Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Yeffy válasza God Vazzeg (#25926) üzenetére


Yeffy
veterán

nem értem, mi bajod a májprotkóval... na mindegy.

a csoport valóban nem hülyeség, engem is érdekelne...
ja, már látom, h kész, csatlakoztam, megyek trollkodni ;]

de jó is volt láb/bic után szarráázni...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25952) Radnix válasza Ijk (#25950) üzenetére


Radnix
senior tag

http://www.bodybuilding.com/fun/drobson207.htm
"Grecian Ideal" kalkulátor
nekem 18 as csuklóra azt írja, hogy 42 pájszer, 40 vádli, 43 nyak

(#25953) Casanova* válasza Dani82 (#25933) üzenetére


Casanova*
veterán

egy doboz egy hónapig elég, napi 3 kapszula. minden nap kell szedni!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25954) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#25926) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

faxbúk csoport nem kell, mert a kémek már így is túl sokat kémkednek ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#25955) GyurosAki válasza spammer (#25912) üzenetére


GyurosAki
tag

spammer, BÁ: A probléma mindössze annyi bunnyval, hogy amikor a 30kiló alatt majd összesz*rtam magam akkor is tolta, hogy nem baj 4x egymillió ismétlés heti egyszer, meg a féllábon fejen állva csigás izolációs gyakorlatokat. Holott ezeket egy adott erőszint alatt teljesen feleslegesek, mert csak a fejlődésemet hátráltatják. Én is teljesen úgy voltam mint Nightmare. Napi 6-7x telezabáltam magam, hányásig guggoltam (bár ő ezt kihagyta, lehet ez volt a baj :DD ) éreztem az izmot, pumpáltam mint az állat. Aztán semmi. Utánaolvastam olyanoknak, hogy erőkifejtés, idegrendszer, miofibrilláris és szarkoplazma hipertrófia. És rájöttem, hogy sokkal inkább az erőre kell fókuszálnom. Jedinek kell lenni. Érezni kell, hogy s mint van az Erő! :D

Radnix: Dehogy poén. Én még a legelső Runtilten is ott voltam :D

(#25956) GyurosAki válasza Nightmare (#25845) üzenetére


GyurosAki
tag

Toljad, ne foglalkozz senkivel! Én akkor kezdtem normálisan fejlődni amikor belekezdtem az alacsony ismétlésszámú (max5) edzésbe. Ha a Starting Strength-ből már nem profitálok semmit, én is a madcow-ra váltok :K

(#25957) Ijk válasza GyurosAki (#25955) üzenetére


Ijk
nagyúr

Neked alapból ilyen hosszú a nyakad, vagy csak kinyújtottad a képen?
Meg valahogy olyan furcsa, mintha nem lenne csuklyád. :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25958) Balupapa válasza Ijk (#25957) üzenetére


Balupapa
senior tag

mert nincs? :F ;]

_-=*WheelWhores*=-_

(#25959) GyurosAki válasza Ijk (#25957) üzenetére


GyurosAki
tag

Már kis koromban is a zsiráf nyakammal piszkáltak, de most nézem ezen a képen tényleg durva :D
Holnap lemérem magam és megnézem mennyire passzolok a Radnix linkjében leírtakhoz...

Balupapa: Soha nem is volt :W

(#25960) Shadowbull válasza Ijk (#25957) üzenetére


Shadowbull
addikt

en pont ilyen alkat vagyok, szeles vall, nulla csuklya, magas vekony. Csak vagy 15 evvel idosebb, 6 centivel magasabb, es 20 kiloval nehezebb koverebb. :D

Mondjuk a nyakam talan nincs ilyen hosszu :DDD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#25961) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

f@szbuk csoportba mindenkit felvettem, aki jelentkezett. :K

(#25962) Casanova* válasza Rabbitf_24 (#25961) üzenetére


Casanova*
veterán

hányan jelentkeztek? Ki? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25963) Casanova* válasza Rabbitf_24 (#25961) üzenetére


Casanova*
veterán

nem tudom megnézni. Sz@r telón vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25964) Rabbitf_24 válasza Casanova* (#25962) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

19-en vagyunk már. ;] Remélem kémeket nem engedtem be ... ;]

