Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) Ed Parker válasza Gabor970 (#18191) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezzel nincs is semmi baj, vannak jó minőségű utánzatok, de ne állítsuk már hogy azonos minőség az eredetivel.
Egyébként az én filléres omegám is megy még, de egyszer csak lesz egy eredeti is:)

(#18202) Ed Parker válasza Parci (#18198) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Te ebben kakukktojás vagy, mert a topic nagy része az olcsó drótokon is hallja a különbségeket, a drágán meg pláne. :)
De akkor örülj neki, így nem görcsölsz azon, ha van egy jó vétel és nincs rá pénzed;)

(#18203) Parci válasza Ed Parker (#18202) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt írtam én is.

azt meg azért mindig hozzáteszem, hogy a különbséget nem igazolja az, hogy xy hallja (ahogy a nem létét sem igazolja az, hogy kz meg nem hallja). a helyes állítás az, hog xy számára van különbség. ennek az oka meg engem egyébként nem is érdekel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18204) Ed Parker válasza Parci (#18203) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De ez akkor borra fordítva, az ne vegyen 5ezer Ft-ért olyan bort, amit nem tud elsőre megkülönböztetni egy 1000Ft-ostól,nem?
Mert ha ő nem érzi ki az aromát, feleslegesen qrt el 5 rugót, ahelyett hogy vett volna 5 üveggel:)

(#18205) #48613632 válasza Ed Parker (#18201) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem nem állított ilyet senki sem, én addig mertem elmenni, hogy megkérdőjelezzem, amit vagy cáfolunk, vagy alátámasztunk, vagy persze hagyjuk az egészet a fenébe :K

Egyébként is, az ebayos vásárlásból indult az egész szösszenet, csak elharapóztunk, de ez nem gond szvsz, én élveztem :)

(#18206) Ed Parker válasza #48613632 (#18205) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Annyit írtál hogy az eredetivel megegyező, ezt nem tudom máshogy érteni;)
De nincs is jelentősége részemről, én nem veszek ilyet eBayről.

[ Szerkesztve ]

(#18207) #48613632 válasza Ed Parker (#18206) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, ezt én írtam, de az egy vásárlói visszajelzés volt, én csak idéztem, lefordítva magyarra. De persze, ezt felesleges tovább rágni.

[ Szerkesztve ]

(#18208) Parci válasza Ed Parker (#18204) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

abszolút így van! :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18209) bajnokpityu válasza lacika0926 (#18193) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Egy ilyen erősítőben levő phono javított változatát használom. ;)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18210) lemmy9


lemmy9
őstag

Sosem értettem miért vesz valaki kamu órát?
Mit akar ezzel kifelé mutatni!? :F

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#18211) Csabroncka válasza lemmy9 (#18210) üzenetére


Csabroncka
addikt

A vastag FUX is csak kutyaláncnak jó...

"in medias res"

(#18212) Vityaa


Vityaa
tag

Sziasztok. Van egy Denon avr-1708-as erősítőm. Upc medibox-al összekötöm vagy medialejátszóval, teljesen mindegy alig van hangja a cuccnak. Jamo E3 Sur hangfalakra van kötve plusz Jamo E Cen-ter, Jamo E3 sub láda. Akár milyen műsort vagy filmet nézek Xvid vagy bdrip, tv-ből HD csatornák. Egyszerűen nincs teljesítmény, dinamika. Mind 2 eszköz optikai káballel van összekötve. Az erősitő -80 ról indul és +20 ig van kalibrálva. -30-ig kell tekerni, hogy haljam. Valamit rosszul kötök be, vagy rosszak a hangfalak, vagy rossz az erősítő ?????

