Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156430) hobizoli válasza rbalint88 (#156425) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a teljes szerviz a ket feltengelycsuklo felujitassal es a munkadíjjal volt 260k
80k volt ebbol a ket feltengelycsuklo felujitasa + ki-beszereles
de minden uj, a pollenszuro is meg minden "gyari"

es olyan csinalta aki szinte csakis digo verdákkal foglalkozik, akinek van rendes vezerles rogzitoje is hozza, meg minden szukseges spec szerszam ott van kéznél, nem pedig atjeloljuk a szijat filccel, osztjoleszazugyvazze

o "kicsit" olaszauto meg motor manias maga is :DDD
Ducati motorral (is) jar, bent a muhelyben Ducati molinok a falon, meg Ducati-s poloba szokott lenni
szoktak nala allni Delta Integrale-k is, meg 155 Q4-k is
a Ranga Laszlo magyar rally bajnok volt utcai edzoautojat is oda jaratja a mostani tulaja

mondom neki, a multkor (juli vege aug eleje volt ez) volt egy elado 147 Ducati Corse a hahu-n, tudod, az a 170lo 330Nm-s JTDm 16v motor, Q2-s valtos, Ducati Corse logok a fejtamlakban meg kesztyutarton, a kuszob diszleceken, es csak 500db keszult belole RHD es LHD osszesen igy, szoval nem egy gyakori db... selyemszinuek a tukorhazak es a scudetto
aszondja erre: igen, tudom az milyen felszereltsegu
folytattam, hogy: -de eleg hamar megoldodott ez a problema, mert bar 23h korul meg fent volt a hirdetes, es gondoltam na majd reggel felhivom ezt, de reggel 9 utan mar nem volt ilyen kodszamu hirdetes
erre o (es elotte sohajtott egyet): hat azert en is elmentem volna meg ejjel kettokor is akarhova az országban

147 DC

több drón kell ;P

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.