Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111961) gaborbol válasza fi:zi'k (#111960) üzenetére


gaborbol
őstag

Egy 2015(?)-os benzines Toyota Camry, 5000 Km van benne.

Kicsit vezetve az Outlandert ma, nem cserelnem el ra.

Amikor udvariasan mondtam az eladonak, hogy ez minimum a negyedik alkalom, hogy mondjatok, hogy kesz a kocsi es ugyan olyan szar mint elsore, es megint meg kellett kernem valakit, hogy hozzon ki hozzatok most megint kell keresnem kell valakit aki haza tud vinni, akkor adtak ingyen egy bemutato autot amig nem sikerul kicentirozni az elso kerekeket, de beszarok mert hetfon neztem meg a kocsit, azota nyuglodunk vele. ;]

Baszott rendes a srac tenyleg mindent megtesz,cserebe en se szivom a veret, van ez igy Kulonben nem csak a ket elso gumit adtak ingyen , de hatso tarcsakat es beteteket is csereltek meg kapott egy teljes szervizt, szoval tenyleg sokat megtesznek, de valahogy "mindig elveszik" az auto a kereskedo meg a karosszeria muhely meg a szerelok kozott.

Ma 3:30 kor mondtak, hogy max 1,5 ora es hivnak hogy johetek erte, most este 10 van. Nem egyszeru dolgok ezek.

Irtam, hogy a hifi szar a kocsiban, kiderult, hogy valaki random eltekergette a beallitasait, visszarakva mindent alapra, egesz normalisan szol, viszont megint csak a 15 eves S80-at emlitem, hangosabbnak hangosabb, de nem hozza azt a minoseget,

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.