Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) spammer


spammer
veterán

Nőügyes topikon jót lehetett röhögni... :D Amúgy az ott tárgyalt témák nőkről /nőügyekről szóltak, szerintem semmi durva nem volt benne ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6152) Jim-X


Jim-X
őstag

A buzi topik meg maradt mi? :K ;] :DDD

A játék az nem játék!

(#6153) Mikuland


Mikuland
tag

Ezt meg az agyatlan sztájl felvételek közt találtamCutler house

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#6154) siti válasza #11527168 (#6146) üzenetére


siti
senior tag

google még őrzi egy darabig, ezt így találomra azért :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6155) kukinyo válasza #11527168 (#6139) üzenetére


kukinyo
addikt

Azt mondta sportol.
Már szóltam neki ;]

(#6156) philoxenia válasza siti (#6154) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem az ilyenek miatt lett törölve.... :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6157) Sotho válasza brownus (#6129) üzenetére


Sotho
őstag

Ezek fogják egymás kezét? :Y
Dekemény azzal a szívószállal!
Szerintem nem volt rossz atta! :D

[ Szerkesztve ]

(#6158) philoxenia válasza brownus (#6129) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sok pénz volt akkor az a 49,90..... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6159) Sotho válasza philoxenia (#6158) üzenetére


Sotho
őstag

Mikor? Ezt 1996-ig árusították. Nyilván nem ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#6160) philoxenia válasza Sotho (#6159) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A nyolcvanas évek közepe tájáról való a reklám, a fotót elnézve...
Kb. ezzel egyidős szvsz:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6161) Sotho válasza philoxenia (#6160) üzenetére


Sotho
őstag

Emlékszem ezekre meg hogy az abc-ben _(julius meinl) a kávédarálón darálta a sok nyanya a kávét :C az kjó volt.

(#6162) philoxenia válasza Sotho (#6161) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sőt a frissen őrölt kávénál csak a frissen pörkölt a jobb.... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6163) brownus válasza Sotho (#6161) üzenetére


brownus
veterán

erre én is:)

(#6162) philoxenia , aki ezt megteheti, azt tudom irigyelni :) biztos kell hozzá vmi spéci gép.

[ Szerkesztve ]

(#6164) siti válasza Sotho (#6161) üzenetére


siti
senior tag

mi szórtunk bele egy kis csípős paprikát. azt hogy szerették... :)
(valójában nem mertük, mert akkor még nyeszlet kis gyerekek voltunk és Pista bácsi elkente volna a szánkat)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6165) philoxenia válasza siti (#6164) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mi ez a múlt idő? ;]

Detektívkutya: [link][link]
De persze az azonnal, őrlés után főző gépek is jobb kávét produkálnak, azok megfizethető árban vannak...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6166) Dexar007


Dexar007
veterán

Én kávét csak a hatása miatt fogyasztok :( ..még csak nem érdekel az íze, akár a 4-5 naposat is megiszom,úgyis gyorsan ráküldöm az ásványvizet,hogy ne maradjon az a kellemetlen íz a számban. :)

Give me your cum,bull!

(#6167) shteer válasza Dexar007 (#6166) üzenetére


shteer
titán

sajnos én is. pár éve még volt lakótársam aki kávéőrült - komoly gépe is volt, minőségi babból, magas szakértelemmel készítette. akkor hozzászoktam a jó ristretto-hoz. azóta nem kávé a többi :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#6168) Sotho válasza philoxenia (#6165) üzenetére


Sotho
őstag

Ez a pürkölős izé asszem nem válik a mindennapjaim részévé. Maradok a szemes cuccnál :Y :DDD

Dexar007 : fú az deszar lehet, eretnek!!! :D

philoxenia: mondta volna azt hogy deszar! ;]

[ Szerkesztve ]

(#6169) philoxenia válasza Sotho (#6168) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából lábasban is megpörkölhető a kávé, nemrég láttam tévében, Mexikóban egy indián a saját termést pirította, a riporter szerint fenséges volt a belőle főzött ital....
A nyers kávét azért ki lehet próbálni, az nem egy vagyon, aki szeret főzni, annak ez is érdekes kihívás. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6170) siti válasza philoxenia (#6169) üzenetére


siti
senior tag

végül is, ha csirke rizs megy a konyhában, akkor a kávébab pörkölés már nem kihívás :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6171) philoxenia válasza siti (#6170) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mi lenne, ha mindenki leírná a kedvenc csirkerizs receptjét? :D
[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6172) brownus válasza philoxenia (#6165) üzenetére


brownus
veterán

nem mostanában fogok beruházni egy ilyen gépre:)

(#6173) Dexar007 válasza philoxenia (#6171) üzenetére


Dexar007
veterán

Leírom tessék.:
Rizs megfőz 15perc
Csirke megsüt 10perc

Só/bors néha kimarad, attól függ milyen hangulatban vagyok.

