Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) alaves válasza zohan echte (#57349) üzenetére


alaves
addikt

Első alkalommal kijelzőcsere (otthonodban ha kéred), 2018-2019-es átalakított kijelzőt kapsz, amely sokkal nehezebben ég be, mint az eredeti 2017-es kijelző.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#57352) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

Nemtudom vol-e már róla szó de a legutóbbi frissítés óta, illetve kb 1 hete vettem észre azt ,hogyha hosszabb tàvon ki van kapcsolva a tv, pl estétől reggelig, vagy reggeltől délutánig, akkor amikor bekapcsolom, magàtól megnyílik az alsó menüsáv

Tapasztaltatok ilyet már? Àllandó Hdmi-n van telekom box miatt, 55B7V

Amúgy kis helyzetjelentés, lassan 3 éves a tv és nincs beégés eddig, pedig napi szinten szerintem 2 óra jàték megvan, meg nagyon sok tv adás megy rajta

Xbox One: bandymnc

(#57354) h1mpi válasza jugeen (#57353) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez jogszabály fogyasztók részére nem az LG adja, nem tud mást tenni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#57355) wallace 234 válasza h1mpi (#57354) üzenetére


wallace 234
őstag

Samsung nem így, gondolja mert nálam annak idején, nem indult újra a garancia. Azt mondták, hogy csak az első évbe indul újra. Aztán kiderült, hogy csak annyival, ameddig nem tudtam használni. Szerintem ezt a Lg adja.

(#57356) jugeen válasza h1mpi (#57354) üzenetére


jugeen
addikt

Linkeld be kérlek, köszönöm!

(#57357) jugeen válasza h1mpi (#57354) üzenetére


jugeen
addikt

Megtaláltam, már nem kell, köszönöm!

PTK 6:163. § (5) A dolognak a kicseréléssel vagy a kijavítással érintett részére a kellékszavatossági igény elévülése újból kezdődik. Ezt a szabályt kell alkalmazni arra az esetre is, ha a kijavítás következményeként új hiba keletkezik.

(#57358) #72042496 válasza wallace 234 (#57355) üzenetére


#72042496
törölt tag

Idén januártól lépett életbe a rendelet.

(#57359) h1mpi válasza jugeen (#57356) üzenetére


h1mpi
nagyúr

[link]

1. § (4)

A fogyasztási cikk kijavítása esetén a jótállás időtartama meghosszabbodik a javításra átadás napjától kezdve azzal az idővel, amely alatt a fogyasztó a fogyasztási cikket a hiba miatt rendeltetésszerűen nem használhatta.”

Érdemes tisztában lenni a jogszabályokkal. Én pl. ma kerültem képbe, ezért nem rendelem meg cégre a LG OLED-et. Marad magánszemélyként, de úgynézki sikerült kapnom egy kis kedvezményt még az árból az egyik nagy multinál :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#57360) jugeen válasza h1mpi (#57359) üzenetére


jugeen
addikt

Ez pont nem azt jelenti, de mint írtam már megtaláltam.

(#57361) h1mpi válasza jugeen (#57360) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez pont ugyanaz, de mind1

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#57362) jugeen válasza h1mpi (#57361) üzenetére


jugeen
addikt

Olvasd el újra...

...átadás napjától kezdve azzal az idővel, amely alatt a fogyasztó a fogyasztási cikket a hiba miatt rendeltetésszerűen nem használhatta.

Pl. a meghibásodott eszközödet átadod javításra, melyet 5 nap alatt végeznek el, akkor 5 nappal meghosszabbodik a jótállási időd.

Ez a pont meg sem említi a cserélt részt....

(#57363) jugeen válasza #72042496 (#57358) üzenetére


jugeen
addikt

Már bocsánat, abban igazatok van, hogy jogszabályi kötelezettség a cseredarab jótállási idejének újraindulása, de a 270/2020. (VI. 12.). korm. rendelet erre nem tér ki. A kellékszavatosságot a PTK szabályozza.

(#57364) jugeen válasza h1mpi (#57359) üzenetére


jugeen
addikt

Azt azért elárulhatták volna neked, hogy jogi személy esetében is biztosítja az LG a 2 illetve a 3 év jótállási időt a TV-kre.

Illetve azt is, hogy a jótállási igény érvényesítésére egyebekben a kellékszavatossági jogok gyakorlására vonatkozó szabályokat kell megfelelően alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#57365) #72042496 válasza jugeen (#57363) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, a rendelet tényleg csak a javítást tárgyalja, hogy ilyenkor kötelezően meghosszabbodik a jótállás.

