Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149179) Reggie0 válasza Cirmos (#149149) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem akkor adja a lancnyulasra utalo hangokat, amikor par orat allt es 50-70 fok kozott van a motor, szoval a hideg motoros teszt meg nem mond el mindent. Az enyemre azt mondta a szerelo, hogy ha nagy a tengelyek kozotti offszet arra ugy is lesz motorhiba, szoval azert tulaggodni se kell a dolgot. En mindenesetben megcsinaltatom a lancot a kocsiban, most annak semmi ertelme nincs, hogy megyek 150Mm-t a kocsival es az elso 100Mm utan cserelem ki a lancot, majd a kovetkezo vevonek lesz egy majdnem uj lanca. Akkor mar inkabb megcsinaltatom es en hasznalom a lancot amit kifizettem :) Es aludni is jobban fogok.

(#149161) havri1: "Ettől függetlenül érdekelne, hogy ha nincs hang, más módon ki lehet deríteni, hogy mennyire van megnyúlva a lánc?"
En megkertem szerelomet, hogy jarjon utana a gyar fele, mert a szervizkonyvben van vmi "lancfeszesseg meres" a 60e km-es ellenorzesek kozott, bar nemetrol forditottam :D

Gondolom a megnyulasnak koze lehet ahhoz is, hogy milyen gyorsan valtozik a fordulatszam.

(#149165) Cirmos: A nyulast is merik valahogy? Mi a hivatalos neve a szakszervizben az eljarasnak? Vagy a szamlara mit irtak, ha azt nem tudod?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.