Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) esicyhun válasza ΞΔGLΞ (#57300) üzenetére


esicyhun
tag

Te írtad korábban, hogy a CX-ed mozgásmegjelenítése mennyivel jobb lett az új sw-(k)nek köszönhetően, hogy talán a Tomb Raider nem akad már. Ezt vettem annak, hogy truemotion-t használsz, mivel mi mást optimalizáltak volna az sw-ben? Amúgy nem azt írták itt a többiek, hogy a 0-ás dejudder esetén deaktiválódik a realcinema mód, illetve interpoláció sincs? Azaz a panel alacsony válaszideje miatti összes mozgásos hiba kijön? BFI-t tudom így is be lehet kapcsolni, nem tudom mit adhat végeredménynek. Nálam nyilván a C8-on nem opció, eléggé leveszi a fényerőt.

(#57302) esicyhun válasza arn (#57299) üzenetére


esicyhun
tag

Igen, azt írta az LG az ügyfélszolgálatuknak küldött levelemre válaszul, hogy a kicserélt alkatrészre (nálam a panel) újabb 2 év van (a szerelő nem igazán volt képben). De ezt már írták itt többen is, akiknél panelt cseréltek, csak akartam én is tőlük egy megerősítést. Törvényileg talán tényleg nem jár, de örülök neki, hogy adják. :) Így meg írásba is adta egy kollégájuk, később esetleges vita esetén lehet rá hivatkozni. :)

(#57303) #72042496 válasza esicyhun (#57301) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Real Cinema (24p mód) és a TruMotion kölcsönösen kizárják egymást. Real Cinema módban tudtommal 5:5 pulldownt, azon kívül pedig 3:2 pulldownt végez a tévé, és utóbbira lehet interpolációt kapcsolni a TruMotionnel.

[ Szerkesztve ]

(#57304) ΞΔGLΞ válasza esicyhun (#57301) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jól megkeverted a trágyalét és nincs is kedvem kibogozni. Ha meg csak erre, meg arra emlékszel és ez alapján, mármint foszlány emlékekre írsz valamit, akkor előbb keress vissza.

Akkor még egyszer, A judder nálam 0-van, extrém esetekben, talán néha max 2-3.
Az említett Tomb Raider film, pedig a 2018-as, ahol kb 25 perc körül a kínaiak kergetik a hajókon a csajszit, azt a cx megtudja csinálni (csak 1 tényleg apró röccenéssel) az egész jelenetet. Nézd meg ezt egy bx-en és megérted miről beszélek.. Természetesen a HZ2000-en is majd az első volt, hogy teszteltem, kb az volt az érzésem, hogy a képembe röhög a tv, hogy mit akarok én.. Kisujjból kirázta egy apró röccenés annyi se volt.

[ Szerkesztve ]

(#57305) esicyhun válasza #72042496 (#57303) üzenetére


esicyhun
tag

Pont fordítva gondolom logikusnak, ha plusz képkockákat számol ki a tévé, akkor értelmét veszti a realcinema, mivel lesz a folyamatos mozgáshoz elég számú képkocka. De nem vagyok szaki, lehet tévedek. :)

(#57306) #72042496 válasza esicyhun (#57305) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mert rosszul írtam, elnézést, átszerkesztettem közben az előzőt. Lehet, hogy így sem pontos, mert Real Cinema módban is lehet szerintem BFI-t kapcsolni, az pedig a TruMotion alatt van.

Azt hittem, emlékszem ezekre, de már nem.

[ Szerkesztve ]

(#57307) esicyhun válasza ΞΔGLΞ (#57304) üzenetére


esicyhun
tag

Ezek szerint csak jól írtam, tehát lehet hogy néha, de használsz/tál interpolációt. :) Na mindegy, örülök, hogy a Panán jó a mozgás, és végre találtál egy tévét ami a te szemednek is megfelelő. (Teljesen őszintén írom, nem szarkazmus) Ha lesz lehetőségem megnézem egy BX-en, kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#57308) ΞΔGLΞ válasza esicyhun (#57307) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem, nem írtad jól, az extrém eset itt azt jelenti, ha belefutok olyan tartalomba, csak letöltött filmnél, amit a virágboltban árulója szarul kódolva tölt fel, akkor a judder-t feljebb állítom, max 2-3-ra, de jobban járok, ha leszedek egy másik verziót.

Aki nem tudná, erről a jelentről van szó...
Persze nem ilyen fos minőségben, ahogy itt fel van töltve.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#57309) #72042496 válasza ΞΔGLΞ (#57308) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az de-judder.

