Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Laybee válasza Slownz (#4550) üzenetére


Laybee
őstag

E17 meghajtaná? A Sansa a Shure-t szépen kihajtotta.

(#4552) bajnokpityu válasza Laybee (#4551) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem tartom valószinűnek. canamp, ck3,asgard,panda(pláne,hogy jó erősek a mélyei) való ilyen fejesnek.

Egyébként azt hiszem, igy utólag, jobb fejes,mint a k701,601,500.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4553) Laybee válasza bajnokpityu (#4552) üzenetére


Laybee
őstag

Köszi!

(#4554) Slownz válasza Laybee (#4551) üzenetére


Slownz
senior tag

Hangerőre lehet, sőt még az is, hogy tetszene vele, csak ebben az esetben még véletlenül se próbáld ki egy jobb rendszerrel :P

Viccet félretéve nagyon rendszerigényesek ezek a régebbi AKG-k. A Shure egész biztosan könnyebben hajtható.

(#4555) Deadzone41 válasza Laybee (#4541) üzenetére


Deadzone41
őstag

best buy!

(#4556) Laybee válasza Slownz (#4554) üzenetére


Laybee
őstag

Köszi, gondolkozok rajta. Neked is Deadzone41

(#4557) ntomka válasza Laybee (#4556) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha mást nem, egy presentert dobsz mellé és kész is van az öröm. :)

ツ Headphones on - World off

(#4558) ntomka


ntomka
nagyúr

Új binaural albumok. Lehet hallgatni samplet.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#4559) Laybee válasza ntomka (#4557) üzenetére


Laybee
őstag

Köszi!

(#4560) b@lgo


b@lgo
csendes tag

Sziasztok!

Hol van lehetőség kipróbálni a 40-60k körüli füleseket Dunántúlon vagy Budapesten?

(#4561) ntomka válasza b@lgo (#4560) üzenetére


ntomka
nagyúr

hangbarlang, nomono

ツ Headphones on - World off

(#4562) #71562240 válasza ludsimon (#4527) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én is azt gondolom, hogy az egyenlőtlen helyzet lehetett a fordított tapasztalat oka.

(#4560) b@lgo: A javasoltakon kívül a Fejhallgató Plázában is.

[ Szerkesztve ]

(#4563) b@lgo


b@lgo
csendes tag

(#4562) kammerer, (#4561) ntomka Köszi a válaszokat!

Tanácsot is szeretnék kérni h melyiket lenne egyeltalán érdemes kipróbálni. Árban max 60-65k, otthoni használatra, mindenképpen circumaural. Zárt és nyitott design is szóba jöhet. Elsősorban zenehallgatásra (classic rocktól metálig) és filmezésre kellene de előny ha játékokban is jól teljesít. Egyenlőre egy Xonar DX hajtaná de később lehet hogy bővíteném a rendszert a jobb hangzás érdekébe. Hangzásban annyit várok hogy minnél neutrálisabb legyen. :)

(#4564) akela91 válasza b@lgo (#4563) üzenetére


akela91
addikt

Shure SRH 840-et mindenképpen próbáld ki. Elég jó áron van most az egyik helyen: 47.900Ft :Y

Régebben 55 felett volt nem?

[ Szerkesztve ]

(#4565) Audison válasza SOAD19 (#4520) üzenetére


Audison
senior tag

Azért ez se gyenge, lazulás céljából. Kerestem ennek a cd kiadását, de mintha nem létezne...pedig nagyon bejön.

(#4566) #71562240 válasza b@lgo (#4563) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az akela által említett Shure SRH840 egyértelműen jó választás, de akkor már miért ne SRH940 legyen, és szóba jöhet például az AKG K550, a Beyer DT770 valamelyik változata, a Grado SR125... - és bár nem circum, én bíztatnálak a B&W P3 kipróbálása felé is.

(#4567) akela91 válasza akela91 (#4564) üzenetére


akela91
addikt

Sőt, még jobb helyről még olcsóbban: 46.900Ft

(#4568) b@lgo válasza #71562240 (#4566) üzenetére


b@lgo
csendes tag

Hmm. Végülis ha jobban belegondolok jöhetnek supraaural-ok is.

Azért írtam h az ki van zárva mert eddig csak olyanokat probáltam amik kényelmetlenek voltak, de gondolom ebben a kategóriában már kapni olyat is ami hosszú ideig is kényelmes.

