Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162217) Egon válasza stickermajom (#162208) üzenetére


Egon
nagyúr

Elég sok Opel márkakereskedésnél érdeklődtem különböző csatornákon, és az alábbiakra jutottam:
- túl sok különbség nincs az árakban, marginális eltéréssel lehet találkozni,
- általában 1 milla körül mindenhol engednek a listaárból, készleten levő autó esetében nyilván picit többet,
- az ország szélén levő márkakereskedések bizonyultak a legdrágábbnak, utánuk jönnek a Bp-iek, a legolcsóbbnak egy Bp környéki kereskedés bizonyult,
- a lízing THM-je becsapós: ha 0%-os, akkor a listaárból kevesebbet engednek, a végén ugyanott vagy, plusz csak 2 évre adnak maximum ilyen feltételekkel,
- a THM is többnyire egyforma, kivéve ha az adott márkakereskedés külön szerződést köt valamelyik bankkal, mert akkor tudja olcsóbban adni.

Egyébként mi is 125 lovas K Astra ST-t néztünk, csak kisebb csomaggal (Enjoy), gyakorlatilag egy millával kevesebbért, de benne volt a téli csomag, komfort csomag 2 (ebben van a kétzónás klíma), teljes méretű pótkerék és tolatókamera.
Ablaksötétítést majd utólag, a többi extrából meg van amit hasznosnak ítélnék, de nekem annyit nem ér.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.