Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) GTVili válasza arn (#56547) üzenetére


GTVili
tag

Végig néztem vagy 5-6 féle szürke-fekete-fehér tesztet....de semmi galádságot nem tapasztaltam.... :)

(#56552) arn


arn
félisten

Normal tartalomnal nem sok, inkabb csak amikor uj volt. Akkor meg rosszabb volt.

En is csereltetni akarom, vagy visszakuldeni, es marad az lcd az sokkal homogenabb :)

Kikapcsolt energiatakarekos moddal jobb, de akkor magas az oled fenyero alapbol. Szinten 1 es 5%

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56553) arn válasza GTVili (#56551) üzenetére


arn
félisten

Mikori gyartas?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56554) cujo69 válasza Calogero (#56511) üzenetére


cujo69
tag

A GZ950 már nem elérhető,ellenben a GZ1500 van raktáron, 429eFT ennyiért best buy.

(#56555) GTVili válasza arn (#56553) üzenetére


GTVili
tag

Tavalyi.... 55 C9 .....

(#56556) MrBazsi válasza arn (#56552) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Így már azert jobb bár oledtől szerintem siralmas így is. Azért ennyi pénzert ez tényleg kiabrándító. Amikor megvettem. B8at 2019ben akkor itt a fórumot figyelve alig alig volt panelhiba, mostmeg szinte csak ilysneket látok...Ha visszamész az lcdre az mindenképp visszalépés lessz, én a helyedben ragaszkodnék egy panelcseréhez hátha jó panelt kapsz. Bár szomorú h ennyire panellottó van már az olednél is. Tavaly októberben sokat agyaltam azon h megerné e az X széria a plusssz 180-200k plusszt. Egyre inkább úgy érzem h nem. Mintha felhígult volna a minőség. Nekem tényleg homogén a mostani panel is, bár nálam nincs enegriatakarékos mód, nem is lessz, de attól független h ki hogy hasznalja akkor is illene normálisnak lennie, mégiscsak prémimum oled....

(#56557) arn válasza MrBazsi (#56556) üzenetére


arn
félisten

Lehet mar a maradek sz*t szorjak ki, aztan allnak at az ujabb modellre, ott meg kell viritani.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56558) Müszi válasza arn (#56546) üzenetére


Müszi
senior tag

Én január 13.-án rendeltem online egy CX55-öst MM-től amit két nap múlva 15.-én ki is szállítottak. Leginkább az volt a meglepő, hogy pár nappal előtte jött ki a gyárból. Egyébként teljesen rendben van a kijelző panel. Én semmilyen sávosodást vagy tintinget nem látok rajta szerencsére bár mint írtam ez 55"-os. :K
Ahogyan itt olvasom leginkább a 65"-osokat érinti az ilyen panelhiba. Mivel LG-ből jóval többet adnak el mint a többi márkából összesen így nyilvánvaló számomra, hogy azok vannak itt beírogatva leginkább. Akinek nincs hasonló problémája az meg nagy valószínűséggel nem is fog róla itt értekezni hanem megelégedéssel használja. :F
Persze maximálisan megértem az elkeseredettségét annak aki egy rakás pénzért ilyen ocsmányságot kapott. Kevés vigasz ugyan de legalább az LG nagyon rugalmasan és korrekten kezeli az Oled panaszokat. :U

(#56559) Joci?? válasza arn (#56552) üzenetére


Joci??
senior tag

De most komolyan, normal felhasznalas mellett ezt te latod? Zavar? Vagy csak a tudat zavar hogy tesztek alatt ilyet produkal? :F

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#56560) xedamen


xedamen
senior tag

Egész jó az új panel :D Még csak 1 órát ment kb, úgyhogy nézzétek el neki az apróbb hibákat. Képeken sokkal durvább az 1%, mint élőben, fényévekkel jobb, mint az előző, ezzel már boldog leszek szerintem ha beáll. Szabad szemmel itt egyáltalán nem látni a függőleges csíkokat, ami az előző 4-5 nap intenzív használat + napi pixelfrissítés után is kivehető volt.

