Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111401) Def26 válasza Rick4 (#111397) üzenetére


Def26
félisten

Értem. Hát nem tudok rá mit mondani.

Céges autóm volt 2006 -os corolla. Beleraktam 100e km -t és a kopó cuccokon kívül nem volt baja.

sasa134: Megmondom őszintén Honda -t nem is kerestem még. Ránézek.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111402) Rick4 válasza sasa134 (#111400) üzenetére


Rick4
félisten

Egy új 5.3M, 3 éves 2.6M, most néztem a hahun. Lehet nem pontos, de nagyon mellé nem lőhettem. 36 hónap alatt 2.5M bukó az nálam havi 70 rugó. :U

Def26: De most nem 2006-ost keresel, hanem fiatalabbat, ezért is mondtam, hogy tapogass meg egyet az újabbakból. Ami nekem megdöbbenő volt, az az ezüsmetálra fényezett, kopogós könyöklő. Ezt beveszi valaki a Corolla feliratért cserébe 8M-ért? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111403) Def26 válasza Rick4 (#111402) üzenetére


Def26
félisten

Voltam corollat, meg aurist tesztelni kb. 1 hete. Tetszenek az autók, de azért az szíven ütött amikor mondta a csóka, hogy a start felszereltségben (4.190.000) nincs légkondi. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111404) Rick4 válasza Def26 (#111403) üzenetére


Rick4
félisten

Na igen, 2015-ben ilyennel már nem kellene próbálkozni. Kérdezd majd meg, az elektromos szervóra mennyi gari van? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111405) bitpork válasza Alvin_ti4200 (#111388) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mikori s40?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111406) proci985 válasza parandroid (#111393) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

családban van egy V40 (V50 előtti széria még ráncfelvarrás előtti), azért elég nagy a csomagtartó. hátsó lábtér szerintem szintén oké, mi három fővel anno mentünk 3500kmet 5 nap alatt és utánna nem fájt semmink. V50ben mondjuk nem ültem, V40ben babakocsit mi nem szállítottunk. V70 használtan pár évesen már alig drágább (persze ez felszereltségfüggő), mint a V40, legalábbis erre. az pedig tényleg nagy.

---

S40 vs V50: arra ügyelni kell, hogy a V50 a V40 rebrandja, míg az S40 mindkét szériánál egyforma névvel futott. hogy teljes legyen a kép 2013ban egybeolvadt a korábbi S40 / V50 (/ C30) alsó szegmens az új V40é.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111407) sasa134 válasza Rick4 (#111402) üzenetére


sasa134
addikt

És ezzel mit mondasz?
2010 körüli kocsit akar. Minden új kocsin óriásit buksz, számolgathatod, hogy épp havi 50-et vagy 70ez, sztem halál mindegy. A Jazz még mindig egy drága autó, ezt vételkor és eladáskor egyaránt érzi az ember pénztárcàja. Lehet, nem a hahu kínálatànak alsó szegmensét kéne figyelembe venni, másrészt meg semmi köze ahhoz, hogy vmi jó vagy sem ( esetünkben jó) . Jazzeket üzletszerűen hozzák be külföldről, jellemzően nem karitatív célokkal. Nézd meg a mobile.de-n a végig vezetett szervizkönyves max 50-60ezret futott, 3-4 éves Jazz-eket, 9500eurotol indulnak az 1.4-esek.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#111408) Alvin_ti4200 válasza bitpork (#111405) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az enyém 2008/11, de úgy általában véve a második generációra gondoltam (2004-2011).

[ Szerkesztve ]

(#111409) Alvin_ti4200 válasza proci985 (#111406) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Keverjük egy kicsit a szezont a fazonnal :) A V50 a második generációs S40 (2004-2011) kombi változata, a V40 az első generációs S40 (1997-2004) kombija, illetve 2012 óta egy különálló kompakt ferdehátú modell.

(#111410) Def26 válasza Alvin_ti4200 (#111409) üzenetére


Def26
félisten

Ez milyennek tűnik? [link] :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111411) Gergőke88 válasza Def26 (#111410) üzenetére


Gergőke88
addikt

Annak utánanéztél, hogy mennyi lesz egy olajcseréje, féktárcsa csere stb...
Nem vagyok otthon a volvokban, de szerintem érdemes lenne ennek is utánajárni...

