Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

zozika84 + lala666:

Szerintem egy kicsit más irányba kanyarodtatok el. :D

Samsung garanciális, szervizes, ügyfélkezelési támogatása kifejezetten rossz itthon. Van amiben még a TMX -et is veri, ami azért nem kis teljesítmény.

OLED -en kívül nagyon sok probléma van a készülékeivel. Sokszor a kijelzővel. Bár az is igaz, hogy jóval több készüléket is ad el, mint például egy LG, de azért nem az az érzése az embernek, hogy minden rendben van náluk. Az viszont megint független ettől, hogy hogyan kezelik a problémákat, ügyfeleket.

Viszont OLED -ről nincs túl sok negatív tapasztalat, hogy annyira temetni kellene őket. De várjuk ki a végét, meglátjuk pár év után milyen lesz a megítélése.

Egyébként én nem nagyon emelnék ki egy céget sem, mert különböző szegmensekben egész más lehet márkán belül is az ügyfélkezelés az eltérő policy miatt. Pl. a Sony konzol vonalon nem annyira felhasználóbarát, mint például egy Microsoft. De ezt szerintem zozika84 -nek pont nem kell bemutatni. Pl. refund rendszer.

Szóval mindenki legyen elégedett a saját választásával, saját preferenciáival, de azért ismerjük be, ha valami jól és valami rosszul működik. Meg azt is, hogy bizony egyik cég terméke sem hibátlan.

Ezért kár egymásnak esni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93002) junkpod válasza szkutyi (#92970) üzenetére


junkpod
nagyúr

De írtál. Én nem kalibraltatram és szinveallitashoz nem nyúltam, profilt választottam. Tökéletes az élmény.

Box's don't touch!

(#93003) szkutyi válasza junkpod (#93002) üzenetére


szkutyi
őstag

Oké.neked az! Én rögtön kiszurnám a hőmérsékletet, a bekapcsolt interpolaciot, az elsimítást stb. :) szóval ez objektív :)
Sokan keverik a dolgokat...van a tv helyes beállítása, és ami ezt ubereli a kalibrálás...a helyes beállításra bárki képes....amíg egy tv nincs így beállítva, felesleges bármiről is beszélni mert ezer dolog bele nyúl a képbe....ez valakinek tetszik valakinek nem...

(#93004) junkpod válasza Sasi001 (#92971) üzenetére


junkpod
nagyúr

Én ebben nem hiszek. A különböző darabok között nincs akkora eltérés ami átlagos felhasználónak szemmel érzékelhető lenne.
A kalibralas inkább ipari felhasználásra való vagy a tökéletes szinhuségre vágyóknak.
Ugyanakkor meg nem sokat ér egy kalibralas ha nincs megismételve rendszeresen, a nezesi körülmények nem ideálisak és/vagy változóak, és a forrás nem kizárólag BD eredeti lemez.

Box's don't touch!

(#93005) Vhiktor válasza junkpod (#93004) üzenetére


Vhiktor
veterán

A forrás az mindegy.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#93006) Sasi001 válasza junkpod (#93004) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Véleményem szerint lehet és van is szemmel látható különbség akár két egyforma tv között is. A forrásnak semmi köze hozzá. Egy jó beállításnál mindegyik forrásnál látható lesz a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#93007) junkpod válasza ρσгτσ (#92973) üzenetére


junkpod
nagyúr

A kalibralas nem egyedi igényekre szabás. A kalibralas arra való hogy a megjelenítő fizikai képességeit úgy hangolják be, hogy a lehető legjobban megközelítsen egy szabványos referencia értéket. Nagy baj lenne ha a kalibralas eredménye felhasználó igényeihez lenne igazítva.

Box's don't touch!

(#93008) ρσгτσ válasza szkutyi (#93003) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt amúgy tegyük hozzá, hogy a helyes beállítás nem "csak" annyiról szól, helyén vannak -e a színek vagy mennyire sok a kontraszt...stb.

Felhasználás módjától is függ az, hogy mennyire kell hozzányúlni a TV alapbeállításaihoz. Mert nem minden bemenetre kötött eszköznek azonos a tudása, képessége. Tehát simán lehet (és ajánlott) minden módban külön beállítani a képet.