Régi 1%
Új 1%
Régi 5%
Új 5%
Régi 10%
Új 10%

(#56561) Joci?? válasza xedamen (#56560) üzenetére


Joci??
senior tag

Van kulonbseg :C

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#56562) bobojszan válasza xedamen (#56560) üzenetére


bobojszan
tag

Na ezzel már én is megelégednék!

God of War Rank : Chaos

(#56563) arn válasza bobojszan (#56562) üzenetére


arn
félisten

Szvsz az uj sem jo... ez kb hasonlo szint, mint az enyem, csak alul van exponalva a kep. De ketsegtelen sokkal jobb, mint az elso :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56564) arn válasza Joci?? (#56559) üzenetére


arn
félisten

Ha lehet jobb, miert ne?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56565) arn válasza xedamen (#56560) üzenetére


arn
félisten

Milyen beallitasokkal keszult ez egyaltalan?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56566) GalaHU válasza xedamen (#56560) üzenetére


GalaHU
őstag

Tényleg nem akarok nagyon belevau, vannak itt nálam sokkal nagyobb szakértők, de minden OLED panelt járatni kell! Teljesen feleslegesen kap bárki a szívhez, hogy a dobozból kivéve -horribile dictu- csíkos a kép.

Tessék egy jóféle fullképernyős 4k-s anyaggal megküldeni közepes OLED-fénnyel vagy 10-20 órát, közben fusson párszor a frissítő, aztán az esetek 99%-ában már meg is oldódott a dolog. Itthon két C9 is ketyeg, az egyiken volt némi felhősödés de a "bejáratás" után csodák-csodája, nyoma sem maradt... Baráti körben CX szintén így "javult meg"...

A többi piedesztádra emelt gyártó simán lehet hogy csak a gyárban végzi el ezt a járatást, és hangol hozzá pár beállítást és máris mennybe mennek, holott a panel maga ugyanott készül... :)

Nem kell ezt a problémát túllihegni, első nap temetni a dolgot, használjátok ki a 15 napot az elállásra, ha végképp' vacakot dobott volna a gép...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#56567) Joci?? válasza arn (#56564) üzenetére


Joci??
senior tag

Ahogy erzed :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#56568) alaves válasza GalaHU (#56566) üzenetére


alaves
addikt

5* Úgy célszerű eljárni, ahogy írtad.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#56569) xedamen válasza arn (#56565) üzenetére


xedamen
senior tag

30% OLED fény, ugyanúgy ahogy a régit is fotóztam...
Élőben amúgy semmi nem látszik az új panelen, telefon szépen kihozza a láthatatlan "hibákat".

@Galahu #56566

Igen, igazad van, én is direkt ezzel kezdtem, hogy 1 órát ment eddig, de az előző 30-40 óra után nem volt ennyire homogen, 4-5 pixelfrissítéssel... Ott a YouTube app hátterében élesen lehetett látni a függőleges csíkokat, itt tökéletes.
A régi panel 15%-ig csíkos volt, ez 5%-on vajsima élőben.

(#56570) krx21 válasza GalaHU (#56566) üzenetére


krx21
nagyúr

+1 :K

(#56571) rothfb


rothfb
veterán

Bírom, mikor valaki védelmébe veszi az LG-t és a szokásos további védelmi userek elkezdenek bólogatni rá. Egyesek olyanok, mint a jó ügyvédek. Mindent el tudnak adni, csak szöveg kell hozzá, meg olyan aki bekajálja. No meg legalább 30% igazságtartalma azért legyen...:D:C
Bocsánat az Eagle-i hozzászólásért, de a háttérben olvasva a fórumot nekem ez jött le mostanában.:)

