénzügyileg rossz döntés. Ők inkább a kényelmi szempontot figyelik. Ha előfizetsz a ps plusra, rengeteg digitális tartalomhoz jutsz hozzá, kb pénzt se kell onnantól költened ha türelmes vagy. Lemezes új játékok esetén meg vársz pár hetet, lemegy az áruk akkor kijátszod és legroszabb esetben 2k bukóval tovább adod. Iden egyedül a gowon buktam 5-6kt. Ami lemezes volt, de azzal nem akartam annyit várni.

(#127039) PainKiller13 válasza Bencus88 (#127038) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én is így szoktam és ami nagyon bejön azt nem adom tovább :D :D

(#127040) vm93hun válasza EmThor (#127035) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Próbáld meg úgy, hogy a PS+ főmenüjében R1-el átlépsz a Games tabra és ott leszűröd a platformot PS3-ra. Ott több olyan játékot találsz, amit a Premium szekcióban egyébként nem találnál.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#127041) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy Gran Turismo 7 multiban a pingemet általában nagyon rossznak mutatja? De a játék közben nem veszek észre ebből semmit nincs lagg vagy ilyesmi. Nálam van net probléma vagy ez a playstation sara?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#127042) Bencus88 válasza PainKiller13 (#127039) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mivel nálunk van account share így a multis játékokat fél áron vesszük, de ami ilyen egyszwr játszós single azt nem tartom meg. Nincs is lemezem

diablo valszeg day1 lesz digitbe, de az is 13-14k lesz :F

[ Szerkesztve ]

(#127043) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ehhez vagy ehhez hasonló controller tartót keresek idehaza!
Fontos lenne hogy dual legyen. Tudtok valami eldugott zúgboltot ahol esetleg kapható? Gugli spanom feladta :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127044) rumkola válasza Sirandrish (#127043) üzenetére


rumkola
veterán

Szerintem ne keress, hanem rendeld meg alin.

(#127045) Attila891 válasza Bencus88 (#127038) üzenetére


Attila891
csendes tag

Köszönöm a választ mindenkinek!
Bencus88,
PS plus előfizetéssel szezonálisan játszhatok különböző játékokkal?
Ez is pénzkímélőnek tűnik, mi a hátulütő?
Haszált PS játékokat hol szoktál venni/eladni ha megkérdezhetem?

(#127046) Sirandrish válasza Attila891 (#127045) üzenetére


Sirandrish
legenda

Addig játszhatsz a PS plusos játékokkal, míg aktív az előfizetésed.
Használt játékokat meg akár itt HW aprón, vagy millió face csoportban is vehetsz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127047) Alonso0180


Alonso0180
csendes tag

Hello!
Ha jól látom még akciós az a PS Essential, de nekem 60 nap után jár le, szóval megtudom oldani, hogy én is akciósan vegyem meg még? Vagy ez bukta mert csak 60 nap múlva jár le a mostani?

(#127048) F-ECT$ válasza Alonso0180 (#127047) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem bukta. Mondjuk ha nagyobbra váltanál, akkor lehet kapnál akciós árat.

Dive ever, work never.

(#127049) F-ECT$ válasza Attila891 (#127045) üzenetére


F-ECT$
titán

A Plus-szal az a hátulütő, hogy nem te választod meg a bekerülő játékokat, illetve a nagyobb címek egy része csak kb fél évig van benn, utána kikerülnek és nem tudsz velük már játszani. Ha még kevés PS játékkal játszottál, akkor szerintem egy tök jó ajánlat, de ahogy egyre több játékon vagy túl, úgy csökken az értéke, bár nekem 4 év PS-ezés után is teljesen megéri a középső csomag.

Dive ever, work never.

(#127050) EczkE válasza EczkE (#126921) üzenetére


EczkE
addikt

Valaki esetleg? Tudom hogy sokan jatszatok most. ;]

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.