Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz python1 #190498 üzenetére

    Persze hogy semmi mivel alig csinálsz valamit. :DDD

    Én 17 évvel fiatalabban kevesebbet edzek kb 4-5 óra/hèt plusz 3-4 nagy dugàs. Senki se írja de szerintem simàn kardio az is. :D

    Amúgy nekem is szokott izomlázam lenni leginkább mint a többieknek comb és farizmok komboba. De most a vàllam is érzem de nem vészes. Szerintem se gáz ha ki van pihenve és nincs ràerőltetve mèg.
    Lehet abba valami amit Dorián ír hogy az idegrendszerhez lehet köze mivel legnagyobb izmokkal tapasztalom én is pedig màst is rendesen terhelek legalábbis úgy érzem. :D

    Én most ráálltam a napi 8 órás alvásra a 7-7.5-ről és kb 30-40%-al fittebbnek érzem magam. Durva hogy az a plusz 1 óra mennyit dob. Kedvem is sokkal jobb úgy érzem enyém az egész vilàg. Igaz néha felkelek ébresztő előtt fél órával de mèg úgy is adja ha csak heverèszek mèg félálokba. Cerka is áll minden reggel mint a cövek eddig hol volt hol nem mint a mesében attól függően hogy mennyire volt terhelő az előző nap. Aludjatok eleget! :D

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés