Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86451) emiki6 válasza Tibiajax (#86450) üzenetére


emiki6
veterán

Én pl inni se iszok közben, mert fél óra múlva már mennék is vécére... És nyilván ha nem iszok, akkor sós, száraz rágcsát se eszek, mást meg miért ennék?..
Amúgy mozi előtt enni kell egy órával, 3 óráig mindenki kibírja evés nélkül.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#86452) madgie válasza emiki6 (#86451) üzenetére


madgie
titán

Én is beh*gyoznék másfél liter kólától két órán belül, ez van, lehet gyenge a hólyag meg vén vagyok :D

(#86453) k-adi válasza Tibiajax (#86450) üzenetére


k-adi
nagyúr

hadd egyen, igyon... nem fáj az neked. :B ha még 1,5 után a stáblista alatt is szürcsölni akar akkor hadd tegye, na... saját mozit nem tud kibérelni, így ha neki nem elég 1L kóla akkor vesz még vagy becsempész valamit :DDD

(#86454) Bad Pritt válasza k-adi (#86453) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De nem érted, hogy erről havonta kell beszélni minimum egyszer, mert különben összeomlik a topik a tér-idő kontinuumban??

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86455) brownus válasza Bad Pritt (#86454) üzenetére


brownus
veterán

beszéljünk arról is, hogy ki pisilt már be egy-egy hosszabb film alatt? főleg ha vígjáték volt..
én nem, csak kérdem :U :DDD

amúgy meg a film előtt el kell menni wc-re, ha van inger ha nincs. ez alapszabály! mint egy randi előtt is kivered, nem?

(#86456) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tudom, megint antiszociális leszek, de engem irritál a rágcsálás. A másé is, az enyém meg különösen zavar. Utoljára 10 éve vettem menüt moziban A Karib-tenger kalózai valamelyik részén a halálfejes kendő miatt. A pattogatott kukorica felét hazavittük, a végén már úgy kellett sietni a kólával, mert a papírpohár nem 2,5 órás filmekre volt hitelesítve. Hosszabb filmre max egy fél literes valami, annál több nem esik jól, 2 óra alatt fél liternél többet csak sörből tudok meginni. ;]
Az ébredő Erő közben az első nézéskor meg se bontottam a Kinley gyömbért, annyira magába szippantott a messzi-messzi galaxis. A másodiknál kellett innom, mert előző este koncert volt, és diszkréten másnapos voltam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86457) Jim-X válasza brownus (#86455) üzenetére


Jim-X
őstag

Meg a tesomekkal mentem el megnezni anno a Lethal Weapon 4-et. Nem volt pisi elotte senkinel se, mert szoritott az ido :DDD
Tesomek kirohantak az uccso 15percnel, en mondom akkor is vegignezem, ha behugyozok, de annyira lekototte a figyelmem a feszenges es a komcentracio, hogy semmi nem maradt meg az utolso 15percbol :DDD Kifele a mozibol is egy elvezet volt menni...

Mondjuk azoa se lattam a film veget... Annyira nem jott be ;]

A játék az nem játék!

(#86458) Magnum_ válasza Jim-X (#86457) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En azt a balatonfenyvesi kertmoziban neztem anno, zseni volt!
Meg a Titanicot is. Meg a Michaelt.

I humbly and respectfully decline™

(#86459) Dilikutya válasza Jim-X (#86457) üzenetére


Dilikutya
félisten

A végén kinyírták Jet Li-t. :P

Upsz, ezt elspoilereztem. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86460) lacy86 válasza Tibiajax (#86450) üzenetére


lacy86
addikt

Nem tudok mit csinalni ha szomjas vagyok
Lehet, hogy egy "rossz szokas" -> bar nem hiszem mert nem jarok mindennap moziba " csak " a jobb filmekre.
Ha vege a filmnek nem egybol a WC-re megyek mert nem kell meg hugyoznom
Siman kibirom hazaig ( meg 20 perc kocsival )

Amugy nem ertem miert olyan furcsa ez - nem csak en iszok ennyit mozi kozben - rajtam kivul meg nagyon sokan hoznak be ennyi uditot

(#86461) brownus


brownus
veterán

szánalmasak vagytok

:P ;] :DDD

(#86462) Tibiajax válasza lacy86 (#86460) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj istenem, csak húztalak egy kicsit.. de nem nagyon veszed a lapot
nincs az égvilágon semmi gondon nyilván ezzel, annyi szörpöt iszol felőlem meg a moziba, amennyi csak jólesik
ilyen kapitányos menüt szerintem én is fogok venni majd

(#86463) lacy86 válasza Tibiajax (#86462) üzenetére


lacy86
addikt

Nem "sertodtem" En meg :) ;)
Vagyis remelem nem ugy "ment" at
Csak nem ertettem miert olyan nagy problema ez