[ Szerkesztve ]

(#57366) h1mpi válasza jugeen (#57364) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezeket tudom, de akkor is sokkal nagyobb hátrányban van egy jogi személy, mint egy magánszemély. És ugye a CX széria paneleivel van baj bőven. Kapok kedvezményt, így Nekem jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#57367) norbertoth


norbertoth
senior tag

Milyen baj?! Nekem semmi bajom vele. :U

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#57368) DarkByte


DarkByte
addikt

Reggel megjött a monitornak szánt 48CX.
Most sikerült beüzemelni, nem akartam napközben nekifogni, mert tudtam hogy akkor nem lesz munka. Azért megszenvedtem mire egymagam összeraktam, a talpa nem akart valahogy a helyére menni, elsőnek szerintem túl szorosra összehúztam az első-hátsó idomokat. Ezzel a módszerrel próbálkoztam mivel egymagam voltam. Működött, hasznos volt hogy nem dobáltam ki minden csomagolóanyagot.

Hát, az asztalon brutális a mérete. De a 80cm-es asztal mélység kellett. Így van kb. elfogadható távolságban ha hátradőlük a székben.
Egyelőre teljesen vizuális túltelítődés van és nem tudom eldönteni hogy normális vagyok-e. :DDD A képe az nagyon beteg. Főleg lekapcsolt villany mellett brutális a kontrasztja.

Inkább a betűtípusok render-elése az ami kicsit egyelőre fura. Pedig levettem minden képjavító vackot, illetve a BetterClearTypeTuner-el átraktam grayscal smoothin-gra. Ez tűnik nekem a legjobbnak.

100% scaling-ben erősen használhatatlan viszont, kifolyik a szemem olyan mütyűr minden. Olyan 125%-on már oké.
Nem kezdtem el keresni a hibáit viszont. Jobb a békesség. Még játszom a beállításokkal. Most OLED 38, Contrast 100, Brightness 40-nél álltam meg. De majd még biztos fogom tekergetni.

Nagyon kíváncsi vagyok pár nap múlva mi lesz a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#57369) #72042496 válasza DarkByte (#57368) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem azért furcsák a betűk, mert YCbCr 4:2:0 vagy 4:2:2 megy a tévére?
Ha igen, akkor engedélyezd a HDMI Ultra HD Deep Colort a tévén (ha eddig nem tetted meg), a kimenetet pedig állítsd át RGB-re a videokártya vezérlőpultjában. (GTX 1080-on így csak 60 Hz-ed lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#57370) DarkByte válasza #72042496 (#57369) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, erre figyeltem, mert már a 32"-os Samsung monitorral is jártam így. Elsőnek nem is volt jó, valami összetekeredett. De egy kábel csere után jó lett. Viszont ugyanaz a kábel a notimmal simán működik 4k60 RGB-vel rajta. Fene se érti. :)
Balika911: Igen, 2160p@60 RGB.
Azt már olvastam máshol is cikkekben hogy az RGBW pixel elrendezés a TrueType-al szembe megy így érdemes másik font smoothing-ot használni. A BetterClearType-al grayscale-ra áttéve határozottan jobb. Szerintem kell pár nap és megszokom.

Ellenben ez az elektromos asztal jó ötlet volt hozzá, mert amúgy hiányozna, hogy nem lehet dönteni. Picit még így is szívem szerint a hátulját hátra buktatnám.

[ Szerkesztve ]

(#57371) #72042496 válasza DarkByte (#57370) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor megy a tévén a 2160p@60 RGB, és így látod furának a betűket? Ebben az esetben nem tudom sajna, hogy mitől lehet.

[ Szerkesztve ]

(#57372) DarkByte válasza #72042496 (#57371) üzenetére


DarkByte
addikt

Jáj, nagyon fáradt vagyok, pár napja nem sikerül értelmesen aludni.
Szóval a tetejét lenne jó kicsi hátra buktatni. De megszokható.
Illetve a korábbi edit válasz akart lenni arra amire most válaszolok. Lécci olvass vissza, köszi! :DDD

Na mindegy, holnap már ezen dolgozom, kíváncsi leszek :)

A Lively Wallpaper-ek közül egyébként a Rain v2 valami mocsok jól mutat rajta animált háttérnek. :)

