Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) #56474624 válasza contaxg (#4050) üzenetére


#56474624
törölt tag

Egy oldalon olvasottak szerint pedig egy kigyúrt DT770/600.

The sound very similar to the 600Ohm DT770, but much more refined and resolving. They seem to have a fuller sounding signature and tighter bass. The treble is smoother and more detailed. In comparison to the DT770/600Ohm they are warmer sounding, more detailed, resolving, and have faster dynamics. They are a great improvement over the DT770/600Ohm and worth the money in every way. The dynamics are much improved and the bass is much quicker souding

(#4052) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Sziasztok!

Mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánok!

Elsősorban otthonra szeretnék venni egy fejhallgatót, gyakorlatilag mindenes használatra (zene, tv, számítógépes játék). Nem vagyok vájtfülű, a kényelem a legfontosabb szempont. Épp ezért nem is pályáznék a 10K-s "belépőszint" felettiekre, hiszen nem is használnám gyakran.

Summa summarum: Milyen fejhallgatót vegyek, ha 5ezer forint körüli összeget szánok rá?

Előre is nagyon köszönöm a válasz(oka)t!

[ Szerkesztve ]

(#4053) Topanka


Topanka
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok Minden Fórumtársnak!
--
Fejhallgatót már tavalyelőtt szerettem volna venni, kár, hogy elmaradt, mert az árak szépen felmentek, de most már nagyon sürgős lett.
Milyen márkák, és milyen típusok jöhetnek szóba?
Itthonra kellene zene és film hallgatásra, úgy, hogy másokat ne zavarjon. Magas hangok ne legyenek túl erősek, és a mély, illetve basszus kell, de diszkréten, ne kapjak tőle szívrohamot.
Vagyis zárt circumarual lenne a jobb nekem.
Házimozi tervezése és kivitelezése alatt vagyok, a pénz diktálja az ütemét.
Ehhez megvan már a Pana 50GT50 plazma, tervezett erősítő:
Denon AVR 2113
Denon AVR 3312
Marantz SR5007
Marantz SR6007
Ez is pénzfüggő, hogy mire futja, persze ennek vonzata a hangfal árak is.
Jelenleg egy 20 éves Pioneer SX339-et használok Jumo DUET 90B hangfalakkal.
Lejátszó egyenlőre a PC-ém, de jön a HD Dune Duo, és lesz építve egy valószínűleg AMD Apu Trinity alapú HTPC.
Korábban kinéztem magamnak első fordulóban a Sennheiser HD 555, átalakítva 595-re akkor még 22 000 Ft-ért, de ez nyitott.
Másodjára lett kinézve az Audio Technica ATH-A700 akkor még 47.900 Ft-ért, most már 67 000 Ft-ért látok. Na ez megszabná a max árat is, már a 47 000 Ft körüli, és végül valami hasonló kellene, mondjuk Audio Technica ATH-A500 lenne a plafon 49 200 Ft, de jobb lenne valamivel olcsóbban.
Kinézettek voltak még a :
Sennheiser HD-380 PRO
Sennheiser HD 280 Silver
Miket tudnátok javasolni?
Ja a fülem nem tartozik a legkisebbek közé.
Használtban is gondolkodom, de nem tudom miket keressek.
Valami iránymutatót adjatok ebben a témában légyszi!
--
És még valami! Érdemes a kényelem miatt gondolkodni vezetéknélküli fejhallgatóban?

[ Szerkesztve ]

(#4054) fi:zi'k válasza Topanka (#4053) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az irány nagyjából jó lehet. Esetleg használtan még az A900 is beférhet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4055) Meghivott


Meghivott
addikt

Segítségeteket kérném vásárlásban:
- Lakásban, tv-be dugva
- filmre és játékra
- 10-12.000-ig
- Vezetékes (minél hosszabb, annál jobb)
- Zárt v nyitott…mindegy
- Mikrofon nem kell
Ilyen feltételek mellett keresem a legjobbat, legmegbízhatóbbat,
köszönöm.

