Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) kokobe válasza HunCucu (#46830) üzenetére


kokobe
senior tag

Fapados az tény viszont egy srác hozott az üzletbe remux dolby atmost!Csak annyit róla , hogy az Lg-n laggolt a Panán nem!Másik ha már veszek egy ilyen tv-t vagy meglövöm pc-ről media player classikkal + madvrel vagy veszek alá egy Pana ub820-as blu ray lejátszót , hogy teljes legyen az élmény. :R
Én panát vinném mindenképp a b9 gyenge a c9 már kb egál a panával de mozizni sima adásra jobb a Pana ha nagyrészt gaming a fontosabb a mozizásnál akkor az lg c9 jobb választás a gz950-nél!

<---AMD___ATi--->

(#47002) daneel_hu válasza Faterkam (#46991) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Sajnos LG nem lehet, mert a gyerekszobába már van egy! Áthoztam a távirányítóját hozzánk, és simán vezérelte még 10-12m távolságból is a mi szobánkból. Így összeakadnának 100%. :/"

Nálunk ugyanez a felállás, és nem akad össze.
A gyerekszobában van valami régi LG LCD jelenleg, ha áthozom a távirányítóját (valami netről rendelt szutyadék), akkor pár gombja vezérli az E8-ast is.
De a másik szobából nem.

(#47003) undercover válasza kokobe (#47001) üzenetére


undercover
senior tag

Nagyon szép történet csak LG C9-et sem lehet már kapni Magyarországon, szóval ne mondjuk lehetetlent.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#47004) daneel_hu válasza Rolly (#46989) üzenetére


daneel_hu
addikt

"a 0%-os thmmel mi a gond? Volt cetelemem nem használtam nem volt egyéb költség..."

Semmi.
A pénz valójában = adósság.
Ha innen közelíted meg, akkor minden olyan cég vagy természetes személy befektetése azért gyarapszik mert valaki(k) hitelt vesz(nek) fel.

Ha valaki 0%-os THM-el felvesz hitelt egy 1 milliós oledre...
1: két év alatt kifizeti...
2: avagy a másik verzió, hogy vár két évet mire összejön a pénz és utána vásárolja meg a készüléket akkor melyik a jobb? Ugye, hogy az első verzió? :)
Az egy más kérdés, - és ebben igaza van Adamnak -, hogy azok akik ilyen fogyasztási kölcsönöket igényelnek, azok nem tudnak spórolni. Van ilyen embertípus, ezt el kell fogadni.

Vagy mitől rosszabb egy fogyasztási hitel mint egy jelzálogalapú ingatlanos?
Az utóbbinak is kényelmi funkciója van, nem keresel vele pénzt. (legfeljebb annyi az előnye, hogy ingatlanról lévén szó, nem csökken a vásárolt cucc értéke)

(#47005) Segal válasza daneel_hu (#47004) üzenetére


Segal
veterán

Az utolsó mondat azért nem feltétlen igaz. Volt már rá példa hogy csökkent. 2010-ben én pl olcsóbban vettem meg az ingatlanom mint amennyibe 2008 első felében kerültek a hasonló panelek :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47006) daneel_hu válasza Segal (#47005) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nyílván de valamennyire egyszerűsíteni kellett. ;)
Hosszútávon biztosan nem csökken... ellenben egy 1 milliós - szórakozási célra gyártott -készülék a töredékét éri nagyjából a vásárlástól számított 5-10 év múlva.

[ Szerkesztve ]

(#47007) Tulku


Tulku
veterán

Üdv sporttársak!
Fiam játszani óhajt a 65C8_on PS4proval.
Milyen képi beállításokat ajánlotok?

Előre is köszönöm!

