Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73251) szőröscica válasza Laraxior (#73248) üzenetére


szőröscica
addikt

Én mikor Nápolyban voltam 2012 őszén, láttam 2 euróért is....

(#73252) AMD Power válasza sNORh (#73245) üzenetére


AMD Power
titán

De jó is lenne! Vennék valami 3.0 V6 dögöt. ;]

Laraxior: Így is tele van balfaszokkal minden.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#73253) sNORh válasza AMD Power (#73252) üzenetére


sNORh
addikt

Sok lenne a Paul Walker ügy :(

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#73254) Laraxior válasza AMD Power (#73252) üzenetére


Laraxior
titán

Egy szép Laguna? ;] Ebben tényleg minden cserélve lett.. az autó értékének kétszerese :DDD Nem csak ilyen marketingdumás nepperszöveg :D Ha szereted a mazochizmust és a kényelmet ez a te autód... meg persze a hibaüzeneteket :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#73255) AMD Power válasza Laraxior (#73254) üzenetére


AMD Power
titán

Olvastam eleget a kocsidról. Köszi nem kell. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#73256) Laraxior válasza AMD Power (#73255) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tervezem eladni, pár apróság van még amit piszkálni kell rajta, szeretném még ha pár évig meglenne :B
De azért kösz, az érdeklődést :P :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#73257) neduddki válasza footy (#73231) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mazzag 2l dizle a denso befecskndezovel???...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#73258) !Overdose! válasza neduddki (#73257) üzenetére


!Overdose!
őstag

A héten a másik 2 injektort is ki kellett cserélni a Land Cruiserben. Végre szépen jár a motor, de számomra továbbra is érthetetlen, hogy a Denso befecskendezők fele annyit bírnak, mint a Bosch és ráadásul még csak fel sem újíthatók. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#73259) runner 125 válasza Qru (#73213) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nálam:

1. Galant (arra szavaztam, s látom az is vezet)
2. G Astra Coupe
3. Rover 75 (csak itt nehéz elvonatkoztatni a rozsdáról és a "megbízhatóságtól". :) ) - BMW E36 cabrio

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73260) sNORh válasza runner 125 (#73259) üzenetére


sNORh
addikt

Nemtom amúgy melyik ferdehajlamú tette a Civicet a listára.. Singlerére max..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#73261) runner 125 válasza sNORh (#73260) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh igen, én sem értem miért az UFO Civic-et rakták be. Sokkal helytállóbb lett volna, ha az elődjét látjuk:

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73262) Zewa válasza runner 125 (#73261) üzenetére


Zewa
senior tag

Bertone Gastra kópé mint tucatautó? Ennyi erőből benne lehetne a pakliban az E46 FL coupe is, ami khmm orrba-szájba veri ezt a mezőnyt szerintem..

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#73263) DeFranco válasza Zewa (#73262) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem pl. a gasztra az autó forma. nem viccelek, szerintem tök szép, arányos.

[ Szerkesztve ]

(#73264) ABE


ABE
őstag

(#73265) DeFranco válasza ABE (#73264) üzenetére


DeFranco
nagyúr

cpesöl rotésönel tájrisz for veri háj szpíd drájving
if jú vant tú rész jú kár
szó vat kud bí beter dan wörd námbör ván tájör kompani dzseke tájrsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73266) gaborbol válasza bobsys (#73190) üzenetére


gaborbol
őstag

Nekem is bejon, de ezek szerint ugyan az mint Charger. Agressziv kulso,de gyenge hozza az alap V6-os motor. Azert egyszer en is hozok egyet majd a kolcsonzobol :)

(#73267) TaaT válasza ABE (#73264) üzenetére


TaaT
veterán

Ez egy rohadt jó (szórakoztató) műsor, kár hogy nincs belőle több. :D

Give them hell Ukraine!

