- Retro GPU-k mindörökké: a végleges koncepció, és a szereplők bemutatása
- Keychron B6 Pro billentyűzet az iPad mellé
- WLMouse BEAST X MAX Gamer egér és WLMouse Xsoft L egérpad
- Intel Core Ultra 5 245KF teszt - az alsó középkategória csúcsa átlagosan közepes
- Fizetőssé teszi a start gomb megnyomását a Microsoft?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Mr Dini: Sokat késik a vonatod? Itt a megoldás! [mávtp]
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Kalandor: SYNTHONY - Darude Sandstorm (Live from Melbourne)
-
LOGOUT.hu
Autós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Tsebacsi #336546 üzenetére
Mert ha egy parkoló szarul van megcsinálva, te meg beállsz az okot ad arra, hogy más autójának nekinyisd az ajtód? Azért mert valami nem értelmesen van megcsinálva, nem kell neked amiatt kárt tenned... pláne itt egy rakás hely volt, nem én vagyok fordítva bekötve, hanem az akinek ez normális, meg ezt csinálja.
Tudod milyen vékony ezen az autón a festék, ránézel és már le is pattant... aztán jó kis gyöngyház fény, sose lesz jó, mert úgy is elüt a többi felülettől... ergo vagy nézegeted a karcot, vagy utána a fénytörésben lesz rossz a kettő egymás melletti elem, nem mellesleg egy vagyon megcsináltatni.
I3-on is volt vagy 3-5 db ilyen... ha én vettem volna az autót azokat biztosan megjegyeztem volna az eladónak, vagy ha épp annyira nagy, meg se veszem. Ne már, hogy más lakja le az autómat... mert éppen neki úgy tartja kedve.bulikavagyok, Qru
Nem nagyon tudom kerülni, mert ha meg a túlsó sarokba állok be akkor is mellém állnak, meg akkor gyerkőcöt felöltöztetni jobban, hogy beérj, egy rakás plusz macera.
Költői volt inkább a kérdés, kettő percig nem lenne érdemes vele foglalkozni sajnos, mert a vége úgy is a nagy büdös semmi lenne, de pont ez az idegesítő, hogy ha én csinálnám ezt, tuti előszednének.szabónagyúr
Én se szoktam ide beállni... hát most így "jártam", de ezt max az érti aki vigyáz az autójára, a többiek meg csak kerek szemmel néznek mi ezzel a baj. Fene se érti.Macilaci78
Pont így, ahogy írod, van akit zavar, van akit nem, én kényes vagyok erre, normális keretek között azt gondolom, mert mégis csak használom és nem állandóan csak lesegetem egy vitrinbe... na mindegy ez van elengedtem.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Huawei Mate 40 Pro - a csúcson kell abbahagyni?
- Ukrajnai háború
- Tőzsde és gazdaság
- Nintendo Switch 2
- EA Sports WRC '23
- Suzuki topik
- NVIDIA® driverek topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Apple MacBook Pro M1 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Hp Prodesk 600 G5/G6 SFF/ i5 8-9-10 gen, i7-9700 vagy "félkonfig"/ Win11- Számla, garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASRock AB350 R5 1600X 16GB DDR4 500GB SSD RX 580 4GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Turbózd fel a gèped,most!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X395 - AMD Ryzen PRO 5 I 8GB I 512GB SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest