Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) kecsu10 válasza KaitouP (#76000) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Az valóban nagyon erős rész. Hasonló nálam az is amikor a Last of us-ban Tess elmondja, hogy fertőzött, és marad meghalni. :)

(#76002) mettek


mettek
addikt

Tudna segiteni valaki hogy hogy lehet előrendelést lemondani a playstation storeból? A honlapjukon sehogy sem dob fel support kontaktot refund menü alatt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#76003) bandi0000 válasza saelin (#75995) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Köszi majd ràlesek

Xbox One: bandymnc

(#76004) EnterR


EnterR
veterán

Nincs valahol feketepiaca PS5 béta OS kódoknak?

PSN ID: marquuard

(#76005) Marcus88 válasza Rowen (#75977) üzenetére


Marcus88
tag

Ezen a héten minden nap frissített az oldal 4 napot,így 3 hetet ugrottak előre.

(#76006) Kendek válasza mettek (#76002) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az általános support segít benne; itt az összefoglaló alján.

<-ƘƘ->

(#76007) Kendek válasza EnterR (#76004) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint lopott, vagy illegálisan generált kódokra gondolsz? Nem tudok róla, hogy bárki is ezzel reckírozna, hiszen olyan sokan nem lehetne kaszálni rajta, ellenben eléggé rizikós.

<-ƘƘ->

(#76008) Geronion


Geronion
újonc

Sziasztok!
Kb két napja rendeltem lemezed változatot az alza-ról. Esetleg van valakinek tapasztalata velük a várakozási idővel kapcsolatban?

(#76009) Kendek válasza Geronion (#76008) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg vissza fogják mondani, mert nem tudják belátható időn belül teljesíteni. Ha pedig nem, akkor is várhatsz rá ki tudja meddig, talán jövőre lesz belőle valami.

<-ƘƘ->

(#76010) kona005 válasza Lackooo84 (#75994) üzenetére


kona005
senior tag

Az a baj hogy azt latom valami oknal fogva a fejlesztok nem nagyon ereznek ra a PS5 izere.

(#76011) Lackooo84 válasza Geronion (#76008) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

lol

The Truth is out there...

(#76012) EnterR válasza Kendek (#76007) üzenetére


EnterR
veterán

Lightosabb formában érdekelne, például úgy, hogy valaki kapott de nem kell neki. :DDD

PSN ID: marquuard

(#76013) Szabi® válasza kona005 (#76010) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem értem a kínlódásodat, számtalan hozzászólásban sírtál, hogy milyen rossz a Ps5 és az Xbox jobb lenne számodra. Simán ki tudsz belőle szállni, eladod a Ps5-öt és veszel egy boxot. Problem solved :)

(#76014) Geronion válasza Lackooo84 (#76011) üzenetére


Geronion
újonc

??? Szerintem nem kérdeztem megválaszolatlant
Tudok róla, hogy kb egy örökkévalóságig kell várni :))

[ Szerkesztve ]

(#76015) Geronion válasza Kendek (#76009) üzenetére


Geronion
újonc

Minden beszállítónál így akadozik akkor gondolom, lényegtelen, hogy honnan rendelem?

(#76016) Kendek válasza EnterR (#76012) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem osztogatják csak úgy, jelentkezni kellett érte.

<-ƘƘ->

(#76017) Kendek válasza Geronion (#76015) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem lényegtelen, az Alza pont egy olyan bolt ami nagyon keveset kap. Ha nincs kedved vadászni rá vagy többet fizetni érte, akkor a Konzolvilág a legbiztosabb. Ott is hónapok kérdése, de talán most már csak három-négy.

<-ƘƘ->

(#76018) Geronion válasza Kendek (#76017) üzenetére


Geronion
újonc

Köszönöm szépen a segítséget! :DD

(#76019) nanorambo


nanorambo
őstag

engem is utolért a kontroller meghibásodás. elég gyorsan tropára ment, vannak még gondok ezen a téren...
szerencsére ps4 kontrollerem még megvan. anno azt rongyosra nyűttem, de még most is teljesen jól működik. ps 5 kontrollerét huszadannyi ideig sem használtam, de már elromlott :(

(#76020) Wolfy33 válasza Geronion (#76015) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A Sony központi szalont még hívd fel, mert onnan többen két hét alatt kaptak mostanában.