Mellesleg vannak olyan felhasználási módok is, ahol pont azzal kell kezdeni, hogy kikapcsolod a különböző eco módokat, képjavításokat, környezethez való alkalmazkodást.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93009) ρσгτσ válasza junkpod (#93007) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Feljebb sem kifejezetten a kalibrálásról volt szó, csak valamiért bele lett keverve a témába. Arról beszéltünk, hogy a dobozból kivett TV -t be kell (/ajánlott) állítani a különböző felhasználási módokhoz.

A kalibrálás egészen más téma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93010) lala666 válasza ρσгτσ (#93001) üzenetére


lala666
senior tag

Igen, így van. Én annyit kértem hozzon valós példát mivel ez oled tv topik, erre elindult más irányba.
Jelenleg ami probléma volt samsung oleddel korrektül oldotta meg a szervíz. Viszont nincs gond igazán a samsung oledjeivel ezért szervízzel nincs igazán tapasztalat sem oled terén. Nekem mondjuk a rahedli samsung termékeimmel egyszer sem kellett igénybe venni szervízt hosszú évek óta.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#93011) zozika84 válasza lala666 (#93010) üzenetére


zozika84
őstag

Leírtam korábban, milyen hibákkal lett gyári garira jelentve oled készülék, és azt hogy akarta megoldani a kedves Samu. Ebből nem egy eset van már békéltetőtestületnél.
Ha nem tudsz visszaolvasni, vagy nem akarod megérteni, az nem az én bajom.
A saját tapasztalatod pedig nem mérvadó ahhoz a merítéshez képest, ami hozzánk befut nap, mint nap.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#93012) jeffreybboy


jeffreybboy
tag

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban érdeklődnék hogy Oledek masszív játékra mennyire ajánlottak?

Elég jól képbe vagyok dolgokkal inkább felhasználói tapasztalatok érdekelnének valós visszajelzések.

Napi 2-3 meló után de ha nem melózom 4-6-8 óra is befigyelne.

Beégés érdekelné legjobban.

Egyedül az idő a barátom.

(#93013) zozika84 válasza jeffreybboy (#93012) üzenetére


zozika84
őstag

A mostani televíziók már teljesen jók játékra is.
Én 3 éves LG és Panasonic Oleden játszottam nem is keveset, és azoknak nem lett semmi baja a mai napig sem :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#93014) Quadgame94 válasza jeffreybboy (#93012) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Szuperek játékra. 4 óránként esetleg kapcsold ki várd meg a pixelfrissítést és mehet újra.

(#93015) junkpod válasza Vhiktor (#92981) üzenetére


junkpod
nagyúr

Sejtettem, de ez nem azt mutatja, hogy "szar fals" képet ad a tv out of box.

Box's don't touch!

(#93019) Suri84


Suri84
lelkes újonc

Lehet, hogy nem ide tartozik, de van rá lehetőség, hogy 2 fejhallgató legyen a tvhez vagy egy chromecast-hoz csatlakoztatva egyidejűleg (Bluetooth) úgy, hogy mind a kettőn szóljon a tv vagy chromecast hangja?

(#93020) Quadgame94 válasza Suri84 (#93019) üzenetére


Quadgame94
senior tag

BT 5.x tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#93021) VTom válasza szkutyi (#92967) üzenetére


VTom
veterán

Ez a melyik TV a jobb megint szubjektív.
Nem hinném, hogy 128 dimming zone-nal szebb képet ad a C825, mint egy OLED.

Viszont az 5 perc beállítani minden TV-t kifejthetnéd bővebben, tényleg kíváncsi vagyok, és szivesen fogadok minden tanácsot a képbeállítást illetően.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#93022) szkutyi válasza VTom (#93021) üzenetére


szkutyi
őstag

Jogos :).bár itt egy alap Sony modellről volt szó és arról amit én vettem.
Igazából tv bekapcs, minden ai opció kikapcs, autó fényerő kikapcs, szinhőmerseklet a legmelegebb-re, digit kontraszt off, élesség nulla, szuperfebontás, sima gradáció, zajcsőkkentés, motion off, stb.....igazából könnyebb ha előttem a menü :)van a családban jópár LED, oled, tv, sehol nem tartott 5 percnél tovabb :).

