Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Audison válasza contaxg (#5350) üzenetére


Audison
senior tag

Hát igen, ezen hamar túl adtam, ha nem lett volna DT880 a láthatáron, akkor szerintem sokáig meg lett volna, de most a DT880-ra nem akartam nemet mondani.

(#5352) skatebab


skatebab
tag

sziasztok tudtok mondani 5ezer ft ig egy kényelmes fejest? ami jó ár/minőség is elfogadható? kössze :)

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5353) guppy válasza skatebab (#5352) üzenetére


guppy
őstag

1. hsz el kellett vna olvasni, amúgy a maxell retro dj nem rossz ilyen árban (az árához képest)

(#5354) skatebab válasza guppy (#5353) üzenetére


skatebab
tag

elolvastam előtte,s nem lényeg a többi ,a fontos hogy kényelmes legyen több óra használat után is,és 5k a max keret persze ami minőségi is ehhez az árhoz képest

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5355) Dave™


Dave™
nagyúr

AD2000 315 EUR bruttó, ennyiért már nagyon jó vétel.

(#5356) SOAD19


SOAD19
addikt

Bodz, ha valamilyen okból kifolyólag valamiért mégse jönne össze a T1-es eladása a külföldi vevővel, akkor ne csüggedj, itt egy érdeklődő ;) : [link]

(#5357) tikshow válasza SOAD19 (#5356) üzenetére


tikshow
addikt

Nem hiszem, hogy pont egy két napja regelt sráccal kellene 200+K-s fejhallgatót üzletelni. :U

[ Szerkesztve ]

(#5358) akela91 válasza tikshow (#5357) üzenetére


akela91
addikt

Miért, ha személyesen odaadja neki a pénzt akkora sima. :)

(#5359) chrisnagy13 válasza SOAD19 (#5356) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Szerintem már nincs is meg neki. :)

(#5360) SOAD19 válasza tikshow (#5357) üzenetére


SOAD19
addikt

Hát, ilyen összegű tételnél, csakis személyes átvételre gondolnék, vagy előre utalás utáni postára bocsátásra.

chrisnagy13 Nem kizárt. :)

(#5361) bigmasterg válasza schawo (#5335) üzenetére


bigmasterg
addikt

Most hallgatom rendesen cec-el és K1000el a tegnap letöltött számokat.
Egy-kettő valószínűtlenül jól szól. :)
Eddig hallgatott flac-ek többsége élettelennek tűnik mellettük.

[ Szerkesztve ]

(#5362) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nos megjöttem az új szerzeményemmel, egy Audio Technica ATH-M50-nel, amelyet fi:zi'k kollégától vettem ma.

Egyelőre eléggé bejövős a cucc, egyre jobban kezdem kiismerni és így egyre jobban tetszik, most megy még a bejáratás.

A nem bejáratott fülesnek milyen tünetei vannak egyébként? Tehát ilyenkor tud még recsegni, torzítani a füles mert nincsenek bejáratva a membránok?

(#5363) guppy válasza Vasinger! (#5362) üzenetére


guppy
őstag

Nem.

(#5364) debi


debi
tag

Estét!
Egy Superlux HD660-hoz keresek dt770 "bőr" párnát. Ha jól tudom a plüss túlságosan beleszól a hangzásba. Ha valakinek van konkrét ajánlata, kérem privátban keressen. Nagyon köszönöm!

(#5365) bajnokpityu válasza bigmasterg (#5361) üzenetére


bajnokpityu
félisten

16bit flacba visszakonvertálva is nagyon jól szólnak, úgy tűnik, egyszerűen jók a felvételek.

köszönöm a forrást, egy fokkal kevéssé hiányzik a Müpa :) :R

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5366) akela91 válasza contaxg (#5344) üzenetére


akela91
addikt

Bővebben? Gondolom túl sok volt a mély a fületeknek. Szerintem nagyon jó fejes, SRH440 után nekem nagy előrelépés.

(#5367) contaxg válasza akela91 (#5366) üzenetére


contaxg
veterán

Biztos van olyan összeállítás ahol jó, de nekem a Lavry-ról nem tetszett.. Igazából egyre kevesebb az időm (és a kedvem) arra, hogy kitaláljam mivel lehetne jól hallgatni. Te mivel használod?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5368) Bodz válasza SOAD19 (#5356) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Köszi, megkeresett, de már Németországban van a füles.