(#47008) Pro Koryak válasza Clay (#46976) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Na figyi, ha a B9 helyett itt mindenki ajánlja megvételre a C9-et, mert jobb benne a proci => jobb képfeldolgozás. Akkor a GZ950 is jobb képmegjelenítő, mint a B9. Ez nem szimpátia! De ugyan így jobb a Sony AG8, Philips OLED754 ...stb.
Az oprendszer már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#47009) daneel_hu válasza Pro Koryak (#47008) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem is.
A B-szériába valamiért olyan képfeldolgozó kerül mint a régebbi oledekbe.
Ez bizonyos tartalmaknál több artifact-ot jelent. Nem állítom, hogy minden esetben szembetűnő, de amikor tényleg tekernie kell a CPU-nak és pótolgatni gyors témamozgást, svenkelt háttérrel akkor azért ott látszik a különbség...

A fentieket leszámítva - mi más különbség lehetne még a mozgásban?
Talán a BFI okozhat még meglepetéseket. (pl a Panánál kevesebb fényerőveszteséget okoz, vagy direkt figyeltek erre gyárilag...passz)

(#47010) szabeska válasza Tulku (#47007) üzenetére


szabeska
addikt

Game képmód kezdésnek, az alacsony input lag miatt. Többi beállítás maradhat a megszokott/filmekhez beállított. SDR játéknál Magas, HDR játéknál Alacsony feketeszint! (Ugye a beállításokat és a kép módot is újra be kell állítani ha HDR játék van elindítva ergo HDR-ben fut a tv, aztán megjegyzi azt is) PS4-en maradjon minden automatikuson a videó kimeneti beállításoknál, a hdr kalibrálását meg lehet csinálni sötét szobában a ps menüjében. Szerintem ennyi. Ja, persze minden képjavító szart érdemes kikapcsolni, főként játékhoz!

[ Szerkesztve ]

F1

(#47011) Nunder


Nunder
őstag

Üdv,

B9 és C9 között vaciláltam nagyon sokáig, pont addig amíg ugye már az utóbbit kivonták a forgalomból.

Viszont most ahogy nézem több helyen van újonnan B9 360k-ért és C9 újracsomagolt szintén ennyiért. Kérdés: ti be mernétek-e vállalni a zsákbamacskát? Nagyon nehezen venném rá magam használt motyóra, de a C9 az csak C9. Kellene nekem játékra, streamingre mindenre.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#47012) zotyi8


zotyi8
tag

Üdv!

LG B7 Youtube meghalt. Mármint a kezelő felület. Fekete háttér szürke menüpontok és tartalomcímek, navigálni se nagyon lehet de ha elindítok egy tartalmat simán adja, viszont nem tudok beletekerni stb, tehát a kezelő felület hiányzik.
Valakinek ötlet,hogy mivel próbálkozzak?

(#47013) KTTech válasza zotyi8 (#47012) üzenetére


KTTech
veterán

Factory reset.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#47014) Strezi válasza zotyi8 (#47012) üzenetére


Strezi
őstag

Verzió? Nekem megy c6-on., 1.0.75, 12/06/2020
LG ContentStore ban tudod megnézni ezeket az infókat a tévén.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#47015) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak szép jó napot, a napokban beléptem a 2020-as OLED tv-k világába :D
azért nem semmi mennyit fejlődik a technika és mekkora különbség van egy B7 és egy CX között :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47016) zotyi8 válasza Strezi (#47014) üzenetére


zotyi8
tag

A classic megoldás bevált. Kihúztam a falból, visszadugtam és megjavult. Még soha nem tapasztaltam ilyet. Lényeg hogy minden ok. :C

(#47017) BubuHUN86 válasza Lacielvtárs (#47015) üzenetére


BubuHUN86
csendes tag

Jó választás, használd egészséggel, vagy jó szórakozást...a fene tudja mit szoktak ilyenkor mondani :D :R

(#47018) Strezi válasza Lacielvtárs (#47015) üzenetére


Strezi
őstag

Írd le légyszives miben van a különbség, még így frissiben! Hátha más is elcsábul egy frissítésre :B

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#47019) rothfb válasza Clay (#46976) üzenetére


rothfb
veterán

Én másfél milláért vettem 2 oledet másfél éve. Az egyik majdnem 1 millió volt. De nem volt szempont az, hogy tud e hbo go-t. Vagy ahogy te nevezed, a teljes funkcionalitás. Nálam egy tv-nél a teljes funkcionalitás a kiváló képminőséget és az elfogadható hangminőséget jelenti.
Minden másra ott egy külső (nálam kettő, mert két oled van, na meg egy plazma) médialejátszó.