(#93023) Vhiktor válasza junkpod (#93015) üzenetére


Vhiktor
veterán

Azt mutatja hogy dobozból kivéve a legjobb képmódban rettentő messze van a színhelyestől, őszintén szólva ennyire rosszat ritkán látni.
Általában az eltérés 3 körül szokott lenni, van ahol még alacsonyabb.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#93024) b. válasza Vhiktor (#93023) üzenetére


b.
félisten

Legjobb talán a Panasonic ebből a szempontból nem ?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#93025) Vhiktor válasza b. (#93024) üzenetére


Vhiktor
veterán

Az egységesen jól teljesít, ott mindig nagyon hasonló eredményeket láttam. Szóval igen. :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#93026) undercover


undercover
senior tag

Köszönöm annak aki írt :) Láttom elég nagy vita lett a kérdésemből.

De összeségében nem kaptam rá választ, hogy az LG C3 a jobb választás vagy az S90C hmmm...

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#93027) szkutyi válasza undercover (#93026) üzenetére


szkutyi
őstag

SzvSz!
Mindkettő jó választás.
Samsung pro: kicsit nagyobb fenyero, nagyobb színfényerő, homogén panel(de ez úgyis csak teszt videon latszik) nincs tinting
Kontra: nincs dv.
Igazából ezt neked kell innentől kezdve eldönteni. :)
Szerintem itt nem lehet kijelenteni hogY melyik a jobb...( Pedig én nagy Samsung ellenes vagyok, lehet a csoportban a legnagyobb, de a felső kat. Oledjei azok ott vannak a szeren!)
Én az lg-t választottam mert: ezt ajánlotta az akiben 100%ig megbízom, mert van dv, mert egyszer kurvara rabasztam a Samsung gariztatással..
(Zárójelben még megemliteném a feke szint emelkedést a samsungnál ha bizonyos szögben esik rá a fény, de ez tényleg mellékes és lehet fenn sem áll minden tv-nél.)

[ Szerkesztve ]

(#93028) szkutyi válasza szkutyi (#93027) üzenetére


szkutyi
őstag

Erre gondoltam, nem tudom ez valójában mennyire látszik....
[kép]

(#93029) undercover válasza szkutyi (#93028) üzenetére


undercover
senior tag

Az nem jó ha fent áll ez a hiba.

Meg az rtrings videóiában sokkal jobban látszik a burn-in a Samsung tévéken. De tényleg nem tudom azért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#93030) VTom válasza undercover (#93026) üzenetére


VTom
veterán

Én oledből csak LG-t vettem/veszek.

Ha a kettő között vacillálsz, azt vedd, amelyik olcsóbb. Megbánni nem fogod egyiket sem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#93031) zozika84 válasza undercover (#93026) üzenetére


zozika84
őstag

C3

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#93032) Iceman83 válasza undercover (#93029) üzenetére


Iceman83
tag

Egyikel se jársz rosszul.
Nálam S90C nincs ilyen feketeszínt emelkedés,szürke fekete mint a képen.Világosabb környezetbe szép fekete.
De elmész áruházba megtudod nézni ott aztán világos környezetbe látod.
Szerintem árba jobb a S90C Samsungnál most hangprojektort adnak ajándékba és kuponnal lentebb tudod vinni az árát.Samsungnál mos töltik fel készleteket,érdemes figyelni.Milyen méretbe szeretnél venni?

[ Szerkesztve ]

(#93033) b.


b.
félisten

[Tükröződésmentes OLED a Samsungtól.]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#93034) Iceman83 válasza b. (#93033) üzenetére


Iceman83
tag

Videókból nekem úgy tűnik,ez a mat bevonat,mintha rontana kontraszton,tompítana színeken.De lehet élőbe más.

(#93035) TechN7ne válasza Iceman83 (#93034) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Persze ,hogy ront :K
Led TV n már láttam ezt a megoldásukat ,olyan mint egy festmény a falon.

(#93036) b. válasza Iceman83 (#93034) üzenetére


b.
félisten

Igen ez az általános vélemény. Mondjuk nekem a nappalim tele van ablakkal és teraszajtóval, szóval jobb lenne valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#93037) hunspikey válasza Quadgame94 (#92936) üzenetére


hunspikey
őstag

Quad szerintem összekevertél engem valakivel - nekem 77G3-mom van nem Sonym és nem húztam kottonba a távirányítót :D

Amit írtam a samura az azért áll részemről mert görbe példányokat láttam belőle a MM-es barátomnál és akkor szóba került hogy van építési minőségi probléma. Az s95-el nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#93038) hunspikey válasza Vhiktor (#92981) üzenetére


hunspikey
őstag

Ez alapján ennek kalib előtt rettenet lilás képe volt, rendes near-black overshoot-al, majd fényes részeknél egy alapos fényhiánnyal. Szépen kivasaltad! Grat!

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#93039) undercover válasza Iceman83 (#93032) üzenetére


undercover
senior tag

Maximum 55-ös méretig :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#93040) Quadgame94 válasza hunspikey (#93037) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Igen bocsánat. Mellé ment a hsz. :R

(#93041) jesszjessz


jesszjessz
tag

Sziasztok!

Reggel intézem a Telekomos dolgaimat és ha már kínálnak készülékkedvezményt, akkor elgondolkodtam, hogy lehet kéne egy jó oledet venni. 65-ös méretben a következők vannak náluk:

LG 65C3 504 ezer
LG 65G2 588 ezer
LG 65G3 756 ezer

Samsung QE65S95B 483 ezer
Samsung QE65S90C 504 ezer
Samsung QE65S95C 693 ezer

Sony XR65A80L 567 ezer

Kérdésem az lenne, hogy ezekből melyik ajánlott? Amit eddig összeszedtem, hogy a C3 a C2-höz képest nem egy nagy előrelépés. A G3 MLA technológiája komolyabb fényerőt biztosít, de ez megér például a másik két LG-hez képest 170-250 ezer forintos felárat?

Samsung készülékeknek még nem nagyon néztem utána, annyit tudok, hogy nem támogatják a Dolby Visiont.

A Sony-t azért vettem még ide, mert a whathifi.com-on a C3-G3 összehasonlítás végén felvetették, hogy jobb vétel lehet, mint egy C3.

Felhasználás vegyes lenne, letöltött tartalom külső meghajtóról, streaming, sima tv adás, PS5-ön játék, szóval általános használat.

Ugyanezt a "Milyen tv-t vegyek?" topikba is leírtam, bocsi a dupla miatt, de hátha akad valaki, aki csak itt vagy ott van. :D

Előre is köszi a segítséget!

(#93042) junkpod válasza Vhiktor (#93023) üzenetére


junkpod
nagyúr

A rettentő messze az kalibrátor szemszögéből van.
Nehezen hiszem el, bár ugye nem láttam, hogy kiveszi a user bekaocsolja, mozi mód és látja a szemével, hogy rosszak a színek, fals, szar a kép. Persze van akinek deltaE érzékeny szeme van (nem, nincs).
Kék lesz a piros? Ha "annyira" rossz volt akkor a beállításokban is szélsőségesen el kellett tolni az értékeket? Akkor őt nem sok mozgástér marad, ott hibás készülékről beszélünk.

Box's don't touch!

(#93043) Vhiktor válasza junkpod (#93042) üzenetére


Vhiktor
veterán

Pedig látja, ha minden szín teljesen elszíneződött a képen. Pont ezért keresett meg az elégedetlen tulaj kb kétségbeesetten, hogy ennyire rossz képet még életében nem látott.
DeltaE 2-ig sokan látják ám a különbséget van aki meg alatta is.
Mit jelent a szélsőségesen? Amíg ki lehet javítani addig semmi baj nincs, akkor ha már kifutsz a beállításokból akkor baj van. De akkor sem fog foglalkozni vele a garancia ebben biztos vagyok.
Ennek így sikerült a gyári kalibrációja, ettől a tv nem hibás. Aki ilyen árkategóriájú tvt vesz annak biztosan belefér a kalibrálás összege, az a béka segge alatt van a tv árához képest, minimál ráfizetéssel megkapta a csúcsot.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#93044) TechN7ne válasza junkpod (#93042) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem nagyon hiszem én sem ,hogy olyan “rettentő” rossz lenne a készülék gyári kalibrációval.
Én is csak a képmódok között váltok ,egyéni t meg beállítottam estére meleg / alacsonyabb fényerőre ,minden gyári.
Abban sem vagyok biztos ,hogy ha kalibrálnák a készülékem jobban tetszene és nagyobb élményt nyújtana mint most ,
Kalibrálás a színhűség miatt ajánlott munkára és nem egy felhasználói élményre.