(#4056) Bodz


Bodz
Topikgazda

Szóval 5 perc egy Beyert összedobni.

(#4057) DBAtti válasza Topanka (#4053) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Szia!

Az ATH valószínűleg a legkényelmesebb lenne ami a pántot illeti (A500, A700). Árban meg általánosan ajánlott a Shure SRH 840 (nekem ő a favorit), és az Audiotechnika ATH M50, vagy M40, Beyerdynamic DT770 (sokféle létezik eltérő impedanciával és szorítóerővel!). Sennheisert nem erőltetném, jellemzően nem érik az árukat, bár meg kell hagyni az adott típusokkal még nem találkoztam, csak gonoszkodom. :B

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#4058) Topanka válasza DBAtti (#4057) üzenetére


Topanka
aktív tag

Köszi a választ, de a fentiek közül M50, M40, és a SRH 840-es kicsi kagylós, jó lenne legalább 53mm-es.
Ebbe beleesik az A550x, és az A700x is, a Beyer DT770M (80 ohmos, zárt, ezt is kinéztem régen) nem is tudom mekkora a kagylója, de azonos jónak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#4059) fi:zi'k válasza Topanka (#4058) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A DT770M-et szerintem hanyagold. Akkor már inkább a sima DT770 , vagy az LE verzió.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4060) Audison válasza Bodz (#4056) üzenetére


Audison
senior tag

Jó a végén az a 10mp-es teszt..felveszi a hölgy, belehallgat..működik, aztán jóvan' :D

(#4061) Topanka válasza fi:zi'k (#4059) üzenetére


Topanka
aktív tag

Azthiszem maradok az Audio-Technica márkánál, de még egy kérdésem lenne.
Mi a különbség nyitott, és zárt között.
Oké, tudom , hogy a zártnál nem hallatszik ki a zene, de más oka van, hogy miért lett ez a két technológia kitalálva?

(#4062) Geretnero


Geretnero
csendes tag

Sziasztok! Erről a fejesről mi a véleményetek?
Valaki használta már? Sony MDR-1RB
http://www.thomann.de/gb/sony_mdr_1rb.htm
Elvileg kábelesen és anélkül is használható és elég megdöbbentő frekvencia tartományt ír...

(#4063) Zoli133 válasza Geretnero (#4062) üzenetére


Zoli133
őstag

Nincs vele tapasztalatom, de két észrevétel:
1., A kiírt frekvenciaadatoknagyjából jelentéktelen kategóriába tartoznak
2., Magyar pixmanian találtam csak olyna infot miszerint wireless, minden más oldal szerint csak van mikorfonos kábele i cuccokhoz és a kábel cserélhető.

+1: Ebben az árban szerintem a többiek tudnak jobb fejhallgatókat ajánlani.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4064) SOAD19 válasza Geretnero (#4062) üzenetére


SOAD19
addikt

Pofásnak pofás, de nem hinném, hogy egy 880-as Beyernél jobb lenne. :P A gyártók által megadott adatoknak meg ne higyj, ne foglalkozz vele.

És, ha már beírtam, akkor halkan megemlíteném, hogy lehet eladó lesz a Beyer 880-asom (250 ohm), ha valakit érdekelné esetleg, privátban nyugodtan jelezze. :K

[ Szerkesztve ]

(#4065) attika89 válasza Geretnero (#4062) üzenetére


attika89
senior tag

Nézegettem egy darabig a simát. Olvasott tapasztalatok alapján:
Állítólag nagyon kényelmes. A közép tartomány kissé erőteljesebb, a magasai szépek, a basszust hiányolják kicsit mennyiségileg páran.
Abban nagy az egyetértés, hogy a 3 verzió közül a sima kábeles a legjobb hangzású, bár ez szinte borítékolható.
Páran panaszkodta arra, hogy nyekereg, de minimális szilikonnal orvosolható az is.
http://www.head-fi.org/t/625015/sony-has-new-headphones-mdr-1r

BUÉK mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4066) _zsolti_


_zsolti_
csendes tag

Sziasztok!