(#47020) krx21 válasza Strezi (#47018) üzenetére


krx21
nagyúr

A pontosabb beállítások, szerintem... ;)

(#47021) adamssss válasza Nunder (#47011) üzenetére


adamssss
veterán

Sok kulonbseg nincs a ketto kozott. Mire kell neked a c9 amire a b9 nem eleg? Gondolom jatekok kozben nem fogod bekapcsolni az interpolaciot.

egyebkeng ha egy arban van es a c9-re is adnanak 2 ev hivatalos garit en lehet bevallalnam, de ha nyugodt esteket szeretnel akkor vedd a b-t. Nem fogsz csalodni es otthon rohadtul nem fogod a c9 hianyat erezni. Ez addig dilemma amig el nem hozod a boltbol. ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#47022) Lacielvtárs válasza BubuHUN86 (#47017) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszi, jól mondod :C ;]

Strezi: a kép minősége határozottan javul, nem tudom megfelelő szakkal leírni, de elképesztő a színek, a kontraszt.
nem tudom a megfelelő szavakat erre, csak hogy lesett az állam amikor megláttam.
valahogy a fekete szín is sokkal "mélyebb" lett
olyan mintha 3D lenne, valahogy élethűbb lett a megjelenítése :K
nehéz erre szavakat találni, pedig azt hittem hogy OLED és OLED között nem sok különbség van, de nagyon meglepődtem :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47023) Gtaati válasza Lacielvtárs (#47022) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló! :)

Jó végre újra itt látni!!! Gratula az új tv-hez! Valóban ennyivel jobb a CX mint a B7? Én is már nagyon fontolgatom az 55B7 cseréjét egy 65-s oled :) Mi lett a B7 sorsa?

(#47024) Lacielvtárs válasza Gtaati (#47023) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia igen mostanság eléggé el vagyok veszve..
igen valóban, engem le vett a lábamról :)

elajándékoztam sógoroméknak :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47025) daneel_hu válasza Lacielvtárs (#47022) üzenetére


daneel_hu
addikt

"nem tudom a megfelelő szavakat erre, csak hogy lesett az állam amikor megláttam.
valahogy a fekete szín is sokkal "mélyebb" lett
olyan mintha 3D lenne, valahogy élethűbb lett a megjelenítése :K
nehéz erre szavakat találni, pedig azt hittem hogy OLED és OLED között nem sok különbség van, de nagyon meglepődtem :DD"

- jóval magasabb a fény, és nincs agresszív ABL
- sokkal jobb mozgásmegjelenítés
Szerintem a feketét azért érzed feketébbnek mert magasabb a fényerő általánosságban véve. De a csúcsfények is. Ezért a szemed a sötéteket még sötétebbnek éli meg.

De józan paraszti ésszel a B7 feketéje (ref black) ugyanaz mint a CX esetében.
Nem lehet más.

(#47026) Nunder válasza adamssss (#47021) üzenetére


Nunder
őstag

Hogy őszinte legyek pusztán azért akartam a C9-et mert mindenhol azt hallottam/olvastam/néztem, hogy ha nincs közte árban sok különbség, akkor jobban megéri. Nomeg a chipset/RAM miatt kicsit talán future proof is lenne. Hülye voltam, mert ~3 hónapja ott volt 380k körül és nem hoztam el, erre kifutott...

Gondoltam én is hogy jó lenne nekem a "sima" is és nem kell a nagyobbik testvér, de ez már nyilván tárgytalan. C9-re nem adnak annyi garit így, és vissza se lehet küldeni, ha valami olyan nyűgje lenne ami miatt elállnék, de hát ez az outlet.