(#57373) alaves válasza DarkByte (#57372) üzenetére


alaves
addikt

Ugye, ugye, OLED monitor a profiknak. Nem fog úgy elfáradni a szemed sem. Nálam vegyes használat miatt win7 DPI 165% (2160p/60Hz/12bpc/4:2:2), jók a betűk (de lehet hogy már megszoktam). Egész napos munkához nálam bőven elég 25-ös OLED fény.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#57374) arn válasza DarkByte (#57368) üzenetére


arn
félisten

En a 65oset probaltam azzal a modszerrel, hogy milyen kozel kell hozza ulni, hogy 100% merettel hasonloan lassam a betuket, mint a 34es uw monitoron (1440p), es igy milyen (mekkora, hogy feloszthato) feluletet kapok. Ha novelem a betumeretet, azzal valahol a hasznos feluletet csokkentem.

En a vegen oda lyukadtam ki, hogy ekkora meretnel vagy begolyozok, vagy ha elallitom 100%rol, nem lesz igazan praktikusabb munkara, mint az uw. Jatekra fasza lenne a megfelelo tavolsaggal, de munkara (foleg fejlesztes) inkabb nyomaszto.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#57375) petoth válasza zohan echte (#57349) üzenetére


petoth
csendes tag

Szia,

Hasonlóan jártam a napokban. Egy beéégés teszt során vettem észre egy halvány youtube logó beéégést a bal felső sarokban a B7-emen, normál tévézésnél én nem vettem észre.
Március 1-én jelntettem be...még aznap hívott a szereélő, hogy az új panelt megrendelte...és várhatóan a következő héten hozza.
Így is lett...pont egy hét múlva...most hétfőn (március 8-án) ki is cserélte a panelt kb. 25 perc alatt.
Megeríőstve a #57351 hozzászólást. A vezérlésen módosítottak az eredeti 2017-es panelhez képest...ez már nehezebben ég be a szerelő elmondása szerint.

Nem az egész tévét cserélik, csak a kijelzőt (azaz a lényeget). A hátsó részt leppatintja, kiszed mindent és visszteszi az új panelre.

(#57376) torma1981 válasza petoth (#57375) üzenetére


torma1981
veterán

Az az alakított kijelzo az B8-as csak kábeleket kellet meghosszabbítani. Nekem ezt mondta anno a szerelő.

(#57377) DarkByte válasza arn (#57374) üzenetére


DarkByte
addikt

Azért 48" és 65" között van egy nem elhanyagolható méretkülönbség. :D Okkal nem akartam én 55"-ost. 42"-os monitor volt eredetileg kinézve, valahol ott lehet a sweet spot ilyen nagy monitorban tényleg. Monitorban messze drágábban kaptam volna bármit ami ezt megközelíti képminőségben és tulajdonságokban (4K, nagy méret, high refresh rate, nem TN vagy VA panel betekintés és feketék).

De itt is megteheted, hogy középen tartod ami fókuszban van és a szélekre csak olyasmit pakolsz amit ritkábban kell nézni. (Teams, levelezés, stb.)

Azért még ezen 125%-os skálázás mellett is sokkal több hely van összevetve egy 150%-ra skálázott 32"-os 4K monitorhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#57378) arn válasza DarkByte (#57377) üzenetére


arn
félisten

Mivel a tavolsag valaszthato, a felbontas ua es hasonlo a latoszog, ugyanaz vegeredmenyben. Ahogy mertem a vegen olyan 1.5-2mre ultem tole, ugy volt hasonlo, mint a 34es a szokasos tavolsagbol. A 48asnal ez olyan 1-1.5m kozott lehet vhol.

Volt egy program a neten, amivel ki lehet pontosan kalkulalni, hogy mekkora tavolsagra van szukseged a hasonlo latoszoghoz.

Iroasztalra azert nem vettem sose 4k monitort, mert nem eleg nagyok a 100% merethez, sokkal aprobbnak tunne minden. Kb 42-43 colnal jonne vissza a meret, efelett meg mar a tavolsagot kell novelni.

Ha van egy bevalt beallitasod az adott merethez, konnyen kalkulalhato, mire szamithatsz egy nagyobbtol. Az uwnak van egy olyan elonye, hogy ugy tolti ki a teret, hogy nem nyomaszto.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#57379) freemanone válasza arn (#57378) üzenetére


freemanone
őstag

Nekem 55" van ~90cm-re az arcomtól és egyáltalán nem érzem nyomasztónak. Persze ez egyenesen ülve kissé előre dőlve van így, ettől csak távolabb vagyok, de 1,5m a legtávolabbi pont, ha "űrhajós" pózban vagyok a székkel. Szóval szerintem ez is egyén függő dolog.

