Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) zolika010


zolika010
tag

Hali!
Remélem jó helyre írok, ha nem szóljatok :)
Szeretnék venni egy fejhallgatót olyan 3-6 ezer forint között. Tudnátok ajánlani egy pár lehetőséget? Itthoni használatra lenne, zene, game stb..
Előre is köszönöm.
Üdv!

(#5202) DBAtti válasza Vasinger! (#5197) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Akkor bizony a D1100 meghallgatás teljesen rendben volt, az SGS-ről jókat hallottam.
--> marad a kalibráció.

"Tudom én ezt, csak amikor pénzt is kell kiadni úgy, hogy nem érzed azt, hogy: "Na ez tényleg megéri a pénzét", csak mondjuk x hét múlva, azért az így nehéz."

Valahogy bele kell vágni. Kb. így mentem el padam-hoz a Linear 250-ért. Sokan azt írták hogy jó, előtte hallgattam pár alacsonyabb kategóriás darabot mindenfelé, találkozó akkor még azt hiszem nem volt, csak a boltokban kujtorogtam.
Meghallgattam, eléggé tetszett, nem tudtam eldönteni megérjen-e annyi pénzt, de aztán úgy döntöttem igen, és nem bántam meg. Itthon pedig -elherdálható pénz hiányában- boldogan hallgattam egy Audigy ZS II-ről ohne erősítő :DDD (azóta mellé költözött gazdaságos megoldásnak egy STX, ami szerintem egész tisztesen kiszolgálja).
Azóta voltam több talin, és kezdem megtalálni az utamat, de van még bőven mit kipróbálnom.
Majd a csúszás közben talán összefutunk valahol ;)

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5203) Zoli133 válasza kolosanyi (#5177) üzenetére


Zoli133
őstag

Szerintem hívd fel a DHL-t és kérdezd meg mi van. Az a biztos. Nagy eséllyel többet tudnak mondani mint mi.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5204) PofaJenö válasza zolika010 (#5201) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
ezekből lehet választani [link] ennyiért.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#5205) #56474624


#56474624
törölt tag

Ennek az S&M - nek ('tallica) a hangzásával valahogy nem vagyok kibékülve a dt770-en. Olyan zsúfolt az egész. A hangfalaimon abszolút nem érzem így. :U

(#5206) AMDFan válasza #56474624 (#5205) üzenetére


AMDFan
addikt

Milyen hangfalakat hallgatsz most?

(#5207) #56474624 válasza AMDFan (#5206) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ugyanazt a harmincéves Acoustic Research-öt, mint az elmúlt években.

[ Szerkesztve ]

(#5208) AMDFan válasza #56474624 (#5207) üzenetére


AMDFan
addikt

Ja, én még ott tartottam, hogy elszállt benne a magas :B

(#5209) #56474624 válasza AMDFan (#5208) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért vannak szakik, hogy megcsinálják. :))

(#5210) schawo válasza Vasinger! (#5197) üzenetére


schawo
titán

Helyzet az, hogy legutóbb, amikor MM-ben hallgattam D1100-t, meglepően mélyhiányos volt. Két különböző darabot is meghallgattam, aztán hagytam a fenébe. Pedig amit régen hallgattam, az egy dörmögő dömötör volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5211) Vasinger! válasza DBAtti (#5202) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Van benne valami :)

Majd a csúszás közben talán összefutunk valahol

Ezt nem nagyon értem, milyen csúszás? :D

schawo

Na igen, vajon mióta állhat ott és mit csinálhattak vele már? :F Lehet, hogy már agyon hallgatták, ha egyáltalán van ilyen. Mindenesetre érdekes. Pesten sajnos csak MM-ban tudtam kipróbálni, máshol nem találtam. :\

(#5212) Bodz válasza schawo (#5210) üzenetére


Bodz
Topikgazda

D1100 MKII vagy D1100 Antibass Limited Edition? Javitottak a legnagyobb "hibajat"? :D

[ Szerkesztve ]

(#5213) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Keresek egy fejhallgatót az alábbiaknak megfelelően:
- melóhelyre kellene,
- zenehallgatásra,
- ~8k-ért (+/- 10%),
- supraaural (sajnos), ha van ebből a fajtából, akkor lehetőleg zárt
- mikrofon nem kell
- és ha a karakterisztikáját vesszük, akkor kb. a Superlux HD662B-féle legyen :D ha valaki tudja, milyen az, akkor javítson ki, de nekem kb. ez a ,,mindenből van benne és semmi sincs túlzásba viszve" hangzás :) (főleg rock / metal / trance / klasszikus zenére).

Az egyetlen oka a vételnek és annak hogy a fülön kell támaszkodjék, az az, hogy a jelenlegit nem lehet elég kényelmesen hordani szemüveggel (szorosan nyomja a halántékom a szára a füles miatt :( ).

Ha alternatívaként tudjátok, hogy lehet esetleg szemüveg-kompatibilissé tenni a Superlux párnáit, az is megfelel nekem :D

Köszi,

p.s.: egyébként a Superlux HD662B-t pedig mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#5214) tylerddd


tylerddd
veterán

- A fejhallgatót csak itthon használnám, fekve, ülve, állva. Esetleg buszon, kocsiban (ha nem én vezetek) de pl. utcára tuti nem mennék ki fejhallgatóval, főleg egy kirívó darabbal.

- Csak zenehallgatásra. Stílust nem igazán tudok mondani, mert most abban a korszakomban vagyok, h gyűjtöm azokat a zenéket, amiket sokszor meghallgatok és pakolom rá a lejátszóra folyamatosan. DE elsősorban ezek mai alternatív rockzenekarok (Vad Fruttik, Heaven Street Seven, Magashegyi Underground, Quimby, 30Y stb.), 50-60-70-es évek rockzenei előadói (Kiss, Led Zeppelin, AC/DC stb.). Ugyanakkor 50Centtől kezdve, Máté Péteren keresztül, Ladytronig, Depeche Mode meg minden van a lejátszómon. Tehát egy univerzális füles kellene ilyen szempontból, de mindenképp legyen benne basszus, mert azt kegyetlen rühellem, ha csak ciripel a közép és a mély. Az szerintem nem jó meglátás (meghallás), ha valaki szerint rock zenéhez nem kell basszus és mély.

- Összeg: mivel elsőszámú hobby a zene, jó lenne egy tényleg normális füles. Persze nem a csillagos ég a határ, sőt, egy jó ár/érték arányú cuccost jó lenne kifogni!

- Vezetékes legyen, lehetőleg valami olyan, ami nem gabalyodik össze

- Egy over-ear fülesnek jobban örülnék, de ebben kompromisszumkész vagyok, mint egyébként más szempontban is.

- Zárt vs. nyitott? Nem tudom.

- Mikrofon nem létfontosságú, de pl. láttam olyan fejest, amihez kétféle kábelt adtak, szóval ez is tetszene.

- FONTOS: lehet ezt kellett volna előre írnom! Egy iPod nano 7G-vel szeretném meghajtani. Lehetséges ez?! Ki tud nyomni kellő mennyiségű erőt az a kis kütyü?!

Amik tetszenének:

Sennheiser HD 518

Monster Beats Solo HD

Monster Beats Studio Over-Ear

harman / kardon CL

JBL J88

Árban mondjuk a JBL és a Sennheiser közelebb áll a pénztárcámhoz, bár már az is kemény! :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5215) baluka26 válasza tylerddd (#5214) üzenetére


baluka26
veterán

Ezek közül inkább mindegyiket hagyd ki. :D

Ennyiért szerintem Shure SRH840 egy igazán sokoldalú cuccos, és kényelmes is :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5216) tylerddd válasza baluka26 (#5215) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem rossz, bár ez már sisak :DDD Az iPod nano meg tud egy ilyet hajtani?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#5217) schawo válasza tylerddd (#5216) üzenetére


schawo
titán

SRH840 (kicsit kevesebb mély)
ATH M50 (kicsit több mély)
Valószínűleg ki tudja hajtani a Nano is, de amúgy is szar a hangja. Legjobb lenne kidobni a francba és venni egy Sansa Clip+t.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5218) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most egyelőre csak játszok a gondolattal, de mi lenne ha:

Vennék egy ATH M50-et 40-ért, használnám, aztán ha valamiért nagyon nem tetszene, vagy úgy érezném, hogy nem ér számomra ennyit egy füles, akkor meg eladnám 1-2 hónaposan, akkor kb. mennyire lehetne könnyen eladni minimális bukással? (Annó ugyanilyen kérdéssel vettem a biciklimet is, még mindig megvan :) )

Az a helyzet, hogy most vehetnék 20k környékén egy SH440-et vagy egy hasonló fejest, de nem lenne érdemi előrelépés, mert egy 16k körüli fülesről váltanék és érezhető előrelépést szeretnék.

Továbbá ott az SH840 is, de nekem az a feje nem tetszik se külsőleg, se hangilag. Tehát hiába lenne 25 körül az, ha nem lennék vele boldog ugyanott vagyok, ahol a part szakad.

Hangsúlyoznám 3-4-5 évre vennék fejhallgatót, nem cserélgetném havonta

[ Szerkesztve ]

(#5219) baluka26


baluka26
veterán

Kicsit írok most, hogy már 3 komolyabb fejhallgatóm volt utóbbi 6 hónapban, egyben ajánlásnak is vehető:

Denon D7000: Szerintem hangfalasok ezt fogják a legjobban élvezni, ez áll a legközelebb a valósághoz. Nagyon komoly anyagminőség, tényleg luxuscikk. Szerintem nagyon éri a használt árát. Kényelmes, könnyű, elvan mindenféle rendszerről. Szerintem sokkal több figyelmet érdemelne, mint amennyit kap. Írtam már eleget róla. Szerintem nagyon szerethető kis cuccos. :)

Sennheiser HD800: Ez az, aminek sokkal nagyobb a füstje, mint a lángja. Technikailag tényleg toppon van a cucc, tér és magasok az általam hallottak közül a legjobb. Túlságosan részletes, túlságosan megmutat mindent, nem hagyja az embert nyugton zenét hallgatni. Nem is volt sokszor olyan, hogy 1-2 óránál tovább egyhuzamban a fejemen volt. Vacak anyaghasználat (hasonlítva a többiekhez), de legalább a doboza csodálatos. Nekem nem éri a használt árát se.

Audez'e LCD2: Kényelmetlenebb, mint a másik kettő, cseszettül nehéz. Viszont ez brutál anyaghasználattal és minőséggel párosul. Le a kalappal.
Hang alapján valahol a kettő között van. Magasaknál érezhetően rolloff, mélyei viszont nagyon mélyre mennek, és szépen jelen vannak. Aki a HD650-es vonalon indult el annak tényleg nagyon ajánlom. Beyer-hez szokott fülnek viszont szerintem kicsit sötét. Összességében én egy nagyon-nagyon kigyúrt SRH840-hez tudom hasonlítani.

Olyan ember nem létezik, akinek mindhárom jó lenne. Itt már tényleg el kell menni hallgatózni, viszont ezeket már egészen könnyedén lehet 1:1-ben cserélgetni :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5220) Sefter


Sefter
veterán

Van olyan fejes 20k-ig aminek 6,3-as jack a vége?
Nem átalakítós....