(#18213) Ed Parker válasza lemmy9 (#18210) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

mér kamu ruhát,cipőt miért vesznek az emberek? :F

gagyi Gucci-t,Versace-t,Dolce-Gabbana-t,Armani-t? :U

[ Szerkesztve ]

(#18214) cekkk válasza Ed Parker (#18213) üzenetére


cekkk
veterán

Hogy többnek mutassa magát mint ami :D

De ebben az a szar, hogy a bevásárlóközpontokban lévő boltok többsége is a józsefvárosiról szerzibe a ruhákat...
Így lehet venni márkás dolgokat itthon :W :W

[ Szerkesztve ]

(#18215) Ed Parker válasza cekkk (#18214) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

már a pláza se a régi :)

(#18216) #09634560 válasza Vityaa (#18212) üzenetére


#09634560
törölt tag

Milyen a jel? Felismeri az erősitőd a DD és a DTS-t? A-B nyomógomb vagy a Zone gomb nincs elállitva?Rádió hogy szól?

(#18217) python1 válasza Vityaa (#18212) üzenetére


python1
veterán

UPC,médialejátszó hangereje rendben?

(#18218) nebulo5 válasza Vityaa (#18212) üzenetére


nebulo5
senior tag

Lehet, hogy az "night(éjszakai)" mód be van kapcsolva...
A poti az nem lineáris (nem jut eszembe a neve).
Nálam szintén -80-tól indul, -50 ig alig hangosodik. -40 és -30 között használom. -30 és -25 között átzörög a szomszéd! -20 nál már nem a filmet nézem, hanem az ablakot lesem, hogy kilöki vagy nem löki... :Y Egyszer kíváncsiságból feltekertem -10-re, de tovább már nem mertem.... :D
igaz, nekem nem Denon van, hanem Yamaha. De egy fene (általában) :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv: nebulo

(#18219) Vityaa válasza nebulo5 (#18218) üzenetére


Vityaa
tag

Hát ez az. Nekem is így kéne hogy szoljon. De nem igazán akar. HA beteszek egy eredeti dvd-t és az szól az igen kemény. De hát a többi is digitál, és ha dolbyra teszem, akkor sem jobb, ha 5 stereora, akkor sem. Pl. xbox-ban van olyan hogy negyon hangos, de van olyan játek ami szintén halk. DTS-t felismeri. Éjszakai módot nem használom, csak nagyon ritkán.

[ Szerkesztve ]

(#18220) nebulo5 válasza Vityaa (#18219) üzenetére


nebulo5
senior tag

Hm... nézd át a beállításokat... talán ott van valami bibi... passz, így látatlanba :(

Üdv: nebulo

(#18221) #48613632 válasza Vityaa (#18212) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mindenképpen kipróbálnám a többi lehetséges bemenetet is, analógokat is ideértve, hogy kizárjam, vagy megerősítsem az erősítő meghibásodást.

Nálam -99-ről kezdi, de -60 körül már szépen, dinamikusan hallható, olyan halk, szobai, vagy esti rádiózásnak, zenélésnek megfelel. -40 fölé pedig nemigen viszem, tisztelvén a szomszédok jogait, pedig családiba lakunk. Amúgy nálam a 0 a vége. És nálam sem lineáris.
Pio VSX 808 RDS stereo mode 2x 100

Végre jól nyomja amúgy???

(#18222) mp54


mp54
senior tag

Most láttam csak az "Intouchables" filmet. Nagyon tetszett, csak ajánlani tudom...

(#18223) MaTTeS válasza #48613632 (#18221) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Mi is családi házban lakunk. Jól szigetelő ablakok sokat segítenek. Éjfélkor is lehet nagyon hangosan mozizni, alig szűrődnek ki hangok, ha minden be van zárva, redőny leengedve.

Vityaa
Próbáltad Direct-re rakni? Nekem egy 2 hónapja volt olyan problémám, hogy az erősítőn kíváncsiságból beállítottam, hogy ha például DTS jelet kap, akkor DTS módra, ha DD-t, akkor DD-re, ha DTS-HD-t akkor DTS-HD-ra váltson és azt írja ki a kijelzőre. Konkrétan minden film szarul szólt és nem tudtam elképzelni miért. Aztán kapcsolgattam össze-vissza és visszaállítottam, ahogy addig volt, Direct-re az összeset. Láss csodát, minden tökéletes lett. Azóta se tudom miért csinálja ezt. Lényegtelen is, directen minden jó, ott használom továbbra is.
Többi márkánál nem tudom mi a Direct elnevezése, nekem Onkyom van. Yamahánál azt hiszem straight.

