Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) Yodamest válasza ribarszki (#78999) üzenetére


Yodamest
addikt

Általánosságban lehet, de szerintem ez típusonként változó, nem lehet általánosítani és azt mondani, hogy az minden gyártó minden tévéjénél OFF és kész. Bárki aki ránézne most erre az adott készülékre, egész biztos vagyok benne, hogy nem mondaná azt, hogy kontraszt javítás nélkül szebb a kép, mint azzal. Az hogy színhelyes meg mennyire az tök mindegy, lehet felőlem full adobe színhelyes is ha egy sötét massza az egész kép... én inkább amellett vagyok, hogy lehessen élvezni, lássam a tükröződéseket, legyen élet benne. De kinek mi.

(#79002) ribarszki válasza Yodamest (#79001) üzenetére


ribarszki
őstag

De én nem általánosságbam írom, mert 6 hónapja ilyen tévém van..

(#79003) Malfroy válasza ribarszki (#78999) üzenetére


Malfroy
aktív tag

:K

(#79004) Vhiktor válasza ribarszki (#79002) üzenetére


Vhiktor
veterán

Eddig 3-at kalibraltam és a filmmaker kepmod gyárilag elég jó.
Gyarilag a fekete kozeli reszeknel sokkal jobb a helyzet mint LG oledek eseteben.
Egyáltalán nincsenek tultolva a színek, amit most itt páran mondanak hogy színes, az a színek nagyobb fenyereje miatt van.

Viszont a game módban kőkeményen vissza kell venni a színekből.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79005) Yodamest válasza ribarszki (#79002) üzenetére


Yodamest
addikt

De és tényleg jobbnak látod a képet offon mintha mondjuk low lenne? Lehet tartalom függő is, pl. új Top Gunnal teszteltem tegnap és fú hát ott amikor repkednek és szemből mutatják a repcsit, az üvegen annyira szépek a napfénytörések, offon egész biztos nincs meg az a fajta fényerősség. Meg neked nem sötét úgy a kép?

[ Szerkesztve ]

(#79006) Yodamest válasza Vhiktor (#79004) üzenetére


Yodamest
addikt

"amit most itt páran mondanak hogy színes, az a színek nagyobb fenyereje miatt van."

Igen, érdekes látvány, de szerinted ezt a fajta színességet, ami valljuk be a selling pointja ennek a tv-nek, nem lehet, hogy egy C2-ből is kilehet hozni? Én tökre úgy érzem, hogy ha ott a vivid módot finomhangolnám, mondjuk egy 70/100-as színerősséget ráengednék, (lehet alapból is annyi) kb ugyanezt kapnám. Aztán lehet nem, csak agyalok.

(#79007) Vhiktor válasza Yodamest (#79006) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem tudod mert fizikailag képtelen rá a panel. Nincs elég fenyereje a színeknek.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79008) ribarszki válasza Yodamest (#79006) üzenetére


ribarszki
őstag

A szaturáció és a színek csúcsfénye nem ugyanaz. Szóval nem tudnád 🙂

Amúgy az a legfontosabb, hogy neked ki tetszik. Ha te kontraszt javítóval élevezed a képet akkor nxugodtan basználd. Ismerek olyat, aki vivid módban használja az oledet. Nem vagyunk egyformák. Olyat is ismerek akinek nem jött be a műszeres kalibráció. Amit lársz, az neked tetszen! :K

Makd HDR filmeknél olyan jeleneteknél lesz mellbevágó a különbség, ahol a színnek a természetbe is magas fénye van. (Autó reflektor, lámba, uv lámpa, láva, gyertya, stb..) persze ha jó a hdr forrásanyag.
Strabger Thingsben amkor Vecna házában mennek lila uv lámpával, az meglehetősen szemet könnyeztető :K

[ Szerkesztve ]

(#79009) Yodamest válasza ribarszki (#79008) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen, meg ez olyan, hogy ki mit akar látni. Mondjuk a Prey filmet felhozva: nekem az annyira nem fontos, hogy ha a tv mellé tennék mondjuk egy páfrányt, akkor a tv-beli páfránynak pont ugyan olyan színe legyen. Nyilván egy határon belül legyen, tehát ha az élőben zöld, akkor ne kékeszöld legyen meg ilyenek, de én azt várom hogy ne élethű legyen, hanem képráztasson el, meséljen.