(#25965) Casanova* válasza Rabbitf_24 (#25964) üzenetére


Casanova*
veterán

majd otthoni gépen jelentkezem! :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25966) Rabbitf_24 válasza Casanova* (#25965) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

rendben. :R

(#25967) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Melleztem, adta. :K

(#25968) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A felhúzás gyakorlat láb vagy inkább hátedzés része?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#25969) m3tr0 válasza CriticalHit (#25968) üzenetére


m3tr0
senior tag

A felhúzás (deadlift) a hát alsó és középső részének izomzatát, csípőizmait, combjait és csukjás izmait építi. Fogását is erősíti.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25970) Dani82 válasza Casanova* (#25953) üzenetére


Dani82
senior tag

eleg sokfajta kiegeszitot kiprobaltam miota edzek de ez bazzeg... soha nem ereztem mellekhatast semmilyen termeknek de tegnap a szemgolyo robbanto fejfajas ma meg betoltam most 30 perce es eg az egesz borom es tok piros vagyok mint aki most jott ki egy 2ora szolizasbol. :F
remelem az eredmenyek is ilyen latvanyosak lesznek mint a mellekhatasok

(#25971) hrvp válasza GyurosAki (#25955) üzenetére


hrvp
aktív tag

Te is csak így beleolvastál amúgy bunny irományaiba(sárga kapszula meg ilyenek), vagy tényleg ennyire nem vagy okos? Ingyen kaptál tőle egy iránymutatást, amin alapján el lehet kezdeni, aztán később mindenki a saját igényeinek megfelelően alakítja át a dolgokat. A legjobb dolog, amit egy kezdő csinálhat az a "4x egymillió ismétlés heti egyszer, meg a féllábon fejen állva csigás izolációs gyakorlatok", egyszerűen kell az alapozás a súlyzós edzéshez, de aki 3 év alatt nem tud rájönni, hogy nem alapozó edzést kéne végeznie és még ennyi idő alatt sem érzi, hogy mi működik nála, annak nem bunnyt kéne hibáztatni. De látom rátaláltál a az új csodás edzésmódszerre és kép alapján hatalmas tömeget sikerült felpakolni. :R

(#25972) Casanova* válasza Dani82 (#25970) üzenetére


Casanova*
veterán

érdekes! Nekem semmi mellékhatása nincs. Viszont nagyon jó kis izomnövelő cucc! :K nem is drága!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25973) Ijk


Ijk
nagyúr

[link] ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25974) Woodslave válasza Dani82 (#25970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a pirosodás sztem a niacintól van, a biotech nagy szeretettel pakolja teli a cuccait. A fejfájás nemtom mi lehet..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25975) Mikuland


Mikuland
tag

Kedves rokonok ilyen kafa tortával leptek meg a hétvégén! Imádom Őket! :C :R

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#25976) Casanova* válasza Mikuland (#25975) üzenetére


Casanova*
veterán

de jól néz ki! Isten éltessen! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25977) God Vazzeg válasza Mikuland (#25975) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Boldogot :) 46-os súly nincs is :P

(#25978) Sotho válasza Mikuland (#25975) üzenetére


Sotho
őstag

Isten éltessen vén szar, te sem leszel már izmosabb! ;] ;)

(#25979) korcsillio válasza Mikuland (#25975) üzenetére


korcsillio
őstag

:) Boldogat!

[ Szerkesztve ]

(#25980) spammer válasza GyurosAki (#25955) üzenetére


spammer
veterán

Személyi edzésen voltál nála, hogy ezeket mondta neked, vagy mi? Mert én ilyeneket nem olvastam tőle sehol :U Amúgy remélem tudod, hogy a testépítés és strongman dolgok teljesen más téma. Ha neked az utóbbi jön be, semmi gond, de azért lefikázni bunnit és a testépítést, mert nem voltál képes fejlődni... Hát... :U

Kb. olyan ez, mintha kapnál egy szép Audit ingyen használatra, aztán amikor kipróbálsz egy Forma-1-es autót, akkor nekiállsz fikázni az Audit , hogy az milyen szar, mert az nem megy 340-nel...