Skálázás 100%-on, 48"-en viszont tuti felvenném 125%-ra, mert kicsi hozzá... vaciláltam sokat, hogy melyik legyen, de én nem bántam meg a nagyobbat. Mondjuk 65" erre a távra már nagy lenne és pixeles látványt adna. Így is épp a határon van számomra az 55-ös és egy kicsit több pixelt el tudnék viselni, de a többi élmény kárpótol. :D

[ Szerkesztve ]

(#57380) alaves válasza arn (#57378) üzenetére


alaves
addikt

Tegyük hozzá, hogy a látószög, DPI, stb. paraméterek hatása egyén függő. A családban is van aki 14"-17"-nél nagyobb monitort képtelen sokáig nézni közelről. Én és kislányom simán nézzük az 55-ös OLED-et 70-100cm-ről online tanuláshoz, játékhoz, stb. Nekem a 17"-es laptop-tól egy idő után nagyon elfárad a szemem (3-4 óra).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#57381) krx21 válasza DarkByte (#57368) üzenetére


krx21
nagyúr

“Brightness 40-nél”
Szerintem inkább a fekete szintet állítsd, mint a brightness-t...

(#57382) snpetit válasza mQWeXgsf (#57350) üzenetére


snpetit
aktív tag

Drónos felvételek általában akadnak, tök mindegy milyen TV-én. Talán David Attenborough filmjeinél nem láttam csak eddig, meg mozifilmekben.

(#57383) petoth válasza torma1981 (#57376) üzenetére


petoth
csendes tag

Kábel hosszabbításról nálam is beszélt...amikor kérdeztem, hogy milyen panelt kaptam, azt mondta, hogy B7-est, mert más nem adhat, mivel ezt vettem eredetileg. Ezek után nem tudom mi az igazság...lényeg, hogy szó nélkül cserélték és remélem nem lesz vele gond.

(#57384) torma1981 válasza petoth (#57383) üzenetére


torma1981
veterán

B7-et tuti nem. Már 4 éves a cucc. Tuti nincs B7-es panel már.

(#57385) alaves válasza torma1981 (#57384) üzenetére


alaves
addikt

Ha B7 kijelző lenne még, akkor nem kellene kábelt hosszabbítani. Régebben láttam néhány fotót panelcseréről, ott látszott hogy 2018-as vagy 2019-es kijelzőt szereltek a B7-be.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#57386) arn válasza freemanone (#57379) üzenetére


arn
félisten

Az allat lehet :D nekem a 65os elott vmelyik jatekban felkavarodott a gyomrom, pedig eletemben nem volt ilyen problemam. Igenylem, hogy benne legyen a kornyezet. Kicsit olyan, mint a fules, ami jo egy ideig, de hosszutavon keptelen lennek viselni.

Majd nekiszaladok meg egyszer a szamolgatasoknak, mert az volt a tervem, hogy a falra rakom, es elhuzom az aszalt elotte, amennyire jonak erzem. Nem terveztem allvanyt vagy ilyesmit, ugyis csak egyszer allitom be jol.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#57387) Pro Koryak válasza freemanone (#57379) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Nekem 55" van ~90cm-re az arcomtól"
... és ez még a szemednek is milyen jó, hogy ilyen közelről belevilágít. :R

(#57388) DarkByte


DarkByte
addikt

Aki monitornak használja, a pixel shifter-t bekapcsolva tartja rajta?
Mert úgy látom ha be van kapcsolva akkor enyhén ránagyít a képre, és a nem látszó zónával játszva tologat ide-oda. A betűtípusok mintha kicsit élesebbek lennének ha ki van kapcsolva, de lehet csak placebo. :F

(#57389) freemanone válasza arn (#57386) üzenetére


freemanone
őstag

Nemtudom, szerintem ez nagyon egyén függő dolog. Feleségem ha 15 percig nézi ahogy játtszok valamivel, kijelző mérettől függetlenül, ahol kicsit nagyobb kamera mozgások vannak felkavarodik a gyomra.
Falra van téve nekem is, én baromira élvezem. :D

#57387Pro Koryak: jajaja, 30+ éve ezt mondják, mások is folymatosan a setupjaimat látva! Azért köszi a tanácsot! :D ;] A szemész szerint minden frankó pedig évente ellenőrzik. :))

#57388DarkByte: Én bekapcsolva tartom, eleinte zavart, de mostmár fel se tűnik. Betűtipusban változást nem vettem észre, de a nagyítást igen. Filmezésnél idegesítő, hogy kb 1 óra alatt bemászik az egér a képbe ha épp balra mászik a pixel shifter. Máshol nem vettem észre zavaró hatását.