(#57310) ΞΔGLΞ válasza #72042496 (#57309) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jár a taps, tényleg. De nélkül, vajon hányan nem értették, hogy miről van/lehet szó?

(#57311) Calogero válasza arn (#57299) üzenetére


Calogero
addikt

Csak a kicserélt panelra vonatkozik a +2 év garancia, és nem az egész készülékre.

(#57312) #72042496 válasza ΞΔGLΞ (#57310) üzenetére


#72042496
törölt tag

Értjük, de attól még az ellenkezőjét jelenti a kettő. Ez vele a probléma.
Azt is érteni, hogy omlósz.

[ Szerkesztve ]

(#57313) ΞΔGLΞ válasza #72042496 (#57312) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Te most tényleg ezen fogsz rugózni B+? Mert akkor innentől, kezd el megírni ezt mindenkinek, kezdve, pl a nagy Rtings-nek is. [link]
És aki nem rakta elé a DE-t, annak mind írd meg egyenként, jó sok lesz!
[link]
Komolyan, tudnék írni mást is, de inkább menj és vagy 2x könnyíts magadon, mert túlságosan ráérsz...

(#57314) esicyhun válasza ΞΔGLΞ (#57313) üzenetére


esicyhun
tag

Te sem tudod abbahagyni, mindig igazadnak kell legyen, ugye? :) :) :) Amit linkeltél fórum keresést, abban 2x szerepel dejudder helyett judder, ahol ez helytelen, a többi esetben jó.
Na de most én is önkritikát gyakorlok és abbahagytam, sorry. :) :) :) Én futni megyek délután (terv szerint 27k), úgy könnyítek magamon. :) :)

(#57315) #72042496 válasza ΞΔGLΞ (#57313) üzenetére


#72042496
törölt tag

Csak akkor kell elérakni a fosztóképzőt, amikor az értelme úgy kívánja. A RTINGS videóban teljesen jól használják, és a hozzászólások közt is csak szórványosan volt hibás.

Ez félrement, a "te is" érveléssel egyébként se érnél el semmit.

Neked egyébként miért kell folyamatosan ebben a hányinger stílusban kommunikálnod, mintha mindenkit a seggedből rángattál volna elő?

(#57316) ΞΔGLΞ válasza esicyhun (#57314) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mind a 223 oldalt végig is olvastad/nézted? Vagy csak az elsőt?
Te sem tudod abbahagyni, mindig igazadnak kell legyen, ugye?
És ugyanezt írhatnád #57315Balika911-nak is!
Még mindig nem értem, hogy miért engem talált most meg ezzel, de nyilvánvalóan valami kicseszettül ráér szétcseszni a JUDDER szó degradálását megkérdőjelezni éppen most, ma és csak nálam! :DDD
----------------
#57315

Mint írtam, amíg egyenként meg nem válaszolod mindenkinek, addig akadj már le rólam.
Helyette, mikor nincs érv, berakod a szokásos te érvelésed bullshit oldalt.

(#57317) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#57316) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Neked egyébként miért kell folyamatosan ebben a hányinger stílusban kommunikálnod...

Nem tudom, hogy kit és miért, hogyan sértettem meg és mivel, ami neked nem tetszett, mert ilyen nem volt, de most...
Értem már, hogy miért engem találtál meg a DE hiányával!
Valamit kellett találni Eagle ellen...
[kiszállt ebből a "frankó" eszmecseréből]

[ Szerkesztve ]

(#57318) #72042496 válasza ΞΔGLΞ (#57317) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Értem már, hogy miért engem találtál meg a DE hiányával!"

Inkább az látszik, hogy te ezt személyes sértésnek veszed. Azért írtam neked, mert olvasgattam a fórumot és feltűnt, hogy egy órán belül három hozzászólásból háromban hibásan használtad.

[ Szerkesztve ]

(#57319) Bilux válasza #72042496 (#57315) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor nem csak én látom így.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#57320) ΞΔGLΞ válasza #72042496 (#57318) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem akarok segget csinálni a számból, ha egyszer azt írtam, hogy kiszállok ebből, de annyit még leírok, hogy itt szinte mindenki JUDDER, vagy DE-JUDDER-ként írja.
Az előbbiből jóval több a kereső alapján, ahogy így nevezik még azok is, akikről tudom, hogy mindent tudnak a tévékről, mert ezzel foglalkoznak, pl Joshi...de mindegy.

