Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) attika89 válasza Deadzone41 (#5148) üzenetére


attika89
senior tag

Philips Fidelio X1 "update":
Sibilance....senki más nem tapasztalja csak én....ugyan az a fájl, majdnem ugyan az a forrás Cowon S9 vs J3
Ő nem hallja, én igen...hallom a cowon-nal, Xperia S-el és lapossal is. :(
Lehet vissza kell küldjem Amazonnak, de nincs készleten belőle, hogy cserét kérjek....
:O

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#5152) stranger28 válasza Leigazoka (#5146) üzenetére


stranger28
addikt

Ez is referencia, ahogy elnézem, csak a "Na, ilyet ne." kategóriában.

(#5153) fi:zi'k válasza attika89 (#5151) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gyere el, nézzük össze egy Superlux-szal. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5154) Leigazoka válasza bigmasterg (#5147) üzenetére


Leigazoka
tag

jó most az, hogy valakinek ennyire bántja a fülét nem jelentheti azt, hogy sz.....r.
Meg a videóban is lehet hallani, hogy lehet nyitott a fejhallgató de akkor minek olyan hangerőt ráadni... jó hogy szét mennek az idegek a fejében...

(#5155) baluka26 válasza Leigazoka (#5154) üzenetére


baluka26
veterán

Hallottad már?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5156) Leigazoka válasza baluka26 (#5155) üzenetére


Leigazoka
tag

Nem, de egy ember nem ember .... //// a Teufel ről majd jövőhéten jön vélemény.

(#5157) fi:zi'k válasza Leigazoka (#5156) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De akkor az Ultrasone legyen ám a referencia. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5158) attika89 válasza fi:zi'k (#5153) üzenetére


attika89
senior tag

Sssssuperluxxxx-al? :DDD

Egyébként amikor nem lépi át a határt, nagyon szépen szól. Enyhén V-típusú, de ez csak néhol hallható igazán. Énekhangok nagyon szépek, pláne, ha valami akusztikus témáról van szó, instrumentális dolgok (pl a Pianoguys) nekem állatira tetszik rajta. Mivel ugye nyitott, a tere nem túl egyértelműen lehatárolt, levegőhöz jutnak a témák. A basszus meglepő. Lehetne picit gyorsabb, de feszes és van belőle bőven! Magasi a sibilance-től eltekintve tetszenek.

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#5159) krichd1 válasza attika89 (#5158) üzenetére


krichd1
addikt

A Fischer FA-003 nálad van még ?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#5160) attika89 válasza krichd1 (#5159) üzenetére


attika89
senior tag

Nincs, már két ünnep között elment. :N

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#5161) baluka26 válasza attika89 (#5158) üzenetére


baluka26
veterán

Rakd be szekrény aljára egy pár éjszakára, hátha jó lesz a szisszegés.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5162) krichd1 válasza baluka26 (#5161) üzenetére


krichd1
addikt

Szerintem is járassa pár napig, hátha megjavul. Bár elég ciki szerintem egy ilyen alapvető, idegesítő hiba egy felső középkategóriás fejesnél. A Superlux 668B-vel is megőrűltem ettől. :(((

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#5163) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na, kaptam értesítőt a DHL-től. Bejött az országba a Pro Monitor, viszont úgy néz ki rács*sztem, megfogták a vámon. 4200 forintot írtak ki rá, így 17k-ban lesz. Annyiért már nem a best buy kategória, kicsit bosszantó. Viszont érdekes, hogy azt írják, hogy küldjek nekik egy emailt a következő adatokkal:

"· pontos magyar árumegnevezés

· címzett bejelentett lakcíme

· fizetési feltétel (fizetett-e az áruért vagy ingyen kapta), mivel a számla erre vonatkozó információt nem tartalmaz

· a feladó pontos neve és címe, mivel a számlán nehezen olvasható

· az áru értékén felül a fuvardíjat fizette e, ha igen, mennyit?"

Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag nem néztek bele a csomagba. csak a vételárat tudják és az alapján vámolnák? Mit tanácsoltok, mit írjak vissza nekik?

[ Szerkesztve ]

(#5164) fi:zi'k válasza krichd1 (#5162) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez felsőközepes fejes? :F

(#5163) kolosanyi
Azt kellene tudni, hogy a többieknek volt-e számla. Egyébként valószínűleg volt, az meg elvileg kívül lesz a csomagon, tehát fel sem kell nyitni hozzá.
A levél meg jó eséllyel csak egy sablon szöveg.

(#5166) ntomka
Fogalmam sincs, csak érdeklődök. :D

(#5167) baluka26
A Bícc is drága. :P
Hf-on meg mintha $110-ért láttam volna.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5165) attika89 válasza krichd1 (#5162) üzenetére


attika89
senior tag

Járatom pinknoise-al, még kipróbálom egy darabig.
Egyébként senki nem jelezte még ezt a jelenséget, szóval vagy nem stimmel konkrétan ezzel valami, vagy s**r zenéket hallgatok :DDD

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#5166) ntomka válasza fi:zi'k (#5164) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mi lenne? Felső? A Philips biztos oda szánja, mert középre van neki az L1 ugye.
Megnézted mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5167) baluka26 válasza fi:zi'k (#5164) üzenetére


baluka26
veterán

Majdnem 300 olyró.

sanyi: Nem szoktak belenézni a cuccosba, és pl. Posta csak a te általad biztosított dokumentumok alapján vámol. Gondolom DHL is. a 4500 forint meg gondolom úgy jön ki, hogy vámolási díj 2ezer+ÁFA 2,5.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5168) fi:zi'k válasza baluka26 (#5167) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A 2500 neked hogy jött ki?
Ha 4500 Ft-ot fizet(ne) mennyi is a nettó? Na ugye. :)

(#5169) baluka26
Akkor nem szóltam. ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5169) baluka26 válasza fi:zi'k (#5168) üzenetére


baluka26
veterán

Csak odaírtam valamit, nem számolgattam :D
Meg úgy emlékeztem, hogy DHL 2k-ért vámol. Ezek szerint csak 1k-ért.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5170) kolosanyi válasza fi:zi'k (#5164) üzenetére


kolosanyi
veterán

Biztos sablon szöveg. Önnek csomagja érkezett, vagy érkezik... :D

(#5167) baluka26
Nos igen, akkor itt is ez van. A költségek pedig stimmelnek, szóval valószínűleg beírom a valós adatokat, már úgyis megfogták, szóval sokat nem tudok tenni. F*ck...

(#5171) baluka26 válasza kolosanyi (#5170) üzenetére


baluka26
veterán

Ilyen alacsony összegnél az embernek nincs is értelme mást csinálni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5172) Bodz válasza kolosanyi (#5163) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Megint DHL. Csak én kaptam egyedül postán? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#5173) krichd1 válasza kolosanyi (#5163) üzenetére


krichd1
addikt

Ennyiért is best buy (szerintem), főleg ha tetszeni fog. :)
Ha nem, az már más tészta. :B

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#5174) gabross válasza kolosanyi (#5170) üzenetére


gabross
tag

Az enyémre 27 dollár volt írva értéknek, így nem vámolták meg, a 4200 Ft a raktárdíj a DHL levélben (de a futár holnap/holnapután kézbesíteni fogja, így az nem érint téged).

[ Szerkesztve ]

(#5175) gabross válasza gabross (#5174) üzenetére


gabross
tag

Vagy inkább hétfőn/kedden. :B

(#5176) donpe


donpe
aktív tag

Úristen mit szól SRV az M-DAC-->Night Blues-->LCD2 kombón :Y :D :DD :)) :C :R

(#5177) kolosanyi válasza baluka26 (#5171) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, csak nem az igazi, hogy beleéltem magam az alacsony árba, erre jön a fekete leves. :) (De még így se panaszkodom, egyszerűen pechem volt.)

(#5172) Bodz
Nem lehet, hogy a csomagbiztosítás miatt kapom DHL-lel? :F

(#5173) krichd1
Pont ma hallgattam meg fi:zi'k-nél. Kifejezetten tetszik. Először E10-ről (az lesz majd az én forrásom is, első DAC/AMP-om, így is nagy előrelépés lesz). De azért a Champ az nem volt semmi. :D Amúgy nagyon kényelmes volt, igaz, csak rövid ideig hallgattam, de szinte észre sem veszem, hogy rajtam van. Egyedül azt sajnálom, hogy kicsit nehezen hajtható (pl a 440-el összevetve, meg utóbbinak a hangja is jobban tetszik egy kicsit, valahogy a mélyek jobban bejönnek, bár most 840-es párnákkal néztem, épp zoli133-ét).

(#5174) gabross
Akkor szerinted ezzel ne foglalkozzak? A levelükre mit válaszoljak? Mert kérik ezeket az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#5178) contaxg válasza donpe (#5176) üzenetére


contaxg
veterán

Jahhh kérem.... aki teheti!!! :P

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5179) Rumcsaka válasza baluka26 (#5132) üzenetére


Rumcsaka
tag

Akkor képzelheted hogy szólt az enyém a CD játszóm fejes kimenetéről :O

(#5180) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenkinek!
Szeretnék fejhallgatót vásárolni, az alábbi kritériumokkal (első hsz-t elolvasva):
- kizárólag otthoni használatra, ritkán iphone/tablet
- legyen mélyorientált, egyáltalán nem vagyok vájtfülű, netre, youtube-ra, zenére
- 10-15k-t szánok rá
- kizárólag vezetékes
- ölelje körbe a fülem
- zárt/nyitott, nekem 8, nem tudom, mi a jó, mert nem volt fejesem sose
- ami zavar: túlzott magas, ami fontos: extra basszus

Látom, a Maxell Retro DJ és a Sony MDR-XB500 jó választás erre, de szívesen meghallgatom a tanácsokat (előbbi logout-os tesztjét, topikját elolvastam).
Barátnőm mondja, h akkor egy normális Sennheiser, AKG, de annyit nem akarok beáldozni, és azok amúgysem az én igényeimnek megfelelő "buta" fülhallgatók.

Köszönöm :R

(#5181) fi:zi'k válasza zolikaDB (#5180) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

No offense, de barátnőd mi alapján gondolja, "hogy akkor egy normális Sennheiser, AKG"?

Extra basszust amúgy a Retro DJ-től nem kapsz. Az XB500-ra meg tudtommal már úgy kell vadászni, mivel kifutó/kifutott modell.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5182) gaben88


gaben88
őstag

Sony MDR-XB600-ról mi a véleményetek? MDR-XB800-at lehet már vhol kapni itthon?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#5183) PofaJenö válasza fi:zi'k (#5181) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Itt még van [link] ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#5184) DBAtti válasza PofaJenö (#5183) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Most láttam csak itt a linken a Sony Prestige sorozatot. Van tapasztalat vele kapcsolatban? Nagyon tetszik külsőre, csak ne lenne ráírva, hogy iTermékhez gyártották, meg a hangjáról írt vélemény sem bizalomgerjesztő ebben az összefoglalóban. :F

külön érdekes lehet a BlueTooth modell, mindig eredendő bűnként kezeltem az ilyet, de 90k-ért akár már működhet is jól.
Illetve a NC verzió 120-ért... vajon megegyezik minden másban az 55k-s simával?
+ elektronika és duplájába kerül ... seems legit :N persze a fejlesztést kevés vásárlónak kell kifizetnie, és egy mérnök drágán dolgozik. Vagy olcsón dolgoztat más kínai mérnökökkel ;]

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5185) erikexcessum


erikexcessum
csendes tag

Helló!
Szeretném a segítségeteket kérni fejhallgató vásárlás ügyben
- Legfőképp otthon szeretném használni
- Zenehallgatásra és játékra használnám
- Körülbelül 10, max 15 ezret szánnák rá
- Vezetékes
- Circumaural (szemüveges vagyok, amiatt zavarna?)
- Zárt, vagy félnyitott
- Erős(ebb) basszus érdekelne legfőképp dance/trance/electro zenékhez

Köszönöm előre is!
-Erik

(#5186) attika89 válasza DBAtti (#5184) üzenetére


attika89
senior tag

MDR 1R állítólag jobb mint Z1000, nagy tér(zárthoz képest), jó szeparáció és nagyon kényelmes... :)
A műanyag nyöszörgött pár embernek a kagyló mozgatásakor.
Engem ennyi ragadt meg mikor leskelődtem...

ja, és a sima sokak szerint jobban szól. A vezeték nélküli technológia még mindig nem olyan jó, mint a vezetékes, bár hatalmas különbség állítólag nincs

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#5187) zolikaDB válasza fi:zi'k (#5181) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha ezek kilőve, akkor mit?
Van összehasonlítása, a bátyja eléggé audiophil, de nekem nem ez a célom.

(#5188) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nos nem rég értem haza fi:zi'k kollégától egy átfogó tesztről, de mellette voltam Media Markt-ban is Denon D1100-at tesztelni.

(Az előzményt előtte érdemes elolvasni, mert nélküle nehezen lesz érthető a véleményem)

Először is a Denon D1100-ról egy pár szó: mikor felvettem a fejemre, azt hittem, hogy ez egy vicc, hol a mély?? Itt most sokan összeráncolhatták a homlokukat hogy mit szívtam mielőtt kipróbáltam, de megnyugtathatom őket, hogy semmit. Továbbra nem csak a mélyekkel, de a közepekkel sem voltam teljes mértékben megelégedve, egyszerűen nem éreztem tisztának, szépnek és elég dinamikusnak, kész.