B9 képfeldolgozása tehát akkor annyival nem rosszabb hogy ezt érdemben észre lehessen venni? Netflix 4k, Youtube, PS4Pro, Plex, HBOGO lenne leginkább használva rajta. Emellett PC géming is, de azt csak ritkábban.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#47027) Lacielvtárs válasza daneel_hu (#47025) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

neked hiszek ;]
akkor igazából csak be lett csapva a szemem, de a lényeg hogy pozitívan csalódtam a látványban a CX szériában :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47028) AL válasza Lacielvtárs (#47022) üzenetére


AL
addikt

Szia. Engem szintén hasonló Kellemes meglepetés ért, amikor Decemberben a Panasonic 55EZ950 -et lecseréltem GZ950-re. Időben köztük csak 2 év különbség volt, mégis hatalmas volt a fejlődés. Nálad már 3 év, gondolom még jobb lehet. Tudtommal a B7 ugyanaz az évjárat, mint az EZ950, aminél volt a téglalap probléma ( a panel közepén). Nálad nem jelentkezett ? Jó szórakozást ! Üdv.

(#47029) Lacielvtárs válasza AL (#47028) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én nem igazán találkoztam semmilyen ilyen jelenséggel, igaz nem is foglalkoztam nagyon vele, egyszerűen használtam, és én aztán toltam bele üzemórát rendesen :K
havonta, kéthavonta lefuttattam rajta a teljes pixel frissítést, kb ennyit foglalkoztam vele

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47030) daneel_hu válasza Lacielvtárs (#47027) üzenetére


daneel_hu
addikt

A fekete esetében igen.
De még valamit meg kell kérdezned.... "Beégés vót' má' ?" :D

(#47031) Segal válasza adamssss (#46971) üzenetére


Segal
veterán

Mégegyszer köszönöm szépen a kiírást. Ma megnéztem. Ez valami brutális. Már csak az ára van elírva :DDD :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47032) adamssss válasza Nunder (#47026) üzenetére


adamssss
veterán

Amiket leirtal na ott aztan vegkepp nem lesz lathato a kulonbseg. Szerintem a c9 ott jobb ahol fullos anyagokkal van etetve a tv es hozza be van kapcsolva valami kep/mozgas javitas. Amiket Te felsoroltal boven nem a high-end forras kategoria. Erre a felhasznalasi modra batran vedd a b9-et!

Segal: Beteg az a tv... lehet lemerem hogy beferne-e. ;]

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#47033) salapp válasza adamssss (#47032) üzenetére


salapp
addikt

Családi adókedvezménybűl kigyün, rendeld is, ne méregess! :DD

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#47034) Nunder válasza adamssss (#47032) üzenetére


Nunder
őstag

Fullos anyag alatt a 4k BluRay lemezeket érted? Vagy egyéb forrásból szerzett 4k anyagokat?

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#47035) adamssss válasza salapp (#47033) üzenetére


adamssss
veterán

Vegul is. Elveszem a baratnomet, felvesszuk a csok-ot es naszut helyet megvesszuk a tv-t es megnezzuk rajta minden nap a planet earth 2-t. :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#47036) nitro16 válasza Segal (#47031) üzenetére


nitro16
senior tag

Ez a keret/állvány amin van szerintem baromi hülyén néz ki... Egy ilyen tv-t fel kell rakni egy kőfalra és kész, úgy mutat a legjobban. Látom is a lelki szemeim előtt amikor megveszi a sugar daddy a fullos nappaliba de valami még se passzol oda. ;]

Nunder: használsz mozgásjavítást? Mert ha nem akor semmit nem veszel észre, ha igen akkor néha van, hogy téved. Minden gond nélkül viszi a b9 is a 50-70-80 gb remox fullos anyagokat vagy 4k bluray lemezeket

[ Szerkesztve ]

(#47037) Pro Koryak válasza Lacielvtárs (#47022) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Lehet nem is B7-esed volt, hanem valami Nanobigyó. :DDD

Akkor ez most az LG 77CX ugye?! Ha már lúd ...