(#111412) Def26 válasza Gergőke88 (#111411) üzenetére


Def26
félisten

Nem, ezt csak neki linkeltem. :) Én maradok az említett kategóriáknál. Most az Astra J tűnik a befutónak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111413) Gergőke88 válasza Def26 (#111412) üzenetére


Gergőke88
addikt

Azért a focus, ceed vonalat is nézegesd szerintem.
J Astra elég nehéz, cserébe szerintem pofásan néz ki.
Szerintem ha nem akarsz vele száguldozni, akkor az 1,6 szivot nézd.

[ Szerkesztve ]

(#111414) bitpork válasza Alvin_ti4200 (#111408) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak azért kérdeztem mert barátomnak van egy és vezérlés cserére elég borsosan fog a ceruza mindenhol. Igaz az még 2001-s. csak hát az ördög soha nem alszik. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111415) parandroid válasza Rick4 (#111399) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Másfél év alatt beletett 80k+ km-t. Azért ha egy másfél (két) éves autóban ekkora futás van, az nem teszi elsőrangú ajánlattá. Mondjuk úgy, hogy teljesen egyértelműen cégautóra utal, az meg nem túl jó ajánlólevél. Basszus, ez minimum napi 150-160 km. Én az Astrába 8 év alatt tettem 110k-t, pedig a végén már bőven kapta a német utakat, ami megpörgette a futást.

Aki viszonylag új autót keres családi autónak, az nem véletlenül keresi a kisebb futású példányokat, magából indul ki, és ha úgy van vele, hogy az évi 12-15k-val neki 4-5 év alatt 50-70k fog belemenni, akkor azért csúnyán néz, ha már másfél év alatt benne van az autóban ennyi.

Kétmillióért meg páréves autót nemigen fogsz venni, vagy ad1) neked a páréves 5-10 évet is jelenthet, ad2) abban is benne van már a 150k+ km.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#111416) Dorien válasza Def26 (#111369) üzenetére


Dorien
veterán

Ez a benzines Cruze elég józan választás szerintem.
Ford Focus nem tetszik? Pl.: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#111417) szőröscica válasza parandroid (#111415) üzenetére


szőröscica
addikt

És milyen jó az a napi 150-160 km. :) Meleg a motor, kopás nulla, mindenki örül.
Van egy Transit Customunk, közel két éves, kb. 120 ezer km van most benne. Újszerű, semmi kopás, zörgés, stb. nincs. Csak jobban megy és kevesebbet eszik, mint 10 ezer km-es korában. Ha ugyanez 6-7 év alatt ment volna bele, biztos sokkal rosszabb állapotban lenne.

[ Szerkesztve ]

(#111418) parandroid válasza szőröscica (#111417) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, amikor ahhoz hasonlítod, hogy 85k km 1,5, vagy 85k km 8 év alatt, akkor nyilván az előbbi a szimpatikusabb, de amikor azt nézed, hogy 85k km, vagy 20k km 1,5 év alatt, akkor gondolom rögtön érthető lesz az előbbi alacsonyabb eladási ára.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#111419) Gergőke88 válasza Dorien (#111416) üzenetére


Gergőke88
addikt

Focusnak ezt az undorito multikormanyat nem tudom megszokni.. .:(

(#111420) szőröscica válasza parandroid (#111418) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez így van, ahogy írod, de szerintem nem kell elfutni egy ilyen kocsitól, ha jó áron kapod meg.

(#111421) Rick4 válasza parandroid (#111415) üzenetére


Rick4
félisten

Nem cégautó volt, igazolható km-es, szervizelt, magyar első tulajjal, szervizkönyvvel, sérülésmentesen, nem úgy, mint a többi. Napi 115 km sok? A tata verdája, amibe 10 év alatt 6 ezer km kerül, jobb? Ez nem Lada, meg 120-as Skoda, hogy 80 ezernél már a motorfelújítás jön, a 80 ezerrel még belül totál új, színre- szagra hibátlan, és nem lett tekergetve 200-ról ,ez ennyi volt. Ha 40 ezer lett volna benne, mennyit ért volna? A szalonnak 200-zal többet, a vevőnek 300-zal? a tényen, hogy rengeteg pénzt lehet bukni az új autón ez érdemben amúgysem változtat.