Szerk.: Még annyit hozzátennék, hogy mostanában durván megszaporodtak a kritikán aluli panelnek nevezett hulladékok, amiket ehhez képest azért drágán tud megvenni az ember. Az oled még mindig a luxus kategória és mint ilyen szánalmas panelekkel jelennek meg készülékek. Ilyen árakon meg a szó szoros értelmében problémás, hogy paneleket kell cserélgettetni. Akár többször is. Nevetséges és elfogadhatatlan.:(((

[ Szerkesztve ]

(#56572) arn


arn
félisten

van amin lehet javitani, es van, amit jarathatsz az idok vegezeteig.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56573) adamssss válasza arn (#56552) üzenetére


adamssss
veterán

Ennek a tv-nek igy kepek alapjan semmi baja.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#56574) Pityu89


Pityu89
senior tag

Sziasztok!

Van egy 55EG9A7V tévém. Nem mai darab, de egyelőre nincs tervben a cseréje. Utóbbi pár hétben rettentően belassult. Harmony távirányítón lehet leginkább észrevenni, hogy nem kapcsol egyik bemenetekről a másikra, vagy a 49 csatornát lenyomva csak 9 lesz, mert a 4et még nem érzékeli. Saját távirányítóval is hasonló a helyzet. Youtube és Netflix appok is percekig pörögnek, mire elindulnak. A lejátszással nincs baj. Más program nincs telepítve, külső médialejátszót használok.

Csinálnék egy rendszer visszaállítást. Le lehet menteni valahogyan a beállításokat, vagy fényképezzem le és manuálisan tudom beállítani újra? Csatorna listára van programom.
Létezik erre újabb szoftver vagy maradt a webos3.5?

(#56575) alaves válasza rothfb (#56571) üzenetére


alaves
addikt

Köszönöm, hogy CX "védelmi user"-nek kineveztél, mint Philips 55OLED754 tulajdonost :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#56576) adamssss válasza Pityu89 (#56574) üzenetére


adamssss
veterán

Ha nem kinal fel frissebbet akkor maradt. Szerintem csinalj egy resetet a beallitasokat pedig fotozd be az a biztos. Elvben lehet profilozni de en nem tudom hogyan kell.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#56577) Jorgi Kormi válasza rothfb (#56571) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Nézz bele a "másik" topicba is .( Olvasd vissza a legutóbbi napok h.sz-it.) ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#56578) rothfb válasza Jorgi Kormi (#56577) üzenetére


rothfb
veterán

Melyikbe, a mélyvízbe?

(#56579) rothfb válasza alaves (#56575) üzenetére


rothfb
veterán

Neked volt LG-d, nem? Nem a Philips-el kezdted az oledes pályafutásodat...:)

(#56580) Jorgi Kormi válasza rothfb (#56578) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Igen.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#56581) rothfb válasza Jorgi Kormi (#56580) üzenetére


rothfb
veterán

Nem de most komolyan. Az egy dolog, hogy valamilyen funkció gyárilag hiányzik egy tv-ből. Attól még el tudja dönteni a vásárló, hogy veszi vagy nem veszi. De a panel hiba az olyan, mintha vennék egy luxusautót 30 millióért és aztán meg állandóan márkaszervizben kellene cserélgetni a motort, mert valami baja van. Addig, míg nem találnak működőképes, nagyjából megfelelő erőforrást. Ez még akkor is gáz, ha jön egy sofőr és minden alkalommal elviszi a szervizbe. Ez szánalmas.
Közben meg azzal dícsérném a márkát és típust, hogy milyen f@sza a szerviz háttere, mert rendesek és azonnal jönnek elviszik, meg vissza is hozzák. Csak én érzem, hogy ez egy csöppet gáz?:D

[ Szerkesztve ]

(#56582) xedamen válasza rothfb (#56581) üzenetére


xedamen
senior tag

Nekem az autómban garanciában komplett turbót és motort cseréltek, mert gyári hibás volt. A Huawei Mate 20 Pro-ból az 5. (!!) volt végre BOE kijelzős, első 4 bezöldült, Note 10+ból a második volt jó, elsőnek a szürkéje zöld volt, a fehér meg rózsaszín... El kell fogadni, hogy ez már nem az az idő, mikor minden termék átment 10 különböző minőségellenőri folyamaton, rengeteg a hibás termék, igenis fontos hogy áll hozzá a gyártó. Simán beleírhatná az LG, hogy ezekre nem érvényes a garancia és elhajt a francba, mint amikot az IP68-as vízálló telefon beázik attól, hogy rálehelsz... Nyilván nyűg az egész procedúra, de nem kötelező semmit sem megvenni.

