Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141001) kevike576 válasza Moby (#140998) üzenetére


kevike576
senior tag

Ki fog az jönni, de sajna az első résznél 3 évet kellett várni...

(#141002) Elderath válasza RangerFox (#140999) üzenetére


Elderath
őstag

A story ami nagyon megfogott. Iszonyat tetszik a mature stílusa

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#141003) Wesder válasza kevike576 (#140997) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor a Pókember Xboxra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#141004) Wesder válasza kevike576 (#141001) üzenetére


Wesder
félisten

Az első rész egy èvig PS ex volt ha csak a konzolkat vesszük figyelembe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#141005) tboy93 válasza oriic (#140971) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na végre :) Star Wars 1313 ot varok valami hasonlóra.

(#141006) Xaels válasza RangerFox (#140999) üzenetére


Xaels
félisten

Így jártam vele én is, de megvenni nem hiszem, hogy megveszem full áron.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141007) Xaels


Xaels
félisten

[link] - Pragmata - Gameplay Teaser
[link] - Dragon's Dogma 2 - Developer Gameplay Overview

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141008) predakon válasza RangerFox (#140999) üzenetére


predakon
őstag

Nyomtam egy preordert, biztam benne hogy jo lesz mert az irany stimmelt szerintem. Az FF15 harcrendszerenek emlekei tartottak vissza tole de ez rendben van.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#141009) modflow válasza Xaels (#141007) üzenetére


modflow
veterán

A Pragmata-t én vártam első trailer alapján, de ez valami teljesen más, mint amit az első videó sugallt.

(#141011) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#141010) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megérdemli. :C

(#141013) Mephike válasza ρσгτσ (#141010) üzenetére


Mephike
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy erre a nagy sikerre a Blizzard sem számított.

[ Szerkesztve ]

(#141014) Rigormortiis válasza Mephike (#141013) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Két éve nem vettem teljes áru játékot, de a Diablot én is behúztam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#141015) Bazsi1987 válasza Rigormortiis (#141014) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Division első része ota nem játszottam ennyit a játékal az első 10 nap allat mint most :) :C

(#141016) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

DualSense Edge most akcióban + kuponnal:
72.710 HUF
Alza

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#141017) Mike válasza Gardaai (#140969) üzenetére


Mike
veterán

Az amcsi store a magyar kibocsátású kártyát elutasítja. Ezért kellett eddig feltöltő kártyát venni. Most bevillant hogy a Revot a világon mindenütt használják

(#141018) TrishtanAG válasza RangerFox (#140999) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Belőlem valamiért nagyon ellentétes érzelmeket váltott ki. Mint akció RPG tetszett, de nemhogy semmi Final Fantasy hangulata nincs, de ha valaki azt mondja nekem, hogy ez egy új kelet-európai fantasy játék mondjuk Summon Wars címen, simán elhiszem. Plusz az valami Game of Thrones utóérzés akar lenni benne, hogy mindenki áskálódik, meg d*ugni akar? :C

www.adventuregames.hu

(#141019) Mike


Mike
veterán

Más : játszott valaki a Mirage-zsal? Mennyire jagged alliance, ufo feeling?

(#141020) haddent válasza Mike (#141017) üzenetére


haddent
addikt

Nem fogadja el sajnos az USD -s Revo kártyát sem, de még az USD -s Revo kártyás Paypalt sem. Marad a feltöltőkari..

(#141021) Gardaai válasza Mike (#141017) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez érdekes. Ez alapján nem kéne problémába futnia: [link]
Hacsak nem Maestro a kártya. De gondolom nem.
Nincs bekapcsolva valami védelem vagy milyen hibát dob? Már a kártyaszámot se fogadja el?

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#141022) TrishtanAG válasza haddent (#141020) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

És ha váltasz a számládon belül forintot? Bár, lehet, hogy magával a Revoluttal van gondja, akkor meg mindegy.

www.adventuregames.hu

(#141023) Lackooo84 válasza Mike (#141017) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Emlékszem régen (kb. 10 éve) pont fordítva volt, az US store elfogadta a magyar bankkártyákat, az UK meg nem. :D

The Truth is out there...