Na ekkor elindultam nagy reményekkel fi:zi'khez, hogy ott majd olyat hallok amitől leesik az állam. Ez részben így volt részben nem.

Az alábbi példányokat próbáltam ki: Audio Technica ATH-M50, Audio Technica ATH-M30, Shure SRH 440, Shure SRH 840, Superlux 668B.

Ezek közül a legjobban az M50 tetszett, mert a fentiek közül ebben volt a legtöbb mély, ez nem meglepő, ha az előzményeket nézzük. Ha a Denon mélyével kéne összehasonlítanom, lehet hogy valamivel kevesebb volt benne, de sokkal dinamikusabb, kellemesebb volt.
Ebben igazán telítettek voltak a mélyek, a magasak és a közepek is a helyükön voltak. Nekem egy ilyen tökéletes lenne, csak sokallom érte a 4x 000 Forintot, egyelőre....

Ezután a SRH 840 jön a rangsoromban, közép és magas hangokban gyakorlatilag ugyanott vannak, mélyben viszont érezhetően kevesebb volt mint az M50.

Aztán most ugrottam egy árkategóriát, kb fele ennyibe kerülő füleseket próbáltam. SRH 440 és az M30 valahol ugyanott voltak, egyáltalán nem rosszak, az SRH 440-ben megint csak
kevésnek éreztem a mély hangjait, tehát az eléggé hamar kiesett.
Majd kipróbáltam a Superlux 668B-t egy ismerősöm ajánlása végett, mert nem rég vett ilyet. Nos, szerintem aki 10k alatti kategóriában keres fülest, az mindenképp ilyet vegyen a kinti webshopból, mert árkategóriában kimagaslóan jó darab szvsz, persze a magas hangokkal ha jól tudom hadilábon áll, de én ennyire nem teszteltem ki.

Az viszont még mindig nem világos, hogy miért nem esett le az állam? Mondjuk erre egy kis gondolkozás után könnyű rájönni. Egy fejhallgatót nem lehet pár szám hallgatása után teljes mértékben megismerni egy olyannak, aki ennél jóval gyengébb kategóriában volt járatos. Meg kell tanítani a fülnek, hogy hogyan hallgassa. Legalábbis annó a HD202->AKG K518DJ váltásnál így volt, ugyanis, mikor elmentem és először kipróbáltam a volt tulajánál megmondom őszintén azon kívül, hogy kicsi több volt a mély, nem vettem észre nagy különbséget, viszont ez az érzés pár óra zene hallgatás utána eléggé gyorsan elillant....

És jöjjön akkor jöjjön a csattanó: Miért nem éreztem eléggé erősnek a mélyeket a Denonnál, de még a M50-nél sem? A választ akkor tudtam meg, mikor kifelé menet és random találtam egy majdnem ugyanolyan fejest, mint ami nekem van, egy AKG K518 DJ LE-t. Felvettem, elindítottam ugyanazokat a számokat mint amiket eddig és szétesett a fejem a basszustól. A Denon és az AT a közelébe sem volt. Miért? Mert teljesen más a kialakítása a kettőnek. Egyik egy DJ fejhallgató, ami minden zajt kizár a külvilágból -itt a minden egy cseppet sem túlzó - ezáltal sokkal jobban hallani magát a nyers zenét és mivel kisebb a tér is a fül és a membrán között, gyakorlatilag mint egy fülhallgatónál, ezért a basszus sokkal jobban tud érvényesülni.

Legalábbis ez az én meglátásom, kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre.

[ Szerkesztve ]

(#5189) fi:zi'k válasza zolikaDB (#5187) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végül is igaza van, akad normális AKG és Senn is, csak nem ennyiért. :D

Az XB500 nincs kizárva, csak keresni kell. Az egyik kolléga linkelte is hol kapható.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5190) zolikaDB válasza fi:zi'k (#5189) üzenetére


zolikaDB
veterán

Értem. Ennyi alternatíva van? A 600-ast is néztem, ott is arcrezgető basszusokat ígérnek, de nem öleli körül a fület, nem hiszem, h az kényelmes lenne.
Láttam pár bazárodat. A kínálatodból ilyen célra tudsz ajánlani valamit?

