Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) bikerfun válasza magellaner (#86991) üzenetére


bikerfun
csendes tag

Szia!
Én is Samsung nézegettem rengeteget mielőtt megvettem a G2 de végül az 5 év oled gari , a rengeteg leírt jó vélemény a supportról, a tesztek és a game mód és a Dolby Vision ( mert szinte minden ebben van már streamben ) meggyőzött. Amúgy a G2 is olyan fényereje van hogy még automata üz. is kiég a retinám bizonyos részeknél. Én abszolút nem bántam meg max nagyobbat kellet volna venni.... :D

(#87002) viera válasza komi77 (#86938) üzenetére


viera
őstag

Ezzel én is így vagyok már. :K
Korábban csak Panasonic TV-k voltak,most Sony van.De legközelebb (kb fél év múlva) LG G3 vagy Samsung S95C lesz.Panasonic sajnos nagyon drága, Sony meg erősítőn keresztül nem képes átkapcsolni a képmódok között.
Csak a kép számít,a hangzás meg a rendszer egy cseppet sem érdekel. :N De lassan kezdem elengedni a DV-t is mert nekem egy kicsit csalódás.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#87003) -FLY-> válasza bikerfun (#87001) üzenetére


-FLY->
őstag

Game mode, game bar ezzel a távirányítóval nagyon menő az biztos, mondjuk én a C2 tesztelgetem, de játéknál már sötét szoba módot használom, mert kiégeti a cod a szememet. Valamivel nagyobbnak tűnik a fényereje, mint a philips 806-é, sötétben még néha sok is a hdr/dv 100%-on.

(#87004) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Alakul a következő teszt :DD

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87005) Zsömica válasza Vhiktor (#87004) üzenetére


Zsömica
aktív tag

:Y :C

(#87006) Pro Koryak válasza magellaner (#86991) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Samsung oldalán 200e felett 10% lejön + adják hozzá ezt ingyé':
The Freestyle SP-LSP3BLAXXH
+ ha van egyedi kódod, akkor még 10% lejön = pl. a 65"-ost 430-450e körül el le
het hozni.

(#87007) b. válasza Vhiktor (#87004) üzenetére


b.
félisten

szupiii! ezt nagyon várom! :R
Mikorra várható szerinted ?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#87008) magellaner válasza Pro Koryak (#87006) üzenetére


magellaner
tag

Köszönöm! Ránezek majd! Egyenlőre csak 55 öst neztem csak.

(#87009) Vhiktor válasza b. (#87007) üzenetére


Vhiktor
veterán

Minimum 3 hét.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87010) b. válasza Vhiktor (#87009) üzenetére


b.
félisten

Ok, várós, köszi. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#87011) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Bocs srácok. Nagyon nem ide tartozik, de nagyon szeretném, ha tudnátok segíteni. Szóval van ez az "Álmodozó' c. romi sorozat és az utolsó 17 rész csak nagyon ergya minőségben érhető el magyarul. Nincs köztetek olyan, akinek megvan HD-ben? Nagyon nagyon megköszönném... :R Privátban is kereshettek. Bocs még egyszer.

"csak a zene van"

(#87012) bikerfun válasza Vhiktor (#87004) üzenetére


bikerfun
csendes tag

wow! király! nagyon kíváncsian várom a tesztet!

(#87013) Pro Koryak válasza Vhiktor (#87004) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Akkor ezt teszt után nem is adod vissza? :))

(#87014) Vhiktor válasza Pro Koryak (#87013) üzenetére


Vhiktor
veterán

De :O

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87015) peti85 válasza Pro Koryak (#87006) üzenetére


peti85
senior tag

Ez a 430e hogy jön ki a 65"-osra? Betettem kosárba, 611e jelenleg a végösszeg. Egyedi kódot honnan lehet szerezni? De még azzal is messze van a 430e.