(#141024) dezfafara81


dezfafara81
csendes tag

Sziasztok!
Másfél éves gépem van. Tegnap úgy jártam, hogy NFS Unbound alatt, ahogy véget ért a prológus, kezdődött az első hét, az egyik pálya alatt hirtelen kikapcsolt a konzolom olyan fél óra után (kb. 5 órát játszottam vele eddig összesen). Áramszünet nem volt, van egyébként szünetmentesem is, a tévé/modem az bekapcsolva maradt, tehát nem ez volt a baj. Utána be tudtam kapcsolni szerencsére, és adatbázis építése után más játék alatt 2 órás játék után nem volt ilyen probléma.
Mióta meg van a PS5, ilyen még nem fordult elő, hetente takarítom a port róla, 1 év után 2022 decemberében a burkolatot levéve nagyjából ki is lett takarítva, tehát nem hiszem, hogy a túlmelegedés a probléma. Nyitott asztalban van, elől/hátul/oldalt rendesen szellőzik, nem is volt nagyon meleg a történtekkor. Utána néztem a fórumokon, írják, hogy ez a probléma ennél a sz*r NFS-nél fordul elő néhány PS5-ön és azóta sem javították, szóval le is töröltem a 'csába.
A kérdésem az lenne, hogy okoz ez nagy gondot, hogy kikapcsolt 1x így hirtelen, mintha csak úgy kihúztam volna a hálózatból (SSD, mentések tönkremennek)? Illetve ha sűrűn törlök, installálok játékokat (néha hetente, ha megunom a meglévőket) okozhat ugyanilyen problémákat (SSD, mentések tönkremennek).

Köszönöm előre is!

(#141025) TBT


TBT
addikt

Ez a Final Fantasy XVI nagyon jónak tűnik (demó alapján). Az art, a zene, a harcok, a karakterek, a grafika mind-mind fantasztikusak. Baromi élvezetes a játék, csak épp technikailag furcsa. Framerate módban szerintem közel sincs meg a 60 FPS, inkább olyan 40-45 körül van (a másik a grafikai mód, azt nem néztem még), de az Eikonos csatáknál olyan, mintha 20 fps-sel futnának az összecsapások. Olyan, mintha a PS5 deleje kevés lenne már ehhez a játékhoz, ami egy 2,5 éve piacon lévő konzolnál elég gáz. Mert egy kizárólag PS5-re fejlesztett exkluzív játékot még nem is nagyon kaptunk ebben a generációban.
Kicsit megértem, mert vannak jelenetei, amik baromi látványosak, látszik, hogy nem akartak spórolni semmin.
Vagy... maga a játék lett tré módon megírva, de ez szintén ciki, mert egy (időlegesen) exkluzívról beszélünk (nem kellett egyelőre másra fejleszteniük a fejlesztőknek). Vicces, hogy még a Fix30FPS sem sikerült... Nagy kár, mert baromi élvezetes és ígéretes a játék minden szempontból, csak ez az FPS drop rettentő élményromboló. A demó verziója 1.01, nem tudom mennyire lesz majd más a teljes játék. Bízom benne, hogy az frissebb build és ott már megoldották ezt. Mert patch-et sem akarnak, lévén ettől függetlenül eléggé polished a játék tényleg. Illetve a fejlesztők mondták, hogy nem akarják, hogy internet/0day gigászi patch-ek kelljenek ahhoz, hogy a játékos játszani tudjon a játékkal. Emellett nincs Season Pass/BattlePass, mikrotranzakciók, kivágott tartalmak, hanem csak játék van, teljes pompájában elkészítve. Nagyon nagy csoda és ritkaság manapság az ilyen fejlesztői/kiadói hozzáállás. És ez számomra hatalmas pozitívum. Csak ezt az FPS dropot oldják meg. Videókban, stream-ekben nem volt észrevehető, de játék közben eléggé szembetűnő.
De ez csak egy ember véleménye. ;)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#141026) zozika84 válasza dezfafara81 (#141024) üzenetére


zozika84
őstag

Elvileg a hetente törlés/mentés sem okozhatna ilyen SSD hibát. A hirtelen leállás nálam sem okozott adatvesztést egyszer sem.Amennyiben más játéknál nem jelentkezik, akkor lehet, hogy az volt a ludas, ha máshol is előfordul majd, akkor viszont ne habozz szervizeltetni...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#141027) haddent válasza TrishtanAG (#141022) üzenetére


haddent
addikt

Volt USD a számlámon amikor próbáltam. Szinte biztos, hogy azzal van baja, hogy nem USA személy / cím :)

(#141028) vg válasza dezfafara81 (#141024) üzenetére


vg
addikt

Régebben láttam egy yt videót, hogy vannak esetek amikor olyan váratlan (mondjuk amit nem is ismernek a szerkezet építői sem) hibát érzékel a szerkezet, hogy lekapcsol, ezzel megnehezítve azoknak a dolgát akik rendszer hibákat keresnek.

(#141029) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

ssdt keresek ps5be
[link]
ez kompatibilis lenne bele ?