(#76021) kona005 válasza Szabi® (#76013) üzenetére


kona005
senior tag

Lehetne igen... Nem kinlodas , nem siras ezek szaraz tenyek voltak. Nem akarok 100ezret bukni a dolgon , annyit nem er, ugyhogy jo ez igy.... Reszemrol befejeztem a temat.

[ Szerkesztve ]

(#76022) Szabi® válasza kona005 (#76021) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezek nem tények, hanem szubjektív vélemény. És ez csak egy tárgy, el tudod adni, és tudsz venni másik "tárgyat" az árából, aminek lehet jobban örülsz :)
Tény, hogy itt a generáció elején (még 1 éves sincs a ps5) nincsenek a konzolok elhalmozva (egyik sem). De amik jönnek, azok minden eddigi játéknál jobbak lesznek (remélem), addig próbáld ki a boxot, hátha az jobban lefedi az igényeidet. De egy biztos, sok olyan játék fog jönni Ps5-re, amiért otthagynak jópár boxot/pc-t , vagy melléjük veszik meg a ps5-öt, ez 100% :)

(#76023) kona005 válasza Szabi® (#76022) üzenetére


kona005
senior tag

ertsd ahogy szeretned, nem megyek bele a feleslegesbe megegyszer, amugy is szolva lett mar miatta.

(#76024) EnterR válasza kona005 (#76010) üzenetére


EnterR
veterán

Nálad mi az oka, hogy ezt látod?

PSN ID: marquuard

(#76025) Szabi® válasza kona005 (#76023) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt nehéz félreérteni, de a te dolgod, viszont a felesleges savazás meg a topik dolga .
Ha csalódtál, tudsz váltani, ezen nem kell megsértődni.

[ Szerkesztve ]

(#76026) kona005 válasza EnterR (#76024) üzenetére


kona005
senior tag

Igazabol semmi bajom egyebkent, csak hogy multiplatform cimeknel, hol kisebb felbontas, hol kevesebb FPS (papiron lehet nem) vagy barmi fele dolog van ami a PS nel eddig nagyon nem volt jellemzo az elozo generacioban szerintem, valahol olvastam valamelyik oldalon hogy a fejlesztok is inkabb a masik oldalt helyezik eloterbe az az elsodleges fejlesztesi platform vagy hogy mondjam.

(#76027) kona005 válasza Szabi® (#76025) üzenetére


kona005
senior tag

Ezt tartom tovabbra is, ez egy teny eleg Youtubon nezni par videot, nem sertodtwm meg csak nem akarom h baj legyen ez miatt igazabol mar megirtam elotte lathatod is.

[ Szerkesztve ]

(#76028) Szabi® válasza kona005 (#76027) üzenetére


Szabi®
addikt

Nincs ebből gond, én a Switchnél voltam így.

(#76029) totalwarrior válasza kona005 (#76027) üzenetére


totalwarrior
tag

Itt nincsenek tények, ez nem az a topik. Itt szubjektív vélemények vannak ;]

(#76030) Szabi® válasza totalwarrior (#76029) üzenetére


Szabi®
addikt

Így-így :R Meg bann után újra reggelt tagok ;]

(#76031) ProEvoFan válasza kona005 (#76026) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"olvastam valamelyik oldalon hogy a fejlesztok is inkabb a masik oldalt helyezik eloterbe az az elsodleges fejlesztesi platform vagy hogy mondjam."
Én meg az ellenkezőjét olvastam illetve láttam videón. A fejlesztőknek a legjobb fejlesztői környezet a ps5.A Sony megint kikérte a véleményüket, mikor a gépet fejlesztették. :K

(#76032) mcwolf79 válasza ProEvoFan (#76031) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem az rémlik , hogy elvileg jobb a devkit-je a boxnak, csak mivel a Sony hamarabb adott devkit-eket a fejlesztőknek , így már jobban ki tudták tapasztalni a használatát . Persze multi címeknél az eredmény felemás képet mutat .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#76033) Szabi® válasza ProEvoFan (#76031) üzenetére


Szabi®
addikt

Pontosan :) Még a Switchre is szívesebben hegesztenek, mint boxra .... [Forrás]

(#76034) kona005 válasza ProEvoFan (#76031) üzenetére


kona005
senior tag

Legyen neked igazad, remeljuk ugy lesz.