Szerk.: Ha, hogy ez az ajándék kb. 200e újonnan. :))

[ Szerkesztve ]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#87016) *Tata* válasza Vhiktor (#87004) üzenetére


*Tata*
senior tag

Ez igen :C
Most már csak egy S95C- t kellene tesztelned, nagyon sokaknak segítene a két tv tesztje a választásban :K

(#87017) powerup2 válasza *Tata* (#87016) üzenetére


powerup2
addikt

Mind2 tv kiváló Lg mellett szól a DV Samsung mellett a nagyobb szintér. Egymás mellett kell megnézni a két tv-t azonos tartalommal sötét szobába.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#87018) Vhiktor válasza *Tata* (#87016) üzenetére


Vhiktor
veterán

Amíg nem kapok belőle, addig is össze tudom hasonlítani a Tieddel :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87019) *Tata* válasza Vhiktor (#87018) üzenetére


*Tata*
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek a véleményedre. :R

(#87020) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kb hetes a c2. Nézem bőszen a streamet. Sorozat általában nem tölti ki teljesen a kijelzőt (eredetin van a méret). Az baj ha alul felül kis fekete sáv van?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#87021) junkpod válasza FIREBLADE78 (#87020) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha a két szélén végig ér a kép akkor nincs hond5, a TV show -k gyakran idióta képarányúak.

Box's don't touch!

(#87022) blakey válasza FIREBLADE78 (#87020) üzenetére


blakey
titán

Az baj ha alul felül kis fekete sáv van? - nem, sokféle képarány létezik és a készítők ezt ki is használják, lesz@rják, hogy az általános, otthoni képarány 16:9.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#87023) monster95


monster95
tag

Sziasztok
Ma vettem észre ezt a jelenséget amit a csatolt képen látni lehet.A kijelző felső részén látható.Mi lehet ez?
A készülék egy LG 65oledB2

(#87024) Pro Koryak válasza peti85 (#87015) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nem véletlenül van fent aprón pár S90C/S95C. ;)

(#87025) Fox Mulder válasza monster95 (#87023) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Ezt min tapasztalod, mármint nem valami Youtube video? Nekem pld volt ilyen három darab is a képernyő felső részében és a lejátszott fájlban volt.

(#87026) monster95 válasza Fox Mulder (#87025) üzenetére


monster95
tag

De youtube videó

(#87027) Fox Mulder válasza monster95 (#87026) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Akkor nálad is az lesz mint nálam, a fájlban, stream-ben van, ellenőrizd másik tartalom alatt nem lesz ott!

(#87028) Firehand


Firehand
tag

Sziasztok.

Nem tudom hová tegyem fel a kérdést ha rossz majd elküldötök ... valahová

Adott egy LG Oled55g23la tv, szeretnék hozzá csatlakoztatni egy USB hub-ot, (usb 2.0 csatlakozó van a Tv-n) erre később billentyűzet/egér lehet hogy kerülne, illetve pendrive vagy winchesterről film lenne lejátszva időnként.
Ez jó lehet e erre a célra? [link]

Illetve mivel 4 HDMI van rajta, de csak 2 hdmi tudja a 4k-120hz-et így gondolkodtam rajta hogy lehet e kapni valami HDMI elosztót amire lehet mondjuk egy Xbox/ps5 kötni de megmarad a 4k-120HZ?

A másik 2 csatlakozó oldalt van és hülyén néz ki ha kilóg a vezeték.... vagy oda kellene egy 90 fokos csatlakozású HDMI kábel (L alakú) ?

[ Szerkesztve ]

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#87029) b. válasza Firehand (#87028) üzenetére


b.
félisten

Én úgy tudom az öszes HDMI tudja azon a Tv-na 2.1 funkciókat.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#87030) peti85 válasza Pro Koryak (#87024) üzenetére


peti85
senior tag

Na de mindenki inkább az ajándék projektort tartja meg? Mert abból nem nagyon láttam hirdetést, Jófogáson is csak egyet.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#87031) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Pár napi ismeretség után is bátran kijelenthetem, hogy ekkora fejlődés még nem volt 2 ugyanolyan szériás, 1 év különbséggel piacra kerülő LG oled tv között mint most a G2 és G3 között (igaz ez bármelyik WOLED TV-re és márkára is).

Végre nem az az érzésünk van, hogy csak átcímkézett idei modellt kapunk a pénzünkért, nagyon minimális fejlődéssel amit szemmel akár még észre sem venni, hanem valóban nagy fejlődésen esett át a G széria.