(#57390) petoth válasza alaves (#57385) üzenetére


petoth
csendes tag

Ha jobbat kaptam...mit bánom én...sőt még örülök is neki. Csak akkor nem tudom, hogy szerelőként miért kell valótlant állítani.

1) Rákérdeztem amikor felhívott, hogy ő lesz az aki személyesen kicseréli és megrendelte a panelt.
2) A panelcserénél is megkérdeztem amikor kinn volt átszerelni.

Mindkétszer azt mondta, hogy B7-et kapok.

Azt mondta azért kell hosszabb kábel, mert változtattak a B7 vezérlésén.

Megj: a csere előtt bíztam benne én is, hogy nem gyártják már, és újabb panelt kapok.
Mondjuk a dobozon amibe hozta...nem láttam se B7-et, de se B8-at..se más típusra vonatkozó infót...de hát nem is tévét, csak panelt hozott.

[ Szerkesztve ]

(#57391) Impulsivex válasza petoth (#57390) üzenetére


Impulsivex
tag

Nekem annó a CX panelcserénél a csere kijelző dobozán se lehetett kivenni hogy most az milyen TV-hez van, annyit láttam rajta hogy LCD na mondom szép :D De Oled panel volt benne nem LCD.

(#57392) arn


arn
félisten

jah igen ez volt az az oldal... nekem eleg jol eltalalta, hogy milyen tavolrol bamulom :)

34" 3440x1440 0,79m
[link]

a tobbire ezt ajanlja - ekkora tavolsagrol latod oket hasonlo meretunek (3840x2160):
32" 0,61m
48" 0,96m
55" 1.14m
65" 1,36m

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#57393) PATTA86


PATTA86
csendes tag

Az ilyen hirdetésekről mi a véleményetek? [link] meg mi az hogy 1 év gyári és 1 év bolti garancia van rá, amikor már 3 év gyári garanciát adnak ekkora összegnél? :F

(#57394) Pro Koryak válasza PATTA86 (#57393) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ott van a hirdetésben, bontott, használt. Ez egy outlet bolt/eladó, felejtsd el ha nem akarsz befürödni, főleg a most olyannyira "hibátlan" LG-vel. Ha ezzel lenne valami, az LG szerviz szóba sem áll veled.

(#57395) #72042496 válasza PATTA86 (#57393) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezekkel úgy vagyok, hogy ha ennyi pénzt kockáztatok, akkor bemegyek inkább egy kaszinóba (nem mintha járnék ilyen helyekre, most egyébként is bezárták őket). Tévét inkább neves boltból, hivatalos garanciával veszek. YMMV, mint mindig. :)

[ Szerkesztve ]

(#57396) Segal válasza #72042496 (#57395) üzenetére


Segal
veterán

Én vettem régebben 3 ilyen tv-t is és egyikkel sem volt gond, de olednél biztos nem kockáztatnám be. :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#57397) DarkByte válasza freemanone (#57389) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyébként ez úgy nézem bugos, ha kikapcsolom, majd ki-bekapcsolom a TV-t, megint bekapcsolva van, pedig a menü szerint mégsem. Ha átbillentem (bekapcsolom), akkor nem villan, ahogy amúgy a váltáskor csinálja, utána viszont a kikattintása már tényleg villan és kikapcsolja. Most olvasom hogy létező szoftveres hiba. [link] Hát akkor bekapcsolva marad.

[ Szerkesztve ]

(#57398) freemanone válasza DarkByte (#57397) üzenetére


freemanone
őstag

ezt is írják: "Edit: Disabling Quick Start+ fixes this issue."

(#57399) h1mpi válasza PATTA86 (#57393) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Felejtsd el, nagy arányban kiállított darabok vagy refurbished. Nem éri meg kockáztatni fél millió forintot... főleg CX panel esetén.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#57400) DarkByte válasza freemanone (#57398) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez fel se tűnt elsőnek, mert nem emiatt találtam a Reddit post-ot eredetileg :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.