Érdekes, mert pl. ezzel szemben hangzásban meg pont, hogy fordítva van, azért is használok sennheiser fülest, mert ott meg pont hogy a steril, minél kiegyensúlyozottabb, tisztább, szellősebb hangzás tetszik.

Jah ha már hangzás: a TV-vel kapcsolatban még, hogy valóban egész jó hangja van, a korábbi Edifier hangfalaimat simán kiváltotta, egyből több hely lett a komódon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79010) lala666 válasza Yodamest (#78988) üzenetére


lala666
senior tag

Maga a panel nálam teljesen egyenes.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#79011) anrab válasza Vhiktor (#79007) üzenetére


anrab
addikt

Úgy tudom hogy lcd-n valami színfokozót használt a képernyőn. Nem az van itt is?.

(#79012) umek válasza ribarszki (#78991) üzenetére


umek
tag

Enyém is teljesen egyenes.

Légy korrekt.

(#79013) Zolom89 válasza krx21 (#78994) üzenetére


Zolom89
senior tag

Köszi ezzel kezdem majd.
nagy változásra nem számítok, az előzőhöz képest :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#79014) alaves válasza ClioRS (#78998) üzenetére


alaves
addikt

-Tesztfájl: Top.Gun.Maverick.2022.IMAX.2160p.UHD.BluRay.REMUX.TrueHD.Atmos.7.1.DoVi-HDR.HEVC.HuN-TRiNiTY.mkv (~67 Mbps)
-Lánc (amelyek ebben az esetben számíthatnak):
1. PC: Asus.B85M-G/ i5-4460/8M RAM/12TB WD 3.5" Elements (WDBWLG0120HBK) USB 3 HDD (alaplapi csatlakozóban), win10 / serviio 2.1 (legújabb ffmpeg-el, 'átkódolás: ki')
2. Telekom gigabit net (optikain): Sagemcom f@st 5670 modem/router
3. C1 belső lejátszó (5GHz wifi - DLNA): HDR 'Filmmaker' képmód (Trumotion: 'Moziszerű mozgás')

Eredmény: Lejátszásban mikro-akadásokat és/vagy pufferelési problémákat nem tapasztaltam (egyéb 80-100 Mbps bitrátájú anyagoknál sem).
Ui: ts-be átmuxolva DV képmódban is jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#79015) Yodamest válasza umek (#79012) üzenetére


Yodamest
addikt

Hmm, azt hittem ez alap, mert egyik topikban (aminek amúgy nem a panelferdeség volt az alaptémája) elég sokan egymás után megjegyezték, hogy jah ha már felmerült amúgy nekem is hajlik, nekem is, nekem is...

(#79016) ClioRS válasza alaves (#79014) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszi, és a Philipsen?

(#79017) alaves válasza ClioRS (#79016) üzenetére


alaves
addikt

754-en is rendben, azzal, hogy a saphiOS-os belső lejátszó nem teljesen azonos az androidTV-sekével.
Az LG A széria és a Hisense OLED-ek kivételével jónak kell lenni, ha nem, akkor valahol szűk keresztmetszet van a láncban.