Fejhallgató vásárlás előtt állok, és a tanácsotokat szeretném kérni. :)
A fülest kizárólag otthon szeretném használni, zenekeverésre és felvételre.
Tehát legyen zárt, teljesen mindegy, hogy hogy néz ki, vagy mennyire strapabíró. Hangzásban a legfontosabb szempontom, hogy lehetőség szerint kiegyenlítetten szóljon minden tartományban.
Márkában a Sennheisert preferálom, de nézegettem AKG füleseket is.
Maximum 13 000 forintot tudnék rááldozni. Milyen modelt tanácsoltok nekem? :)
Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségetek!

(#4067) vzsryl válasza _zsolti_ (#4066) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Beyerdynamic DT 235

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4068) chrisnagy13 válasza SOAD19 (#4064) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

T90?

(#4069) Deadzone41


Deadzone41
őstag

SOAD19 érdeklődött privibe az AT zsepimodról, csináltam pár képet, hogy én hogyan csinálom, hátha közérdekű a dolog. [link]
Egy egész zsepibe tettem még egy kis szalvétát, hogy még vastagabb legyen leghátul, úgy tekertem fel, majd fél kör alakba betömködtem a fejhallgató fül mögött lévő oldalára.

Dave te is hasonlóan csinálod? Jó lenne valami kevésbé kókány megoldás, mondjuk habszivacsból kivágni, vagy hasonló.

(#4070) Dave™ válasza Deadzone41 (#4069) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem, másképpen. Sok mindennel kísérleteztem, és a zsepi nem a legjobb megoldás. Viszonylag gyorsan veszít a térfogatából, meg egyéb gondok is vannak vele. Nagyon sok felállást kipróbáltam már, és mostanra állapodtam meg, szerintem ez marad a végleges felállás: papírszatyor madzagszerű füleit használtam fel (tulajdonképpen egy szövet madzag), ezek fél centi átmérőjűek és tömör, hengeres kialakításúak, nem veszítenek a tárfogatukból. Ebből vettem két darabot, mindkét oldalra egyet, és csak félkörben, és csak függőlegesen, a hátsó oldalra. A koncepció az volt, hogy reprodukáljam a többi döntött driveres AT kivitelezését, és így sikerült. Ha mindkét oldalra teszek (tehát körben), akkor nagyobb lesz a tér, viszont távolabb is kerül minden (veszít a lendületéből és a közvetlenségéből), illetve a magasakat előtérbe helyezi, kicsit dominánsak lesznek utána. Ha túl vastag a helykitöltő anyag, az sem jó, eleinte lenyűgöz a tágas tér, de aztán jönnek vele negatívumok is. A fenti megoldással viszont elértem az arany középutat: még mindig közvetlen és energikus, de az alapállapotban érezhetően tágasabb és mélyebb a tér, és a magasakat sem bántja, legalábbis nincs szignifikáns változás. Minél nagyobb a belső tér (vagyis minél messzebb kerül a driver a füledtől) annál kevesebb lesz a mély és hangsúlyosabb a magas tartomány. Ha bedöntöd a füledre merőlegesre, elvileg az a legideálisabb állapot, legalábbis AD2000-rel erre jutottam.

A fenitek fényében nálad szerintem túl vastag a helykitöltő anyag, az elhelyezést nem látom egyértelműen, de ha hátul van félkörben, akkor szerintem ez a jó irány, csak vékonyabb és tömörebb anyaggal is érdemes lenne megpróbálnod.

[ Szerkesztve ]

(#4071) Deadzone41 válasza Dave™ (#4070) üzenetére


Deadzone41
őstag

pontosan milyen szatyor? hol lehet kapni? ^^

én mélyekkel kapcsolatban pont azt tapasztaltam, hogy zsepimoddal több van belőlük. akusztikai szempontból van szerinted lényege, hogy milyen anyagot raksz oda? mert pl a zsepi meg a szivacs biztosan elnyel, de egy tömör anyag már nem valószínű.

