Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) baluka26 válasza ntomka (#5550) üzenetére


baluka26
veterán

Nem is drága ahhoz képest, hogy 550 darabig volt limitálva.

Amúgy nevetséges, hogy egy hipermarketben sem találtam jack adaptert. :N :D

Mivel egész jó áron elmentek LCD2 párnák úgy döntöttem keresek valami csini kábelt is LCD2-höz :) Ha valakinek van valami zsír cucca, ne fogja vissza magát :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5552) bigmasterg válasza SOAD19 (#5548) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ott nem. :N Inkább dac-os, vagy hifis-ben, esetleg itt.

(#5549) Tamoo: De nyugodtan. Engem pl érdekel, hogy mire jutsz.

(#5551) baluka26
Azt meg szabad tudni, hogy az lcd3 párna áránál mennyivel kevesebbért sikerült eladni ? :)

szerk.: [link] :))

[ Szerkesztve ]

(#5553) ntomka válasza baluka26 (#5551) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez több, mint remek ár! Szállítással is cirka 20k-val olcsóbban lehet kijönni vele, mint amiért én vettem. És a G cushion párnát nem is számoltam...
Az emberünk gyorsan meg akar szabadulni tőle, úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5554) baluka26 válasza ntomka (#5553) üzenetére


baluka26
veterán

Lehet árulni és eladni. Használt piac ilyen :)

Mint amikor volt 180 dollárért HD650. 20 perc alatt elkelt.
És miért? Az eladó gyorsan el akarta adni, és szeretett volna valakinek egy jó napot :)

Denon goodybe? Nem látom már aláírásodban. :))

bigi: 50%
Használtban gondolkodok, kábeleknél kb. 40% a reális ár az újnak. 150-200 dolcsiért már egészen jóképű kábeleket lehet kapni. Főleg, hogy nekem elég 2 méter.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5555) bigmasterg


bigmasterg
addikt

K1000 fülpárnák és feltehetően doboz nélkül, kicsit hullámos ráccsal.
Viszont korai sorszámos.
Kíváncsi leszek, hogy így mennyit adnak érte.

(#5556) donpe válasza bigmasterg (#5555) üzenetére


donpe
aktív tag

Ezt én is figyelgetem. De nem hiszem, hogy megáll 800-900 EUR alat... :(

(#5557) baluka26 válasza donpe (#5556) üzenetére


baluka26
veterán

Ennyit biztos nem ér a K1000...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5558) ntomka válasza baluka26 (#5557) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az állapotát figyelembe véve szerintem 600 körül fog elmenni max, de meglátjuk.

(#5554) baluka26: Lassan de biztosan úton az új gazdája felé. Addig jegelés, megvárjuk míg sikeresen lezárul a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5559) baluka26 válasza ntomka (#5558) üzenetére


baluka26
veterán

Jó lenne eldöntetni már, hogy melyik kontinensre való az a Denon. Szegény mást sem csinál, csak ugrabugrál jobbra-balra az Atlanti-oceánon :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5560) ntomka válasza baluka26 (#5559) üzenetére


ntomka
nagyúr

Talán ez a sorsa. :))

ツ Headphones on - World off

(#5561) SOAD19 válasza baluka26 (#5559) üzenetére


SOAD19
addikt

Antarktisz?! A Denon melegebb hangú fejes, biztos örülnének a fejes által nyújtott kis melegségnek, az éppen ott dolgozó kutatók... :P

(#5562) baluka26 válasza ntomka (#5560) üzenetére


baluka26
veterán

Világot lát. :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5563) chrisnagy13


chrisnagy13
senior tag

Dobozhangú a T70. :)) :))

(#5564) donpe válasza chrisnagy13 (#5563) üzenetére


donpe
aktív tag

Vááá!!
Én feladtam abban a topikban az érvelést. Apróhirdetés elég kevés szakmaisággal. De megnézném, hogy ki választaná a t70 ellenében a K701-et. :DDD

"Nagy zűr van itt még a fejekben kérem..."