(#76035) penge111


penge111
addikt

Skacok, holnap jön át egy kis srác(13) megnézni a Ps5-öt, mert az anyukája látta nálunk. Szóval valamit villantani akarok, de nincs játékom, mert eladtam. Az Astro alap, hogy megmutatom, a Resi VIII azt nem merem, meg az nem egy grafikai csoda. Szóval kérdésem, hogy van valami demo, amivel el tudom kápráztatni? Van sok digitális játékom, de egyik se egy grafikai csoda, főleg indi címek. Mondjuk a HZD megvan digitálisan, az kapott valami upgradet, vagy csak 60 fps? Bár az baromi szép játék volt. Ratchetet akartam szerezni, de nem sikerült ma :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#76036) Kendek válasza penge111 (#76035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HZD az nem kapott semmit, és 30 fps. Valami inkább gyerekeknek való kellene, pl. Ratchet & Clank, amit még ingyen adtak.

<-ƘƘ->

(#76037) opr válasza penge111 (#76035) üzenetére


opr
veterán

Szerintem az Astro siman tokeletes, erre lett kitalalva, hogy megmutassa, mit tud a rendszer meg a kontroller. Ha meg amugy is olyan erdeklodesu a gyerek, akkor ugyis tudja, hogy mi van milyen grafikaval, majd megnezi YouTube-on es kesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#76038) Wolfy33 válasza penge111 (#76035) üzenetére


Wolfy33
senior tag

It takes two demó

(#76039) totalwarrior válasza opr (#76037) üzenetére


totalwarrior
tag

Szerintem a Villagenél jelenleg kevés szebb játék van, nyilván függ attól is éppen melyik részén jársz és a TV sem utolsó.
Esetleg egy God of War a 60 FPS miatt, az meg amúgy is szép volt mondjuk... :DD

De jól mondják, igazából a kontroller a nagy durranás. A többit YouTubeon is meg lehet nézni, akár HDR-el is.

[ Szerkesztve ]

(#76040) opr válasza totalwarrior (#76039) üzenetére


opr
veterán

13 eves gyereknek kell. Szerintem ne a Resident Evil-el kezdjen. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#76042) KoNZoLik@ válasza jeni (#76041) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát ezt inkább töröljétek, mert ez az ember akkora kamu mint ide Lacháza 😂
Már vagy 2 hete hirdeti és semmire sem reagál senkinek...plusz kb óránként változik az ár még a hirdetése😳
Ja meg ez a Facen találtam, nos az olyan is😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 814 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76043) Lackooo84 válasza jeni (#76041) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hihető, hogy valaki még ráfizet minimum ötezret, hogy másnak eladja... :DDD 185 alatt sehol nem volt még boltban lemezes PS5....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#76044) jeni válasza Lackooo84 (#76043) üzenetére


jeni
félisten

en csak jot akartam

(#76045) -=Jam=- válasza jeni (#76044) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Azért használhatnád azt a józan paraszti eszet, ahogy a mondás tartja :D :D

(#76046) saelin


saelin
veterán

A Wolfenstein Youngblood-ot miért húzták le a review-ok megjelenéskor? Pár hete megvettem és egy barátommal buddy pass-ban (a másik félnek elég a trialt letölteni és a teljes játékhoz hozzáfér amíg velem játszik) már rongyosra játszottuk magunkat vele. A grafika szép és vaj sima 60 fps-el fut még az alapgépeken is, jók a hangok, a zenék, de még a gameplay is kellően jól össze van rakva. Néhol kicsit felületes ugyan a játék és pár dolgot igazán megoldhattak volna jobban benne, de ezek ellenére sem nevezném rossznak. A Story az egyedüli gyengesége, mert az nem túl érdekes a full single Wolfenstein játékokkal szembe állítva. No, meg jó nehéz tud lenni, de ez nem feltétlen kell hogy negatívum legyen (van akinek az).