(#4072) #56474624


#56474624
törölt tag

Ez a wasapi telepítés tényleg ilyen nehéz? A foobar (1.1.14a verzió) components mappában eddig is ott volt a wasapi.dll, mégsem jelent meg a kimenetek között. Letöltöttem a telepítőt innen, most meg ha ott van a wasapi.dll a components mappában, az a baja, ha nincs, akkor nem kötekszik, elvileg feltelepíti, gyakorlatilag ugyanúgy nincs ott a kimenetnél a wasapi. :W

Na most feltelepítettem úgy valahogy, hogy ott volt a mappában a dll, de így sincs wasapi kimenet, hiába indítom újra a foobar-t. Régebben nem szívtam ennyit ezzel a wasapi telepítéssel. :O

[ Szerkesztve ]

(#4073) stranger28 válasza #56474624 (#4072) üzenetére


stranger28
addikt

Miért nem teszed fel az újat (1.1.18)? Beállításokat ki tudod menteni, WASAPI-t meg rányomod "szüzen". Én is most frissítettem az event miatt valamelyik nap.

(#4074) #56474624 válasza stranger28 (#4073) üzenetére


#56474624
törölt tag

Feltettem azóta most kernel-t, ez nem szarakodott. :)

(#4075) Dave™ válasza Deadzone41 (#4071) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ajándékba kaptam benne valamit, Franciaországból, úgyhogy passz, de nem olyan különleges a dolog, majd csinálok róla képet. Láttam ilyet már máson is, itthon is. Szerintem számít az anyag.

(#4076) Meghivott válasza Meghivott (#4055) üzenetére


Meghivott
addikt

Ennyire nehezet kérdeztem vagy 50.000 forintos fejhallgató alatt nem ebbe a topikba kell írni?
:(

(#4077) schawo válasza Meghivott (#4076) üzenetére


schawo
titán

A témát alaposan kivesézi az első hozzászólás, ott sokkal több információt megtalálsz, mint amit egy hozzászólásban le lehetne írni :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4078) nemdan


nemdan
senior tag

Megéri a noti integrált Realtek hangkártyáját ASUS Xonar U3-ra cserélni? Nem csak a fejhallgató miatt, hanem a sztereó erősítő miatt is. Annál is érezhető/hallható lenne a különbség?

Vagy esetleg tudtok még egyéb USB-s megoldást 10000 Ft alatt?

[ Szerkesztve ]

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#4079) Bodz válasza SOAD19 (#4064) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van az apron T1, arra palyazol? :)

(#4080) guppy válasza nemdan (#4078) üzenetére


guppy
őstag

függ h milyen fejest használsz

(#4081) stranger28 válasza Bodz (#4079) üzenetére


stranger28
addikt

Hátha nem adod el, és meg tudom hallgatni megint. ;]

(#4082) nemdan válasza guppy (#4080) üzenetére


nemdan
senior tag

Épp ez az, hogy nem csak fülessel használnám.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#4083) donpe válasza Bodz (#4079) üzenetére


donpe
aktív tag

Mi a fene? :Y
Mi lesz az utód? LCD-2? ;)

(#4084) donpe válasza #56474624 (#4051) üzenetére


donpe
aktív tag

Én pont egy DT770-el hasonlítgattam a T70-et. Igaz, hogy 32 Ohmos 770-el. De véleményem szerint a T70 sokkal inkább közelebb áll a DT880-as beyerhez, mint a 770-hez. Hasonlóan kiegyenlített, mint a 880, csak sokkal részletesebb hangzással, pontosabb, kimértebb mélyekkel.
A 770-es beyer inkább hasonlít a 990-hez, csak kevésbé V alakú. Basszusban több benne a punch mint a T70-ben, de sokkal pontatlanabb is, sokkal inkább rányomja a mélyeket az egész hangképre. Ennek ellenére nagyon kellemes tere van és nagyon élvezhető vele a zenehallgatás akár egy Galaxy Tabról is. Én mobil eszköz mellé a 770-et ajánlanám, ha valaki tényleg jó hangzást szeretne.
A FiioE17 - 440-es Shure melóban zenehallgatós cuccomban elgondolkoztam a Shureról 770-re váltásban. Otthon, viszont a T70-el most nagyon boldog vagyok. :DD