(#5565) Deadzone41 válasza donpe (#5564) üzenetére


Deadzone41
őstag

én valszeg igen, bár még olyan sok ideig nem volt t70 a fejemen, csak első benyomás alapján :)

(#5566) bajnokpityu válasza donpe (#5564) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem a hd650 meg helyes hangszerhangoknál lett kissé furi. mondjuk van olyan lánc,amiről a basszgitár egész élvezetes. de akusztikus hangszerekről szokás beszélni, amikor hangszerhangot keresünk,nem?

egyébként nem adnám az újmembrános hd600at egy t70ért :B de egyik felsoroltért sem.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5567) chrisnagy13


chrisnagy13
senior tag

Nekem a T70-ről az maradt meg, hogy erre talán még le is cserélném a 940-et egyszer. Dehogy dobozhang, meg túlárazott... :F

(#5568) TheZukker


TheZukker
tag

:)

(#5569) donpe válasza bajnokpityu (#5566) üzenetére


donpe
aktív tag

bezony-bezony

Csak nem szeretem, ha valamit nem kezelnek a helyén az emberek. A 701 jó fejes, a maga ligájában. Kár, hogy nem írta a végére, hogy egyébként az LCD-2-től is jobb a 701, mert könnyebb. :DDD

(#5570) ntomka válasza chrisnagy13 (#5567) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem meg az, hogy nem találtam benne mélyet. :D

ツ Headphones on - World off

(#5571) bajnokpityu válasza ntomka (#5570) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sztem az a legnagyobb erénye. :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5572) chrisnagy13 válasza ntomka (#5570) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Mikor először föltettem nekem is az volt a kérdésem, hogy hol a francban van ebből a mély?! :D De egy kis igazítás után csak meg lett. :D

(#5573) donpe válasza ntomka (#5570) üzenetére


donpe
aktív tag

Én sem kb. 2-3 napig, aztán ráéreztem az ízére és megszerettem. Nagyon pontos, feszes mélye van, lemegy elég mélyre, csak nincs benne punch, nem telepszik rá a zene egészére. Az én fülemnek elég, de a Denon után biztos fura. :P :D

(#5574) ntomka válasza donpe (#5573) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem Denon után hallgattam. :)

(#5571) bajnokpityu: Elhiszem, hogy valakinek ez tetszik, de hogy a mély nélküliség messze áll a valóságtól, abban is biztos vagyok. :) Akkor inkább T1, ha már beyer.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5575) bajnokpityu válasza ntomka (#5574) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ha muszalybol valamelyiket hallgatom kéne, akkor t70.
T1el most mar ki mondhatom, engem büntetni lehet.

T70 meg felvezetosrol is elviselheto, bar soha nem adnek erte annyit, mint kereskedő ker érte.

Miről hallottad?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5576) bajnokpityu válasza donpe (#5573) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Punch: 940 utan hallgattam champrol, pont igen jo dinamikája tünt fel..
Közepe, magasa miatt nem vennék. Kereskedoje persze a masik oka.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5577) schawo válasza bajnokpityu (#5576) üzenetére


schawo
titán

Több helyen is lehet kapni (:D), de aki elégedett a fejhallgatóival (mint te), az úgyse keres másikat helyettük. És ez amúgy is sokkal jobb érzés, mint folyamatos elégedetlenségben élni :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5578) baluka26 válasza schawo (#5577) üzenetére


baluka26
veterán

+9999

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5579) duckload


duckload
tag

Sziasztok!
Nemrégiben ráléptem Creative fatality hs-800- as fülesemre és letört a jobb hangszóró tehát szeretnék új fülest venni.
Namármost szerintem ez nem volt egy rossz füles.
A kérdésem az lenne érdemes másikat venni? 10.000Ft alatt van jobb nála vagy vegyek ugyanilyet?
Ne haragudjatok lehet hülye kérdés de én nem vagyok szakértő!
Válaszokat előre is köszönöm! :)

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#5580) szbalogh


szbalogh
őstag

Sziasztok!

