Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86951) cyberkind válasza devil-k (#86949) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt nem hittem volna és pont tőled aki nincs benne a képregény témában. :)

Paranormal Cocktivity

(#86952) k-adi válasza cyberkind (#86951) üzenetére


k-adi
nagyúr

lehet pont ezért

(#86953) #54715584 válasza callmeakos (#86948) üzenetére


#54715584
törölt tag

No offense taken.
Egyébként nem erre gondoltam, amikor írtam a hsz-t, de így is jó lesz. :D
Én is mazo vagyok, hogy még idejárok, de ez már más téma, kezd szórakoztató lenni. :D

aizennek meg +1 piros pont. :D

[ Szerkesztve ]

(#86954) cyberkind válasza k-adi (#86952) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a Batman volt, az a fanoknak készült, a Dízni nem vét ilyen hibát, ők lefednek 0-99 éves korig mindent, garantált a siker. :D

Paranormal Cocktivity

(#86955) k-adi válasza cyberkind (#86954) üzenetére


k-adi
nagyúr

ők lefednek 0-99 éves korig mindent, :DD

(#86956) callmeakos válasza aizen92 (#86950) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Olyan már nincs ;]

(#86953) monstre
Meg se kérdem akkor mi akart volna lenni, fáradt vagyok, megyek inkább aludni ;]

All→M8

(#86957) #54715584 válasza callmeakos (#86956) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kaptál elalváshoz jóéjt hsz-t. :D

(#86958) aizen92 válasza callmeakos (#86956) üzenetére


aizen92
addikt

dö szkrín elnézést.

Amúgy azon filózok, hogy ha a mozimánias ürge ki lett tiltva, mert reklámozta az oldalát. Akkor ha a cinestar/DÖSZKRÉN-nek firkálók linkelik be ide azt az oldalt, ahol dolgoznak, akkor az kicsit nekem hasonló szitut generál "jogilag".
vagy csak este van és húzzak aludni?

szerk.: Najó Radi csak figyelmeztette. na. majdnem

#trolloff

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#86959) devil-k válasza cyberkind (#86951) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez nem a legjobb lett. Ennél vannak sokkal de sokkal jobbak is. :) Ez nagyon erőltetett menet volt.

- mozi bolondéria -

(#86960) #54715584 válasza aizen92 (#86958) üzenetére


#54715584
törölt tag

Úgy tűnik ma mindenki megfáradt kicsit. Nekem a vodka martini segített. Ajánlom nehéz napokra. :D

(#86961) callmeakos válasza #54715584 (#86960) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a topicot mára belehet zárni :D

(#86958) aizen92
Nem biztos hogy értem, de energiám utolsó morzsáival azért megpróbálom felgöngyölíteni.
Szóval:
hogy ha a mozimánias ürge ki lett tiltva, mert reklámozta az oldalát. Ki ez? :D
Akkor ha a cinestar/DÖSZKRÉN-nek firkálók linkelik be ide azt az oldalt, ahol dolgoznak, akkor az kicsit nekem hasonló szitut generál "jogilag". Ha ezzel rám akartál célozni, akkor elmondom hogy több mint 1 éve nem írok már nekik :U :P

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#86962) k-adi válasza callmeakos (#86961) üzenetére


k-adi
nagyúr

hogy ha a mozimánias ürge ki lett tiltva, mert reklámozta az oldalát. Ki ez?

username: bogyo1984

(#86963) aizen92 válasza callmeakos (#86961) üzenetére


aizen92
addikt

Nem is tudtam hogy írtál! :Y na most lebuktál te is! :DDD
Milyen témában amúgy?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#86964) FollowTheORI válasza devil-k (#86949) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Uhh... ez azért kemény... szerintem csak egy rossz napod volt, vagy ballábbal keltél (van ilyen :DDD). :)

De tiszteletben tartom persze. :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86965) oriic válasza aizen92 (#86963) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom filmek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#86966) Viszlát válasza aizen92 (#86963) üzenetére


Viszlát
addikt

Miert ki van meg itt aki ott publikal(t)?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#86967) spiky03


spiky03
veterán

Most értünk haza az Amerika Kapitány - Polgárháborúról.