(#56583) rothfb válasza xedamen (#56582) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor te eléggé szerencsétlen vagy ebből a szempontból. Kifogod mindig a jót mindenből.
Ahogy már korábban is írtam, én olyan gyártótól nem veszek többé semmit, amiből komoly pénzért hibásat adtak el. Akármilyen a hozzáállása a szerviznek. Pont az a baj, hogy igénytelenek a gyártók, mert igénytelenek a vásárlók. Megveszik a drága sz@rt és még örülnek, hogy a gyártó kicseréli, milyen rendes. Hol élünk? Persze, hogy a sz@rt is átenegedik a minőségellenőrzésen, majd a vásárló megítéli és ha szerencséjük van és az adott vevő totálisan igénytelen, még észre sem veszi a hibát, vagy ha mégis, úgy is jó lesz neki. Nem törődik vele. El kell ezt fogadnom? Neeem. Én ugyan nem. A pénzemért minőséget akarok.

(#56584) alaves válasza rothfb (#56579) üzenetére


alaves
addikt

Jól emlékszel, B7 három kijelzőjét koptattam (2 kijelzőcsere). Viszont továbbra is egyetértek GalaHU fórumtárssal, mert a Philips-en is volt némi fekete közeli inhomogenitás néhány tíz v. néhány száz üzemóráig, de utána homogén lett. Nem kell mindjárt kapkodni, kis türelem...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#56585) arn válasza adamssss (#56573) üzenetére


arn
félisten

Attol fugg hova allitod az oled vilagitast. Mivel nalam auto allitja a fenyerohoz, sotetben a masik a mervado. Hasonlo az eset, mint amikor vki a hasznalati szokasanak megfeleloen letekeri ezt az erteket pl 30ra. Egy panel josagat az donti el, hogy hasznalod - ha te sose nezed sotetben, vagy folyamatosan magas erteken jaratod, lehet nem is talalnal hibas panelt.

Szvsz egyik esetben sem lenne szabad foltosodnia, ezek nem olyan extremitasok, amit ne varna el joggal az ember a tvtol. Plane ugy, hogy az esetemben ezek a gyari beallitasok.

Errol irtam a multkor - ez egy kuszoberteknek tunik egy adott fenyero mellett, az lenne az erdekes, hogy mi azaz ertek, aminel ez kiutkozik. Tehat beallitunk egy 1%os szurket, es elkezded letekerni az oled erteket lefele. Minel jobb a panel, annal alacsonyabb erteken utkozik ki. Biztos van olyan panel is, ami barmilyen erteken homogen, de ahogy elnezem a panelek nagy reszenel vagy egy homogenitas kuszob.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56586) daneel_hu válasza rothfb (#56583) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Akkor te eléggé szerencsétlen vagy ebből a szempontból. Kifogod mindig a jót mindenből.
Ahogy már korábban is írtam, én olyan gyártótól nem veszek többé semmit, amiből komoly pénzért hibásat adtak el. Akármilyen a hozzáállása a szerviznek. Pont az a baj, hogy igénytelenek a gyártók, mert igénytelenek a vásárlók. Megveszik a drága sz@rt és még örülnek, hogy a gyártó kicseréli, milyen rendes. Hol élünk? Persze, hogy a sz@rt is átenegedik a minőségellenőrzésen, majd a vásárló megítéli és ha szerencséjük van és az adott vevő totálisan igénytelen, még észre sem veszi a hibát, vagy ha mégis, úgy is jó lesz neki. Nem törődik vele. El kell ezt fogadnom? Neeem. Én ugyan nem. A pénzemért minőséget akarok."