(#73268) m3tr0 válasza DeFranco (#73265) üzenetére


m3tr0
senior tag

Azé' mekkora már,hogy úgy faragnak,ragasztanak neked össze sportülést gecó!! :C :DDD
Meg mondjuk úgy alapból elég kemény a műsor...az autóról nem is beszélve. (Baleno tuning baszki.. :DDD )

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#73269) Melack válasza DeFranco (#73265) üzenetére


Melack
veterán

Bazz, se glett, se semmi védelem,egyből festés? Mi a szösz???? :Y

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#73270) runner 125 válasza Zewa (#73262) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azért teljesen más piaci árakról beszélünk a két autó esetében. :)

Ebből adódóan szerintem jogos a G Astra coupe ott léte.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73271) DeFranco válasza Melack (#73269) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, én is néztem, hogy kilincs minden fent van, száll a por, ez meg tangapapucsban nyomja a festékszórást... utoljára a knight riderben láttam ilyet

(#73272) mycso válasza m3tr0 (#73268) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De az igazán durva az, hogy ezek az arcok ezt teljesen komolyan gondolják és a végén el is hiszik, hogy mekkora nagy tuningverdát raktak össze...

A legdurvább teljesítménynövelő átalakítás a ventilátor a légszűrő után :DDD
(ezen besz@rtam)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#73273) DeFranco válasza mycso (#73272) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a tulaj csóka arca is priceless amúgy :D nem túl boldog a kúl verdával, szerintem az első lehetőségnél belelövi a gangeszbe. :DDD

(#73274) footy válasza neduddki (#73257) üzenetére


footy
addikt

Már annak sem embertelen áron megy a felújítása, de én elsőre a benzinest ajánlottam, főleg olyan áron és annyi évi futásra.

[ Szerkesztve ]

(#73275) Typhoon47 válasza mycso (#73272) üzenetére


Typhoon47
őstag

Pontosan, olyan mint egy paródia, de mivel ez full real így még sokkal-sokkal viccesebb :DDD :DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#73276) !Overdose! válasza footy (#73274) üzenetére


!Overdose!
őstag

Van kontaktod Denso felújításra? Pár hónapja senkit nem találtam. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#73277) Zewa válasza runner 125 (#73270) üzenetére


Zewa
senior tag

A 8. generációs ufo Kuvikkal viszont árban van, és össze sem hasonlítható a 2 autó formája.. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#73278) neduddki válasza !Overdose! (#73258) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!

van emejjik felujithato de ez cska kiszerles utan cikkszamra dontheto;- (((

udv

neduddki

mod: footy: lasd feljebb, ha nem akkor 125khuf kornyeke/db

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#73279) zolikaDB válasza DeFranco (#73263) üzenetére


zolikaDB
veterán

Sztem is. Vagy Omega B2.
G Astra sedan, pici ultetes, szep kerekek, 16-17", kesz.

(#73280) !Overdose! válasza neduddki (#73278) üzenetére


!Overdose!
őstag

Értem már! :R

Nekünk ráment 500k + bevizsgálás + munkadíj a 4 injektorra. Ráadásul a márkaszerviz és az automata váltós ember sem tudott megegyezni arról,hogy mennyi olaj is kell a váltóba. :( Mindenesetre úgy néz ki most jó az autó.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#73281) neduddki válasza !Overdose! (#73280) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha lekkozlebb iojjen bajd van totoya fronton szojja nyugodtan, oda van biztos forrasom:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#73282) tildy


tildy
nagyúr

Edesapamnak hamarosan eljon az autovasarlas ideje, max 5 eves, automata valtos johetne szoba max 2.3 millioig.
Sajnos mindenkepp kereskedestol kellene es autobeszamitassal egyutt. Miket ajanlotok?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73283) szőröscica válasza tildy (#73282) üzenetére


szőröscica
addikt

Mennyit megy vele? Mire kell neki?

(#73284) tildy válasza szőröscica (#73283) üzenetére


tildy
nagyúr

Evi kb 8-10 ezer kilometert, es leginkabb ez lenne a fo kozlekedesi modja.
Be kell fernie hatulra egy kerekesszeknek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73285) szőröscica válasza tildy (#73284) üzenetére


szőröscica
addikt

Akkor valami kombit, benzinmotorral. Nem lesz egyszerű menet.
Octavia, Focus, stb.

Ahogy rákerestem, 2008 és annál újabb autókra, tényleg a Focus lehet megoldás. 1.6 benzin, szögegyszerű technika, megbízható, jó minőségű autó. Magamnak is megvenném.

