Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) torma1981 válasza ρσгτσ (#95000) üzenetére


torma1981
veterán

Jó de lehet az OLED egész más náluk. Mégiscsak prémium. Nem tudhatod, lehet jobban állnak hozzá. Mint pl az LG. OLED az most a csúcs. És ott más lehet az ügyintézés.

(#95002) ρσгτσ válasza torma1981 (#95001) üzenetére


ρσгτσ
őstag

QN szériás Mini LED is magasabb kategóriába tartozik. Ott sem változik a hozzáállásuk. Pl. QN90 vagy QN95.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95003) Sasi001 válasza ρσгτσ (#95002) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Majd elválik ha lesz rá példa de valamit jelent, hogy nem nagyon gariztat senki. Van itt olyan akinek 8000 óra van az s95b-ben és hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#95004) Malfroy válasza Sasi001 (#94999) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Jó most Samsungod van,nyilván véded. Én általánosságban beszéltem, ezeket amit irtam a gyenge teljesitményét a két szememmel tapasztaltam, szóval tény, hiába irod hogy hülyeség. Én nem harcolok a samsung ellen, se érte, tények lettek felsorakoztatva az új vásárlók számára esetlegesen. Nekem teljesen mind1 ki mit vesz, de egy "szakmai" forumban,legyünk már objektivek,és széleskörben vizsgálni egy dolgot, az a minimum. nem csak a fényerő és gari létezik egy tv minősitésekor,van mellette még 15 adottség kb...A személyeskedést meg jobb ha most befejeznéd,én nem minősitettelek, tudomásom szerint legutóbb ezért büntit kaptatok,nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#95005) ρσгτσ válasza Sasi001 (#95003) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem is erről beszélek, hogy jó vagy rossz a Samsung TV. Azt meghagyom másnak. Csak azt említettem, hogy itthon nem túl jó a garanciális ügyintézés TV -k esetében.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95006) Vhiktor válasza Malfroy (#95004) üzenetére


Vhiktor
veterán

Az s95b-t, s90c-t, s95c-t a legszarabb oled tvnek kikialtani az minden csak nem objektív és minden szakmaiságot nélkülöz.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#95007) torma1981 válasza ρσгτσ (#95002) üzenetére


torma1981
veterán

Nem az árra gondolok. A technológiára. Az OLED az a csúcs. A többi csak próbál mellé felnőni. MiniLED stb. Fejlődnek, de szerintem nem nagyon lesz az OLED-nek ellenfele. Nem hiába sokan csak annak a gyártására mentek rá.

(#95008) lala666 válasza Malfroy (#95004) üzenetére


lala666
senior tag

Hiába okoskodsz nekem mindkettő van és ha fejed tetejére állsz akkor is szebb képe van a Samsungnak.
És nem pártolom egyiket sem csak tény. 8000 órával nem lehet szar a Samsung sem ,mivel hibátlanul teszi a dolgát ahogy az Lg is.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#95009) hyppo! válasza Vhiktor (#95006) üzenetére


hyppo!
csendes tag

Köszönöm :R :R :R :R

(#95010) ρσгτσ válasza torma1981 (#95007) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pedig pont arról van szó, hogy ez egy kategória. Ezért azonos az árazása is. Az, hogy milyen előnye van az OLED -nek vagy éppen a Mini LED -nek az egészen más téma. Mert jelenleg mindegyiknek van és természetesen a felhasználás sem mindegy.

Egyébként én Samsung -ot IS használok. Szóval nem köpködésből írom.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95011) hyppo! válasza torma1981 (#94998) üzenetére


hyppo!
csendes tag

Kettő éves modellről van szó, persze hogy olcsóbb.
Sok beragadt készüléket ki kell szórni.

(#95012) Sasi001 válasza Malfroy (#95004) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Pont ez az, hogy nem vagy objektív. Nem igazán látom azt a sok gyengeséget. Lg-ről váltottam samsung-ra, egy éven belül 2panel csere utánna csereutalvány. Samunál semmi problémám nem volt a példának okáért. Én is felsoroltam az Lg hibáit az szerinted jó? Van amiben ez jobb van amiben az de hogy gyenge teljesítmény meg hasonlók hááát. Hibának inkább az általam felsoroltakat tartanám.

(#95013) Calogero válasza Sasi001 (#94999) üzenetére


Calogero
addikt

"Már a C2-nél is jelentkeznek a panel rothadások"

Pedig már azt hittem, hogy új paneleknél ez már nem probléma. Nekem E8 volt amin jelentkezett a "rothadás"

(#95014) Malfroy válasza lala666 (#95008) üzenetére


Malfroy
aktív tag

hát szerinted legalábbis, én is láttam őket nyugi, én teljesen mást tapasztaltam. használja akinek megfelel,csak legyünk objektivek itt,vagy csak arra törekedni... oled806-omba is van 8000 óra, még se mondom hogy jobb mint egy sony vagy panasonic..remélem érted..

[ Szerkesztve ]

(#95015) Sasi001 válasza Calogero (#95013) üzenetére


Sasi001
aktív tag

C1-nél is volt pedig állítólag kiküszöbölték a hibát de már a C2-nél is olvastam panaszokat. Úgy látszik, hogy idő kérdése szerintem nincs rendesen lezárva a panel.

(#95016) Faith válasza Malfroy (#95014) üzenetére


Faith
aktív tag

“az új 65" panasonic, g4, oled909 stb stb ami mind jobb nála.”
Ha már szakmai fórum meg tények és objektivitás akkor ezeket a tv-ket te már tesztelted, hogy így ki tudod jelenteni, hogy jobbak lesznek majd a samsungnál mikor még meg sem jelentek?

(Nem, nem samsungom van, mielőtt jönne a riposzt.)

(#95039) Sasi001 válasza lala666 (#95036) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Felraktam az új fw-t. Menü szebb gyorsabb, akadás mentes. Szerintem a kép mozgás nem változott.

(#95041) lala666 válasza Sasi001 (#95039) üzenetére


lala666
senior tag

Majd lehet kipróbálom:R

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#95043) ρσгτσ válasza Sasi001 (#95024) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Remélhetőleg a QD panel jobb lett, mint a többi amit használnak. Ez majd idővel kiderül, mert elsősorban a tartósságra gondolok. Ahhoz meg azért kell a felhasználói tapasztalat. Nem egy-két év alapján.

Illetve továbbra is kíváncsi leszek az új bevonatra, illetve az AI -ra is. Főleg az előbbire, mert az is nagy dobás lehet, ha tényleg normálisan meg tudják oldani. Gondolok itt a bevonat tartósságára és arra is, hogy romlik -e valamennyire a felhasználói élmény.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95045) hyppo! válasza ρσгτσ (#95043) üzenetére


hyppo!
csendes tag

Az Ai nem 2025 ben érkezik?

(#95048) Sasi001 válasza ρσгτσ (#95043) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Volt itt a múltkor az a foltos probléma, pont ma takarítottam meg én is de nálam még hajszálkarcot sem látni pedig kerestem. Az AI-ra én is kíváncsi leszek.

(#95049) ρσгτσ válasza hyppo! (#95045) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem. Ez több termékben is idén debütál.

Szerk.:
Ezzel együtt arra is kíváncsi leszek, hogy mennyire lehet felülbírálni, illetve kikapcsolni.

Én például nem szeretném, ha játékmódban a TV döntene helyettem a különböző műfajoknál.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95050) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Sziasztok,

A haloszobai C11Oledem eddig nagyon finnyas volt a belso lejatszojaval a NASon levo tartalmakra ellentetben a nappaliban levo ket szeriaval korabbi B9emmel, ami mindent. Most utobbi is kezd megmarhulni, nem ismeri fel a fajlt stb..A Nason kezdjek valamit vagy ezt vagjam a kukaba? (Vagy mind2ot) vicc az egesz..

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.