(#18224) #48613632 válasza MaTTeS (#18223) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hja, én a családi házat Angliában bérelem, ami egy kicsit átértékeli a képet, figyelembe véve az itteni építkezési szokásokat, no és a szakemberek tudását, természetesen :)

Amúgy van műanyag nyílászáró, van is itt egy haver, aki otthon ezzel foglalkozik, azt mondta, csak így egyszerűen, szar! :DDD :O

szerk2: A telek pizzaszelet alakú, aminek a húsosabb részében van a bungi, 2 kicsi szobával, egy kicsi konyhával, és egy bazi nagy nappalival, amiben elférne a két kicsi szoba és a pici konyha :) (na ebből lesz a moziszoba)
na most a szomszéd a saját pizzaszeletjének abba a részébe építkezett, ahová a mi tulajunk, ergó majdnem falszomszédok vagyunk, illetve hátulról nem, de előölröl úgy látszik, mintha lenne egy közös falrész (ami hátul nincs meg)
Ezért lehet, hogy elöl sincs, csak fel van rakva egy sor tégla, bevakolva, hogy mutatósabb legyen.
Szóval vagy falszomszédok vagyunk, vagy nem, nem tudom, de még nem szólt, hogy hangos lennék, és én sem hallottam soha semmit átszűrődni.

[ Szerkesztve ]

(#18225) durexxx


durexxx
csendes tag

Sziasztok!

Nem igazán ontopic a hozzászólás, de a először itt próbálkozom.

Van egy creative p5800-as pc-s hangfalszettem és egy LG 32LD565 tv-m. Ezt a két eszközt szeretném összekötni, lehetőleg pc közbeékelése nélkül.

Van-e olyan erősítő vagy átalakító amivel összetudnám kötni a tv-t a hangfallal?

üdv Durexxx

(#18226) #48613632 válasza durexxx (#18225) üzenetére


#48613632
törölt tag

hali
Mivel én most építek hasonlót, ezért bátorkodom közbeszólni :)

Igaz, nálam van egy WD TV Live gen2 is filmlejátszáshoz, amin van optikai kimenet, ám a hangrendszerem csak analóg jelet fogat (Creative 5500 asszem, de lényegtelen is) ezért közbe fogok iktatni egy ILYET

Ez persze az én elképzelésem, meg a másik, az én plazmámom a legmodernebb csati a DVI, lévén közel 8 esztendős

szerk: Ugye az lenne a kérdés, hogy milyen forrásról akarsz 5.1-et hallani, mert gondolom nem a TV2 adásaihoz szerelnéd be :F

[ Szerkesztve ]

(#18227) #09634560 válasza durexxx (#18225) üzenetére


#09634560
törölt tag

Csak egy pre out kimenetes AV erősitőt tudok elképzelni. Azt vehettél volna a Creative helyett, mert ez a Creative csak szgép mellé való.
Még a pitepeti általi átalakítót lehetne javasolni.
És valóban jó kérdés a forrás, mert csak a tunert és a beépitett lejátszót adja 5.1-ben az opttikai,minden más tévéhez csatlakoztatott szerkezetet sztereóban halgathatod csak.

[ Szerkesztve ]

(#18228) durexxx válasza #48613632 (#18226) üzenetére


durexxx
csendes tag

Elsősorban a beépített médialejátszón keresztül.
Valamint digitális upc-nk van felvevős sd mediaboxxal (Thomson DVR DCI6221). A box leírásában van digital audio out, csak azt nem tudom, hogy upc küld-e 5.1-s vagy bármilyen térhatású hangot.

Sanci38:

Igen sejtettem előre, hogy nem egyszerűt kérdezek, mert a hangfalszett pc mellé való. Csak egy kósza ötletként vetődött fel bennem hátha sikerül valamivel összekötni, mert perpillanat csak porosodik, de megválni nem szeretnék tőle.

Köszi a gyors válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#18229) Gabor970 válasza durexxx (#18225) üzenetére


Gabor970
addikt

én kb 5m spárgát javasolnék, azzal egész jól össze lehetne őket kötni. Ha nem teszed közéjük a PC-t, akkor az az igény is kipipálva. Talán a PC még használható valamire. Szóval spárga kell neked. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#18230) #48613632 válasza durexxx (#18228) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azt nem tudom, hogy küld e, vagy nem küld térhatású hangot, nem otthon élek, de ha nem küld, akkor sincs semmi, ez a dolgokon nem változtat semmit.
Ami gond lehet, hogy ugye a ketyerén van 2x optikai és 1x koax bemenet, valamint egy input kapcsoló, és 3 led, D1 D2 D3 elnevezéssel.
Na, ebből én arra következtetek, hogy a bemeneti forrást kézzel kell kiválasztani, mert táv az bezony, hogy nincs hozzá, szvsz olcsó kategóriás kínai vacak ez, de a te/én hangrendszerünkhöz felesleges bármi komolyabb.

na most ha a digital tunereddel a TV-be mész, és onnan ki a konverterbe, akkor elve nem lesz 5.1-ed, ha meg a konverterbe egyből, akkor lesz (ha van egyáltalán ilyen adás odahaza) de kézzel kell kapcsolgatni a forrást. :F

szerk:
na azért azt is elmondom előre, mielőtt belevágsz komolyabb építkezésbe, hogy ezzel a rendszerrel a center megszólalásával lesz gondod, lévén nincs lehetőség a csatornák külön hangerő szabályozására. (most a minőségtől tekintsünk el)
Tudom, mert nekem is rajta volt PC-n, és direkt kellett vennem egy olyan hangkarit, amihez van olyan keverő, amivel lehet a hangerőt külön-külön szabályozni

A center meg ugye talán a legfontosabb, lévén az összes párbeszéd onnan jön. Amúgy ez a probléma még nálam is kérdőjel

Gabor970: LOL :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18231) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Bocsánat, ha volt mostanában ez a kérdés, de nem találtam a keresővel.
Tehát, mi a gyakorlati előnye, ha számítógépről érkező jelet hdmi kábellel csak az erősítőbe, majd onnan a videó jelet a tv-be küldöm ki. Azzal szemben, ha a videó jelet közvetlen a tv-be, a hangot pedig az erősítőbe küldöm?

W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#18232) Gabor970 válasza #48613632 (#18230) üzenetére


Gabor970
addikt

nem bántásnak szántam, tényleg csak a vicc kedvéért. Amúgy nem tudom mire lenne jó azt a bigyót a TV-re kötni. A TV-n is van hangszóró, az sem nagyon rosszabb. Ha már olcsón kell valami hang, akkor kell egy használt sztereó erősítő + egy pár hangfal. Én már 10e Ft-ból is vettem hasonlót.

[ugyanezt bolhán 3000Ft]

+

[kb ilyen, de nem pont ez meg 4000Ft volt, szintén bolha]

Fiamnak a szobájába tettem, ne a PC bögreszettre dugja a telefonját. Örül neki, én is örültem anno 14 évesen egy kb ugyanilyennek.

No ez összesen 7000Ft. Fejhallgatókimenetet lehet rádugni az erősítőre, ilyen szinten nem érdemes DAC-al bajlódni.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#18233) pr0bi


pr0bi
senior tag

Mennyire befolyásolja a hangzást/teljesítményt ha elölről egy hangszórót függőlegesen minimálisan megdöntök?

(#18234) #09634560 válasza Warpig (#18231) üzenetére


#09634560
törölt tag

A HD hangok csak a HDMI-n mennek át. Ha van 2 HDMI kimenet a gépeden akkor úgy jobb hogy az egyik a tévébe, másik az erősitőbe menjen. Ha nem megy HD akkor elég az optikai kimenet a hangnak.

(#18235) #09634560 válasza pr0bi (#18233) üzenetére


#09634560
törölt tag

A magasabb hangok sugárirányban terjednek és kicsi a szórásuk. Ha megdöntöd és kikerül a magashangszóró fókusza a képből, -tehát nem a füled hanem pl a derekad felé néz- elveszik számodra nagy részük.

(#18236) Gabor970 válasza pr0bi (#18233) üzenetére


Gabor970
addikt

megdöntöd, meghallgatod, és megtudod :)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#18237) #48613632 válasza Gabor970 (#18232) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem is vettem bántásnak :)
Nálam azért kellene a bögreszett a szobába, mert amit akarok házimozit a nappaliba, azt csak nagyon lassan építgetem és azért vannak jó mozik, amin sokat dob egy térhangzás, még ha nem is a legjobb minőség. Most a TV szól csak, illetve két fejhallgató van egy splitterrel megosztva, ha éjjel filmeznénk.
De lehet, hogy hanyagolni fogom, korábban próbáltam már, igaz ott nagyobb volt a háló, a hangkép még csakcsak elment, de a center bosszantóan szar volt.
Még az is lehet, hogy a mostani Pio 808-am fog bekerülni, csak nincs távom hozzá, az ebayon meg lecsúsztam a licitről 2 nappal ezelőtt. Basszus az uccsó pillanatban rányomtak, nem gondoltam volna. Ráadásul elég ritkán van fent ilyesmi. Gondolkodok valami Harmony-n esetleg, azzal elvileg meg lehetne oldani, remélem legalábbis.

(#18238) pr0bi válasza Gabor970 (#18236) üzenetére


pr0bi
senior tag

Megdöntöttem, meghallgattam. Csak az esetleges hátrányokra lettem volna kíváncsi (ha van). Ránézésre nem éppen egészséges hosszútávon de lehet rosszul látom.

(#18239) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek mint BluRay player? ASUS O!Play BDS-700
Vagy inkább egy Denon DBP-1611UD? Bár ez dupla annyi...

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#18240) bajnokpityu válasza #09634560 (#18235) üzenetére


bajnokpityu
félisten

minden léghang sugárirányban terjed, csak a mélyhangszórók jobban szórnak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18241) Gabor970 válasza #48613632 (#18237) üzenetére


Gabor970
addikt

azt gondolom, hogy Te nem vetted bántásnak, hiszen durexxx volt a kérdező :) Neki címeztem inkább az olcsó lehetséges sztereó megoldást is, ha tényleg nincs anyagi keret, de javítani kellene a TV hangján, akkor nem hiszem, hogy egy PC-s szettben kellene gondolkodni. Neked a 808 meg válságkezelő megoldásnak nem rossz kezdés, már csak a hangfalak kellenek hozzá. Itt többször felmerült használható "olcsómegoldás" gyanánt a JBL 178-as 5.1 hangfal szett. Néha felbukkan használtan 35e-40e Ft körül.
Szerintem rossz ötlet, hogy mindegy mi, csak legyen mögöttem is hangszóró. Annál sokkal több két normálisabb csak elöl. TV-hez talán már egy Genius SP-HF 1250X aktív pár is segítség, az egy eltalált PC aktív fadobozos kétutas hangszóró, legutóbb pl 8000Ft áron ment el a jófogás.hu-n. Egy barátom másfél éve nyavajgott, hogy a TV hangján kellene javítani, -valami nagyon lapos ledes lcd- de az asszony nem tűr meg semmi erősítő-hangfal kombót. Neki is ezt a geniust javasoltam, azt meg tudta emésztetni odahaza, és azt mondja sokkal jobb, mint a beépített. Rádugta a fejhallgató kimenetre, a hangerőszabályozás is meg van oldva, elbújik a bútoron. Egyszerű bekötni, kevés kábel.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#18242) Toobee válasza Vikthor (#18239) üzenetére