Fú ez király volt. Tetszett havernak is meg asszonynak is. :)
Kíváncsi vagyok, hogy ezután merre tovább.

Várjuk a Fekete párduc meg az új Pókember filmet is. Nekem Párduc kinézete nagyon bejött, jól eltalálták.
Póki sem volt rossz, szerintem van benne lehetőség, jó Pókember lesz. Itt is kaptunk egy kis eredet történetet, de gondolom majd a külön filmjében lesz jobban kifejtve, meg ugye Tony is benne lesz.

A repülő téres jelenet meg tényleg epic volt. Hangya egy kicsit meglepett. :DDD

Egyedül ami nem tetszett az az, hogy néha úgy rángatták a kamerát, hogy alig lehetett látni mi is van a képen, pl Fekete özvegy verekedésénél a piacon vagy hol.

Lehet jövő héten vagy valamikor duplázok haverral aki most nem jött el. :)

9/10

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86968) batai15


batai15
félisten

amerika kapitány: nem volt rossz, nem volt rossz, de jó sem. Középszerű.
Kevés akció, próbálták a történetet súlykolni de nekem nem jött át rendesen.
Pókember kevéske szerepe viszont nagyon bejött, de párduc se volt rossz.

[ Szerkesztve ]

(#86969) vzsryl válasza spiky03 (#86967) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem láttam még a filmet, de Fekete özveggyel nehéz jó akciót csinálni, és szvsz. ezért rángatták a kamerát. Majd vasárnap este tudok bővebben nyilatkozni. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#86970) callmeakos válasza aizen92 (#86963) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lebuktam? Ezt lehetett rólam tudni eddig is :P
Egyébként oric nem lőtt nagyon mellé. Hírezés, sajtóvetítések, bemutatók. Az utolsó pont az óbudai ágymozi-ról/ból készült :D [link]

All→M8

(#86971) devil-k válasza FollowTheORI (#86964) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nagyon jó napom volt. :) Szerintem a Batman vs. Superman mérföldekkel jobb volt ennél a filmnél. Annak legalább volt valami nagyon szigorú hangulata, ami egész végig magával ragadott. Itt még az operatőri munka is csak átlagos volt, semmi több... Vasember sem volt az a figura, aki eddig volt. Szerintem a Tél katonája szerepre sem Sebastian Stan való. Valahogy bénán áll neki ez a szerep. Nem elég karizmatikus, nem tudja a figyelmemet lekötni, béna a játéka, a fellépése.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#86972) Dilikutya válasza Bad Pritt (#86926) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az eredeti Power Rangers is hasonló volt, csak az a régi susogós melegítő a műbőr csizmákkal és fröccsöntött sisakokkal sokkal viccesebb volt. Tökön szúrom magam, ha most meg majd realista Power Rangers jön. A realista Batman trilógia és a realista Az acélember után. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86973) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megvan, ki lesz az ifjú Han Solo

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86974) brownus


brownus
veterán

zoolander 2 - nos, ezt a filmet tisztán ne nézze meg senki, mert a készítők se voltak azok mikor forgattak.
10 percig tök jó volt, aztán csináltam egy cigit, és végig röhögtem a filmet :D szegény Zsu már a falat kaparta félóra után, mondtam neki nyugi van, mindjárt vége :P

zseniálisak a ruhák benne, az egész körítés nagyon ki lett találva. azok csücsörítések, arcok, végem van :)
hatalmas ötletek, humor bombák vannak benne, (tényleg, ezt nem vehetik el tőlük) de egyben mocskosul fárasztó is a film.

klikk bátran:
és akkor e csodás kép után, ami remélem beégett az agyatokba kitörölhetetlenül, Ő lesz dr. strange ;]

pontozni nehéz, de két opció van: 4/10 és 10/10

ebben a filmben minden benne van, tényleg! all in one, all is all. világmegváltó gondolatok, varázslat, minden. minden....

megyek iszom egy kávét...