Abba bele se gondolj, hogy az a 20K hogy kerülhet bele, 1.5 év alatt, ha viszont picit gondolkodunk, mindjárt kijön, hogy kevésbé helyesen látod. Mivel alig havi 1000 km-ről beszélünk, aminek a napi 33 km egy oda- egy visszautat tartalmazhat, vagy inkább munkanapon 20-20km, hétvégente meg egy nagyobb, az ugye a reggeli- eti indításkor az első 4-5km-en bemelegedés, és az ezzel járó nagymértékű kopás, szóval ha szerinted az a jó, hogy 20K km, és a negyede tuti hidegüzem, olyat vegyél, és örülj neki. :D Én másképp gondolkodnék.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111422) shield


shield
őstag

Srácok! Végig olvastam egy oldalnyi hsz-t. Mindenről írtatok, de azt senki sem dobta fel, hogy pl. egy 4 éves autónál (pl. feljebb volt egy CHEVROLET CRUZE) mit jelent a normál állapot. Talán el kellene gondolkodni rajta és már nem is olyan vonzóak az árak. Az én öreg autómra, arra írnám hogy normál állapot az rendben volna, de egy 4 évesnél!? Részemről a széthajtott és karambolos verda felejtős. Bármilyen pengén ki van javítva, azt csak használja az, aki szét k.rta.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#111423) parandroid válasza Rick4 (#111421) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"a tényen, hogy rengeteg pénzt lehet bukni az új autón ez érdemben amúgysem változtat."

Ennyi. Ez egyszerűen nem fekete-fehér kérdés, nyilván, ha ennyit használta az autót, akkor neki megérte, hogy egy olyan autóban ült a nap egy jelentős részében (150 km azért nem napi 2x15 perc), amiben jól érezte magát, ez mindenesetre nehezen forintosítható érték. Arról meg azért nem is beszélve, hogy ha ugyanezt az autót 150k km-rel vette volna meg, akkor a beletett 85k km alatt mennyivel lett volna nagyobb esélye valami ordas nagy szívásra anyagilag... Persze nyilván nem annyiba került volna még úgy sem, mint amennyiért újan vette, de megint ott van az élményfaktor, ami ugye pénzben nem kifejezhető.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#111424) Def26 válasza Dorien (#111416) üzenetére


Def26
félisten

Dehogynem. Nagyon is tetszik a focus és baromi jó árakon vannak. :) Sajátos elgondolásom, hogy a ford -ok és skoda -tól óvakodjak, mert ezekből szaladgál a legtöbb céges autó. Nem tudom, hogy ha szervizkönyv van az autó mellé írva akkor az kevésbé jelenti, hogy visszatekert darab lenne?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111425) TaaT válasza parandroid (#111415) üzenetére


TaaT
veterán

"Másfél év alatt beletett 80k+ km-t. Azért ha egy másfél (két) éves autóban ekkora futás van, az nem teszi elsőrangú ajánlattá. Mondjuk úgy, hogy teljesen egyértelműen cégautóra utal, az meg nem túl jó ajánlólevél. Basszus, ez minimum napi 150-160 km."

Ültem egy Jetta 6 TSI-ben (nem most volt, tehát max pár éves volt), céges autó, nő vezeti, száztizenvalamennyi ezer kilométer.

Kitakarítás után nyugodtan vissza lehetne gurítani a szalonba úgy nézett ki kívül-belül. Az én 98e km-es négyesgolfom egy leamortizált szar hozzá képest. :U

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#111426) Dorien válasza Def26 (#111424) üzenetére


Dorien
veterán

5 év alatt 105e km teljesen reális futás. És ez egy full extrás darab. Meg kell nézni, ki kell próbálni persze.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#111427) proci985 válasza Alvin_ti4200 (#111409) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tenyleg, megkevertek a rancfelvarrasok kozben :B

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#111428) Rick4 válasza parandroid (#111423) üzenetére


Rick4
félisten

Az élményfaktor annyiban merült ki, hogy kellett egy másik gép, 1 napja volt valamit venni. Üzet fogott az előző megane-jával, amibe 6 év alatt 280 ezret rakott, és másnap kellett valami, pont ez jött szembe. Ha nem történik meg az eset, nem cserélte volna le, ugyanis a Megane 6 év alatt 1 db generátorcserét produkált, (nomeg persze olajcsere, gumi, fék, de azt mindenben kell) ráadásul az a hírhedt 1.5 dci, aminél 150 ezrenként csapágycser javasolt, nos, ő erről nem hallott, nem cserélt, és baja se volt vele. Szóval az, hogy mit szívhatott volna, és mit nem, mindig rejtély marad