Kérlek ajánljatok nekem egy jó fejhallgatót!
Vezeték nélkülit szeretnék, mert elegem van abból, hogy évente kell cserélnem a megtört vezeték miatt. Igaz tagnap nem a vezeték szakadt el (mert új korában azonnal lecseréltem a csatlakozót), hanem egyszerűen letettem az asztalra és utána elnémult a jobb oldala.
Nem vagyok igényes a hangminőségre, nem kell profi cucc.
Mikrofon nem árt ha van, néha használtuk skype-hoz.
Ne legyen 2 kilós! Nem tudom milyen akkukkal mennek ezek, de NiMH celláim vannak, lehet 18650-es liion-al működő is. Nem tudom van-e beépített akkus, de ilyet nem szeretnék. Energiatakarékos legyen. Ha AA elemmel megy, akkor NiMH akkuval ne jelezzen azonnal lemerült állapotot a kisebb feszültség miatt.... mint a fényképezőgépem!
3000 alatt gondolom nem kapni és 5000-nél nem szánnék rá többet. Vn ennyiért egyáltalán wireless?
Használok wifit és wireless egeret is, ezekkel nem akad össze? Nem értek hozzá :B
Zárt vagy nyitott, fülre vagy köré támaszkodó... teljesen mindegy nekem.

Köszönöm!

Nick: HE_Storm

(#5581) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Hát nem tudom, a T70-nél nálam fel sem merült a mélyhiány, szerintem teljesen jó.
Nagyon tetszett schawo rendszeréről (Apogee mini?) + Champ volt alatta, de ezzel volt egy tartomány valahol, ami bezavart. Nem tudom mennyire volt bejáratott darab, részleteit minden tartományban bírtam, de egy puklit éreztem valahol (felső-)középtartományban (érzésre kiemelt valamit, de az is lehet, hogy hiányom volt), mintha egy sávot fényesebben tálalt volna, ami állandóan az arcomba (fülembe ugrott).

Ha valaki érzett már hasonlót, vagy tudja mit hallhattam, kérem ossza meg gondolatait. :R

Újabb meghallgatást követően, illetve ennek az érzésnek a leküzdése után nagy eséllyel pályázik a jövőbeli fejlesztési listámra.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#5582) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Üdv!

A minap érdeklődtem fejesek iránt. Akkor a segítségetekkel kiválasztottam a Shure 840-et. Ez lenne 47.000 Ft, és már megrendelés előtt álltam, csak le akartam beszélni a családdal. Aztán egyik ismerősömmel beszéltem akinek az ismerőse mondta, hogy a szomszédja árul egy origi dobozos Denon Ah1100-ast 30.000-ért. Állítása szerint ez előtt kapta valamire, kibontotta 2-3 napig halgatta aztán félre tette mivel abszolut nem használta. mostanában matatott és rálelt, de mivel nem kell neki így árulja. A kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy alapvetően mennyire jó fejes ez? Árban ujonnan igen ott van, csak ugye az nem minden. Shure-al felveszi a versenyt?

Köszi előre is!

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#5583) bajnokpityu válasza schawo (#5577) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mondjuk ebben igazad van. +1. Kívánom, mindenki találjon annyi örömet a saját lánc abban, amennyi neki elég.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5584) baluka26 válasza RevolutioN2 (#5582) üzenetére


baluka26
veterán

Hát az egy furcsa disznaj, én inkább a Shure-t venném :)
Denon borzasztó mélytúlsúlyos.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5585) Deadzone41 válasza szbalogh (#5580) üzenetére


Deadzone41
őstag

halott ötlet, ennyiért kb nem is létezik vezeték nélküli, ha létezne akkor is kacat lenne.

RevolutioN2: ha főleg csak a mélyek érdekelnek, basshead fejes kell, akkor jó a denon is.

(#5586) dudika10 válasza szbalogh (#5580) üzenetére


dudika10
veterán

Meg főzzön kávét is, ha lehet. :)

Egy 0 hibázik a rászánt összegnél, ha normálisat szeretnél venni.
De ha beéred a szarral, akkor is minimum meg kell duplázni azt az 5.000 forintot.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5587) RevolutioN2 válasza baluka26 (#5584) üzenetére


RevolutioN2
tag

Nekem is jobban bejön a Shure, bár utcai használatra nehéznek írják. Nembaj, majd kitapasztalom.