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#79018) bnorci71 válasza ClioRS (#78976) üzenetére


bnorci71
addikt

biztos van a routernek is köze hozzá vagy 4-5 routert kipróbáltam mire ez a Netgear bevált és tudja azt amit vártam tőle.
A HTPC-be is egy PCI wifi kártya van meg gondolom a Ryzen 2200G-nek se okoz gondot a torrent mellett kiszolgálni a tv-t alapanyaggal
Viszont nekem jutott ugye más probléma.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#79019) Vhiktor válasza anrab (#79011) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem tudom mi az a szinfokozo, amire gondolsz. Lcd teveivel sincs semmi baj csak normális beállítások kellenek es a látható határ alatt lesz a szinelteresuk. Semmivel sem színesebb mint egy lg vagy sony ez csak városi legenda. A családban és nekem is van több samsung tvm, teljesen rendben vannak, na nem a kiemelt a kepmodban :)

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79020) jbnd-007


jbnd-007
tag

Hogy kiküszöböljem, amit csak lehet, bedugtam a NAS-t direktben a routerbe CAT6 kábellel. Így 10 MB/s-ről 14 MB/s-re nőtt a sebesség (a tévé persze wifin, mert a LAN port ugye lófütty). Ez se valami sok, de a tesztanyag (Downsizing.2017.2160p.UHD.BluRay.REMUX.DTS-HD.MA.7.1.DoVi-HDR.HEVC.HuN-TRiNiTY.Sample.mkv) most már akadás nélkül lemegy. Előtte 5 másodpercenként bufferelt.

Találtam a láncban egy Cat5 kábelt, az lesz a gond szerintem. Holnap feltúrom a padlást kábelekért, aztán meglátjuk.

(#79021) jozsef83


jozsef83
tag

Sziasztok! Használja valaki a samsung S95B oled modelljét PC monitorként? Mennyire jól működik monitorként? Gondolok itt az automatikus fényerő szabályozásra, szöveg olvashatóságra. Ha minden védelmet használok és vigyázok a kijelzőre stb.: Nincsenek ikonok az asztalon, elrejtem a start menüt. Nem használok teljes fényerőt, képernyőkímélő használata, szóval mindent, amit tudok. Ajánlott vagy nem PC monitorként? Köszi.

(#79022) krx21 válasza jozsef83 (#79021) üzenetére


krx21
nagyúr

Van írás pár helyen, hogy a pixel struktúra miatt a betűk megjelenítése kissé furcsa. Sztem nézz utána mennyire zavaró vagy jelentéktelen.
Vagy hátha van itt S95B+PC tulaj..

[ Szerkesztve ]

(#79023) contaxg válasza alaves (#79017) üzenetére


contaxg
veterán

Köszi, közben már én is kipróbáltam. :R
A forrás egy 10 éves i5 -> Digi optikai router -> 806. Mind UPNP ill SMB protokollal, VLC. KODI illetve a gyári belső videolejátszójával reccenés nélkül ment a lejátszás. A belső lejátszót kicsi nehezebben találja meg a szinkront beletekerésnél, de pár másod perc után már megy is a film.

Viszont nálam nincs "DoVi" csak HDR. Ez mitől lehet?
A pécén minden zöld tónusú, ha ez az információ lényeges.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#79024) Vhiktor válasza jozsef83 (#79021) üzenetére


Vhiktor
veterán

A pixelstrukturaja miatt lehet probléma, de ez attól is függ milyen messziről nézed.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79025) belashx válasza jbnd-007 (#79020) üzenetére


belashx
senior tag

Valóban nem túl acélos ez a tempó sem. Régi a NAS, vagy gyenge hardveres? Bár inkább a régire tippelnék. Ha nem, akkor van ott még mit helyretenni.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#79026) Vhiktor válasza contaxg (#79023) üzenetére


Vhiktor
veterán

Pc nem tud dolby vision lejátszást.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79027) contaxg válasza Vhiktor (#79026) üzenetére


contaxg
veterán

Android tévén futtattam a progikat. A tévé volt a renderer. De olyan gondolom nincs, hogy egy fájl ami DV az hipp-hopp HDR lesz. Kérdezem mert totál kuka vagyok hozzá. Én előfizetéseket nézek nem töltikézek csak most kíváncsi lettem :)
Szerintem ez a Maverick egy szimpla HDR file.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#79028) contaxg


contaxg
veterán

Közben ránéztem az *.nfo-ra. Azt írja: A Dolby Vision-t nem támogató eszközök a HDR10 alapsávot fogjak lejátszani.. Ok de akkor hogy lesz egy Dolby Vision eszközön DV a film?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#79029) Tyrone89 válasza contaxg (#79028) üzenetére