(#4085) guppy válasza nemdan (#4082) üzenetére


guppy
őstag

ha rendes számítógéphez lesz akkor én a helyedben PCI-os hangkártya után néznék, ha meg nem, akkor legalább egy fioo E10-re összedobnék, de még mindig nem mondtad meg (vagy csak nem találom) h mire és mihez használnád, későbbiegben tervezel e jobb hangkeltőt stb. de a hangkártyáknak és a fejes-erősítőknek is van külön topikja, oda kéne átfáradni/olvasgatni

(#4086) nemdan válasza guppy (#4085) üzenetére


nemdan
senior tag

Megéri a noti integrált Realtek hangkártyáját ASUS Xonar U3-ra cserélni? Nem csak a fejhallgató miatt, hanem a sztereó erősítő miatt is.

Ebből melyik nem érhető? :F :D

Azért itt tettem fel a kérdést mert aki ismeri az Asus Xonar U3-at az úgyis tudja, hogy mire képes. Ezt a fórumot olvasom rendszeresen, láttam már, hogy ajánlották az alábbi típust itt, ezért gondoltam, hogy lesz aki válaszol.

De akkor rákérdezek a másik topicban is, mert itt senki nem válaszolt eddig.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#4087) Topanka


Topanka
aktív tag

Vannak különböző impedanciás fülesek.
Mi a jelentősége, Pl. a Beyer DT880 32 ohm, 250 ohm, 600 ohm.
Melyiket hova, illetve mi után érdemes használni? Mire figyeljen az ember ezen esetekben?

(#4088) Slownz válasza nemdan (#4086) üzenetére


Slownz
senior tag

Ha ilyen stílusod van, akkor hogy várható el, hogy bárki segítsen neked.
Többet ésszel... :)

[ Szerkesztve ]

(#4089) #56474624 válasza donpe (#4084) üzenetére


#56474624
törölt tag

Tegnap este visszakötöttem a 770-et a Xonar DG-re, beállítottam a 32 ohm-os impedanciának megfelelően, és ledöbbentem. A mélyen elsősorban. Egyáltalán nincs mélykiemelése így. Sőt én kissé mélyközéphiányosnak is érzem. Viszont ami van mély, az sokkal gyorsabb, feszesebb.
A vicc az, hogy Mahler egy szimfóniájában ahol összecsapják a cintányért, az is sokkal gyorsabban lecseng (így végre olyan gyors, mint hangfalon, amit ugyancsak a dynaco-ra kötök). De a legjobban egyik Bach hegedűverseny bőgőjén döbbentem le.
Ennek ellenére nem mondanám, hogy így jobb, mint külön rákötve a Dynaco-ra. Olyan érzés, mint amikor az ember nyugodt hangú állóhangfalakról kis monitorhangfalakra vált, csak épp ez jó mélyre lemegy. Viszont rettentő steril a hang, a hosszú távú hallgathatósága nem a legjobb. Mélysúlyosságnak nyoma sincs így, ez biztos. Ha a hangosabb kimenetre állítom a kártyát (azaz >64 ohm -ra), akkor már jobban hasonlít az eddig megszokott (külön erősítőre kötött) hangképre. Szóval rettentő erősítésfüggő a 770 hangja. Valószínűleg egyébként így simán a hangkártyára kötve állok közelebb a valósághoz (a fejhallgató valós hangjához mindenképp), de így sokkal inkább fejhallgatós a hangja, mint hangfalos. Precízebb, részletezőbb hang, de kevésbé szerethető. Ennek ellenére most ezzel edzem a fülem.
Komolyzenére amúgy így sokkal inkább alkalmas, mint könnyűre. Csak Sony felvételt nem szabad berakni... ;]

