Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#513) Levus


Levus
csendes tag

HelloBello !

Nem valtoztattam meg az automata jelszomat, amit a filterem a spamfolderbe rakott, onnan pedig 3 nap multan torlodott, ugyhogy egesz nap ettem a kefet a mhelyemen hogy nem tudok szollani hozzatok... :)

Na nem mondtam volna semmi extrat, csak az ebay.de -t ajanlom figyelmetekbe, lenyegesen olcsobban lehet vasarolni, mint itthon, de ami a lenyeg, a nemetek altal birtokolt keszulekek szinte kivetel nelkul megkimelt, ujszeru darabok, ellentetben a hazai kinalattal... :)
Tegnap sikerult belicitalnom a hon ahitott 737est, ugyhogy max. 2 het, es a birtokomban lesz, majd mutatok rola kepeket.

Amiert meg faj a szivem, az a 2-3-4 evvel ezelotti nagykategorias Denon hazimozierolkodok, tehat a 3xxx -es szerianal joval komolyabbak. Igen jo aron lehet hozzajuk jutni, csak sajna ahhoz ertelmes aron kellene eladnom a meglevo 3300ast, ami itthon szerintem lehetetlen. Es mivel tulkeppen kivalo darab es elegedett vagyok vele, igy ez a projekt egyelore parkolopalyan van.

Licitalasnal lenyeg, hogy ne verd fel az arat, ne irj semmit, es az utolso fel percben adj erte annyit,mit maximalisan adnal erte. Nem ennyiert fogod megvenni, ne aggodj, hanem 1 euroval tobbert, mint az alattad levo legnagyobb ajanlat.
A 737esnek is 1 eurokkal vertek fol az arat a szerencsetlenek, en meg 20masodperccel a vege elott beajanlottam erte 60 euroval tobbet, igy ehettek a kefet, alig par euroval tobbert kaptam meg, mint ahol addig tartottak... :))))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.