Tyrone89
tag

Úgy, hogy ha az eszköz támogatja mkv konténerből a Dolby Vision-t akkor Dolby Vision is lesz. Erre pl a Ugoos am6b plus és bizonyos androidos lejátszók képesek. Az más kérdés hogy az mkv nem hivatalos és nem elfogadott szabvány Dolby Vision tekintetében. Ha már letöltött DV anyag, akkor inkább papitaHD és UFO971 release-it ajánlom, azok mp4 formában vannak, azok Dolby Vision-ban indulnak az LG Oledeken legalább is. Mivel azok is tartalmaznak HDR sávot, ha átnyomja őket az ember mkv formába akkor HDR-ben le tudják játszani pl a samsung tv-k is amelyek ugye nem támogatják a Dolby Vision-t. Ha pedig TS-be muxolja az ember akkor lossless hangot is hozzá lehet rakni és még a Dolby Vision is megmarad, abban fogja lejátszani a tv. Mp4-be nem lehet lossless hangsávot helyezni. A trinity féle dovi filmek elég nagyrésze hibás..croppolás stb miatt. Szóval nem ajánlott azokat letölteni mert villogás stb hibák jelentkezhetnek lejátszás közben.

(#79030) Vhiktor válasza contaxg (#79027) üzenetére


Vhiktor
veterán

Közben Tyrone89 leirt mindent :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79031) contaxg válasza Tyrone89 (#79029) üzenetére


contaxg
veterán

:R :R :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#79032) anrab válasza Vhiktor (#79019) üzenetére


anrab
addikt

Valami színfokozó fólia volt a képernyőn ha igaz.
Nekem soha nem volt samum. Itt a fórumon volt róla szó valamikor régen. Azért voltak olyan rikító műanyag színei.
Legalábbis így hívtuk a színeket.

(#79033) anrab válasza contaxg (#79027) üzenetére


anrab
addikt

Lehet lemaradtam de ha vlc-vel próbálkozol akkor az a baj. A régi nem játszotta le a dv-t csak zöldben. Az új már hdr-ben.
Ajánlom a just playert vagy Nova playert. Ezek dv-ben fogják lejátszani.

(#79034) contaxg válasza anrab (#79033) üzenetére


contaxg
veterán

A VLC a tévére telepítve HDR-nek értelmezte a csomagot, a pécén (mint ahogy írtam) zöld volt a kép. A Nova-t próbáltam és nem volt képes megjeleníteni a HDR képet, bár ez volt az egyetlen ami felismerte, hogy ez egy Dolby Vision anyag. A Jusztot még nem próbáltam, de ha lesz érdemi változás azt jelezni fogom. :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#79035) jbnd-007 válasza belashx (#79025) üzenetére


jbnd-007
tag

Régi ÉS gyenge procis. QNAP TS-112, ARM processzorral. Még az is lehet, hogy 5400-as vinyó van benne. 720p-hez jó volt. :)

(#79036) jbnd-007 válasza Tyrone89 (#79029) üzenetére


jbnd-007
tag

Vagy droidra a Kodi Mavent ajánlották, állítólag az mindent is visz. Egyelőre nem tudom megerősíteni. Az MP4-es konténernél kiírja a tévé, hogy Dolby Visiont érzékel, az MKV-nél nem.

(#79037) belashx válasza jbnd-007 (#79035) üzenetére


belashx
senior tag

Gyorsan rákerestem erre a NASra. Nagy fájlok masolása esetén kéne tudnia olyan 40 MB/s körül. Nem tudom mi lehet az oka.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#79038) bnorci71 válasza jbnd-007 (#79036) üzenetére


bnorci71
addikt

:K

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#79039) Tyrone89 válasza jbnd-007 (#79036) üzenetére


Tyrone89
tag

Maven féle Kodi-t én is hallottam és olvastam hogy viszi az mkv DV-t, de megerősíteni én sem tudom mert sosem használtam még. Próbáld ki ha van lehetőséged

(#79040) Disque válasza jbnd-007 (#79036) üzenetére


Disque
aktív tag

Kodi Maven's SDR-ben játsza le :) (Philips 806)
VLC csak HDR-t tud, attól DV-t ne várjunk.
Just player nekem hibát írt ki a DV sávra.
A gyári lejátszó is HDR-be játszotta.
Pedig vannak Trinitys .mkv filmjeim azokkal nincs gond.