[ Szerkesztve ]

(#73286) runner 125 válasza tildy (#73282) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nincs idő, energia eladni a mostanit? Jobban járnátok, s így már nem feltétlenül kell csak a kereskedésből vásárolni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73287) bitpork válasza szőröscica (#73285) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Abból van automata? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#73288) Vladi válasza bitpork (#73287) üzenetére


Vladi
nagyúr

Van, de ritka: link

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#73289) bitpork válasza Vladi (#73288) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

tyííí, soha nem láttam még...igaz nem is szívlelem a ford újabb modelljeit :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#73290) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Megnéztem több KGFB kalkulátor oldalt, meg konkrétan a biztosítókat is végig néztem. Összes közül a K&H jött ki a legjobbnak:

47 652 forint / év
+ 14 296 forint / év baleseti adó

(Ami összeg kijött az egy Mercivel ennyi, 1993, 70kW=95LE, ~2200 köbcenti)

Ez a baleseti adó is mi a manó, mert a kalkulátor oldalak nem írták (vagy lehet nem vettem észre... mindig ilyen későn pörgetem ezt a témát lefekvés előtt, hogy legalább álmomban legyen autóm... még ;] )

Egyik kollégám említett egy olyat, hogy évi 5k Ft-ért tagja valami autós klubnak és "cserébe" köthet 20k Ft-os KGFB-t tehát 25k Ft-ből megvan évente.

KGFB-t hol érdemes megkötni szerintetek? Mik a tapasztalataitok ezen a téren?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73291) Zewa válasza Puma K (#73290) üzenetére


Zewa
senior tag

Kollégát nem véletlenül veterán biztosításra gondolt? (25évnél idősebb gépekre)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#73292) aero. válasza Zewa (#73291) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Arra 12k/év nem?

Puma K: Sok mindentől függ, mennyi idős vagy, mennyi ideje van jogsid, milyen a kocsi színe és hol laksz (logikusan bp a legdrágább).

[ Szerkesztve ]

(#73293) Zewa válasza aero. (#73292) üzenetére


Zewa
senior tag

Valóban olcsóbb (+30% baleseti adó) de más biztosítási kategóriáról nem tudok akinek feltétele lenne bármi féle klubtagság.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#73294) tildy válasza runner 125 (#73286) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak akkor van ra mozgaskorlatozottaknak tamogatas, ha kereskedesbol van. A hatarozat megkapasa utan pedig 3 honap van valamit talalni.
A szabalyok kotottek, max 5 eves lehet az auto, csak kereskedesbol lehet. A tamogatas annyi, hogy anelkul csak joval regebbi autot tudnank venni

joamilestone: focust nezegettuk. Talan meg a zafira jott szoba esetleg. A focus nekem szimpatikus. Kerdes, mennyire megbizhato.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73295) Zewa válasza tildy (#73294) üzenetére


Zewa
senior tag

Elég megbízhatónak számít, mint ahogy ezekkel a tucat szívó benzinesekkel általában.
Szűkítve a keresést ezek felelnek meg a kívánalmaknak. Ezek mind megbízható autók, ezek közül azt venném meg édesapád helyében amelyik a legjobb állapotnak örvend, a legjobb szerviz története van.

A ki kéne ragadni egyet Ő lenne az. :K

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#73296) tildy válasza Zewa (#73295) üzenetére


tildy
nagyúr

Koszonom, eddig seat is toyota volt a csaladban, ford meg nem. Igy jol jon ez az info, koszonom megegyszer.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73297) neduddki válasza Zewa (#73295) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

lattad Te mar annak a csomagtartojat? volt mar dolgod kerekeszekkel? bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#73298) Zewa válasza neduddki (#73297) üzenetére


Zewa
senior tag

Láttam hát' Ehhun van -e összehajtva, belefér az, igaz sok hely nem marad.
Szerintem nem feltétlenül kell kombi. Egy 5ajtós Octavia/4ajtós fóka is röhögve elnyeli.
Ahogy elnézem a kínálatot Hastra, Fóka és Octavia trio játszik leginkább.

Listád alján az RS6-ok csak beficcennek Végülis <5év, automata, kombi stimm :D

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#73299) Qru


Qru
MODERÁTOR

Azért ez a kemény, hogy most már a topik témájába vágó kérdések mennek offban a többi "marhaság" meg onban... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#73300) #43960832


#43960832
törölt tag

MK1 Puntóból tényleg az 1.2 8V motor a legjobb? (Legmegbízhatóbb) :U

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.