Egyébként, mint mondtam nagy százalékban metálféleségek mennének rajta, bár nekem azért számítanak a dobon kívül más hangszerek is :D

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#5588) baluka26 válasza RevolutioN2 (#5587) üzenetére


baluka26
veterán

Nem nehéz az.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5589) Audison válasza RevolutioN2 (#5587) üzenetére


Audison
senior tag

"nagy százalékban metálféleségek mennének rajta"

Akkor Shure. :K

(#5590) RevolutioN2 válasza baluka26 (#5588) üzenetére


RevolutioN2
tag

Az az egy nagy bajom van, hogy a legközelebbi hely (pest) nekem majd 200 km oda vissza. Egy próbáért ez minden tekintetben drágaság. Tudom, ha ennyit áldozok rá akkor érdemes, meg ne ezen kelljen spórolnom, de azt hiszem meg kell várjam amíg más keresnivalóm nincs arra. Esetleg PÁV vizsga után. Ebbe a kis porfészekbe, de még a 80 km-es körzetében sincs egy hely ahol tartanak ilyen dolgokat. Most meg nincs semmi megszólaltatni valóm :)

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#5591) baluka26 válasza RevolutioN2 (#5590) üzenetére


baluka26
veterán

Gyorssal elszánkázol keletibe, az kicsit több, mint egy óra, onnan hangbarlang nincs borzasztóan messze.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5592) szbalogh válasza dudika10 (#5586) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát, kösz srácok. Akkor ezt elnapolom. :O

Nick: HE_Storm

(#5593) bigmasterg


bigmasterg
addikt

De jókor volt az a nyíregyi tali.
Azóta már a HD800, T1, D7000 nincs az országban. :)

(#5594) ntomka:
Mondjuk abx-re elég jó volt a hd800. :))

(#5595) baluka26
Én el voltam vele, de amikor cserélted ntomkával gondoltam is, hogy nem lesz meg neked hosszú távon. :)

[ Szerkesztve ]

(#5594) ntomka válasza bajnokpityu (#5583) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egyszerű a képlet. El kell felejteni hangokat hallgatni, hanem a hangok összességét, vagyis a zenét kell hallgatni. A sok túlrészletező fejes engem is elvitt a málnásba, de az utóbbi időben csak a prezentációval foglalkozom és boldogabb vagyok a fejeseimmel. Ezért tetszett a Denon is. Nem mondta meg, hogy volt egy hegedűs aki turbó rágót rágott, hanem megmutatta az a rágózó ember milyen zenét játszott. A HD800 viszont pont ellenkezőleg produkál.
Most per pill habár ott az összeg a Denonból (ami az adásvétel lezárásáig marad is), nem érzem hogy venni kéne bármit is, mert egyszerűen zenét hallgatok és az AD1000 különlegessége ami annyira megfogott sem hiányzik.

K551-et csak az ár és amiatt ütöttem le, hogy DT 1350 és HF2 mellett azért legyen valami nagyzenekarira, mert arra azok mégsem az igaziak.

(#5593) bigmasterg: A Denon még igen. De csak napok kérdése. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5595) baluka26 válasza ntomka (#5594) üzenetére


baluka26
veterán

Múltkor hallgattam azt az apró Beyert, pofás kis jószág, meg kell valljam! Hosszú idő után első Beyer, amit nem dobtam le sikítva a fejemről :D

bigi: Ez egy ilyen. HD800 a "fejhallgatós karrierem" legnagyobb melléfogása volt. De bizniszelni viszont jól lehetett vele :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5596) RevolutioN2 válasza baluka26 (#5591) üzenetére


RevolutioN2
tag

Most nézegettem, lényegében nem nagy táv. Van is még egy az üzletben, azt hiszem holnap nyakamba veszem az országot egy kis tesztelgetésre :)

Thx az infót

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#5597) bajnokpityu válasza ntomka (#5594) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ezt en pont olyan fejessel tudom eddig legjobban, ami mellesleg sajatok(es sok egyéb probaltoknal) kozul a részletesebb.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5598) ntomka válasza bajnokpityu (#5597) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mindenki máshogy rakja össze a zenét fejben szerintem. A te igényeid ez elégíti, nekem meg már túl sok. :)

ツ Headphones on - World off

(#5599) baluka26 válasza ntomka (#5598) üzenetére


baluka26
veterán

HD800-at Pityu sem lájkolja aszem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5600) krichd1 válasza chrisnagy13 (#5567) üzenetére


krichd1
addikt

Én se SRH940-re, se pedig T70-re nem cserélném le a Fischeremet, mindkettő magas tartománya borzalmasan kiemelt. A T70-nek jó mélye van, szerintem közepe van háttérben.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.