Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20495) parandroid válasza concret_hp (#20494) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jövőre ilyentájt le szeretnék futni egy hivatalos félmaratont, vagy netalántán maratont, ráadásul valami casual futókhoz mérhetően emberi, olyan 6 percenkénti km-es idővel. Erre van heti 3 fix edzésalkalmam, valamint szombatonként egy laza órácska kocogás asszonykával, mert neki nincs kedve egyedül kimozdulni, meg heti két alkalom súlyzós edzés, amit nem szívesen hagynék abba (a futás már így is ennek "rovására" megy).

Szerk.: Tudom, messze vagyok még, de egy éve ilyenkor még az is gondot okozott, hogy egy órát fussak egyhuzamban (igaz, akkoriban eszetlenül nagyobb tempón, és főleg max pulzus körül szerencsétlenkedtem).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.