(#25975) Mikuland: ÚÚúú, ez nagyon jól néz ki :C Isten éltessen! :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25981) Mikuland


Mikuland
tag

Köszi Pateszkáim! :R
Nem hencegésből tettem ki. Akinek meg nem teccik, rogyjon rá a 46-os tárcsa! ;] De semmi buzulás! :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#25982) Shadowbull válasza Mikuland (#25975) üzenetére


Shadowbull
addikt

pöcsöd érjen bokáig :DD :C :R

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#25983) shteer válasza Mikuland (#25975) üzenetére


shteer
titán

Boldogot! :C ezt mar fel se birod emelni :D ;]

..szerintem jónak tűnik

(#25984) Woodslave válasza Mikuland (#25975) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gyúrjál még ugyanennyit, aztán meg pihenj még kicsit :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25985) deniro2 válasza Mikuland (#25975) üzenetére


deniro2
senior tag

HB :)

(#25986) venge válasza Dani82 (#25970) üzenetére


venge
tag

Hát, nem tudom. Szerintem nem (csak) a szer mellékhatása. A következő adagnál már semmi bajod nem lesz, meglátod!

Vénszar: Isten éltessen! :-P

(#25987) GyurosAki válasza hrvp (#25971) üzenetére


GyurosAki
tag

(#25980) spammer: Ment köztünk pár email ennyi legyen elég. Kell az alapozás igen. Erőben.
"Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy kezdők esetén a legjobb stratégia általában az, ha erőprogramokat végeznek akkor is, ha a cél elsősorban esztétikai jellegű. Hiába akar ugyanis valaki izomtömeget növelni, ha az abszolút értelemben alacsony intenzitás miatt az edzési inger csak korlátozott adaptációt kényszerít ki. Az erőszint fejlesztésére fókuszálás kezdő és középhaladó szinten is jelentős izomtömeg-növekedéssel jár, közép- és hosszútávon pedig a magasabb abszolút intenzitásra való képesség hálálja meg a befektetett munkát."
Belegondolok hol tartanék most ha anno 60kilósan az erőemeléssel kezdek és sírni tudnék... Nem baj nem sietek sehova. Csak ha már időt fordítok valamire, akkor szeretném a leghatékonyabb módszert használni. Majd ha kellően megnőnek a használt súlyok akkor talán nekiállok ennek a bádis témának. Meglátjuk milyen lesz a fizikum...

(#25960) Shadowbull: Akkor lehet, hogy a te öcséd vagyok. Vagy bátyád :DD

[ Szerkesztve ]

(#25988) Tamoo válasza spammer (#25980) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

most a lájftiltet hasonlítottad f1 autóhoz? :F ;]

(#25987) GyurosAki: Attól hogy "rájöttél", hogy az alapgyakorlatok többnyire a leghatékonyabbak, még nem vagy erőemelő. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25989) Ijk válasza GyurosAki (#25987) üzenetére


Ijk
nagyúr

Soha nem csináltam erőemelést, és többé-kevésbe elégedett vagyok a külsőmmel.
Persze nem lebeszélni akarlak egyáltalán, kell a váltás időnként. Mondjuk te is jó magas vagy, hosszú végtagokkal, és amúgy sem egy ízületkímélő nagy súlyokkal dolgozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25990) GyurosAki válasza Tamoo (#25988) üzenetére


GyurosAki
tag

Erőemelek, de nem vagyok erőemelő. Pont úgy, ahogy itt a sok testet építő sem testépítő ;]

(#25989) Ijk: Bár nagyok lennének a súlyok. Nem nyomtam még csúcsot, szóval ezek az eddigi 5 ismétlésből számolt maxok:
Fekvenyomás: 83kg
Guggolás: 111kg
Felhúzás: 135kg
Nyomás: 56kg
Van még hova fejlődni... :)

[ Szerkesztve ]

(#25991) Woodslave válasza GyurosAki (#25987) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majd rájössz, hogy qrvára mindegy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25992) Nightmare válasza Jinxb1rd (#25874) üzenetére


Nightmare
senior tag

Épp a lényeg az, hogy nem vagyok megelégedve. És nem mondtam mit csinálok jól, hanem, hogy mit rosszul. Olvasni is kéne, meg értelmezni néha. :)

Amúgy nem lesz sértődés, mert pontlesz@rom. :D

Tesztoszteron cikk.