[ Szerkesztve ]

(#86975) brownus válasza brownus (#86974) üzenetére


brownus
veterán

ja, és STING :D :C

meg az ost is egész jó lett, relax

[ Szerkesztve ]

(#86976) FollowTheORI válasza brownus (#86974) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor már majdnem hozzák a magyar színvonalat. :DDD ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86977) cyberkind válasza gyuromoj (#86973) üzenetére


cyberkind
félisten

Max megcáfol de nehezen hiszem hogy ne találnánk jobbat.

Paranormal Cocktivity

(#86978) FollowTheORI válasza cyberkind (#86977) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az Egerton srác jobb lenne szerintem... de persze amennyit tudok/hallottam erről a srácról, ő sem rossz, szóval tényleg ne írjuk le még. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86979) cyberkind válasza FollowTheORI (#86978) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokkal, de egyébként erre a szerepre annyira nem tudok mást elképzelni a fiatal Ford-don kívül hogy csak na. :D

Paranormal Cocktivity

(#86980) #51177472


#51177472
törölt tag

Cloverfield Lane 10:

Megnéztük tegnap, összességében jó volt, kisebb-nagyobb hibákkal, viszont a vége valahogy nem fogott meg.

6/10

(#86981) FollowTheORI válasza cyberkind (#86979) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ő már sajnos túl öreg hozzá... nem is az arca a baj, mert azt meg tudnák oldani szerintem (lásd RDJ is egész elfogadható lett a CA-CW-ben). Hanem a mozgása, annak dinamikája már túl öreguras lenne egy ilyen akció-kalandfilmhez... :(
A SW-TFA-ban is ez volt az egyik ami feltűnő a korábbi filmekhez képest, semmi dinamikosabb gyorsabb mozgás, vagy futkorászás már.
Meg túl nagy az áthidalandó korkülönbség már.

Dublőrrel meg ugyanott vannak, mint most kb. :)

Én amúgy el tudok képzelni mást is... csak nagyon jó casting döntés kell és látni kell majd a filmben az adott szituációban és környezetben hogy működik.

Amugy szvsz ez már csak idegek húzása... szvsz már hónapokkal vagy még azelőtt eldőlt ki lesz, csak nem jelentik be.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86982) brownus válasza FollowTheORI (#86981) üzenetére


brownus
veterán

Katinka Ingabogovinanana

(#86983) cyberkind válasza FollowTheORI (#86981) üzenetére


cyberkind
félisten

Én "Tökinek" örültem volna, de aztán majd rám cáfol ez a gyerek is, csak jöjjön már a Han Solo film, az egész új SW szériában csak azt várom. :))

Paranormal Cocktivity

(#86984) Dorian


Dorian
félisten

Gravitációt néztem minap. Tényleg szép a fényképezés, nagyon érdekes a mikrogravitációs mozgás 3D hatás is jó lehet (2D-ben néztem) de kb. ennyi amit el tudok mondani a filmről. Kérem kaccsojja ki.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#86985) haypro


haypro
senior tag

Captain America: Civil War 2016. [Amerika kapitány: Polgárháború]
[Spoiler-mentes!!!]

Tegnap este én is megnéztem, bár az Avengers 2 után megfogadtam, hogy többet nem nézek Marvel filmet moziban. (kivéve persze a Deadpoolt :D)
Pozitívan csalódtam, szerintem az egyik legjobb Marvel film. Szerencsére itt nem éreztem azt, hogy több akarna lenni, mint ami:
Egy egyszerű, szórakoztató popcorn mozi, ami nem akar mást, csak kikapcsolni a nézőt egy fárasztó hét után, és néha kisgyermekekhez hasonló lelkesedést váltani ki belőle.

Ez a számítás nálam tökéletesen bejött.