Mert mindenki rögtön érti az LG webos által, de pl a Panasonic-nál Blur Reduction a neve, a sony-nál megint más, de ne állíts már be hülyének, hogy nem értem és sértésnek veszem.

Nem sértésnek vettem, de mint írtam, amíg nem válaszolod meg ugyanezt mindenkinek, aki csak simán judder-t írt, addig ne engem találj meg ezzel. Mert én akkor is így fogom írni, ha törvényi szabályban hozzák ki, hogy ezt csak így lehet leírni, szóval az nálam marad JUDDER.

Lapozzunk már, szép napot.

(#57321) Sub-S válasza #72042496 (#57315) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nem hiszem hogy kellene min csodálkozni, az avatarja is nyilván azért olyan amilyen. ;]

(#57322) ΞΔGLΞ válasza Sub-S (#57321) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mert mi a gond az avatarral és mitől jobb, pl Balika fórumtársé?
Egy avatarból leszűrted, hogy nem kell csodálkozni semmin, amit egyébként nem én akartam, csak ezt könnyebb és gyorsabb volt anno megcsinálniuk az arcképeseknek. Aztán így maradt...

(#57323) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Viszont, hogy legyen végre valami szakmai is.
A Sony-t felhívtam és azt mondták, hogy még ebben a hónapban elkezdik végre árusítani az új OLED tévéket. Hogy ez minden EU országra vonatkozik kérdésre, arra nem tudott érdemleges választ adni.

(#57324) CarajoEsp válasza ΞΔGLΞ (#57295) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Szia.

Én most vettem egy ilyen tv-t és áldom a szemem, mert nézhetem én akárhogy a linkelt jelenetet, nem tűnik fel semmi.
szóval tényleg érdemes megnézni előre, de max azért, mert van akinek fel sem tűnik.

Koszi

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#57325) wierra


wierra
senior tag

Tegnap megjött a MM-os 55CX. Kicsomagolás, beüzemelés, ámulás-bámulás. Az első gondolatom, hogy ez a cucc igen precíz képet ad. Pana EX780-ról váltottam, az se egy kutyaütő tv, de az OLED az OLED.

Viszont a pár éves Yamaha YAS-207 soundbaromat (ami eddig tökéletesen szuperált) nem hajlandó meghajtani HDMI ARC-n. Minden be van kapcsolva (Simplink etc.), felismeri, de hangot nem ad át rá. BT, optika működik. Mindent kipróbáltam, de nulla, semmi, lfsz. (Inicializáltam a SB-t, reseteltem a TV AV beállításait is). Az első próbálkozásoknál még vezérelte a SB-t (kikapcs-bekapcs), de hangot nem ad át.
Ez vajon gyári hiba, vagy kell neki hispeed Eth HDMI kábel, vagy mi lehet? :F

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#57326) ΞΔGLΞ válasza wierra (#57325) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Próbálj egy olyat csinálni, hogy működés közben mind a kettőt áramtalanítsd, kb 1-2 percre.
Tehát ne stand-by állapotban húzd ki a kábeleket, vagy kapcsold le az áramot, hanem működés közben.
Az ARC-nak néha magához kell térnie, mikor valami új.

[ Szerkesztve ]

(#57327) ΞΔGLΞ válasza CarajoEsp (#57324) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

Azoknak a legjobb, akiknek a darabos, vagy röccenéses mozgás nem tűnik fel.
Én a falra mászok tőle, bármilyen apró képi hibától.

(#57328) Celtis válasza wierra (#57325) üzenetére


Celtis
veterán

Ha látszólag kezeli a TV a soundbart, tehát átvált ARC módba SB, reagál a TV távirányító hangerő szabályozásra és csak a hang hiányzik, akkor egyrészt ellenőrizd, hogy az ARC feliratú HDMI portokat kötötted össze (SB-on ez a HDMI OUT!) illetve próbáld kicserélni a kábelt. Ha valami nagyon öreg darab, akkor esetleg nincs bekötve a szükséges pin.

(#57329) Archttila válasza ΞΔGLΞ (#57327) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Azoknak a legjobb, akiknek a darabos, vagy röccenéses mozgás nem tűnik fel.
Én a falra mászok tőle, bármilyen apró képi hibától.