(#47038) Jorgi Kormi válasza adamssss (#47035) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Vagy aki panzió tulaj , szállás fejlesztésre megpályáz egy ilyen összeget , hogy a német vendégei luxus körülmények között tudják
nézni a jövő évi foci EB-én a nationalelf menetelését a balatoni nyaralásuk alatt. :D

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#47039) daneel_hu válasza adamssss (#47035) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Vegul is. Elveszem a baratnomet, felvesszuk a csok-ot es naszut helyet megvesszuk a tv-t es megnezzuk rajta minden nap a planet earth 2-t. :D"

CSOK-ot nem lehet bármire költeni, viszont a babaváró hitel esetében ez nem áll fenn. :DD
Ja csak a gyerek a feltétel hozzá, de az a CSOK-hoz is.

(#47040) rothfb válasza daneel_hu (#47039) üzenetére


rothfb
veterán

Egy a baj a hitelekkel, legyen bármi is a nevük, babaváró, CSOK, Vegyélfelgazdagleszellegalábbisazthiszed, eladósítópénzmag vagy bármi, mindig vissza kell fizetni. És ekkor jönnek, jöhetnek a problémák.

[ Szerkesztve ]

(#47041) daneel_hu válasza nitro16 (#47036) üzenetére


daneel_hu
addikt

Attól függ hova teszed, és milyen a szoba ahová berakod.
Nálunk kifejezetten jól nézne ki. Kőfalra nem raknám fel, de oda a WX is karcos.
(roppantott jura mészkő (kb 15 m2) az egyik 7 méter hosszú falunk a nappaliban, és térben azért 1-1,5 cm-ert kilógnak ezek a kövek)
Biztos van rá esztétikus megoldás, de nem fenyeget a veszély, hogy foglalkozni kelljen vele. :)

Ha igénytelen megoldásokat akarsz látni, akkor elég az avforumsra felnézned néha. :)
Pl.:

:DD

(#47042) daneel_hu válasza rothfb (#47040) üzenetére


daneel_hu
addikt

A CSOK vissza nem térítendő támogatás!
Nem hitel!
(3 gyermek esetén maximum 10 millió HUF, de lehet már 15 nem tudom) szerk.: kedvedért megnéztem, 10 millió.

Az más kérdés, hogy gyermekekhez kötik és ingatlanvásárláshoz vagy felújításhoz.
Mi mindig kimaradtunk ebből valahogy, soha nem tudtunk a rendszerből pénzt kihúzni. :) :((( :DD

A CSOK mellé igényelhető hitel, ami 3%-os kamatú, és maximum 15 millió HUF.
(3 vagy több gyermek esetén)

(#47043) salapp válasza adamssss (#47035) üzenetére


salapp
addikt

Ja, én nem csok-ra gondoltam, hanem, hogy annyi a fizu, amiből annyi a családi adókedvezményetek, hogy kijön belőle. Nyilván fikció, mint ebben az országban megannyi jól hangzó dolog.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#47044) Clay válasza rothfb (#47019) üzenetére


Clay
senior tag

Látod, pontosan erről beszéltem, amit a kollégád nem nagyon akar megérteni, te adtál ennyit a tv(ék)-ért, és nem volt számodra kérdés a külső lejátszó használata se. DE aki azon gondolkodik, hogy egy ennél jóval kisebb összeget elköltsön-e egytalán szórakoztató elektronikára, annak igenis mások a szempontjai. Amit figyelembe illik venni, ha tanácsot kér, nem pedig elvakultan a saját hitünket szajkózni és mindenkit hülyének nézni, egysíkúan.