Így aki esetleg G2 és G3 között gondolkodik az ne tegye, vegye meg a G3-at. :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87032) kolosszus87 válasza Vhiktor (#87031) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Vegye meg a G3-at...ha lement az ára, jelenleg majdnem duplaannyiba kerül mint a G2 azonos méretben. Szóval majd jövő ilyenkor kell G3-at venni vagy leghamarabb novemberben esetleg (persze van kevés kivétel akiknek nem szímít a pénz). :DDD Egyértelműen nagy most a fejlődés az MLA panel miatt, fényerőben elsősorban, de ár-érték arányban a G2 most sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#87033) Vhiktor válasza kolosszus87 (#87032) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ez így van, ezért fogalmaztam úgy hogy aki G2 és G3 között gondolkodik (ebben az esetben feltételezem, hogy nem gond az összeg).
De ez a majdnem dupla ár a G1 és G2 között is igaz volt amikor a G2 megjelent, itt viszont most tényleg van érdemi előrelépés nem csak pici tuning, mint ott volt.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87034) polonic


polonic
félisten

Üdv újra,

Nagyon mellőztem ezt a topikot, és az oled termékvonalat is.
A samsung oled-ekről mi az általános vélemény? Esetleg van azokról már a beégéssel kapcsolatban info? SC90 és 95 között mekkora a különbség.
Láttam, hogy van valami kuponos olcsósítás. Esetleg össze tudná foglalni ezt is pár szóban valaki?
Persze a topikba is bele fogok olvasni hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#87035) kolosszus87 válasza Vhiktor (#87033) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Nekem azért van egy olyan érzésem, hogy mivel az MLA technológia biztosan megdrágítja a gyártási költségeket, így a G3 ára még kifutó modellként sem fog majd a mostani G2 árszintjére lemenni, így már tényleg abszolút prémium modellként áll majd a csúcson. Pl. 65-ös méretben a G2 most 700k körül mozog, G3 lehet nem fog bemenni 8-900k alá...de majd kiderül...na meg majd a ft-euro árfolyam mit hoz a jövőben az is kérdés.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#87036) #72042496 válasza kolosszus87 (#87035) üzenetére


#72042496
törölt tag

Telekomnál 837 ezer forint a 65G3 (szolgáltatás nélkül 880 ezer), van raktáron.
Pár napja írták, egy próbát biztos megér.

[ Szerkesztve ]

(#87037) kolosszus87 válasza polonic (#87034) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Jók, Samu QD-oled technológia hozzáadott értéket ad a képminőséget tekintve, nagyobb színtérfogat, erőteljesebb színek HDR-ben. Ez a fő különbség ami szembeötlik. Beégéssel kapcsolatban túl sok tapasztalat még nincs, elvileg a hírek alapján érzékenyebb lehet rá mint az LG féle Woled. S90C az kb a tavalyi S95B szintjét hozza, pár csiszolasát hajtottak végre, de kb ugyanazt nyújtja. Az S95C most a csúcs a Samunál, elsősorban fényerőben tud többet mint mint az S90C (1000 vs 1300nit kalibrált képmódban), designosabb, prémiumabb felépítése van...ezek a fő különbségek.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#87038) kolosszus87 válasza #72042496 (#87036) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Telekom érdekes üzleti modellt követ, aki nem akar várni annak jó megoldás lehet. Mondjuk náluk 1 év múlva is 880 lesz kb.. Lásd a tavalyi C2 vagy G2 kicsivel drágább is náluk mint elektronikai üzletben. Ebből kb ki is lehet következtetni, h a G3 kifutó ára 800k körül lesz majd. :DDD

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#87039) Gicz válasza Vhiktor (#87033) üzenetére


Gicz
addikt

Tech chap G3 videójában látszik, többiek valahogy nem tértek rá ki, a tükröződés. A srácnak előtte G1 volt, most helyére került a G3, és a tükröződés gátló "bevonat" vagy akármi is az, sokat fejlődött. G2 nem tudom milyen volt ebben a tekintetben.

(#87040) #72042496 válasza Gicz (#87039) üzenetére


#72042496
törölt tag

C8-hoz tudtam hasonlítani, de semmit nem vettem ebből észre, fénylik mind a kettő, mint a Salamon töke. Lehet, közrejátszik, hogy a G3-am nagyobb, és ezért tükrözödni is nagyobb felületen tud.