Persze, a történet egyszerű, mint a faék. Egy-egy monológ van persze az élet értelméről, a felelősségről, a szabadságról vagy a halálról, de ezek mind egy 10 éves gondolatai szintjén vannak. Művészeti értéket nagyítóval se találni, persze egy rutinos Marvel-film néző nem is keres ilyet.
Az akció viszont eszméletlen jól néz ki, néha már tényleg kisgyereknek éreztem magam közben, és egy-egy "Hűha b*meg" is elhagyta halkan a számat.

Kifejezetten jól oldották meg a rengeteg karakter felvonultatását, minden újonc keveset szerepel, de többet, mint egy cameo, és egytől-egyig hozzáadnak a filmhez és növelik a "Wow-faktort".
Spidey egy nagyon kellemes meglepetés volt, sokkal rosszabbat vártam. Kicsit van csak benne, de kellően laza és humoros a karaktere, Vasemberrel nagyon jó párost alkotnak. Nagy esély van rá, hogy ez a srác lesz a legjobb Peter Parker/Pókember, ha az itt megkezdett stílust folytatni tudják a saját filmjében, akkor nyert ügyük van.
A Hangya is kellően keveset van benne, de hozza a tőle megszokott humort, és ő is feldobja a filmet. Örülök, hogy már Paul Rudd is a csapat része!
Black Panther szerintem iszonyatosan jó jelmezt kapott, nagyon "badass" karakter, és szerintem ebben a formában kicsit sem hasonlít Batman-re. Civilben már érdektelenebb persze.
A többiek is hozzák a tőlük megszokott színvonalat.

A film csúcspontja egyértelműen az a rész, mikor a két csapat egymásnak megy. (+ugye ott van Pókember)
A trailer becsapós lehet, koránt sincs akkor hangsúly a drámán, mint az feltételezni lehet. Az a kicsi se túl erős, viszont a csapaton belüli konfliktus fokozatos kibontását jól megoldották.
A "főgonosz" terve persze közhelyes értelmetlenség, nem szabad kreatívat várni.

Összességében nagyon kellemeset csalódtam, elégedetten jöttem ki a moziból. Ameddig olyan minőségű filmeket ont nekünk a Marvel futószalagon, mint Az Amerika kapitány 2&3, Vasember 1&3, Avengers 1, Hangya és persze a Deadpool, addig egy rossz szavunk nem lehet.

7.5/10 (ennél többet nálam egy képregényfilm se kapott)

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#86986) Pitterix válasza haypro (#86985) üzenetére


Pitterix
őstag

"......néha már tényleg kisgyereknek éreztem magam közben, és egy-egy "Hűha b*meg" is elhagyta halkan a számat."

Akkor elég piszkos szájú kisgyerek lehettél. :D

Mi ma este megyünk és egyre jobban várom---tudom, ilyent nem írunk a topikba, mert nem tartozik a filmekhez, de a mai fárasztó nap után had osszam már meg másokkal is ezt az örömöt.Számomra örömöt.
Abban bízok még, hogy sikerül elkerülnöm telefonbetyárokat és a popkornos huszárokat.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#86987) haypro válasza Pitterix (#86986) üzenetére


haypro
senior tag

A második szót a felnőtt énem rakta hozzá :D

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#86988) gyuromoj válasza Pitterix (#86986) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is ma megyek cimborával, 20 órára. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86989) Pitterix válasza haypro (#86987) üzenetére


Pitterix
őstag

:R
Mindjárt gondoltam. :K

(#86988) gyuromoj: szintúgy 20:00, de ha még sokat írogatok, akkor biztos nem érek oda....

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#86990) lacy86


lacy86
addikt

Eddig nagyon megoszlanak a velemenyek Amerika Kapitanyrol :C
A vegen mar mindent tudni fogok mert mi csak Vasarnap du megyunk :U

(#86991) spiky03 válasza lacy86 (#86990) üzenetére


spiky03
veterán

Én eddig csak jókat olvastam róla... :U
Egyedül az Index húzta le.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86992) atike


atike
nagyúr

Urge trailer

Pierce Brosnan thriller (?)... Érdekes hangulara van... Kicsit retro.