De mikor megnézte, hogy mennyit ér a kocsi, akkor gondolkodott el, hogy lószart se ér a semmiféle élményfaktor, mivel 100K-ért a hullámvasútra is annyiszor ül fel egy hónapban, amennyiszer akar, és ott lefelé még sikítozni is lehet. :D . Senki se mondja, hogy egy új autó annyival jobb egy 2 éves, 80 ezret futott hibátlan darabnál, hogy reális alternatíva 4M helyett 6.7M-ért, és a 4M-s 2012-es helyett nem reális alternatíva a 2009-es 2M-ért. Ugyanazt tudja, ugyanazt nyújtja. Ha hozzá kell nyúlni, egyik se garis már, nem tökmindegy? Itthon, itthoni átlagos, vagy annál jobb lehetőséggel megvenni, és használni úgy, hogy a különbségért nem egy hónapot, hanem 2 évet dolgozol, irreális. Ami reális az az, hogy veszel egy normálisan használt autót annyiból, amennyit egy év alatt meg tudsz spórolni, és a javítások, szervizelések se késztetnek zsíroskenyér- evésre. Csak itthon pont az van amit már megírtak évekkel ezelőtt, az autó státusszimbólum, mindenki legalább eggyel nagyobbat akar, mint amekkorára valójában szüksége lenne.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#111429) Alvin_ti4200 válasza Def26 (#111410) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szép, a km óra ha jól látom, 2-essel kezdődő számot mutat, de tulajdonképpen lényegtelen, a belsején a pici képekről nem sok jön át, de lelakva biztos, nincs. A Flexifuel változatokat nem ismerem, az 1.8-as motor viszont láncos, amit elég ritkán szoktak cserélni, de a hivatalos márkaszervizben azért ajánlják. Én az S40-et a Duna Auto-hoz "hordom", 5 éves és régebbi autókra elég sok kedvezmény van, szerintem emészthetők az árak, én sokkal rosszabbra számítottam. Ha érdekel, előveszem a számlákat, aztán mondom, mi mennyi.

(#111430) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Rick4 és peterkeT : ha ennyire egyeztek akkor egy hsz-ben foglaljátok össze a többiek okulására :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111432) Kornel


Kornel
veterán

No sracok.
Sokat gondolkoztam, es nem jutottam semmire.
Uj auto kva draga, egy suzukiert meg sajnalnek 4+ M-t kiadni...
Tehat amin most gondolkozok.
2008-tol felfele szivo benzin, max. 100k km, minel nagyobb es kenyelmesebb, annal jobb.
Ha hasznalt, akkor a keret max. 2M.
Tippek?

(#111433) Def26 válasza Kornel (#111432) üzenetére


Def26
félisten

Üdv. a klubban. :D :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#111434) bitpork válasza Kornel (#111432) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lehet én vagyok a béna ( Klímát és tempomatot belereaktam a kritériumokba) de HaHun nem találtam minden kritériumnak eleget tevő autót neked.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111435) Mágus2 válasza Kornel (#111432) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

2008-tól fölfelé? 2 misi kevés lesz oda. :U

Egyedül a renault fluence súrolja azt a határt(felülről).

[ Szerkesztve ]

(#111436) rbalint88 válasza bitpork (#111434) üzenetére


rbalint88
addikt

persze, 2 millióért várja a csodát és csodálkozik, hogy nem jön. új nyunyukira 4+M zsenánt, használt "rendes" autóra szintén. Most ha valaki megadott feltételekkel keres használt autót, akkor valamilyen szinten kompromisszumot kell kötnie, új autónál gyakorlatilag az ár az egyetlen korlátozó tényező.

(#111437) Kornel


Kornel
veterán

Tudom sracok, tudom.
De!
Ha 3M kell egy ilyen autohoz, akkor tenyleg veszek egy ujat, az scross eleg jo benyomast tett rsm eloben, ellentetben a vitaraval.
Szoval miert vennek 3M-ert hasznalt autot, ha 4-ert mar ujat veszek?