Ui.: kicsit sokszor hansúlyozod, hogy mennyit is költöttél a tv-idre, meg hány darab van a birtokodban, stb... No offense :B

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#47045) nitro16 válasza daneel_hu (#47041) üzenetére


nitro16
senior tag

Olyan beltéri kőfalra gondoltam ami szokott lenni az ilyen 6m belmagaságú toppos kecókba ahol ilyen nagy, több méteres kőlapokat dobálnak fel. És általában ezeknél nincs nappali bútor stb így a falra megy mindig a tv max alatta egy beépített látvány kandalló és kész. Nyílván aki ilyen tv-t vesz nem 50-100 milkás házba lakik...... ;] de még nem aktuális, úgy, hogy mindegy is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47046) rothfb válasza daneel_hu (#47042) üzenetére


rothfb
veterán

A rendszer húz ki belőlünk...:DDD Hogy másnak jusson...
Lassan akinek nincs gyereke, az már nem is ember... A gyerektelenek tartják el a gyerekeseket. Ingyen pénzt kapnak és még adót sem kell fizetniük. Nem sajnálom én senkitől, de a szüleim szokták mondogatni, hogy az átkosban volt a családi pótlék és kész. Felneveltek bennünket. Bekalkulálták, hogy gyerekeik születnek, úgy vállaltak állást, vittek haza fizetést. Nem volt ingyenpénz.
A másik oldal, hogy ha még ez sem lenne, már 5 millióan sem lennénk. Meg minden annyiba kerül, hogy hiába kapnak CSOK-ot, meg adómentességet, még így is piszok nehéz élniük a gyerekeseknek. Kivéve, ha zsíros állása van anyának vagy apának.
Amúgy szép dolog az a CSOK, csakhogy azt felejtik el sokan, hogy manapság egy gyerek vagy kettő meg annyiba kerül mint 2 CSOK összesen. Olyan ez, mint a 22 csapdája.
Szóval a rendszerrel komoly bajok vannak és mielőtt bárki nekem esne, egyik oldalon sem állok, ez látszott a hozzászólásomból is.
OFF vége!

(#47047) daneel_hu válasza rothfb (#47046) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Felneveltek bennünket. Bekalkulálták, hogy gyerekeik születnek, úgy vállaltak állást, vittek haza fizetést. Nem volt ingyenpénz."

Jah... az lehet.
De nem volt más szórakozás csak a pia és a szex. (esetleg a kettő együtt!) :D
Nem volt tévé, internet és egyéb okosságok, insta, wáccápp, faszbúk és egyéb időrabló tevékenységek. :)
A munkahelyek zöménél jó esetben egész életedre tudtál kalkulálni, nem volt ekkora fluktuáció mint manapság. Jelenleg 1-2 évnél többre nem érdemes gondolkodni, annyit változik minden.

Menj el mostanában a 14-25 éves korosztály közé. :)
Lenne meglepődés. :R
(bocsánat) ON

(#47048) Lacielvtárs válasza daneel_hu (#47030) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Tényleg :C ;] vót' má'???? :))

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47049) Pro Koryak válasza Clay (#47044) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nem is neked írtam a kezdő löketet, csak beleszóltál.
Amúgy honnan tudod, kinek mik a szempontjai oled vásárláskor? :O
Nem lett hülyének nézve senki, egyértelműen jobbak a felsorolt típusok.
Sony felskálázás, mozgás, Pana szintén + alapból a legkorrektebb színek, Philips mozgásmegj.
B9 mellett szól a webos + médialejátszó rész. Akinek ennyi elég, az vegye ezt.

(#47050) Clay válasza Pro Koryak (#47049) üzenetére


Clay
senior tag

Igen de te, nem éppen ezt írtad, egyértelműen Panasonic szemüvegen keresztül semmit figyelmbe nem véve ajnározod a márkát, mintha fizetett promoter lennél. A képminőség terén még mindig csak pár százalék (ami gyakorlatilag csak műszresen mérhető) a különbség a pana javára, viszont néhányaknak esetleg hatalmas hátrányt jelenthet a beépített szolgáltatások hiányossága a többi általad ruppótlannak vagy prosztónak tartott márkával szemben.

Ne haragudj, de ez egy nyilvános fórum, nyilvános topicja, bárki hozzászólhat, bárkihez. Ha neked ez nem tetszik, nagyon sajnálom. Részemről zártam.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.