De a lenyeg, hogy kell nekem olyan Polgarhaborus menu :C

(#86464) BITBOYS válasza Dilikutya (#86456) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én nem csak a rágcsálást utálom moziban, a mellettem ülőket is. Aki pedig megszomjazik közben az kösse magát infúzióra de úgy, hogy a csöpögést se halljam na jó, ez mind nem igaz :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#86465) atike válasza BITBOYS (#86464) üzenetére


atike
nagyúr

Ha hangosan táplálkozik a körülöttem lévő (szájban emészt :DDD ) az engem is zavar, amúgy nem szoktam én sem foglalkozni ilyesmivel. Az ellenben már erősen idegesít amikor meg kell vitatni (hangosan) az éppen a vásznon látottakat... ....és a bunkóság netovábbja, amikor telefonál (beszél) film közben és/vagy nekiáll emailezni, vagy facebookozni - mert hát ugye ezek egy film közben is halaszthatatlan dolgok ám... :(((

[ Szerkesztve ]

(#86466) lacy86 válasza atike (#86465) üzenetére


lacy86
addikt

A selfie-t ne hagyd ki ;]

(#86467) Jim-X válasza lacy86 (#86466) üzenetére


Jim-X
őstag

Bottal? ;]

A játék az nem játék!

(#86468) BITBOYS válasza atike (#86465) üzenetére


BITBOYS
addikt

Engem se zavar, de azért bbq partyt ne csapjanak film közben :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#86469) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Deadpool :C
Végre eredeti nyelven is meglesem.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86470) lacy86 válasza Jim-X (#86467) üzenetére


lacy86
addikt

jaja :DD :DD :DD
Nezed nagyban a filmet es egy selfie bot logna be a kepbe :DDD

(#86471) emiki6 válasza lacy86 (#86470) üzenetére


emiki6
veterán

Egy max fényerőn világító kijelzővel, jack-es szelfivakuval... :))

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#86472) lacy86


lacy86
addikt

Nah, mondom mar most lefoglalom 05.08.-ra a jegyet a Kapitanyra
Erre System error-ra dob ki ( minden idopontra )
Elvileg csak 05.02.-tol lehet foglalni elore :U

(#86473) Pearce


Pearce
aktív tag

:DDD

(#86474) spiky03 válasza lacy86 (#86472) üzenetére


spiky03
veterán

Hát igen.
Még csak megvenni lehet.
Egyedül a Sugárba lehet foglalni szerdára. De ott is már a jó helyeket befoglalták.
Én is várom, hogy feltegyék a csütörtököt, hogy lehessen fogllani, vagy akár meg venni mint a BvS-nél, mert akkor mennék és megvenném.
De sajna még semmi. :(((
Csak az AK maratont tették ki, meg, hogy kapsz ajándék AK menüt ha mind a három filmre veszel jegyet. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86475) Dilikutya válasza atike (#86465) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ébredő Erő premier: izgatottan ülök a székemben, majd jön a forgalmazó logó (de fura volt, hogy nem a jól megszokott Fox induló szólt), aztán ahogy elkezd beúszni a Star Wars felirat, mögöttem a kiscsaj odaszól a társainak, hogy most kér egy fotót úgy, hogy látszódjon a logó a háttérben. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86476) atike


atike
nagyúr

A mobil trailer

Stephen King könyve nyomán... John Cusack, Samuel L. Jackson... Jónak tűnik.

Szerk: kicsit utánaolvasva már 3 éve leforgatták a filmet csak mindenféle gond volt vele, vágták ide-oda, nem tetszik stb... Érdekes lesz... :DDD Lehet annyira még sem lesz jó... :)

[ Szerkesztve ]

(#86477) Pitterix válasza atike (#86476) üzenetére


Pitterix
őstag

A könyv többször olvasva is marha jó és ha kicsit is hűek voltak a könyvhöz, talán nem lett akkora katyvasz.
Bár a bemutatót nézve nem minden könyv szerinti.... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#86478) proci985 válasza atike (#86476) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

King filmek között hatalmas szórás volt. A Ragyogás a valaha készített egyik legjobb horror, viszont a másik oldalról ott a Tommyknockers filmváltozata is, amivel kb vallatni lehetne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86479) Dilikutya válasza proci985 (#86478) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vicces, de nekem pl. az Éjjeli műszak sokkal élvezetesebb volt, mint a Ragyogás. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86480) atike válasza Pitterix (#86477) üzenetére


atike
nagyúr

Én úgy olvastam, hogy a King rajongók szerint ennek a könyvnek van a legvacakabb lezárása és éppen ezért a filmben más befejezés lesz, mint a könyvben.

Kíváncsi vagyok a filmre - én mondjuk ez a könyvét pont nem olvastam. Pedig olvastam tőle többet is, bár nekem inkább Dean R. Koontz könyvei feküdtek...

(#86481) proci985 válasza Dilikutya (#86479) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Nem is tudtam, hogy a Night Shiftből is volt film. Pedig egy elég rövid novella volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#86482) lkksioskdl3 válasza proci985 (#86481) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Az véletlenül nem Graveyard Shift?
Nem okoskodásból, csak kérdezem.