Ez érdekes, mert másoknak feltűnik: [link] [link] [link] [link] [link]
GZ, HZ mindegy... Vincent szerint ilyen a SoC , amit nem lehet fw frissítéssel orvosolni. :) (valami olyasmit mondott, hogy egy új SoC hozhat megoldást erre a problémára)

Persze nyilván a többségnek fel sem tűnik, de attól még jelen van. :K
Ettől függetlenül természetesen ez egy remek TV, de korántsem tökéletes. :N

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57330) esicyhun


esicyhun
tag

Elolvasva amiket linkeltél, óránként 2-3 alkalmat írnak, ami kevesebb, mint 1 másodpercig tart. De ha jól értem, csak tisztán 24p módban, tehát ha interpolációt használsz, ezt ergó nem fogod tapasztalni, vagy betudod az interpoláció hibájának. Mindenesetre érdekes. Tehát a verdikt megint az, hogy nincs tökéletes tévé. :)

(#57331) ΞΔGLΞ válasza Archttila (#57329) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak azóta jött két frissítés is, mikor még ezt írták. és nyilván gyúrtak a mozgásra.
A vincent csávó legtöbb videója tényleg frankó, mert még az elején tesztel, de egy CX-re is jött azóta, vagy 5-6 frissítés. mióta letesztelte, volt rosszabb, volt sokkal jobb, tehát a pana hz2000-en nincsenek ilyenek, amiket belinkeltél. Ennyi.
És én nem fogom védeni ezt a tévét (sem), gondolom ez már rég lejött.

[ Szerkesztve ]

(#57332) xedamen


xedamen
senior tag

Van köztünk olyan, aki hangprojektort használ?
Szeretnék venni valami félkomoly fajtát (200 ezerig kb), de elakadtam rendesen annyi fajta van. Néztem az LG-ket, hamár a TV is az, de ahhoz a hátsó hangszóró pár 100 ezer forint extra a 160 ezres center mellé. Érdekelne a véleményetek :) köszi

(#57333) gertitorpe válasza xedamen (#57332) üzenetére


gertitorpe
tag

Van egy szupersoundbaros topik, érdemes abba beleolvasni [link]
Nekem Samsung Q90R-es barom van és nagyon baba, csak ajánlani tudom.

(#57334) xedamen válasza gertitorpe (#57333) üzenetére


xedamen
senior tag

Igen, köszi, tegnap már posztoltam oda, gondoltam ide is beírom, hátha CX tulajoknak van tapasztalata :D minél több az infó, annál nehezebb lesz dönteni :DDD
Néztem én is a Q90R-t, ha jól láttam, ahhoz gyárilag jár a hátsó hangszóró pár, igaz?

(#57335) Pro Koryak válasza Archttila (#57329) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az mondjuk érdekes, hogy a HZ topikba írogat, de 65GZ1000 tévéje van :U a másiknak meg FZ800.

Tegnap éjjel nálam is frissült az FZ800.
Azóta a mért csúcsfény 1200nit, emiatt plusz ventilátorok jelentek meg a panel hátulján(persze hangtalanok), a fekete is sokkal sötétebb lett, alul kezd kinőni a soundbar ... :Y :R :C

[ Szerkesztve ]

(#57336) gertitorpe válasza xedamen (#57334) üzenetére


gertitorpe
tag

Igen, jár. Valaki posztolta a másik topicban 240e forintért, amiért szerintem alkalmi vétel ha új vagy újszerű állapotban van. Van benne eARC ami az új LG TV-knél kifejezetten előny az is támogatja. A hangminősége nagyon jó, nekem előtte valami 200e forintos Denon+Taga 5.1 em volt és hát összehasonlíthatatlan, mind filmnézés, mind zenehallgatás esetén... Úgyhogy én mindenkinek a Samsung barokat ajánlom a topicban :D

Amit még dícsérnek (ha nem ragaszkodsz a hátsókhoz): Yamaha hangprojektorok
Ami nem szimpatikus az alapján amit olvastam róluk:
Az LG soundbarokról azt olvastam hogy a center nem elég hangos, ami baj mert ott jön a beszéd. Van még egy másik márka amit sokan ajánlanak, ahol le lehet csatolni a két hátsó hangfalat a soundbarról és hátratenni, amik aztán akkumlátorról megy valamennyi óráig.

(#57337) wierra válasza gertitorpe (#57336) üzenetére


wierra
senior tag

(Parasztvakító) JBL BAR 5.1 lesz az szerintem...a lecsatolható. :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#57338) Archttila válasza ΞΔGLΞ (#57331) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Januar ota? Mert januari postokban még emlitik...:) ne linkeljem mar be mindet :DDD amugy is mar regi story, ebben a topikban is volt rola szo...
Vincent pedig altalaban frissiti a review-jait ha tenyleges valtozas tortenik egy uj fw-ben. ( CX raised black es gamma issue fix)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57339) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Feb 10, 2021 [link]
New firmware hasn't fixed my stutter/judder.
....
Sadly yes. Its spoiling my opinion of the tv. Picture quality is good especially on sky. But motion on netflix and prime is shocking. Shame as I'm viewing more content on these platforms . [link]
....