(#5369) #71562240 válasza Vasinger! (#5362) üzenetére


#71562240
törölt tag

Frissen a hangminősége még nem annyira jó, mint bejáratódás után. Recsegést és ilyesmit nem produkál, de azért a békesség és a biztonság kedvéért eleinte ne hallgasd nagyon magas hangerőn, hadd szokja folyamatosan a terhelést, amíg rugalmasodik a membránszél.

(#5370) akela91 válasza contaxg (#5367) üzenetére


akela91
addikt

Nincs külön fejes erősítőm sajnos. 4-5 féle eszközön hallgattam eddig, abból 2-őn baromi jó volt, 2-őn nagyon nem gyere be. Eléggé forrás függő fejes. Lavry-ról hallgatva mik voltak a benyomások? Elismerem, hogy nem egy természetes karakterisztikájú fejes, de nem ül rá a mély nagyon a középre, és van szépen magasa is. Pörgősebb is mint egy SRH440. Kíváncsi vagyok mi az ami elborzasztott. Nekem 50s/LE van, de elvileg ugyanaz minden, csak a színe más. De én sem ajánlanám egy neutrális fejest keresőnek, ezt nem tagadom. De én pont ilyet kerestem. Fülhallgatóban Brainwavz R1 a párja karakterisztikában szerintem. Őt is nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#5371) tylerddd


tylerddd
veterán

Shure SRH440-ről vélemény?! 30ért van, az korrekt lenne.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5372) Zoli133 válasza tylerddd (#5371) üzenetére


Zoli133
őstag

30-nál olcsóbban is megkapod (én 26-ért vettem), egyébként ajánlott darab én is azt használom itthon. Ha belefér akkor szerintem ajánlott hozzá venni 840-es párnákat is mert azzal kényelmesebbek, igaz kicsit módosul a hangképe (szerintem kcisit erőteljesebben kiemeli a méylet/magasat vele, kihozza a fejhallgató V görbéjét)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5373) akela91 válasza tylerddd (#5371) üzenetére


akela91
addikt

24ért lehet venni már. Sőt olcsóbban is tuti ha szétnézel.

[ Szerkesztve ]

(#5374) contaxg válasza akela91 (#5373) üzenetére


contaxg
veterán

Alapvetően 3 forrásból jön SRH440 az országba. 1. Ausztria 24500 2 Szlovákia 24800. 3. Hazai importőr 30000 (ajánlott végfelhasználói). Ebből az elsőt erősen kerülném, mert csak egy év garival adják.. ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5375) fi:zi'k válasza Dave™ (#5355) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tegnap még 335 volt. :D

(#5361) bigmasterg
De irigyellek most (is). :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5376) schawo válasza bigmasterg (#5361) üzenetére


schawo
titán

Ajánlom figyelmedbe a Linn Recordsos Dunedin Consort-féle Vivaldi: Négy Évszakját. Amennyire elcsépelt és unalomig játszott a mű, annyira különlegesen jó a zenekar, az előadás és a felvétel.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5377) #56474624 válasza schawo (#5376) üzenetére


#56474624
törölt tag

Vagy ugyanez (nem onnét) a Jacques Loussier Trio előadásában már némileg átköltve jazz-es irányba. :)

[ Szerkesztve ]

(#5378) Bodz


Bodz
Topikgazda

Sony XB600

Egy fokkal értelmesebb hangja van, mint az XB500-nak, egy kicsit több jutott középre és felülre is, de még mindig borzasztóan mély orientált. Kapott egy dizájnosabbnak vélt külsőt, supra lett, óriási változás nem történt, ajánlható az 500 helyett, ha valakinek szuperbasssss igényei vannak.
"Kicsire" össze lehet hajtogatni, ha ez szempont lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5379) fi:zi'k válasza Bodz (#5378) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vetted vagy hallgattad? :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5380) krichd1 válasza schawo (#5376) üzenetére


krichd1
addikt

Ez lenne az ? :B

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#5381) Bodz válasza fi:zi'k (#5379) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Lehet hallgatásnak is nevezni, de inkább csak a fejemen volt és nyűglődtem. A saját zenéim finoman szólva nem működtek vele, kénytelen voltam többek közt Nicki "gigaseggű" Minaj, ctrl+c/ctrl+v Florida, meg kicsi kutya, enyim a világ Pitbull számait "élvezni". De a topikért és a fejhallgatós közösségért mindent...

[ Szerkesztve ]

(#5382) Zoli133 válasza Bodz (#5381) üzenetére


Zoli133
őstag

Még pár ilyen tett és hőssé nyilvánítunk. :D
Sokunk nem élte volna túl ezeket a "zenéket"

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5383) contaxg válasza Bodz (#5381) üzenetére


contaxg
veterán

:)) :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5384) stranger28 válasza Bodz (#5381) üzenetére


stranger28
addikt

Híró vagy!

(#5385) #56474624 válasza Bodz (#5381) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ebből csak a pitbull nevezetű borzalomról hallottam, azt is unokahúgom révén. Amit nem játszik a tv, nem divat a haveri körében, az véletlen sem lehet jó. :) Sosem értettem ezt a birka szemléletet. :DDD

(#5386) schawo válasza krichd1 (#5380) üzenetére


schawo
titán

Erre gondoltam, ami véletlenül sem Linn, se nem Dunedin, hanem Chesky és Stradivarius kiadvány. De az továbbra is passzol, hogy nagyon jó előadás és felvétel. [link]

Mostanában túl sok Linnt, meg Dunedin Consortot hallgattam, és úgy tűnik, összemosódott. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5387) #56474624 válasza schawo (#5386) üzenetére


#56474624
törölt tag

Összemosódtak a hangok? :))

(#5388) bigmasterg válasza fi:zi'k (#5375) üzenetére


bigmasterg
addikt

Már csak €300. :)

[ Szerkesztve ]

(#5389) ntomka


ntomka
nagyúr

ツ Headphones on - World off

(#5390) baluka26 válasza ntomka (#5389) üzenetére


baluka26
veterán

Vetted?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5391) ntomka válasza baluka26 (#5390) üzenetére


ntomka
nagyúr

Vaterán jóárasítva. :K

ツ Headphones on - World off

(#5392) contaxg válasza ntomka (#5391) üzenetére


contaxg
veterán

Klassz!! ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5393) tylerddd válasza Zoli133 (#5372) üzenetére


tylerddd
veterán

A 840 párna ezek szerint rámegy. Találtam egyébként több helyen 25-ért, következő hónap elején azt hiszem benevezek rá!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5394) #56474624


#56474624
törölt tag

Goldenears-n lehetséges, hogy felcserélték a dt770 (edition 32 ohm) -et a pro-val?

Asszongyák Bass relative to midrange: előbbinál 5, utóbbinál 0. :Y Holott bárki megmondhatja, akinek van hallása, hogy a Pro mélye a több. :U

(#5395) #56474624 válasza #56474624 (#5394) üzenetére


#56474624
törölt tag

Megjegyzem, a magas mennyiségét, jellegét is épp a közvélekedéssel ellentétesen (azaz felcserélten) érzékelik. :)

(#5396) contaxg válasza tylerddd (#5393) üzenetére


contaxg
veterán

Csak ne a Friendlyhouse-tól vedd, mert ott csak 1 év a gari.
Ami nem valami frendly :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5397) guppy válasza ntomka (#5391) üzenetére


guppy
őstag

Mennyire volt jóárasítva :)) ?

(#5398) ntomka válasza guppy (#5397) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

Dobozában, hibátlan állapotban. Hangján hallatszik, hogy még be sincs járatva. :))

ツ Headphones on - World off

(#5399) akela91 válasza ntomka (#5398) üzenetére


akela91
addikt

Ez betegesen jó vétel volt. Tovább lehet passzolni 60-ért simán.

(#5400) Aullah


Aullah
tag

Sziasztok!

Szóval úgy néz ki, hogy már megint szarakodik a fejhallgatóm, már megint néha csak az egyik szól, tehát valószínűleg megint meg van törve a kábel, pedig esküszöm, hogy nagyon vigyáztam rá... ez már a harmadik ilyen fejhallgatóm. Na mindegy. Kéne tanács: Kinéztem két fejest, szerintetek melyik lenne jobb, illetve van-e tapasztalatotok ezekkel? Film nézéshez, illetve játékokhoz kéne. Zárt kéne és olyan, ami nagy fejméretre is jó. Szóval...

1. SENNHEISER HD-201 + Zalman ZM-MIC1... ha találok ilyet magyarszágon.

2. Thermaltake SHK002ECBW TT eSports

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.