[ Szerkesztve ]

(#87041) Vhiktor válasza Gicz (#87039) üzenetére


Vhiktor
veterán

Én észrevettem mást is ami bizony nem fog tetszeni sokaknak ezen a téren.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87042) Gicz válasza Vhiktor (#87041) üzenetére


Gicz
addikt

Már várom a tesztet :)

(#87043) Mankó válasza kolosszus87 (#87035) üzenetére


Mankó
veterán

T-nél érdemes feliratkozni a készlet értesítőre. Bár legutóbb is volt náluk készleten 65-ös G3 880-ért. Én egy 77-esre csaptam le 1.215-ért. Szerdán érkezik.
Nem lehetetlen, de résen kell lenni, mert nagyon gyorsan elfogy a készlet.

Vhiktor: Pontosíts! Mindannyian ki vagyunk éhezve a tapasztalataidra. Egy összefoglaló is jöhetne.
Különben mennyi használati idő után érdemes egy új G3-at kalibráltatni?

[ Szerkesztve ]

(#87044) *Tata* válasza Mankó (#87043) üzenetére


*Tata*
senior tag

Minimum 100 óra legyen a tvben, mielőtt kalibrálva lesz.

(#87045) Vhiktor válasza Mankó (#87043) üzenetére


Vhiktor
veterán

G3-nál nem árt a 200 óra sem.

A tesztben pontosan benne lesz minden, de az elöbbi hozzászólásomban arra céloztam, hogy bizonyos fényviszonyok között megemelkedik a feketeszint mint QD oledek esetében, de többet már csak a tesztben :)

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#87046) powerup2 válasza Vhiktor (#87045) üzenetére


powerup2
addikt

Nálam a c1 most lépte át az 1000 órát és még mindig látok változást pozitiv irányba.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#87047) so_ha válasza kolosszus87 (#87038) üzenetére


so_ha
senior tag

"a G3 kifutó ára 800k körül lesz majd"
Az árukeresőn lévő boltokból kiindulva jelentős beragadt raktárkészletek vannak. A 77G2 most 900e-ért árulja az Euronics, én nem emlékszem, hogy 1 misi alatt lett volna ekkora méretben "G" széria, és a 65"-os is 600e ugyanitt, miközben 27 bolt kínálatában van még a tavalyi 65G2 modell (a korábbi évek 1-2 ajánlatával szemben). Gondolom a visszafogott általános fogyasztás és pár boltnak a gyengébb forint mellett, magasabb áron beszerzett készlet is lehet teher (sokan nem tippeltek az extrém forint gyengülés után ugyanolyan extrém erősödésre sem). Tavaly ilyenkor az MM-ben is azt mondták, hogy biztosak a további drágulásban, és akciókra ne is számítson senki sem ... amit utólag az élet rendesen felülírt. Az MNB legújabb tanulmánya szerint (és a pénzügyminiszter szerint is) már reálgazdaság szintjén nem érdek a gyenge forint, így jó eséllyel stabil, vagy tovább erősödő forinttal lehet kalkulálni a következőkben (amennyiben a gáz világpiaci ára nem száll el újra ...), ami pozitívan hatna az importált termékek árára.

(#87048) Hmmm1 válasza anrab (#86974) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

https://pcworld.hu/pcwlite/az-ev-egyik-legmutatosabb-oledtevejet-dobja-piacra-a-philips-322309.html
"Ha valakit érdekel. Új philips modellek.
OLED+908"

Na elolvastam a cikket, köszi. Meglepett, hogy senki nem ugrott rá erre vagy nem reagáltak. Hát rohadtul érdekes egy két dolog :DDD

Azért úgy látom a Philips is tolja a sok fasságot továbbra is: ""....Ambient Intelligence V2-vel, Super Resolution funkcióval szerelték fel""'

DEeee MIééééért?
Mekkora kibebaszott gáz és hülyeség ez : D Főleg egy hipi szupi új OLED tévénél ? : D

A 808-modellben lévő 1000 fölötti nit, ha az tényleg valós lesz, akkor az ér majd legtöbbet. Amúgy maga az egész cikk is mintha egy full fizetett reklámos marketing bullshit lenne. Érdekes volt végigfutni rajta mondjuk : d

[ Szerkesztve ]

(#87049) powerup2 válasza Hmmm1 (#87048) üzenetére


powerup2
addikt

Mivel egy fizetett hirdetés :D

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#87050) Vhiktor válasza powerup2 (#87046) üzenetére


Vhiktor
veterán

Folyamatosan változik a panel, főleg oled esetében, de az első 100 órában nagyon látványosan. Utána leleassul.
Aztán sok 1000 óra használat után ismét drasztikus lesz a változás.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.