Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173550) alphamooncam válasza VoidXs (#173541) üzenetére


alphamooncam
őstag

"Csillagászok hogyan jósolnak meg valamit a jósláshoz szükséges tudás nélkül? Sosem így volt, hanem fordítva... "

Soha ne mond hogy soha :P

[link] 2016 februárjában hozták nyilvánosságra, hogy az asztrofizika történetében először sikerült gravitációs hullámokat detektálni, amelyek létét Albert Einstein 1916-ban, az általános relativitáselmélet publikálásakor már elméletben megjósolta.

De tele van a kereső velük, csak be kell írni a megfelelő szavakat. [link] Pl csillagászok megjósolták.

De Te tényleg arról akarsz elmélkedni itt, hogy a tudás hogyan fejlődik ki, esetleg a tanulást, mint folyamatot vonod kétségbe?

Vagy netán azt vallod hogy a gyermek teljes tudással jön világra, majd élete során nem tesz szert új ismeretekre ?! Kétlem.

Mi kell még hogy belásd, hogy hibásan hivatkozol eredendő tudásra, azt a tudást meg kell szerezni.

Korábban már jeleztem, hogy szerintem hiba abban hinni, hogy már mindent ismerünk, mindent meg tudunk magyarázni, mindent ki tudunk számolni, de én tök jól szórakozom ezen, meg gondolom Te is...

Az eredeti problémára visszatérve, tudsz mutatni olyan összehasonlító mérést, ami nem statikus, művi mérőjelekkel, hanem dinamikus zenével történt? :R

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.