(#86483) brownus


brownus
veterán

Tilos Rádió Film

ha van itt még tilos hallgató, akkor itt a lehetőség a támogatásra :)

kulka jobban van

robi junior
:D

[ Szerkesztve ]

(#86484) BITBOYS válasza brownus (#86483) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tilost olvastam én is, jó lenne ha egész véletlen az estfm is belekerülne a filmbe :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#86485) brownus válasza BITBOYS (#86484) üzenetére


brownus
veterán

tényleg, jók voltak ők is :K

ezeket is de szerettük

[ Szerkesztve ]

(#86486) BITBOYS válasza brownus (#86485) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egyik műsoruk címe a Hófehérke visszatér 2 volt :DDD jól meg is beszélték a műsorvezetők, hogy oké visszatér, de 2x?
régiszépidők :)

igenigen, mi is szerettük

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#86487) Dilikutya válasza lkksioskdl3 (#86482) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen is, meg nem is. Night Shift a novelláskötet címe, Graveyard Shift meg az egyik novella, abból készült film. Meg még jó néhányból, ebben a kötetben szerepel A kukorica gyermekei, A mángorló, A fűnyíróember, Kamionok, Néha visszatérnek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86488) gerii válasza atike (#86476) üzenetére


gerii
addikt

Ez könyvben nagyon tetszett, remélem itt is jó lesz.

Dilikutya: A mángorlóval is lehet vallatni, kegyetlen egy film :D

[ Szerkesztve ]

(#86489) emiki6


emiki6
veterán

Nos, akik hardcore Szirmai haterek, azok jó ha tudják, hogy ő lesz a bumerángmadár szinkronhangja az Angry birds filmben. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#86490) oriic válasza emiki6 (#86489) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont most akartam írni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#86491) BITBOYS válasza Pitterix (#86477) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem a Christine volt nagy kedvencem könyvbe, a filmre annyira már nem emlékszem mennyire volt jó

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#86492) Pitterix válasza BITBOYS (#86491) üzenetére


Pitterix
őstag

Arra nem tudtam rávenni magam, hogy elolvassam. Filmet láttam még gyerekként, akkor fostam rajt és tetszett is.
Inkább a Setét torony szériát várom.
Ami könyvben nálam még többször olvasós volt, az a Rémület a sivatagban, na a film inkább volt felejthető...

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#86493) Dilikutya válasza gerii (#86488) üzenetére


Dilikutya
félisten

A mángorlóhoz nagyon kellett Robert Englund rettenetesen ripacs alakítása, anélkül nem lenne olyan. Nem véletlenül van ott a hazai trash/vhs gyűjtögetős oldalakon. :)
El kéne olvasni az eredeti művet is, fura nekem, hogy annyi tűzrevaló King adaptáció van. Ha valaki az ilyeneket látja először, simán elkönyveli őt pocsék szerzőnek, bár azt sem értem, hogy készülhetett ennyi szemét. A 80-as években már ünnepelt bestseller író volt, mégis nagyon úgy tűnik, nem válogatta meg, kinek adja a filmes jogokat, és a vakszerencsén múlt, értő kezekbe kerül-e. A remény rabjaiból (nem láttam :) ) is készülhetett volna Zs kategóriás gumiszörnyes kacat, ha nem Frank Darabont, hanem pl. a Troma Pictures veszi kezelésbe. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86494) Pearce


Pearce
aktív tag

SNOWDEN - Official Trailer - a dobókockás jelenet elég ötletes

Az Alien: Covenantből meg itt az első kép: [link]

A szereplőgárda jelenleg: Michael Fassbender (Prometheus), Katherine Waterston (Inherent Vice), Danny McBride (Eastbound and Down), Demián Bichir (The Hateful Eight), Jussie Smolett (Empire), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Machete Kills), Billy Crudup (Watchmen). via Filmbuzi

[ Szerkesztve ]

(#86495) oriic válasza Pearce (#86494) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tetszik a trailer, kíváncsi vagyok rá nagyon.

Live-Die-Respawn

(#86496) cyberkind válasza Pearce (#86494) üzenetére


cyberkind
félisten

Megint kimarad hogy miért meg hogy alakult meg a Weyland-Yutani vállalat, oké ez legyen a legkisebb gond. :D

Paranormal Cocktivity

(#86497) dokee78 válasza Pearce (#86494) üzenetére


dokee78
félisten

Dobó kocka?

(#86498) pohár válasza dokee78 (#86497) üzenetére


pohár
félisten

hát én nem láttam még olyan kockát, ami tudna dobni :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#86499) Pearce válasza dokee78 (#86497) üzenetére


Pearce
aktív tag

Rubik-kocka na, nem dobókocka.

(#86496) cyberkind

Várós a Covenant, de a Prometheus vége után az eredeti tervet jobban vártam, hogy David meg Shaw elrepülnek az épitészek bolygójára, a Paradise-ra. Ez most ugye nem fog megvalósulni.

(#86498) pohár

:))

[ Szerkesztve ]

(#86500) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hey noxwill, holnap nézed Civil War-t?

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.