Oled-panelen jelenlegi állás szerint – LG-gyártás – mindegyiken van inhomogenitás, banding és tinting. A mérték a kérdéses. A banding járatás alatt picit javulhat, a tinting pedig össze-vissza jelenik meg a tv használata során. Nekem most éppen nincs. Bizonyos szögből volt, van és lesz is.

Itt páran telefonokkal elkészített, szarrászaturált képek végett panaszkodnak, nullkilóméteres készülékekkel. Vicc.

(#56587) ΞΔGLΞ válasza daneel_hu (#56586) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne írj már ekkora hülyeséget, ha van TT, az nem fog eltűnni soha!
Hányszor kell még berakni a HZ2000 - téged idézve- nullkilométeres képét, hogy full homogén a kijelzője!
Hányszor kell még leírnom, hogy panelcsere után nálam rögtön full homogén a kijelző, mind VB, mind TT terén, mindenféle elb...ott járatás nélkül.
De akinek megfelel, hogy tartalom közben látja ezeket a szarokat, az nézze és nyelje be, hogy ez normális...

[ Szerkesztve ]

(#56588) arn válasza daneel_hu (#56586) üzenetére


arn
félisten

Sok idod nincs dontest hozni... lehet fel ev mulva ez a vilag legszuperebb panele (haha), de ha nem akkor buktad a visszakuldes lehetoseget, a gyarto meg kerdeses hogy all barmifele hibahoz.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56589) Tiszteletes válasza arn (#56585) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Sőt a paneleket kategóriákba kéne sorolni azok etalonhoz való viszonyulásuk szerint.

A gyártó szempontjából: A nagyon szar, de még eladhatót listaáron hozni, az egyre jobbakat pedig egyre drágábban ugyanabba a modellbe szerelve.
A vevő szemszögéből: Az etalont elérő, vagy annál jobb panelt listaáron az annál rosszabbakat pedig fokozatosan diszkontálni.

Teljesen egyet értek "piroshfbcsillag" fórumtárssal, annak kivételével, hogy egy normálisan működő ügyfélszolgálat igenis megsüvegelést érdemel.
Amíg - a leginkább koncolni való - tőkések érdekérvényesítő képessége erősebb lesz, mint a plebsszé addig, mindig az első módszer kerül megvalósításra, pusztán azért, mert ez több profitot termel.
Amíg a nép az ürüléket megveszi, megszavazza... stb. addig nem is érdemel mást. Óriási közhely, de a világ így működött, működik, és sajnos a jövőre nézve sincs túl pozitív prognózis.

Olvasva ezt a sok kárváliát, én csak csendben remegek a január végén vásárolt outletes 55C97LA-mmal, hogy azon nincs egy deka hiba sem eddig. kopp-kopp
Majd jól megnézhetem magam, amikor megdobáltok kakival.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#56590) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyik kollégám ismerőse írt aki magyarba lakik, így természetesen magyar MM-nak:
És tényleg igaza van, ezeknél elgurult a gyógyszer az új árazással....
Álomakció a valós ár! :DDD

[link] árak....


[ Szerkesztve ]

(#56591) Dreamie válasza ΞΔGLΞ (#56590) üzenetére


Dreamie
őstag

Ez szerintem pár napig fog tartani, mármint a magas ár. Aztán visszaesik 1,2-re és vazz ráírják, hogy -650k kedvezmény. És megveszik, mert sok ember csak azt keresi, hogy akció, ez igy le van árazva, nagyon jó ár... Ennyi, dióhéjban.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#56592) ΞΔGLΞ válasza Dreamie (#56591) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ennyi egybites amőba lenne, aki képtelen átnézni az árukeresőt?

(#56593) CptAdamica válasza ΞΔGLΞ (#56592) üzenetére


CptAdamica
veterán

A 48-as LG CX is mindig felugrál 550-re, például most is annyin áll, aztán pár nap és 440.