(#141030) plejik válasza nova001 (#141029) üzenetére


plejik
addikt

PS5 ready, tehát igen.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#141031) Gardaai válasza TrishtanAG (#141022) üzenetére


Gardaai
senior tag

PayPal-on keresztül nem lehet gondja a Revoluttal.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#141032) Bad Pritt válasza Xaels (#141007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért az már next level wtf, mikor a trailerbe integrálják a megjelenés eltolásáért a bocsi üzenetet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141033) .LnB válasza Bad Pritt (#141032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért lehetett volna annak a trailernek egy teaser trailere is, úgy maxolták volna ki teljesen a dolgot. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#141034) Frod válasza oriic (#140970) üzenetére


Frod
addikt

Eléggé hihetetlen, mivel nem látom, hogy jönne Konami bemutató, és ilyen közeli dátumnál már illett volna valahol mutogatni.

Do you see the white shadow?

(#141035) _drk válasza haddent (#140929) üzenetére


_drk
őstag

Sok a videó és átvezető ezekben.
Alapból a GTAnak nagyon furcsa az irányítása meg hát a red deadnek is. Ugye egyedi rockstar ami vagy bejön vagy nem.
Fallen Ordert egyszer elkezdtem de az is darabos volt.
Azzal egyet értek hogy ha nem jönnek be, nem kell még órákat kinlodni. Rengeteg a játék, lehet válogatni.

(#141036) polonic válasza Xaels (#141007) üzenetére


polonic
félisten

Ez a pragmata érdekes. Nemtom mi lesz végül belőle.
De hogy 2023-ban nem jelenik meg, az szerintem tuti.

(#141037) Bad Pritt válasza polonic (#141036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arról szól a trailer, hogy nem jelenik meg 2023-ban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141038) windlord


windlord
őstag

Kellene egy plusz ssd -t varázsolnom a PS5 -be.
Milyet javasolnátok, amellyel működik?

(#141039) WhiteWalker válasza windlord (#141038) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Feletted írtak 7-8 kommentel egyet.

[ Szerkesztve ]

(#141040) Lackooo84 válasza ρσгτσ (#141016) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hamar vége lett az akciónak lol. Mondjuk az is édekes, hogy eddig 89ezerbe került náluk akció nélkül. :D

The Truth is out there...

(#141041) windlord válasza WhiteWalker (#141039) üzenetére


windlord
őstag

Láttam.
Próbálta is már valaki?
Azt olvasom róla, hogy a gyári heatsink karcsú, fejlesztéssel okés.

(#141042) ρσгτσ válasza Lackooo84 (#141040) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az igen...nem is néztem meddig tart. :D Akkor még tartott.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#141043) Lackooo84 válasza ρσгτσ (#141042) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Neked sikerült venned?

The Truth is out there...

(#141044) Kendek válasza windlord (#141041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hűtőborda az nem árt, bár a legtöbb játéknál anélkül sem lenne gond vele. Ha túlmelegszik, akkor throttlingol, vagyis csökken a teljesítménye. De egyelőre nem nagyon jöttek még olyan címek, amiknél ténylegesen szükség lenne a folyamatos minimum 5.500 MB/s olvasási sebességre.

Ettől függetlenül talán érdemes betartani az ajánlást, és hűtőbordás SSD-t használni. Ilyeneket találsz az árukeresőn, és olcsóbbak közé tartozik pl. a hűtőbordás Kingston FURY Renegade és a Silicon Power XS70, illetve a Samsung 980 Pro is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#141045) ρσгτσ válasza Lackooo84 (#141043) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem, mert én a Funko POP figurákat és a bögréket néztem. Véletlenül akadtam rá a kontrollerre.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#141046) ldave


ldave
félisten

Német Amazonon a WD_BLACK SN850X ssd-k akciósak, olcsóbbak, mint az itthoni alapár. Akinek nem gond az ottani rendelés, érdemes lehet körbenézni.

A Slime draws near! Command?

(#141047) Elderath válasza TBT (#141025) üzenetére


Elderath
őstag

A state of playes videóban 1.03 a játék. Nagyon remélem én is, hogy performancet sikerül kipofozni, mert minden más nagyon jó

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#141048) markknight


markknight
veterán

Szeretem a körökre osztott stratégiát, de nem minden környezetben. A Final Fantasy Demo tényleg tetszetős lett! Pont ez hiányzott nekem, ez a pörgős fight.

(#141049) zozika84 válasza Elderath (#141047) üzenetére


zozika84
őstag

Hááát....nemrég verték rá a mellüket, hogy nem lesz day one patch.... :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#141050) F-ECT$ válasza nova001 (#141029) üzenetére


F-ECT$
titán

Jól lement az ára. Amikor kijött a PS5, akkor még ilyen 70k körül lehetett 1 TB-t venni hozzá.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.