Psn ID: sefter_hun

(#5221) dudika10 válasza Sefter (#5220) üzenetére


dudika10
veterán

Bármelyikre lehet tenni 6,3mm-es csatlakozót, ha ez az életcélja valakinek.
De a 20k-s kategóriában nem oszt és nem szoroz az az átalakító.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5222) SOAD19 válasza Vasinger! (#5218) üzenetére


SOAD19
addikt

Akartam is már írni, hogy akinek 200k környéki/feletti összetelós bicajra telik, (amin a teleszkóp többet ér, mint a most nézett fejesek), az ne sajnáljon már kiadni ennyit egy fejesért! :P
Sokat úgyse bukhatsz, szerintem max. 10k-val olcsóbban elmenne.

[ Szerkesztve ]

(#5223) Deadzone41 válasza baluka26 (#5219) üzenetére


Deadzone41
őstag

neked is milyen könnyedén ment ;]

(#5224) DBAtti válasza Vasinger! (#5211) üzenetére


DBAtti
aktív tag

"Majd a csúszás közben talán összefutunk valahol"
Hát a lejtőn! ;]

Most hogy schawo is azt írja mélyhiányos volt, kezdem elhinni a dolgot, de akkor valóban valami történt a gyártásban, vagy zsír új példány volt, vagy... :F :F :F
Én is "dörmögős" változatot hallottam.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5225) Vasinger! válasza SOAD19 (#5222) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azért a bicikli az teljesen más dolog. Azért az teljesen más kategóriában van, míg 40k-ért egy eléggé gagyi biciklit kapsz, annyiért már egy eléggé jó belépő szintű fejest vesz az ember....

DBAtti:

Jah értem :D

Egy kérdés mindenkinek:

Az audio CD minősége jobb mint egy FLAC számé? És mitől vannak különböző bitrátájuk FLAC számok?

[ Szerkesztve ]

(#5226) dudika10 válasza Vasinger! (#5225) üzenetére


dudika10
veterán

Jajj mi lesz itt is...

A bitráta attól függ, hogy mennyire tudja jól kihasználni a helyet a tömörítő algoritmus (mivelhogy a flac egy veszteségmentes tömörítés).
A winrar is különböző hatékonysággal tömörít különböző adatokat.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5227) DBAtti válasza Vasinger! (#5225) üzenetére


DBAtti
aktív tag

link: SA-CD leírása
Nem vagyok egy nagy guru, csak annyit tudok, hogy jobb minőségben lehet rá rögzíteni, mint sima CD-re, magasabb bitrátával is (?), emellett sima audio CD 44.1kHz-es mintavételezéssel működik, SA-CD lejátszók ennél magasabb mintavételi frekvenciára is képesek (tipikusan 48kHz, 96kHZ, 192kHz).

Jelenleg úgy tudom a CD kihal, SA-CD helyett is DVD-A jön, vagy online terjesztés...
FLAC-nak semmi "tudása" nincs, csak egy formátum, az eredeti forrás határozza meg milyen minőségű lesz, csinálhatok FLAC-ot 128kbps MP3-ból is, csak nincs értelme. Lehet grabbelni sima Audio CD-ről, SA-CD-ről, vagy terjeszteni "kiszivárgott" Studio Mastereket, vagy bakelitről digitalizálni. Utóbbi két esetben szoktak elrugaszkodott értékek kikerekedni (3k+ kbps, egy-egy szám 100+MB).
Bakelitnél gyakran (nem hozzáértő kezekben) "értelmetlen" az egész, Analóg az Isten megközelítésből fakadó minőséghajhászás, lehet pl. vacak a bakelit előkészítése, és akkor a sistergést, sercegést is élvezheted 192kHz 24bit-en. Fantasztikus :U ;] Persze van egy fílingje, de találkoztam ilyen behemót méretű albummal, menet közben hangerő állítódott, sistergő alapzaj rajta volt... akkor inkább sima audio CD minőség ezek nélkül, köszönöm.

PS.: remélem nem mondtam butaságot, ha mégis, kérek mindenkit javítsatok.
Ez az egész bitráta, mintavételezés, formátumok harca szerintem külön topikként is létezik, ha ezen a fórumon nem is, de máshol biztosan (lásd: Google ;) ), de általában vérgőzössé válnak, mikor elkezdik összehasonlítgatni, ki milyen különbségeket hall meg az egyet formátumok közt, és felbukkannak a tudományos érvek a CD formátum mellett, emberi hallással kapcsolatban, aztán átcsapnak a felharmonikusokba, aztán abba hogy az milyen láncon hallható, hogy mennyire van/ nincs mobil eszközön használni, és napestig ömlik a szó.

Kérek mindenkit, ebben a topikban ne is kezdjünk bele. :R

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5228) #71562240 válasza Vasinger! (#5225) üzenetére


#71562240
törölt tag

A hanghordozókkal, hangminőségekkel kapcsolatos kérdések megtárgyalására van külön topik, például a Hi-firől általában. Ott érdemesebb az ilyesmit, persze ott is inkább úgy, hogy nem csak dobálózol a kérdésekkel, hanem utána is olvasol annak, amit kérdezni akarsz, és akkor részben már megválaszolódik, mielőtt feleslegesen megkérdeznéd, részben pedig új, valódibb kérdések merülnek fel.

(#5229) Sefter válasza dudika10 (#5221) üzenetére


Sefter
veterán

Nem a minőségromlás miatt kell a fix 6,3 hanem mert a gyerek mindig elhagyja az átalakítót... ha meg úgy is új fejest akarok akkor legyen 6,3 ha lehet...

Psn ID: sefter_hun

(#5230) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Oké, vegyük úgy, hogy nem kérdeztem semmit. Csak nem találtam olyan topikot ami ezzel foglalkozna és úgy gondoltam, hogy itt azért akik több 100 ezres fejeseket vesznek képben vannak ezzel kapcsolatban. Sorry.

Természetesen a többieknek köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#5231) PofaJenö válasza Sefter (#5229) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Vegyél Shure-t mert arra csavarni kell az átalakítót ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#5232) SOAD19 válasza PofaJenö (#5231) üzenetére


SOAD19
addikt

A "Beyer 880-asomnál", és most az At-nél is rá kell csavarni. :P

(#5233) Vasinger! válasza SOAD19 (#5232) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Sőt. Speciel az AKG K518 DJ-nél is rá kell csavarni....

Nem ritka az ilyen.

(#5234) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Nya van itt választék :P

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#5235) horky válasza Sefter (#5229) üzenetére


horky
csendes tag

ATH-M40fs Ez alap 6.3 -as Jackdugós.

(#5236) skatebab


skatebab
tag

sziasztok szeretnék venni lehetőleg egy Genius-t a legjobb ár/minőségben kössze szépen előre is

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
-csakis otthon

Milyen célra szeretnéd használni?
-játéknál,filmnézésnél,webcamozásnál

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
-hát nagyon sok nincs rá mondjuk 5ezer ft

Vezetékes vagy vezeték nélküli?
-vezetékes

Circumaural vagy supraaural?
-a lényeg hogy nagyon kényelmes legyen akár több óra használat után is

Zárt vagy nyitott?
-nem tudom

Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
-mikrofonos játék közbeni használat miatt

Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
-nem zavar e témában semmi

Fontos! a laptopomon csak egy jack dugó bemenet van a fejhallgató és mikrofonnak is valami kombinált dolog?! szóval vagy ilyen egybe jack-es kellene vagy nem tudom van e jack dugó elosztó e "problémára".
a lényeg hogy kényelmes legyen,ne nyomja a fülem többi számomra annyira nem lényeges ezért is alacsony az ár amit írtam :D

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5237) #71562240 válasza skatebab (#5236) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem szoktunk mikrofonos fejhallgatót javasolni.
A mikrofontalanok közül ennyi pénzért leginkább a Maxell Retro DJ-t szoktuk javasolni, emellett érdemes lehet kipróbálnod például a Philips SHL3000-et, SHL5003-at is.

