Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Elég szimpi cucc, bár nem vagyok miui fan, de jöhetne szolgáltatói kínálatba, lehet meg tudnám szokni :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) bteebi


bteebi
veterán

Akinek nem fontos a fotózás, annak egy nagyon jó készülék. :K Mondjuk nem túlzottan szeretem a MIUI-t (bár nagy gondom sincs vele), de ezért az árért elviselném. Remek kijelző, nagy akku, hatalmas SoT, gyors töltés... "normál" használatra kiváló!

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

"az 1920 Hz-es PWM pedig a fejfájósoknak jelenthet némi segítséget" - vagyis inkább azoknak, akiknek a szeme érzékeny rá. Az 1920Hz amúgy eléggé jó. 250 Hz körül van általában a választóvonal és aki érzékeny erre annak ezen érték alatt lehetnek problémái.

Árba jó lett, csak az ultraszéles és makró lehetett volna egyben is egy autófókuszos egységgel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Erős cucc, ha egy kicsit reszeltek volna a kamerás képességeken, akkor egészen jó ajánlat lenne.

Ebből úgy gondolom nem lesz GT kiadás, mint az F4 GT.
Azt hiszem adok még egy kis időt az utóbbinak, egyelőre jól szolgál, ebből még ki lehet hozni egy keveset.

Egy-két akcióban még el lehet csípni az F5 Pro-t is jó árban, aki most tervez venni, neki mindenképp jó lehet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) hdavid1


hdavid1
csendes tag

Jól néz ki a kamerasziget.

(#6) movax


movax
őstag

Egy összetekert "Hogyan b@sszunk ki jobban az emberekkel a 21. században?" marketing-tankönyvvel verném bénára azt, aki kitalálta, hogy sem telefonba, sem televízióba nem építenek 3,5-ös jack-aljzatot.

[ Szerkesztve ]

(#7) pusszycat válasza movax (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg csak a piszok menne bele. Falra tudnék mászni a zsinórtól, főleg mikor az egér zsinórja megakadt vagy a bill. nem tudtam félrehajtani mikor kellett a hely. A fülesé is beakadt mindenbe kitépte a fülemből a nyakamra tekeredett. Ezek mind ki lettek cserélve és azóta már mosolyogni is tudok. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) Terentius válasza pusszycat (#7) üzenetére


Terentius
őstag

Egyetlen esetben látnám létjogosultságát a jacknek. Régebbi kocsiban a zene arról mehetne

Poco F5 12/256 Gb

(#9) Graphics válasza Terentius (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Roidmi 3S. És még a régebbi kocsiban is megy a zene :DDD .

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Waikiki válasza movax (#6) üzenetére


Waikiki
tag

Ízlések és pofonok.

A bluetooth füleseim számomra megfelelő minőségben viszik át a zenét, a jack-es fülest pedig USB C átalakítóval tudom használni. Még sosem jutottam el addig a problémáig, hogy madzagos zenét hallgatva tölteni kellett volna a telefont, és akkor most melyik ujjamba harapjak.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#11) Ixion77 válasza movax (#6) üzenetére


Ixion77
őstag

Az egy egyszerű adapterrel megoldható.

Engem sokkal jobban irritál az USB 2.0 2023-ban. Minden egyes alkalommal, amikor a mobillal kapott képeket vagy videókat szeretné letölteni az ember, vagy filmet, zenéket akar rátölteni fölöttébb dühítő a lassúsága. Főleg annak, aki már használt USB3-as telefont.
Annak, aki nem töltöget le/rá, annak nyilván mindegy. De akkor sem értem miért kell a 3.0-t kispórolni. A chipset támogatja, akkor meg miért nincs?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#12) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Ezt minek dobtak piacra?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#14) bostone válasza Graphics (#4) üzenetére


bostone
addikt

Mennyire jó ár és hol található?

Tökre nem értem most mi van, pár hónappal ezelőtt még sokkal magasabb áron futottak be hasonló termékek.
Aki nem fél a kínai brandektől és nem aggódik a frissítések miatt, biztos talál néhány jó ajánlatot.

(#15) Füleske válasza bostone (#14) üzenetére


Füleske
addikt

Poco mindig is ilyen volt. Ez még nem is sikerült olyan jóra. K60 Pro kellett volna, de az persze Kínában ragadt. Meg ez a sorozat már tavalyi, de még mindig nem árulják itthon hivatalosan. Az F6 sorozat jobbnak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#16) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Már gyúrok erre a telóra, 2 hét és a kezemben lesz.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17) Pityu. válasza Füleske (#15) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Melyik sorozat tavalyi?
F5 pro 2023, May 09
F5 5g 2023, May 09

F6 meg még ki tudja milyen lesz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#18) Füleske válasza Pityu. (#17) üzenetére


Füleske
addikt

A K60.

(#19) Füleske válasza Pityu. (#17) üzenetére


Füleske
addikt

Hogy érthetőbb legyen, régen 2 hónap se volt az "átfutás": [link]
Vagy akár 1 hónap sem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20) Pityu. válasza Füleske (#19) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Minden változik.bár inkább másfelé változna.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21) Luck Dragon

Szép a kialakítása és a kijelző is szuper (12 bit), kamerákért kár, bár ezen nem lepődtem meg . Köszönöm a tesztet .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Graphics válasza Füleske (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tavalyi, dec27, és akkor sem volt elérhető egyből.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) vejemojnen


vejemojnen
csendes tag

Nagyon gyors lett a teszt.🤣 A lányom már 1.5 hónapja használja az F5 Prót.... Már akkor is be lehetett szerezni hazai webshopból. Na mindegy. A cikkíró olcsóbb alternatívaként írja a Note 12 Prót. Nem tűnt fel neki, hogy annak sokkal gyengébb a chipsetje és a kijelzője sem 2K-s.....Tulajdonképpen a körtét az almával hasonlítja össze.

(#24) Graphics válasza vejemojnen (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd el újra, nézd meg a hivatalos árakat, és megérted.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

"Hosszú távra a hardver megfelel, bár az alap Poco F5-höz viszonyítva nem annyival erősebb, hogy feltétlen megérje a felárat, a szoftvert a Xiaomi ígérete szerint négy évig fogja támogatni. Ez viszont kicsit trükkös, mert a négyéves ciklusba három MIUI frissítés fér bele, de ez csak két Android-főverzió váltást takar, negyedévente garantált biztonsági patchekkel."

Ezért fordultam vissza a Samsung felé.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#26) mjani1172 válasza GoodSpeed (#25) üzenetére


mjani1172
addikt

Két android váltás szvsz nem rossz. A negyedéves biztonsági sem, ha valóban tartják.
Persze nyílván jobb a több, de az ismrőseim körében többen vannak akik elavult telefonnal, mindenre is kattintanak és semmi gondjuk.
Ha meg jön egy trükkös sms, link vagy hívás azt nem szűri ki semmi.

[ Szerkesztve ]

(#27) GoodSpeed válasza mjani1172 (#26) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nálam az a helyzet, hogy fontos, hogy legyen biztonsági update legalább. A mobilomban Snapdragon 778G van, ami erősebb mint az A54-ben lévő Exynoss 1380... mégis a Xiaomi gyér támogatása miatt, Android 14-et már nem fog kapni, 2024 augusztustól meg sec. update-et sem, miközben abból kiindulva, hogy a 778G erősebb mint az Exynoss 1380, ami még 5 év múlva is megkapja az utolsó frissítését, kikövetkeztethető, hogy a 778G is el tudná húzni addig, ha lenne támogatottsága, ráadásul a 778G 2021-es, tehát két évvel idősebb is az Exynoss 1380-nál. Nyilván nem azt várnám el, hogy 7 évig támogassa a Xiaomi, de jó lett volna, ha Android 11 után megkapta volna nemcsak a 13-at, hanem a 14-et és a 15-öt is. Jelenleg ez a POCO F5-re lesz igaz, hogy kap majd Android 15-öt, de csak azért, mert két évvel fiatalabb mint a 11 Lite 5G NE. Az A54 meg megkapja a 16-ot és a 17-et is plusz 1 év sec. update-et. A SoC Antutuban pedig S23 szinten teljesít a POCO-ban.
Szóval az a faramuci helyzet nagyon régen a Xiaominál, hogy a legjobb telefongyártó lehetne, ha a szoftverestámogatást ne ilyen gyengén mérné, mert egyébként erős SoC van a POCO-kban mindig. Az meg milyen már, hogy veszel egy ugyanolya SoC-cal szerelt Xiaomit, meg veszel egy másik ugyanilyennel szerelt Samsungot (778G-nél pl A52 5Gs), aztán az egyik ugyanazt a főrészegységnél sokkal hamarabb elfogy szoftverileg.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#28) Ricardo válasza vejemojnen (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Jól beszóltál ügyes vagy. :N

A telefonról.
Nem rossz ajánlat, de kíváncsi leszek mennyire lehet kiiírtani a reklámokat belőle, illetve milyen gyakran , meddig, és milyen minőségben jönnek majd a frissítések.

(#29) porkiy válasza bostone (#14) üzenetére


porkiy
aktív tag

Kb. 1 hónapja van meg, Gshopper-ről 1 hét szállítással 175-ben állt meg az akkori akcióban.

(#30) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

8+2. Nekem ennyi elég is.

(#31) Richie86


Richie86
senior tag

Ha a kamera jobb lenne, mindenképp klassz teló, ezért az árért. Ha valaki nem fotóz, annak így is.

(#32) bajnokpityu válasza Richie86 (#31) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mi 12 ezeket lehet ennyiért venni. Sztem azok azonos pénzért jobbak. Nem értem ezek letjogosultsagat.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#33) ProEvoFan válasza GoodSpeed (#27) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintén zenész. Poco F5 ami nekem nagyon tetszik, de nincs hivatalos forgalmazás, így nálam kuka, plusz a gyenge szoftver frissítésről nem is beszélve.
Igy lett egy Samsung a54em. 1.5 hónapja megvan, azóta kis túlzással kb annyi frissítés jött rá, mint a Xiaomi telefonomra kb 1 év alatt. :D 3 frissítést kaptam már, amiben nincs benne az első bekapcsolas utáni frissítés....

[ Szerkesztve ]

(#34) Richie86 válasza bajnokpityu (#32) üzenetére


Richie86
senior tag

Ennek talán annyi előnye van, hogy jobb az üzemideje, egyébként egyetértek.

(#35) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ez a szoftverfrissítés, x éves support, stb. kit hat meg? Aki custom romot tol, azt aligha. A Poco (sőt, maga a Xiaomi) mindig e téren volt erős. Nálam az F1 és most az F3 is így volt/van használva, kutyának sem hiányzik a godzilla bloatware MIUI.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#36) ghiottone válasza Trailblazer (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért a felhasználók zöme nem használ custom romot. :N

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#37) Trailblazer válasza ghiottone (#36) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez már az ő bajuk. A lehetőség adott.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#38) pusszycat válasza Trailblazer (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem rakok fel banki applikációt buherált rendszerre. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) Trailblazer válasza pusszycat (#38) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez meg már túlpara.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#40) pusszycat válasza Trailblazer (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sok pénzről van szó. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#41) GoodSpeed válasza Trailblazer (#35) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Például azt, aki tudja, hogy a főzőtt ROM támogatás is elapad, amint kifut a gyártó által vállalt 2 főverzió + sec update ideje. Szóval hülyeséget nem kellene terjeszteni. Ez a telefon gyáriban is 15-ös Androidig él + 1 sec. update-ig, meg főzőttben is...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#42) Trailblazer válasza GoodSpeed (#41) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tényleg? F3-nál nem látok semmit elapadni. Hülyeséget nem én beszélek...

De vallom, hogy mindenki úgy copatja magát MIUI-val, ahogy csak akarja, szabad akarat van. Én pedig élvezem közben a custom rom szabadságát.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43) Pityu. válasza pusszycat (#40) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó neked :D amúgy meg állíts be egy limitet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#44) pusszycat válasza Pityu. (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Be volt. Azt elfelejtettem. Nem értettem miért nem tudok vásárolni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#45) GoodSpeed válasza Trailblazer (#42) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Mert még nem járt le a 2 főverzió +1 sec. update. De 2024 már nem a frissítések éve lesz.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#46) Trailblazer válasza GoodSpeed (#45) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez már számomra nem fog kiderülni, minél hamarabb jönnék F5 Pro-ra.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#47) bteebi válasza pusszycat (#7) üzenetére


bteebi
veterán

Hogy tudtad a PS/2 vagy USB csatlakozót bedugni a Jack aljzatba? :F

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#48) pusszycat válasza bteebi (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Síkosító :B :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#49) Pityu. válasza GoodSpeed (#45) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én legszívesebben egy telefont akár 10 évig is megtartanék de sehol sincs olyan hosszú támogatási idő meg a direkt avultatás nem támogatja.
Nekem még meg se jött a poco f5 de már azon agyalok milyet leszek muszáj venni következőleg :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#50) GoodSpeed válasza Pityu. (#49) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Samsung az androidos világ iPhone-ja, és persze az iPhone, amik 5 évig támogatottak. Speciel amikor az A50-esem volt, akkor még a Samsung sem volt ilyen bőkezű, mert akkor nem Xiaomi-t vettem volna az A50 után, hanem Samsung-ot. A50-nél is az volt, hogy 2019-ben megjelent Android 9.0-val, aztán búcsúzott Android 11-gyel. Xiaomi 11 Lite megjelent 11-gyel és búcsúzott 13-mal... most meg majdnem 2024-ben megjelenik ez a POCO F5 PRO 13-mal, kap majd 14-et (ami már eleve augusztusban jelent volna meg, ha nincs csúszás), kap 15-öt és újabb Androidot már nem. Nekem mint olyannak, akinek fontos a biztonsági frissítés mint minimum, marad opciónak a Samsung vagy az Apple....

Nagyon szépen kirajzolódik, ha összehasonlítjuk a POCO F5-t mondjuk az A54-gyel, hogy a Xiaomi spórol a supporton, a Samsung meg a hardveren. Ha évente cseréli az ember, akkor a POCO jóválasztás lehet, vagy akkor is, ha két évente... de egyébként meg SAMSUNG jön ki győztesen.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.