(#86993) #54715584


#54715584
törölt tag

Synchronicity

Úgy tűnik, megvan az év legmegosztóbb filmje. Pontosabban ez a feltevésem nem lehet igaz, ha nem jut el a film a szélesebb közönség elé. Ha viszont igen, akkor máris igazat mondtam. Na ez a film is pontosan ilyen. A címe eleve leírja, hogy mire számítsunk.

Az elején még kicsit húztam a számat, hogy kiszámítható, ráadásul amikor kiderül, hogy mit adtak el nekünk időutazós filmnek álcázva, hát majdnem kikapcsoltam arra gondolva, hogy miért is gondoltam, hogy az időutazást a felfedezés öröméért találnánk fel. Viszont ahogy haladunk előre a sztoriban, egyre több furcsaság történik. Már ha észrevesszük őket. Mert hogy nem minden kis leheletnyi árnyalatváltozás tűnik fel az embernek elsőre. A végén meg már úgyis tudjuk, hogy valami nincs rendben. Nyilván, hiszen megkapjuk a magyarázatot is, hogy mi történik. Pontosabban egy részét kapjuk csak meg. A többit össze kell rakni szépen fejben, már ha sikerül.

És itt lesz egy kényes kérdés, hogy lesz majd 2 tábor, az egyik a nagyon okos mindent tudó és megmagyarázó, és a másik tábor, a buták tábora, akiknek nem fog tetszeni a film, mert nem értik. Amin nem is csodálkozom, mert tele van a film feloldhatatlan paradoxonokkal, még a magyarázatok ellenére is. A hangulatot már az elején megteremtik, arra lehet számítani. És nem igazán lehet eldönteni, hogy a film tényleg zseniális, vagy csak így sikerült az íróknak összedobálni az ötleteket, hogy a sok-sok kérdésre a paradoxon a válasz.

Innentől nagyon spoileresen, amit én gondolok: Az már időközben is nyilvánvalóvá válik, hogy nem egy Jim van. Ráadásul van egy John is, akiről még nem tudunk sok mindent. Úgy tűnik a film eleje nem a film eleje, mert igazából a vége lesz az eleje. Többféle Jimbe és Johnban botlunk a filmben, minden jelenetben másik ember szerepel. Az időutazás pedig nem csak időutazás a múltba 5 nappal korábbra, hanem egyben dimenzióugrás is. Az nem tiszta, hogy a kar balra vagy jobbra fordítása melyiket idézi elő. De van kivétel is, mert a végén a jövőbe ugrik Jim/John. Ez az a jelenet, ahol Chuck már rutinosan kérdezi, hogy még mindig a nőt keresi-e?

Abby is fura az első perctől kezdve, mert túl sokat tud és sokkal előrébb jár, mint a sztori maga. Ez valahol Doctor Who effektus, mint a Doctor és River kapcsolata: mindig találkoznak, csak nem mindig időrendben. A sztori a végére összeáll, minden, amit benne hallottunk a helyére kerül. Szóval Jim/John keresi Abbyt, miközben Abby is keresi Jimet/Johnt. A lényeg, hogy ezek az ugrások egy betegséggel járnak, pár nap alatt meghal az alany. Így Jim/John és Abby kalandja számtalan idősíkon és dimenzióugráson keresztül tart, míg a végén meg nem találják egymást valahol, valamikor, amikor már (éppen) John nem beteg és együtt élhetnek boldogan, amíg meg nem halnak.