Toobee
veterán

Médialejátszós topikba nézz át!

https://barbieripnk.hu/

(#18243) BBéci válasza Gabor970 (#18241) üzenetére


BBéci
titán

Csapás lehet egy olyan feleség. Az enyém a rossz hangzást nem tűri meg, egyszer próbálkoztam 320-as MP3-mal, 3 percig volt hajlandó elviselni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18244) Tamoo válasza BBéci (#18243) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"egyszer próbálkoztam 320-as MP3-mal, 3 percig volt hajlandó elviselni"

Ha ez nem "költői túlzás" akkor durva. :DDD

(#18245) BBéci válasza Vikthor (#18239) üzenetére


BBéci
titán

Az a Denon két éves modell, inkább valami idei Pioneert vegyél!

(#18244) Tamoo
Lehet, hogy két perc volt, vagy négy, de valóban megtörtént az eset. Előtte és azóta sem szólt nálunk empéhárom, a rendszeremen durván hallhatóak a minőségi különbségek.
Ahogy fejlődött a cucc, úgy tettem félre egyre többet a gyári lemezekből.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18246) Toobee válasza BBéci (#18245) üzenetére


Toobee
veterán

Érdekelne a Te véleményed! Szerinted ki lehet már hagyni egy átlagos láncból a CD-t, vagy még mindig alappillér? Konkrétan a merevlemezről történő lejátszás, vagy eredeti lemezeim berippelése, majd szintén merevlemezes lejátszós, vagy hálózatos. Tulajdonképpen most is ezt csinálom, csak nem erre való eszközzel. A többieknek is szól a kérdés! Zsákutca, vagy jó az irány?

https://barbieripnk.hu/

(#18247) BBéci válasza Toobee (#18246) üzenetére


BBéci
titán

Semmiképpen nem zsákutca, de én nem hagyom ki addig, amíg a netről beszerezhető zenék minősége ennyire vegyes. Komoly, nagyfelbontású rendszeren durva különbségeket hallani, ahogy az eredeti, gyári CD-k között is. De kiváló lemezről is készülnek kevésbé jó másolatok, amik felkerülnek a netre. Ha az alkalmazott lejátszó, kábel és PC nincsenek a topon, azt meg lehet hallani.
Mindezeket Ed Parker is megerősítette, remélem nem haragszik meg érte, hogy kibeszélem! Amióta Hegel DAC és erősítő, hozzájuk kiváló kábelek kerültek a birtokába, bizony sok zenét fanyalogva, vagy sehogyan sem hallgat.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18248) Ed Parker válasza Toobee (#18246) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

egyáltalán nem zsákutca,rendszerető ember lehetsz,hogy a gyári cd-idet a szekrényben tartod és csak a biztonsági másolatokat használod:D

sok komoly gyártó kinál már ilyen megoldásokat, Bladelius,Naim,Olive stb...

#18247) BBéci: ez így igaz,ahogy javult a lánc,egyre jobban kijöttek a különbségek a jó és rossz rip-ek között. Azokat már töröltem is.
Szerencsére nem mindenki tróger hogy mp3-at fejt vissza flac-ra.
Az utóbbi időben rengeteg kiváló riphez jutottam,plusz magam is rippelem,ami már jó.

[ Szerkesztve ]

(#18249) Toobee válasza Ed Parker (#18248) üzenetére


Toobee
veterán

Ezeknek a gyártónak a megoldásai biztos nagyon jók, de nem igazán illeszkednének az én rendszerembe, azért kérdeztem, hogy belépő szinten is lehet-e érdemi minőséget kihozni ebből. Mondjuk 100-150 ezres playerekkel, esetleg külső dac hozzá.

https://barbieripnk.hu/

(#18250) Ed Parker válasza Toobee (#18249) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

az alapelv mindenhol ugyanaz,a dac és a körítés változik.
sztem meg tudod oldani annyiból igen, DAC-ra gyúrjál rá, és játsz pc-ről vagy média playerről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.