(#5191) Bodz


Bodz
Topikgazda

(#5192) fi:zi'k válasza Bodz (#5191) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Asszem guppy szeret fekve zenét hallgatni. Neki tökéletes lenne a K1k helyett. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5193) fattyu válasza Vasinger! (#5188) üzenetére


fattyu
veterán

én hallgattam 518at kb két évig melóban. Utána feljebb léptem határozottan jobb és igazabb dolgok felé. visszaraktam két napra ( k550 elment t70 még nem jött meg ) az 518at és azt hittem sírva fakadok. Tompa brummogó fostalicska hang, ami mintha egy vaskos brokátfüggöny mögül jött volna.

El van kalibráódva a füled. Ez az őszinte véleményem.
Hallgass valami semlegeset két hétig... Aztán rájössz.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#5194) DBAtti válasza Vasinger! (#5188) üzenetére


DBAtti
aktív tag

"Egy fejhallgatót nem lehet pár szám hallgatása után teljes mértékben megismerni egy olyannak, aki ennél jóval gyengébb kategóriában volt járatos."

Szerintem tökéletesen megválaszoltad a saját kérdésedet, nincs különösebb hozzáfűzni valóm. +1

Valószínűleg még abban a ligában játszol, ahol a mennyiséget fontosabbnak jobbnak érzed a minőségnél, ami nem valami eredendő bűn, de szokással változni fog. Nagy a valószínűsége annak is, hogy nagyon hozzászoktál a K518-hoz, és dolgozik a füledben a "minden más rossz" manó is. A manó jobb forrás és fejhallgató hosszútávú használatával elűzhető.

A Denon D1100-at nem tudom miről hallgattad, ha a bolti forrásról, akkor nyugodtan felejtsd el, amit hallottál, vagy gondoltál az alapján róla. Ennél orbitálisabb mélyorgiát én még fejhallgatóból nem hallottam, és pont a közepekre, magasakra mondanám, hogy nagyon jó (nem szeretném újra beszédtémává emelni, csak megjegyzés).

Én azt javaslom kergesd a manót, és indulj el a lejtőn, ne ellenkezz! ;]
+1 (#5193) fattyu üzenetére is, kicsit sarkos, de bőven van benne igazság.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5195) Ear001 válasza donpe (#5176) üzenetére


Ear001
addikt

Na ja, mit számít a jó kábelezés... ;]

(#5196) SOAD19 válasza fattyu (#5193) üzenetére


SOAD19
addikt

Valahogy, én is így jártam anno, mikor kíváncsiságból elővettem a cx300-as fülesem. Egyszerűen nem hittem el, amit hallok (mintha be lett dugulva afülem), pedig anno jónak éreztem. Vagy álltában a membrán elöregedett volna, vagy valami ilyesmi? Vagy tényleg, annyival jobb volt az akkori láncom. :F

(#5197) Vasinger! válasza fattyu (#5193) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Tudom én ezt, csak amikor pénzt is kell kiadni úgy, hogy nem érzed azt, hogy: "Na ez tényleg megéri a pénzét", csak mondjuk x hét múlva, azért az így nehéz.

DBAtti:

A D1100-at a telefonomról és egy Denon erősítőről hajtottam. A telefonomról hallgattam az összes többit, meg még az elején egy fejhallgató erősítőről ami ott volt fi:zi'k-nél, de úgy éreztem, hogy az SGS is képes meghajtani.
Nem olyan rossz az a Wolf DAC chip, Voodoo Sound-ban van fejhallgató erősítő is, ennél jobbal nem lesz rá lehetőség hallgatni így futólag. Nem mehetek be egy külső DAC-cal és notival egy Media Markt-ba :D

[ Szerkesztve ]

(#5198) SOAD19 válasza Vasinger! (#5197) üzenetére


SOAD19
addikt

Lehet érdemes lenne, akkor használtan elcsípni egy jó vételt, így ha nem válna be hosszabb használat esetén, akkor minimális veszteséggel (ha egyáltalán) túl tudsz adni rajta.

pl.: [link]
hopsz, most nézem a feladás dátumoát, azért rá lehet kérdezni, hátha.

Népszerű fejes, ha tudsz várni, lehet akad majd eladó valamerre.

[ Szerkesztve ]

(#5199) Vasinger! válasza SOAD19 (#5198) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ebben én is gondolkodtam, de sajna nem nagyon találni M50-et aprón. Ebay-ről meg necces ilyet venni, sok a hamisítvány...:\

(#5200) guppy válasza fi:zi'k (#5192) üzenetére


guppy
őstag

Hmm, lehet lecserélem egy ilyenre és akkor nem is kell új erősítő :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.