Give me your cum,bull!

(#6174) philoxenia válasza Dexar007 (#6173) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miben sütöd azt a csirkét, hogy tíz perc alatt kész? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6175) Dexar007 válasza philoxenia (#6174) üzenetére


Dexar007
veterán

Szeretem ha véres belül. ;]

Amúgy sima palacsintasütőben, apró szeletekre vágva simán elkészül 10 perc alatt.

Give me your cum,bull!

(#6176) God Vazzeg válasza philoxenia (#6174) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Még 10 perc se nagyon kell ;)

(#6177) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ja, hogy Ti széttrancsírozzátok a csirkét? :Y

:DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6178) flierqqq


flierqqq
tag

Sziasztok!
Hát, mostanában feljött rám egy "kis" zsír ~15kg, és ettől szeretnék minél hatékonyabban és hamarabb megszabadulni.Egy kis segítségre lenne szükségem, edzésterv és étrend összeállításában.
85kg vagyok, 180 magas.Nem vagyok annyira kulák, hogy egész nap csirkemellet zabáljak, max.6-8ezrem lenne kajára /hét és hát így kéne minél változatosabban összehozni a kajálást.
Illetve, még két kérdés, itthon vagy teremben edzek? A másik pedig, valamilyen zsírbontó szert érdemes-e szedni, gondolok itt BioTechre meg ilyenekre..?

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#6179) God Vazzeg válasza philoxenia (#6177) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Felrobbantom és összesöpröm, ha ügyes vagyok, a robbanás közben meg is pirul :D Miccósz? ;]

(#6180) Dexar007 válasza philoxenia (#6177) üzenetére


Dexar007
veterán

Mi már csak ilyen vadállatok vagyunk, főleg én a 70 kilómmal. :DDD

flierqqq

Ha max 8 ezred van kajára per hét, az egy hónapban 32 ezer, amiből a csirkemell és a rizs + zöldség is kijön kis túlzással,persze attól függ hol veszed..de most is volt 1100Ft-ért cici.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#6181) philoxenia válasza flierqqq (#6178) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A zsírbontó szeren vegyél inkább kaját....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6182) God Vazzeg válasza flierqqq (#6178) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lássuk csak: diétában kezdheted mondjuk 500g csirkemellel és 300g rizzsel /nap. Árban ez így alakul: csirkemell 600-700ft, rizs nagyon max 100ft. Napi 800Ft mondjuk. Ez a teljes napi csirkerizs adagod. 7 napra 5600Ft, a maradék pénzen vegyél paradicsomot, vegyes zöldséget stb hozzá, a rost tartalom miatt.

Zabpehely (natúr!) 500g 150-200Ft, ez egy hétre elég lehet :K

(#6183) flierqqq


flierqqq
tag

És igaz barnarizset?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#6184) Jojo5


Jojo5
őstag

mejj' vót' > jó vót' :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6185) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

De most komolyan, a comb az már eretnekség? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6186) Dexar007 válasza philoxenia (#6185) üzenetére


Dexar007
veterán

Igen.
Kezdjük a csonttal amit szintén kifizetsz + több zsír van rajta plusz tovább sül plusz nem éri meg.

Én amit majd a közeljövőben tesztelni akarok az a .: Busa. 1000Ft per kg

Give me your cum,bull!