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57340) ΞΔGLΞ válasza Archttila (#57338) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, január óta. Amúgy ott is milyen tévéről van szó, konkrétan?
GZ1000?
#57335Pro Koryak
Amit Ő is említett, a másik, azt nem írja egybites amőba, hogy mi tökkel tesztelte és hol akad meg, hogyan akad meg és miért?
A virágbolti verziók közt akad nagyon sok. Nem olvastam át, csak nagyjából, ugyanis van jobb dolgom is, de ha neked van időd csak ilyeneket keresgélni, ám keress.
De én leszek az első, ha belefutok valami röccenésbe, hogy ide beírom.

De még egyelőre nem akadt meg ilyenen a szemem, lehet, hogy volt és épp akkor mindig félrenéztem, vagy épp kimentem inni, wc-re bármi, de eddig nálam ilyen nem volt.
Biztos a PH tesztelők is tök hülyeségeket írtak, mert a mozgásra is azt írták, hogy kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

(#57341) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Bár állítólag olyan két hete jött egy új fw :D

Ver.4.658
Improve network applications
Improve system stability

ki tudja.. :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57342) ΞΔGLΞ válasza Archttila (#57341) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát nálam nem az van fent az biztos, mert az nem 4-el kezdődik. És azt rakta fel kibontás után.

(#57343) Pro Koryak válasza Pro Koryak (#57335) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Na meg is van mit javítottak:
Mar. 9, 2021
Ver. 3.122
Improve network applications
Improve system stability

azaz kb. semmi új, mégis 214MB :Y

plusz amiket írtam feljebb... :R

[ Szerkesztve ]

(#57344) Jorgi Kormi válasza Pro Koryak (#57343) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Nálam 3.222 verzió és nem lett se TVGO, se HBO GO . ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#57345) Pro Koryak válasza Jorgi Kormi (#57344) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Neked GZ van, azért ... ;] amúgy azok nem is kellenek. ;)

(#57346) Jorgi Kormi válasza Pro Koryak (#57345) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Azt csak azért írtam( TVGO &HBGO) , hogy ha valaki kedvet kap egy Pana hz2000 vásárlásához , azt ne érje meglepetés . ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#57347) mQWeXgsf válasza ΞΔGLΞ (#57295) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Nálunk BX-en ˝csak˝ TV adás nézésekor van beakadás truemotion használatakor, ezért is cserélik az alaplapot hamarosan... :(( /nekünk de-Blur nélkül egyszerűen nézhetetlen minden OLED-en/ Ezenkívül soha egyetlen reccenést sem tapasztaltunk TM használatakor, még a 80GB-os 4k HDR anyagoknál sem.

[ Szerkesztve ]

(#57348) ΞΔGLΞ válasza mQWeXgsf (#57347) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha a tv adásnál van beakadás, ami 50hz és nem is lehetne pont emiatt, akkor ott freki gondok vannak. Vagy a szolgáltató hibája és a ide-oda ugrál az 50hz-ről az adás.
Minden adón csinálja?

(#57349) zohan echte


zohan echte
tag

Sziasztok.

2018-ban vásároltam az LG Oled55b7v készüléket 5 év garanciával.
A kijelzőn beégést tapasztaltam, a hiba LG-nél bejelentve.
Jelenleg várom, hogy a szervíz egyeztessen időpontot.
Mi a tapasztalat ilyen hibánál, cserélik a kijelzőt vagy készülék csere?

(#57350) mQWeXgsf válasza ΞΔGLΞ (#57348) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Elvileg nem lehet szolgáltató hiba (DIGI), mert a felvett adás is csak akkor akad, ha be van kapcsolva TM. Minden adón, föleg kameraváltáskor, de tök ártatlan szituban is csinálja (pl studióbeszélgetés közben félrefordítja a fejét az alany és beakad izomból...). Ha esetleg este valaki van olyan elvetemült mint mi, és Exatlon-t néz :D , ha felülnézetes drónkamerára vált a kép, azonnal izomból beakad. (Truemotion felhasználó, de-judder 3, de-blur 8)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.