Én szívesebben látnék több ilyen teljes értékű egyszer megveszed és játszod coop játékokat, mert ebben a fejlődési rendszer nincs agyon nyújtva mint pl egy division-ben vagy destiny-ben. Még valahogy a barátom a Ghost Recon Breakpoint vásárlásáról kellene meggyőzni aztán el is lennénk vele szerintem év végéig.

Viszont van játék amiben csalódtam és nem is kicsit. Ez pedig a Warhammer Chaosbane... A story az jó hosszú amit teljesen coop-ban le lehet tolni, majd annak végén szépen feloldódnak az endgame játékmódok. Expedition, Invasion, Boss Rush, Chaos Tower stb. Szóval tartalom az dögivel van benne ami szinte már a Diablo 3-éval vetekszik - kivéve a lootok változatosságát. A baj ott kezdődik hogy a játék valami istentelenül bugos és az endgame skill spamben ráadásul úgy crash-el mint az állat! Pont ugyan azért hagytuk abba amiért a Path of Exile-ot konzolon, mert instabil és ez sok-sok in-game currency-be, meg elpazarolt időbe kerül a játékosnak. Most gondoljátok el, hogy van a Chaos Tower nevű mód, ahol minél magasabb szintre érsz el úgy nehezedik, de cserébe a loot quality fokozatosan nő, és ilyen 15-20 perces gameplay megy a kukába egy összeomlás miatt... Persze loot az semmi, mert ahhoz ki kellene nyitni egy ládát... :W
Mégis mi a frászt gondol néhány fejlesztő magáról? Most lusta vagyok kikeresni, de ez a játék 2019-es kb és a crash-ek azóta nem lettek fixálva! Én gyűlölöm az ilyen igénytelen munkát. Meg is fogadtuk hogy ez és a Torchlight 3-at készítő stúdiótól soha többé nem veszünk semmit, mert nem tudnak normális kódot írni a játékuk alá, de még csak hajlandóságot sem mutatnak arra hogy javítva legyenek benne a dolgok. Kiadják, befolyt belőle valamennyi pénz, pár hétig patch-elgetik aztán ugranak más projektre... Az ilyen fejlesztő brigád megérdemli hogy egyszer csődbe menjen szerintem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#76047) ProEvoFan válasza saelin (#76046) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Warhammer Chaosbane ps5re van meg?
A ps4es változatnál nem olvastam crash problémáról vagy csak elkerülte a figyelmemet.

[ Szerkesztve ]

(#76048) Lackooo84 válasza saelin (#76046) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hogy miért húzták le? Mert talán a Wolfi fanok nem 2 a szar poénjaikkal bohóckodó p*csát akartak látni... Egyébként a coop része az egyetlen ami ér benne valamit, de a többi... checkpoint/save rendszer fos, meg ez az élet ládás baromság.... ha 3x meghalsz elölről az egész pálya... Hát az tuti, hogy kanyarban sincs az első 3 remake részhez...

The Truth is out there...

(#76049) AuraSync


AuraSync
őstag

Ha nem láttál ma még ízléstelen dolgot, akkor nézd meg a McDonald's sültkrumplis-hamburges DualSense kontrollerét!

Vennéd? :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#76050) Blaze_ válasza saelin (#76046) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Még szerencse, hogy nem vettem meg amikor két hete ajánlottad ;]
Akkor továbbra is áll amit mondtam, hogy nincs alternatíva és meg kell várni a D2 Ressurectedet.
Bár ahogy napi szinten eszkalálódnak a hírek, lehet hogy addig az is kiderül, hogy péntek esténként csecsemőket áldoztak Slaaneshnek a Blizzard HQ-ban. Akkor inkább azt is kihagyom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.