(#6187) Ijk válasza God Vazzeg (#6182) üzenetére


Ijk
nagyúr

300g rizzsel diéta? 250-el tömegelek. :DDD

philoxenia: Nem, be kell szépen fűszerezni, tepsiben bevágni a sütőbe. Sőt én még disznót is eszem hetente 1-2 alkalommal. Meg anyám néha csinál borjúpörköltet, de azt én nem veszek, mer drága.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6188) God Vazzeg válasza Ijk (#6187) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak mondtam valamit, adatai alapján akármi lehet.. (Ekto, endo)

(#6189) philoxenia válasza Dexar007 (#6186) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A csontos mell ezres körül van ott, ahol a csontos comb max 700, annyival nem több a csont súlya a combban.
A csontból leves főzhető, nálam a kutya meg is eszi, de ez újabb eretnekség a kutyás topikban....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6190) Dexar007 válasza Ijk (#6187) üzenetére


Dexar007
veterán

A maradék szénhidrátot mivel viszed be?
250g rizs két tányér kaja.

philo
báni oldalán olvass.
"Felelseges agyalni, a jelenleg 1300 forint körüli csirkemellnek nincs olcsóbb alternatívája. Igaz, sok zseniképzőből szabadultnak az sem tűnik fel, hogy a csontos csirkecombbal kifizeti a csontot is, így a színhús eleve kevesebb"

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#6191) flierqqq


flierqqq
tag

Oké, szóval akkor a kaja megvan oldva..És az edzéssel mi a helyzet?Kondi, vagy otthon?Milyen gyakorlatokat?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#6192) shteer válasza philoxenia (#6189) üzenetére


shteer
titán

eretnekség? :Y nem ehet a kutya csontot?

beleolvastam. valóban nem. le is tiltom otthon mutert a foxterrier csonttal töméséről ;] nem nézne e hülyének?

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#6193) shteer válasza flierqqq (#6191) üzenetére


shteer
titán

csodálom, hogy felmerült az otthon... van felszerelésed?

..szerintem jónak tűnik

(#6194) Ijk válasza Dexar007 (#6190) üzenetére


Ijk
nagyúr

Zabpelyhet leöntöm reggel fehérjével.

Ma voltam mell-karozni, ez a krva betegség eléggé elgyengített. Remegtek a kezeim mire pozícióba kerültem a 30 kilós egykezesekkel a ferdepadon. És legalább minden szériába kevesebb ment.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6195) spammer válasza flierqqq (#6191) üzenetére


spammer
veterán

El kellene olvasni az első hsz -t ;) Ha anyagilag és időben is belefér, akkor nyilván teremben, ha nem, akkor otthon is lehet, de kell venned valami súlyzókészletet... Legvégső esetben fegyencedzés ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#6196) brownus válasza Dexar007 (#6190) üzenetére


brownus
veterán

a zseni báninak meg az, hogy létezik filézett csirke felsőcomb is a világon?:D kb egy árban vannak... és nem olyan száraz mint a mell..

(#6197) DirtyFREE válasza Boxer001 (#6122) üzenetére


DirtyFREE
tag

Nem jött be "kötsög" ;]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#6198) Ijk válasza brownus (#6196) üzenetére


Ijk
nagyúr

Magyarul zsíros, vagyis a zsírért fizetsz. Tényleg idióta Bunny.

philoxenia: Múltkor 10 kiló húst készítettem ki lefagyasztásra. Szerinted van-e kedvem combot filézgetni?
Nincs semmi baj a combbal, csak ne találjuk már ki a végén hogy jobb a mellnél.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6199) philoxenia válasza Dexar007 (#6190) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Főzök Neked , főz báni is, azt válassz....
A csirkeboltos nem jár rosszul sehogyse, mert éhen halna. Vettem a múltkor csirkemellet csontosan, kifiléztem, dekára kijött a filé ára , a csont ingyen volt, vegyél meg négy combot, filézd ki, mérd meg a húst, számolj utána... meg fogsz lepődni.... Ami tényleg jó és olcsó, felénk van 890-ért pulyka alsócomb filé, az nagyon jó hús, és elég olcsó is... Persze azt nem filézném annyiért, de a csirkecomb percek alatt megvan....

Ijk: Tíz kiló egész combot [az olyan harminc-negyven comb körül van max. ] /a drágábbikat, nem a farhátast/ max egy óra alatt kifilézek, elcsomagolok, levákumozok, lefagyasztok. Persze én naponta főzök húsz éve... Azelőtt csak hetente... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6200) brownus válasza Ijk (#6198) üzenetére


brownus
veterán

zsíros?? hogy a bőr alatt van egy kevés zsír? kit érdekel, ha meg nagyon sok és zavaró ki lehet vágni, ugye?
a szalonna az a zsíros, nem a csirke...

amúgy a bőrt utálom, szóval én azt mindig kidobom...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.