Annak a TV nek vlmi baja volt ,én mondjuk biztos vissza küldtem volna ha gyári állapotban is nagyon fals ,Sony pont nem erről híres.
Az összes gyárilag kalibrált készülék tisztasága kimagasló a többi gyártó készülékéhez képest ,de ezzel nem mondok újat annak aki ilyen TV ket használ és vásárol régóta.
Erről egy áruházi eladó ,vagy TV kereskedelemben jártas illető több erősítést tudna adni ha már nekünk mint felhasználók (vagyunk egy páran) nem hisznek.
- Mondjuk ez annyira nem mérvadó mert vissza lehet nullázni minden beállítást.

Szerk.
Az is lehet ,a felhasználónak sikerült még jobban elállítani a kep beállítást mire hívott segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#93045) szkutyi válasza junkpod (#93042) üzenetére


szkutyi
őstag

Dobozbol kivéve, rengeteg minden be van kapcsolva, amit rögtön kiszurnak sokan...akik nem, annak tökéletes úgy ahogy van...
Bekapcsolt elesség...rögtön látszik a tultolt kontúrok, a hibákat a tartalmon felerősítí, a zajt felerősítí...
Bekapcsolt zajszűrések csomó tartalmát tüntetnek el a képről, nem borosta az arcon, stb stb..
Szinhőmerseklet normál vagy hideg: totál rideg, kék az egész ....
Bekapcsolt motion...tv válogatja, de hibás mozgást eredményez...
Ezek mindd dobozból kivéve látszik addig amíg az user ki nem kapcsolja őket....ha ez megvan, utána jöhet a kalibrálás....nálam sdr-en elég nagy black crush-t hozott ki belőle Vhiktor...AZAZ SZEMMEL LATHATÓ VOLT..(vagyis pont hogy előtte nem, utána már igen) :)
Én arról beszéltem hogy igenis dobozból kivéve fals a kép, és nem a kalibralasra gondoltam(színek stb) hanem arra hogy minden is bele nyúl......

(#93046) szkutyi válasza TechN7ne (#93044) üzenetére


szkutyi
őstag

Nem kapsz gyárilag kalibralt tv-t!
Sehol..amelyik gyarto azt mondja az hazudik....
Neked tuti nem tetszene, mert Vhiktor azzal kezdi hogy minden kepjavito stb off!

(#93047) TechN7ne válasza junkpod (#93042) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Még az is lehet ,hogy az “öregebb” oled panel t már sokkal jobban belövik mint az új fejlesztést.
Az új és csúcs szeriával nincs otthoni tapasztalatom.

(#93048) zozika84 válasza junkpod (#93042) üzenetére


zozika84
őstag

Pedig bőven ki lehet szúrni.
Neonzöld fű; tempera sárgák, stb stb

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#93049) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Kalibrálás a színhűség miatt ajánlott munkára és nem egy felhasználói élményre
Ez abszolút nem igaz.
Vajon a stúdiókban miért kalibralt készülékekkel dolgoznak? Akkor ott is teljesen mindegy lenne, majd lesz valamilyen aztán mindenki nézi úgy ahogy akarja.

Inkább fogalmazzunk úgy hogy nem mindenkinek fontos. De gondolom azoknak az is teljesen oké ha rendelnék egy fehér autót de a végén törtfeheret vagy sárgás fehéret kapnak.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#93050) Vhiktor válasza szkutyi (#93046) üzenetére


Vhiktor
veterán

Panasonicok egész jók, mármint az oledek, persze azokon is lehet finomhangolni, de valóban egészen jók.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.