Minnél többet megpróbálok annál jobb döntést tudok majd hozni. :)

(#4569) Aullah


Aullah
tag

Sziasztok. Ismét én vagyok...
Néztem ezt a Zalman ZM-MIC1 -et, amit ajánlottatok... de MO-n sehol nem találtam, ahol lenne raktáron. Vagy van valahol? Ha nem, akkor külföldről honnan érdemes rendelni? Kellene valami megbízható hely. Esetleg veszek mellé még egy fejest és akkor egyszerre küldik el.

(#4570) need


need
addikt

sziasztok..

azon gondolkoztam a minap hogy ezekhez a fejesekhez lehet kapni valamilyen csípetőt..?
ha igen..itthon hol..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4571) DBAtti válasza b@lgo (#4563) üzenetére


DBAtti
aktív tag

"Egyenlőre egy Xonar DX hajtaná de később lehet hogy bővíteném a rendszert a jobb hangzás érdekébe."

Ilyen kategóriájú fejhallgatóhoz igazítottam a mondatot:
Egyenlőre egy Xonar DX hajtaná de később lehet hogy mindenképp bővítem a rendszert a jobb hangzás érdekében.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#4572) baluka26


baluka26
veterán

Azért rövid hallgatózásokra ez a HD800 sem egy utolsó cuccos, meg kell hagyni. A tere egészen félelmetes.

És én tudoma, hogy a Tyll kimérte, hogy nem érzékeny felhelyezésre... pedig nekem rohadtmocskosul az. Jobban, mint eddig bármelyik.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4573) stranger28 válasza DBAtti (#4571) üzenetére


stranger28
addikt

:DDD

(#4574) Deadzone41 válasza need (#4570) üzenetére


Deadzone41
őstag

mi az a csípető? :Y

DBAtti: a vesszőket kihagytad :D

(#4575) Bodz válasza need (#4570) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Fillérekért sok darabot adnak a kínaiak, vagy kérjél valakitől, akinek van fülhallgatója és nem használja hozzá. De ha akad otthon csipesz, akkor az a megoldás. :)

(#4576) PofaJenö válasza DBAtti (#4571) üzenetére


PofaJenö
senior tag

+1 :DDD

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#4577) ntomka válasza baluka26 (#4572) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem inkább a füled érzékeny a felhelyezett fejhallgatóra? :D
Én mondjuk nem igazán vettem észre semmi extrát ezt illetően.

ツ Headphones on - World off

(#4578) baluka26 válasza ntomka (#4577) üzenetére


baluka26
veterán

Én sehol máshol nem vettem eddig észre :D
Mondjuk HD650-en meg D7k-n kicsi a lyuk, nem nagyon tudod tologatni jobbra balra.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4579) ntomka válasza baluka26 (#4578) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hát ez az. Ha értelmetlenül szélre teszed a kagylót el tudom képzelni, hogy változik a hang, de ha egy bizonyos és értelmes sugáron belül van a füled nem igazán. Én is játszottam vele pedig. :)

ツ Headphones on - World off

(#4580) PR0JECTNR56 válasza DBAtti (#4571) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Idővel elindult volna magától is a lejtőn keményebben is, te pedig máris lelököd rajta? :DDD

(#4581) baluka26 válasza ntomka (#4579) üzenetére


baluka26
veterán

Értelmes helyen van, csak lazán van a fejemen, és ahogy elmozog, mindig meghallom.

Ne idegesítsetek fel, hogy ezt is ki kell AB--zni ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4582) stranger28 válasza baluka26 (#4581) üzenetére


stranger28
addikt

Addig lehet, hogy csak placebó és feleslegesen költöttél rá... vagy várjál... ;]

(#4583) need


need
addikt

Sziasztok Bodz [tanácsára..]

Esetleg ha volna valakinek a fejeséhez csipesz vagy is nevezzük csíptetőnek és nem használja akkor engem érdekelne..

Látom volt aki így csinált.. :Y Deadzone41 lentebb ez neked szól..

a Lejátszóm nekem 1 övtáskába van..oda van behajtogatva így/úgy a kábel..valahol jó lenne rögzíteni a madzagot..hogy ne kelljen húzogatni állandóan.. kapise.. ;)

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4584) dudika10 válasza need (#4583) üzenetére


dudika10
veterán

Ha arra a csipeszre gondolsz, amivel a ruhádhoz csipeszelheted a kábelt, nekem van pár. De ezek általában csak fülhallgató méretben léteznek, egy K601-es kábelt pl sose fogsz belepasszírozni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4585) schawo


schawo
titán

Ma voltam hülyeboltban, és ha már arra jártam meghallgattam pár fülest. A többség vagy szóra sem érdemes, vagy már volt elég szó róla. Ellenben a Sennheiser HD229 (MM:17k) meglepően vállalhatóan szól. Ezután nálam mindig fent lesz a 20k alatti ajánlott fülesek listáján.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4586) SOAD19 válasza schawo (#4585) üzenetére