(#111438) bitpork válasza rbalint88 (#111436) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem a mi feladatunk az elvárások tisztázása, mi -ha megfelelő tapasztalattal rendelkezünk- abban tudunk segíteni, hogy a legnagyobb bukkanókat ne kelljen megugrania. kornelka van olyan régen az autób*zik táborában , hogy tudja mit és miért keres. Az nem volt leírva, hogy csak itthoni autó érdekli: hátha van pl Németországból.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#111439) DeFranco válasza Kornel (#111437) üzenetére


DeFranco
nagyúr

neked tudod mi kéne? egy jó hobbi.

mert hogy unalmadban autókat cserélgetsz, szalonszuzit mondeóra mondeót szalonszuzira, ez egy kicsit sokba van a családi kasszának ;]

(#111440) Kornel válasza bitpork (#111438) üzenetére


Kornel
veterán

Pont ezen morfondiroztam, hogy elkezdek mobile.de-n nezelodni.
Nem bannam ha lenne kint ismeros is hozza, de nincs... :(

Defranco: van benne valami :)
De ez van, most olyat akarok, amit egy ideig nem cserelnek le, ezert is allok neki hamar a keresesnek, es a feltetelek meghatarozasanak.

[ Szerkesztve ]

(#111441) rbalint88 válasza bitpork (#111438) üzenetére


rbalint88
addikt

németeknél a jó autó drágább, mint itthon, mert ott megfizetik. legalábbis ilyen fiatalnál.

+ nálam az autóbuzi és a vitara sehogy se alkot közös halmazt :B

(#111442) Mágus2 válasza Kornel (#111437) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Azért, amiért én is vettem. Mert nem akarom benyelni az új autó értékvesztését, töredék áron megkaptam egy fullextrás autót. Esetemben 13600 eurót adtam egy 2012-es octavia combi 2.0TDI-ért, teljes felszereltségben. Laurin &Klement(értsd, minden, ami az octaviaban elérhető) No ez újonnan egy 30 000 eurós verda. Ha azt vesszük, vehettem volna 15500 euróért egy új fapados 3-as octaviat, 1.2TSI motorral.

[ Szerkesztve ]

(#111443) Kornel válasza rbalint88 (#111441) üzenetére


Kornel
veterán

Mert aki suzukiba ul(ne), az nem szeretheti az autokat?
Pf.
Egyebkent kint talalnek ennyibol megfelelot, a kozhiedelemmel ellentetben...
Mo-on a 5 evnel fiatalabb hasznalt autok ara sokszor az ujeval vetekszik, mivel nulla a kinalat...

(#111444) footy válasza Kornel (#111432) üzenetére


footy
addikt

Ha a szívóbenzinből hajlandó vagy engedni, akkor Bravo 1.4T-jet. Szép, kényelmes, megy és problémamentes.(nem jellemző a kokszolódás se a kéttömegű cseréje)

(#111445) Morris válasza footy (#111444) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem kicsi lesz neki a köbcenti. :U

[ Szerkesztve ]

(#111446) roberto211 válasza rbalint88 (#111441) üzenetére


roberto211
őstag

"nálam az autóbuzi és a vitara sehogy se alkot közös halmazt :B"

Neked milyen autód van ? Kíváncsiságképpen kérdem , mert nem értem a logikádat meg ezt a kijelentést.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#111447) Kornel válasza footy (#111444) üzenetére


Kornel
veterán

Nem negyon vagyok oda az olasz "csodakert".
Raadasul ha hasonloan oregszik, mint a grande punto, akkor vegkepp nem.

(#111448) LuckyL válasza Mágus2 (#111442) üzenetére


LuckyL
őstag

a vw csoportnál ilyen drága modellnél kapásból engednek 20-25 % ot a listaárból
(ezt látod te a konfigurátorban)
számold hozzá hogy ezeket céges autónak veszik általában, visszaigénylik az áfát az további 20% minimum
tehát a 30 ezres octavia az inkább 20
nem azért mondom, lehet így is jó vétel a tied, de azért tudd mivel kalkulálsz :)

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#111449) -v- válasza Kornel (#111443) üzenetére


-v-
addikt

Aki autóbuzi az cayman GT4-esben ül. A többi "nem sikeres ember". :D

[ Szerkesztve ]

(#111450) Mágus2 válasza LuckyL (#111448) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem tud érdekelni, cégem nincs, magán személyként meg nincsenek ilyen kedvezmények. Azt sem bánnám, ha 15 000-ért veszi a cég, az értéke akkor is több. ;) Besétálsz egy szalonba és kapsz max 4 téli kereket + egy kávét.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.