Megyen!

(#56594) adamssss válasza arn (#56585) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem alap, hogy a tv-n kikapcsolsz minden automatikus beállítást. Plusz ha ennyire kényes vagy akkor meg kalibráltatni kell. Én is megtettem, nem bántam meg.

Az meg, hogy 1% szürkénél nem tökéletes a homogenitás na bumm. Plusz egy kamera sokkal fel is nagyítja a az eltéréseket.

Aki pedig tökéleteset akar az vegyen egy JZ2000-et EVO panellel.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#56595) ΞΔGLΞ válasza CptAdamica (#56593) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor ezek szerint sokan vannak, akiknél a műszaki cikk, csőlátásban csak is az MM.
Az biztos viszont, hogy senki más - mert én is nem egy árut- nagyon drága műszaki dolgokat vittem vissza és azonnal visszafizették az árát néhány apró ellenőrzés során. Ebben az MM magasan a többi bolt előtt jár.

(#56596) Dreamie válasza ΞΔGLΞ (#56592) üzenetére


Dreamie
őstag

Igen, Mo-on ez a helyzet. Külföldön ilyen nincs, legalábbis ilyen mértékű lehúzás. Csak megnézed az üzletek VGA árait most például, külföldi oldalakhoz képest.... Nevetséges az egész.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#56597) CptAdamica válasza ΞΔGLΞ (#56595) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen-igen, én is azért vettem onnan még hétfőn, akkor lent volt az ára. Olvasva a hibákat, ha bármi gond van, akkor ne legyen szenvedés.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#56598) arn válasza adamssss (#56594) üzenetére


arn
félisten

Itt most nem az a lenyeg, mindenki ugy allitgatja ahogy akarja, hanem az, hogy az oaltaluk preferalt beallitassal elegge elvarhato lenne, hogy semmilyen korulmeny kozott ne szerepeljen rosszul.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56599) adamssss válasza arn (#56598) üzenetére


adamssss
veterán

Amióta létezik az OLED tudjuk, hogy a homogenitással alacsony fényerőn szürke képnél lehetnek problémák. A kérdés az, hogy normál felhasználás mellett látszik-e ebből valami. Véleményem szerint amit itt egyesek lenyomnak az szörszálbaszás lvl999 és kb 2-3 havonta mindig jön valaki, hogy neki rossz a tv-je... Akinek nem inge nem veszi magára.

Ha meg tényleg rossz akkor meg vissza kell vitetni vagy ki kell cserélni. Ennyire egyszerű.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#56600) ΞΔGLΞ válasza CptAdamica (#56597) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp most beszéltem a lányommal, 2 órája elvitte a szervizes a GX tevéjüket. ami a CX falas változata. Még én vettem nekik a nyáron 1.2 millióért ajándékba. Elrohantak az MM-be a csereutalvánnyal, hátha van valami tv, de ugyanolyat nem akartak elhozni és Qled-et sem.

Ezért ajándékkártyában visszakapták az összeget, de csak 3db kártyával tudták megoldani délelőtt. Egy 500 ezres, egy 385 ezres és egy 315 ezres kártyával, mert egy összegben kell lennie a kasszában 1.2 milliónak kp-ben, mondjuk ezt a részét nem értem, de mindegy. Plusz kp-ban azonnal visszaadták a külön vett platina garanciát. Az talán 150 ezer volt, ha jól emlékszem...(nem biztos)

És annyi forgalom még nem volt, nem tudom, mint írtam, én ezt a részét nem értem, de a lényeg, ha pl online vásárolnak, akkor egymás után kell megadni a kártyán lévő (lekaparható) pink kódot és úgy csökken az ár. Ha minden igaz HZ2000-et fognak rendelni és így lesz 14 nap elállásuk is.
A kártya 5 évig érvényes!

Na ezért más, mint a többi bolt az MM. Ebben fejet hajtok előttük.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.