SOAD19
addikt

Szerintem igencsak ezt hallottam én is az itteni MM-ben, és nekem is jónak tűnt, de azért nem mertem volna beírni ide. :DDD Ezek szerint jól hallottam. :)

(#4587) DBAtti válasza schawo (#4585) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Ugye? Teljesen jó hangja van -hiába ijesztgetnek Extra Basszussal-, de szerintem borzasztóan néz ki anyagában, legalábbis a narancs-fehér... de a fekete-lila is. Az a fényes műanyag betét a közepén, és az érzés, hogy bármikor elfoszlik az ujjaim közt PRICELESS.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#4588) schawo válasza DBAtti (#4587) üzenetére


schawo
titán

Hát, igen, az anyagminősége nem korrelál a hangminőséggel. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4589) Bodz válasza contaxg (#4504) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Gatyába rázta szó szerint. :D Minek is levenni a hangerőt a zene elindítása előtt, meg a seggén a kapcsolókat alaphelyzetbe állítani + 12 helyett... De megijedtem. :B

(#4505) krichd1: Kicsit szokni kell, aztán teljesen élvezhető. Egyébként a leírásaid alapján neutrálisabbra számítottam, mint amilyen valójában. :)

[ Szerkesztve ]

(#4590) krichd1 válasza Bodz (#4589) üzenetére


krichd1
addikt

Azt írtam szerintem hogy a sötét oldalról közelítve természetes hangképű az én fülemnek. Nem olyan sötét mint az M50, nem is olyan világos mint az SRH940. De ez már megint szubjektív. :)
Bár lehetne tisztább, jobb felbontású a hangja, de nem vagyok telhetetlen, az ár azért szab technikai határokat. A magas hangja nem bántja a fülemet, nekem ez az elsődleges szempont, a többi hibáját megszoktam.
Szorítóerővel nem volt problémád ?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4591) Zoli133 válasza krichd1 (#4590) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha minden jól megy pénteken meg tudom hallgatni fi:zi'k példányát, összevetve mondjuk a saját srh440(+840párna)-emmel, kíváncsi vagyok már rá milyen lesz. Igaz ha árkategóriában nézzük akkor jaycar miatt nem a 440-el kéne összevetni. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4592) Bodz válasza krichd1 (#4590) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A nyitott változat hangja érdekelne még.
A kábelt féltem. A törésgátlók nem túl bizalomgerjesztőek. A szorítóerő nem zavar, edzett vagyok ilyen téren a DT 990 Pro és a HD330 miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#4593) halfme


halfme
csendes tag

Sziasztok
Milyen fejhallgatót ajánlanátok 20k-ig, ami nyitott/félig nyitott trance és house műfajra esetleg Beyerdynamic DTX 910? ,de várom a javaslatokat :)

(#4594) krichd1 válasza Bodz (#4592) üzenetére


krichd1
addikt

A nyitottból nincs ilyen olcsó változat sajnos.
A Fischerem már több mint 1 éves, eddig nincs a kábellel semmi gond.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4595) fi:zi'k válasza krichd1 (#4590) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Champpal próbáltad már?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4596) krichd1 válasza fi:zi'k (#4595) üzenetére


krichd1
addikt

Még nem.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4597) fi:zi'k válasza krichd1 (#4596) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez az első amiről már-már tetszik. Szerintem a Szimamp nem passzol hozzá. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4598) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#4597) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Korrigálok, Champpal jobban fekszik nekem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4599) krichd1 válasza fi:zi'k (#4597) üzenetére


krichd1
addikt

Champ mit javít rajta Szimamphoz képest ?

(#4598) fi:zi'k: Akkor átfogalmazva: mivel más ? :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4600) #56474624 válasza krichd1 (#4590) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pedig élőben is előfordul, hogy a hangzás bántja az ember fülét. Volt már szerencsém rossz akusztikájú teremben hallgatni kórust, zongorát, hegedűt, stb. Nagyon rossz. :)
Általában nem itt bukik el a dolog, inkább ahogy felveszik. Kb. 50%-ban szólunk csak bele a láncunkkal a hangba, a többi 50% a felvétel (az arányokat nem én találtam ki, mielőtt valaki kötekedne ezért is :) ). Ami ritkán jó. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.