Amúgy a Kodi Maven's-t érdemes letölteni, a legjobb lejátszó az androidos TV-kre.
A Nexus verzió kell.

(#79041) Zsömica


Zsömica
aktív tag

LG G2 is HDR-ben játsza a DV-t .mkv-ból; Ugoos/Maven Kodi kombóval viszont már van DV logo..!
Az hogy milyen DV - már egy másik témakör..!

[ Szerkesztve ]

(#79042) jbnd-007 válasza Disque (#79040) üzenetére


jbnd-007
tag

Én a Matrixot raktam, baj?

(#79043) jbnd-007 válasza belashx (#79037) üzenetére


jbnd-007
tag

Bedugtam a laptopot kábellel közvetlenül a routerbe (Huawei B525, yetteles). A Windows is 1000-es kapcsolatot ír meg a NAS is. Mégis lassúbb a másolás még a wifinél is (10 MB/s).

Ebből még mindig nem tudom eldönteni, hogy a router rossz vagy a NAS ennyit tud. Majd még megpróbálom a gigabites switchbe dugni mindkettőt, hogy a router kiiktatása gyorsít-e a dolgon.

(#79044) Disque válasza jbnd-007 (#79042) üzenetére


Disque
aktív tag

A nexus újabb, jobban kezeli a DV formátumot

(#79045) Vhiktor válasza anrab (#79032) üzenetére


Vhiktor
veterán

Szerintem a QLED, Quantum Dot-ra gondolsz :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#79046) Dadan01


Dadan01
senior tag

Most váltottam egy LG B7-ről egy C2-re, de egy dolog zavar. Egy minidlna szerverről mennek a filmek sorozatok, de a könyvtárak tartalma olyan lassan töltődik be, mintha a múlt században lennék. Wifi vagy kábel, egyre megy. Tapasztalt valaki hasonlót?

Még valami, a feliratok szinkronizálása a régi készüléken a csatornaváltó gombokkal volt gyorsan megoldható, itt meg csak menüből és csak negatív irányban.. ...buyers remorse... :B

[ Szerkesztve ]

(#79047) Zsömica válasza Dadan01 (#79046) üzenetére


Zsömica
aktív tag

G2-n ugyanez - lassan épül fel a könyvtár struktúra.., majd egy fw update megoldja..!

(#79048) Malfroy válasza Zolom89 (#79013) üzenetére


Malfroy
aktív tag

:K

(#79049) jbnd-007 válasza jbnd-007 (#79043) üzenetére


jbnd-007
tag

Kezd a dolog bohózatba fordulni. NAS->gigabit switch->laptop CAT6 kábelekkel 6 MB/s.

Szerintem kidobok mindent, építek egy új házat és átrakom abba a tévét. :D

Az egyértelmű, hogy a DLNA szerver is sáros, mert amit a Kodi Sambáról csont nélkül lejátszik, az DLNA-ról 5 másodpercenként megakad.

[ Szerkesztve ]

(#79050) p87 válasza Dadan01 (#79046) üzenetére


p87
senior tag

Ezt nagyon szomorúan hallom. kb. hány fájl, hány másodperc?
Nekem ez is nagyon fontos lenne, hogy ne legyen lassabb a mostani uh8507-es tvmnél.
Én pc-ről használom UMS-el, frissen indítva egy kb. 1000 videót tartalmazó mappát 10 másodperc alatt beolvas, nagyjából vehetjük, hogy 100fájl/1s. Utána kilépve a mappából majd visszalépve már 1s alatt megvan.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.