Részemről zárom a témát.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#25993) spammer válasza GyurosAki (#25987) üzenetére


spammer
veterán

Ja hát emailben elhiszem, hogy nem erőltette meg magát. Gondolom nem fizettél érte ;] De egyébként is mindenkinek magának kell járnia az utat, akinek évekig fogni kell a kezét, meg kell mondani, hogy mit egyen, hogyan edzen stb., az tényleg jobb, ha hagyja ezt a sportot ;] Lehet, hogy a Benedek Bence jobb tanácsokat adott volna :U ;] Semmi gond, megtaláltad az utadat. De azért, mert eddig nem fejlődtél, csak magadat okolhatod.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25994) venge válasza spammer (#25993) üzenetére


venge
tag

Ha már ebben a topikban írogat, biztos, hogy rátért egy kitaposott ösvényre! :-)

(#25995) Woodslave válasza Nightmare (#25992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy dolog furcsa ezekben a cikkekben, hogy 99%-ban profi testépítők fotóival illusztrálják :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25996) Ijk válasza Nightmare (#25992) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bírom ezeket a cikkeket, megnyitod és az összes képen több évtizede edző profi koxhordók feszülnek a súlyok alatt.

"Tényleg úgy gondolod, hogy ha valaki 60 kilóról felhozza a fekvenyomását 180 kilóra, annak kicsi marad a tricepsze? Vagy 90 kilóról 200 kilóra felfejleszted a guggolásodat és kicsi marad a lábad?"

Ez is teljesen reális, hogy valaki majd naturálban szériázik ekkora súlyokkal.

Wood: Nem csak nekem tűnt fel akkor. ;]
Elég megtévesztőnek tartom, mert a cikket olvasva látod ezeket a képeket, tudatalatt elhiszed hogy te is ilyen keményen fogsz kinézni ettől a programtól. Pedig ugyanolyan csoffadt szar maradsz mint a másikkal. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25997) Tamoo válasza GyurosAki (#25990) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jólvanakkor' egy kib@sz@tt strongman vagy. ;] felőlem. :DDD

(#25998) Woodslave válasza Ijk (#25996) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindenki tudja, hogy én nyitott vagyok az újításokra, extrém megoldásokra, kiskapuk keresésére stb. de

egy dolgot végeredményben nem tudtam eddig megérteni, annak a magyarázatát miért kell más módon edzeni, mint a testépítők, akik a legjobbak abban amit el akarunk érni, azaz az izmosodásban. Igazából semmi más magyarázatot nem találsz sehol, csak azt, hogy azok koxolnak. :U
De hogy ez miben változtat a játék menetén az nem világos:
1. segíti a regenerációt - akkor miért a testépítő edz főszabályként heti 1x és a naturálnak meg heti 3x kell guggolnia...
2. mindent megkönnyít - tehát a testépítők csak pinalegyeznek, bohóckodnak kábellel mégis izmosodnak, csak a naturálnak kell keménye 5 ismétléssel guggolnia.
3. vagy amire a kolléga utalt hogy csak bizonyos szint felett van értelme a testépítő edzésnek, de nem értem miért...

és most nem arra értem, hogy bizonyos élethelyzetek más megoldásokra "kényszerítik" az embert, pl. csak heti két edzéslehetőség stb. - de az ideológiát nem kaptam el. :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25999) Shadowbull válasza Ijk (#25989) üzenetére


Shadowbull
addikt

nehany evig en is keves ismetlessel dolgoztam, bemelegito sorozatokban 12, munkasorozatban meg 6-8.

A max. fekvenyomasom olyan 80 kilo korul lehetett, abba nyomtam 6-7 ismetlest. Es allandoan fajt valamim, hol a konyokom, hol a csuklom, de leginkabb a vallam, emlekszem szinte allandoan volt benne valami tompa fajdalom, volt amikor erosebb volt...

Most hogy 20 ismetleses sorozatokat csinalok, nem faj semmim. Igaz fekve sem nyomok klasszikusan.

Es szerintem fejlodok igy is annyira, mint korabban...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#26000) spammer válasza Woodslave (#25998) üzenetére


spammer
veterán

"egy dolgot végeredményben nem tudtam eddig megérteni, annak a magyarázatát miért kell más módon edzeni, mint a testépítők"

El se hiszem, hogy ez te írtad :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.