Mindezek ellenére kicsit vegyes érzéseim vannak, zavar, hogy letudjuk paradoxonokkal a kérdéseket. Nekem ez nem elég, többet akarok tudni. Azt sem tudjuk a sztori hogyan folytatódik, hiszen a vége az eleje, ami már eleve egy paradoxon, hogy a kis könyvecske hogyan kerül át egyik helyről és időből a másikba. Persze, multiverzum, na de ez így nekem kevés, mert Abby folyton írja azt a kis naplót, vagyis ő már sokkal többször belekerült az idő/történet ismétlődésébe, mint a pasi, ráadásul már az elején megvan az egész sztori. Ha volt egy happy end, akkor miért használnák tovább és hogyan, azt a kis könyvecskét?
Na de emésztem még ezt egy darabig, hogy nem egy időutazós filmet kaptunk, hanem egy romantikus drámának álcázott időutazós filmet.

Mindenesetre beillik a többi kis költségvetésű scifi közé (The Signal, Terminus, The Triangle, Coherence stb.) és hatott rám, szóval lehet a hibái ellenére mégis csak nagyon jó kis filmecske lett ez. A vágóképek szépek, jó a hangulatuk, a zenei aláfestés is nagyon jó lett, bár folyton az a pár dallam ismétlődik és néha úgy tűnik, hogy ezeket a jeleneteket pont a sztorival szakítják meg. De a végére ez már nem lesz érdekes vagy bosszantó. Ahhoz képest, hogy kis költségvetésű, jól összerakták és bizony ez a mozikban bankot is robbanthatott volna egy sokkal jobb marketinggel.

(#86994) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Captain America: Civil War

Kicsit lassan indult, de utána szépen belelendültek a dolgokba. Elég sok dolog kiszámítható volt. Mind a két új karakter (Párduc & Póki) bejött. Remélem az önálló mozijukban nem kell majd csalódni.
Zemo eléggé gyengusz volt számomra, aztán lehet a későbbiekben komolyabb szerepet kap.
Stan Lee cameo nagy poén volt, remélem még jó sokáig boldogít minket ezekkel a villanásokkal.
2. plusz jelenetben mit is vetített a csuklójáról a srác? (magyarázata a bunyóról, ötletes volt)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86995) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Civil War
imádtam... thx, Russo bros. jöhet a köv.
Marisa Tomei meg fú de jó milf.. befele az ágyamba

(#86996) emiki6 válasza spammer (#48850) üzenetére


emiki6
veterán

Köszönöm az ajánlást! (Nem feledkeztem meg róla! :) )
2 év kellett, hogy eljussak az előbbi sorozathoz, aztán egy hét alatt letudtam. :D Az első évad bár jó volt, nem volt az igazi, sok idegesitő vagy épp kínos elem volt benne. A töltelékrészekből, -melyek nem sokat adtak hozzá az összképhez- is több volt a kelleténél, a történet és a karakterek kidolgozása és felépítése sem kapott akkora szerepet, mint a későbbiekben, de ennek ellenére is jó volt. A harmadik évadra redukálták a negatív és "inkrizálták" (:DDD) a pozitív elemeket, így a harmadik évad első fele kifejezetten ütős, masodik fele pedig nem csak izgalmas, de "epik" lett!
Majd az utóbbira is sort kerítek. :K

És akkor az on: Hogy juthatott bárkinek eszébe ebből filmet csinálni? Mire gondolhattak azok, akik a sorozat után megnézték a filmet, mégis mit kapnak abban a max 2 órában? Én megkímélem magam a filmtől. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#86997) k-adi válasza brownus (#86974) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez a Zoolander 2 tényleg egy nagy wtf (mondjuk az első is az volt :D ), szerintem a filmben szereplő szereplők/hírességek 2 kokó szívás között beugrottak egy cameo-ra és így készült el a film :DDD

(#86998) cyberkind válasza k-adi (#86997) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem szörnyű ez a film. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#86999) w333 válasza cyberkind (#86998) üzenetére


w333
félisten

Szerintem meg annyira sz*r hogy már jó ... :D

Szerk

Civil War 9/10

Nagyon jó volt, tetszett mindenen egyes perce (igazi Marvel fim) ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#87000) devil-k válasza spiky03 (#86991) üzenetére


devil-k
nagyúr

Elfogult vagy. ;]

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.