(#5238) skatebab válasza #71562240 (#5237) üzenetére


skatebab
tag

értem de én nem akarok külön a mikrofonnal szenvedni,dugosgatni külön stb ill nincs másik jack dugóm ahogy írtam,légyszi mikrofonost ajánljatok
mikrofon és kényelem ez a lényeg

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5239) PofaJenö válasza skatebab (#5238) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Tessék [link]

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#5240) DBAtti válasza Sefter (#5229) üzenetére


DBAtti
aktív tag

+1 a menetes átalakítókra és a nagyjackes ATH M40Fs-re, nem rossz darab, pont 20k.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5241) skatebab válasza PofaJenö (#5239) üzenetére


skatebab
tag

geniusból tudnál ajánlani? mert ilyen márkájút nem hinném hogy be tudnak itt szerezni!

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5242) tikshow válasza skatebab (#5241) üzenetére


tikshow
addikt

Nem jack hanem USB, de célnak megfelelne talán HS-03U - Ahogy néztem a Genius nem is gyárt 1 jackes headsetet. Gőzöm sincs, hogy mennyire kényelmes, de ránézésre bőven jó lesz.

Egyébként milyen laptop ez, hogy csak 1 darab jack csatlakozó van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#5243) skatebab válasza tikshow (#5242) üzenetére


skatebab
tag

lenovo g580ah tesztben is valami kombót írtak,valami új technika?! nem vágom

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5244) Zoli133 válasza skatebab (#5243) üzenetére


Zoli133
őstag

ugyanaz a csatlakozó ami mobilokban van, elég régóta létezik, laptopokban csak most kezd terjedni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5245) tikshow válasza skatebab (#5243) üzenetére


tikshow
addikt

Én nem tudom, de elég paraszt dolog ez a spórolás laptopon... Ezzel az USB-el elv ki tudod kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#5246) skatebab válasza tikshow (#5245) üzenetére


skatebab
tag

gondoltam hogy usb is terjed a téren,minőség ugyan olyan jó usb-s headsettel is?

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5247) DBAtti válasza skatebab (#5241) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Akkor a te oldalad ez.
Eléggé behatároltad, legyen nagyon olcsó, nagyon kényelmes, nagyon Genius, és mikrofonos... így nem nagyon tud ez a topic közösség segíteni, több okból sem.
Tudom, hogy nem kevés pénz az az 5000 HUF, de gondold meg, nem lenne-e jobb, többet rászánni egy sokkal jobb megoldásra, ezeknek később gyakran megbánás a vége (se hang, se minőség).
Ennyire olcsó termékek közül a sztereo fejhallgatóknak is csak egy szűk sorát szoktuk ajánlani, itt headsetek nem nagyon kerülnek szóba, azoknak ott a gamer és 5.1 fejhallgatók topicja.

Én a kényelem helyett/mellett/ másban látom a legfontosabb paramétert, mégpedig a garancia hosszában, legalább 2 évet javasolnék.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5248) tikshow válasza skatebab (#5246) üzenetére


tikshow
addikt

Passz. Valószínűleg ennél mindegy, hogy USB-s vagy Jack-es.

(#5249) skatebab válasza DBAtti (#5247) üzenetére


skatebab
tag

igazán nem sűrűn lesz használva ill. külföldön leszek így gari sem lényeges annyira :)

Igyunk barátaim yo-ho!

(#5250) emiki6


emiki6
veterán

Figyelem!

Aki Steelseries siberia v2- t akar venni, csk akkor vegyen Usb-set, ha max 2000 ft tal srágább, mint a normàl!
Lehet kapni 2500 Forintért olyan hangkártyát , ami hozzá járna.
Itt

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.