(#4090) nemdan válasza Slownz (#4088) üzenetére


nemdan
senior tag

Nyugodtan vissza lehet olvasni, hogy milyen stílusban írtam az összes eddigi hsz-emet. :)

Csak szerintem érthetően leírtam mindent már a legelső hsz-ben is. :O

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#4091) bajnokpityu válasza #56474624 (#4089) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az miért jó ha a cintányér hamar lecseng?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4092) #56474624 válasza bajnokpityu (#4091) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom megfigyelted-e (fölülről-oldalról volt alkalmam erre), de hangversenyen üstdobokat is gyakran "mesterségesen" szokták elhallgattatni/csillapítani, azaz nem hagyják tovább rezegni. A szóban forgó részben egész hirtelen hallgat el az egész zenekar egy nagyon dinamikus részt követően, valószínű a cintányért is lecsillapította az illető zenész.

Itt egy felvétel például. A 0:13:26 - II. Stürmisch rész.
Természetesen ahol hagyja a zenész rezegni a cint, ott hosszan rezeg nálam is, de eddig azok a hirtelen kis összecsapások nem voltak ilyen hirtelenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#4093) schawo válasza nemdan (#4086) üzenetére


schawo
titán

Még mindig attól függ, hogy mivel kötöd össze. Egy 5000 forintos asztali izét kár rákötni, akkor nem éri meg. Mond már meg, hogy mivel fogod használni. Típus szerint.

(ilyet én is tudok)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4094) PR0JECTNR56 válasza bigmasterg (#4021) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Gyönyörű képek, a már megszokott remek minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#4095) SOAD19 válasza Bodz (#4079) üzenetére


SOAD19
addikt

+chrisnagy13

Ááá, dehogy, egy AD1000-re pályázok. De, mindjárt rákeresek, arra a T1-re, de úgysincs rá most annyim. :)
Amúgy kíváncsi lennék, arra a T90-esre, de szerintem még mindig nem kapható, vagy...?!

(#4096) fi:zi'k Igen, egy "használtra" csaptam le, erre ni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4096) fi:zi'k válasza SOAD19 (#4095) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Használtra?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4097) bajnokpityu válasza #56474624 (#4092) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az rendben van,de ha nem fogják le, akkor igen sokáig rezeg. ez a hosszú rezgés nagyon sok dacnak,erősítőnek probléma, és hamar lecseng akkor is,ha eredetileg hosszan engedték szólni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4098) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#4097) üzenetére


bajnokpityu
félisten

... és mivel ezzel gyakrabban találkozok,én erre gondoltam,mikor irtad. nem arra,hogy sok kis cin egymás után végre szétvált.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4099) SOAD19 válasza Dave™ (#4070) üzenetére


SOAD19
addikt

Ilyesmire gondoltál, mert akkor kör keresztmetszetű cipőfűzővel is lehetne helyettesíteni talán. :F

(#4100) nemdan válasza schawo (#4093) üzenetére


nemdan
senior tag

Van egy MSI CR 500 notebook aminek alapból nagyon zajos az integrált hangkártyája. Hiába a földelés megszakítása, akkor is. :W

Múltkor vettem ugye egy Audio Wild-ot, meg van egy MB QuartPhone 45x fejesem (ezt már nem igazán bírja meghajtani). Na már most mind a kettő idegesítően zajos az integrált Realtek-el. Erre kellene valami normálisabb USB-s hangkártya.Továbbá van egy épített TDA-s 2x30 wattos erősítőm és egy olcsó Ibiza Sound végfokom.

Hangsugárzók: 4 db Tesla ARS 9204 (igaz régi, de szeretem a hangzását) és 2 db Fisher STE 993G.

Továbbá terve van véve egy Technics stereo erősítő beszerzése.

Olyan hangkártyára lenne szükségem ami javítana mind a fejesek, mind az erőlködők/dobozok hangzásán. ( ha javít egyáltalán :F )

És pont ez lenne a fő kérdés, hogy mennyire lenne észrevehető a különbség az erősítők hangján?

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.