Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86401) pohár


pohár
félisten

X-Men: Apocalypse | Final Trailer [HD] | 20th Century FOX

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#86402) spiky03 válasza oriic (#86397) üzenetére


spiky03
veterán

Thx az infót. :R

A Sugárba lehet foglalni is, igaz még csak szerdára.
Remélem lehet majd venni csütörtökökre is, mint anno aBvS-nél.
Igaz kicsit furán van feltöltve, mert csak 108 percesnek írják. :DDD

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86403) atike válasza pohár (#86401) üzenetére


atike
nagyúr

Szegény Operaház... :DDD

A filmben ennyire építenek Raven / Mystic karakterére vagy csak a trailer van így vágva...? Jó sokat lehet látni Jennifer Lawrence-t... :) Nekem pozitív... :DDD

(#86404) Bad Pritt válasza atike (#86403) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az övé a legnagyobb reklámértékkel bíró név, még Fassbender is eltörpül mellette, így természetes, hogy rá építik a trailert/filmet.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86405) atike válasza Bad Pritt (#86404) üzenetére


atike
nagyúr

Az előzőben is szerepelt és ott nem volt ilyen hangsúlyos sem a szerepe sem a trailerben való mutogatása... :) És nem utolsósorban szerintem itt nem annyira a színész adja el a filmet (oké, nyilván neki is van része benne :DDD ), de maga a név, az hogy X-Men.... :U

(#86406) Bad Pritt válasza atike (#86405) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egész előző film arról szólt, hogy ő mit csinál(t) és hogyan kéne megállítani.
Az X-Men név eladja a geekeknek. Az olyan színészek, mint Lawrence vagy Fassbender, vonzanak be rengeteg más nézőt is. Iszonyat marketingereje van a celebeknek odaát.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86407) Magnum_ válasza gyuromoj (#86377) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi szépen, ez durvajó film volt :R

előbb eljöttem ma melóból, hogy mielőbb befejezzem, mert tegnap nem tudtam.

I humbly and respectfully decline™

(#86408) atike válasza Bad Pritt (#86406) üzenetére


atike
nagyúr

Ooops. Benéztem. :DDD Rouge-ra gondoltam hirtelen Raven helyett... :DDD Jáájjj.... Összekevertem. :B

(#86409) Bad Pritt válasza atike (#86408) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ki is vágták szerencsétlent inkább, annyira jelentéktelen volt. :DDD

Bár a bővített nekem jobban tetszett az ő bevonásával.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86410) atike válasza Bad Pritt (#86409) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, egyetértek. Épp ezért lett a Rouge Edition.

H*lye angol karakternevek... Keverem... :DDD

Amúgy a trailerben meg Hugh Jackman alig volt benne... :DDD Pedig ő színészként is húzónév na meg az X-Men világban főleg... :)

(#86411) pohár válasza atike (#86410) üzenetére


pohár
félisten

Rogue lesz az

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#86412) emiki6 válasza pohár (#86411) üzenetére


emiki6
veterán

Szegény atike :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#86413) #54715584 válasza atike (#86410) üzenetére


#54715584
törölt tag

Rúzs Edisön?

(#86414) atike


atike
nagyúr

Siettem és az autocorrect dolgozott a fejemben :DDD

(#86415) oriic válasza pohár (#86401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hohohohóóóó. Jó lesz ez. :C

Live-Die-Respawn

(#86416) Magnum_ válasza brownus (#86396) üzenetére


Magnum_
nagyúr

most látom. beszerzés alatt :R

I humbly and respectfully decline™

(#86417) vzsryl válasza Magnum_ (#86416) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem bánod meg, mocsok jó film.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#86418) feri1014 válasza pohár (#86401) üzenetére


feri1014
senior tag

A végén Rozsomák? :Y Nem úgy volt, hogy nem fog szerepelni a filmben? :Y

(#86419) w333 válasza feri1014 (#86418) üzenetére


w333
félisten

Egy visszaemlékezésben vagy 10 másodpercig szerepelni fog ... :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#86420) cyberkind


cyberkind
félisten

Hú emberek, ez a Dínó tesó - The Good Dinosaur nagyon durván jól néz ki, ha nem tudom hogy "rajzfilmet" nézek akkor a tájképeknél nem jöttem volna rá hogy ez csak "rajzfilm", durva amit a Pixar tud. :Y
Filmként semmi extra vagy meglepő nem volt, ezerszer ellőtt klisék és sztorielemek voltak de jó volt kikapcsolni, nem is vártam mást, jöhetne már a Toy Story 4 és társai. :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#86421) .LnB válasza cyberkind (#86420) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, pont tegnap mutogatta nekem a menyasszonyom meg a kisfiam az egyik jelenetet (a vakondosat), a kisfiam nagyon kacagott rajta. :D Én is néztem, hogy mennyire szép.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86422) feri1014 válasza w333 (#86419) üzenetére


feri1014
senior tag

Ja csak ennyi? :DDD

(#86423) spiky03


spiky03
veterán

Aki akar jövő hét szerdán egy kis Amerika Kapitány maratont akkor gyorsan látogasson el a Sugár mozi honlapjára. :)
Leadják a 3. rész előtt az előző két részt is, igaz csak 1-1 időpontban így eléggé véges a befogadó létszám, mert mind a két részt kisteremben vetítik majd.

Remélem csütörtökre is lehet majd a héten foglalni, vagy venni, mint a BvS-nél, mert sajna szerdára már a jó helyeket lefoglalták. :(((

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86424) gmx9


gmx9
aktív tag

Két horror ezúttal.

Tales of Halloween (2015)

Igazából erről azért írok, mert a legutóbb látott horror is hasonló, csak kisebb költségvetésű. Több részre van vágva a film, különböző történeteket mutat be, és ezek lehet hogy kapcsolódnak később egymáshoz. Többnyire elvoltam vele, a látvány nagyon jó, jók a maszkok, a sztorik érdekesek. Néhol humorosabbak, néhol letaglóznak, pl. volt egy történet, aminek a végén azért pár percet néztem magam elé.

6/10

Holidays (2016)

A fent említett sémához hasonlóan itt is történetek vannak, viszont kifejezetten a különböző ünnepekre fókuszálva (Halloween, karácsony, St. Patrick's day, húsvét, stb.). Nem lesznek táncoló csillámpónik a képernyőn, nem egy hányás és undorító pillanat vár minket. Az alapötletek nem tűnnek rossznak, kreatív lehetne, de egyrészt borzasztóan rövidek a részek, másrészt nem fejezik be őket, tehát csak felvezetik az adott ötletet, sztorit és mikor csinálni is kéne vele valamit, akkor elvágják. Ezek a legnagyobb gondok vele. Humort próbáltak még belevinni, de nem igazán működött az sem. Egyébként elég low budget film, a maszkok és trükkök ehhez képest nagy százalékban teljesen jól néznek ki.

Azért az utolsó történetet úgy ahogy végighúzták, és az számomra ütött is. Ha valaki bírja a horrorokat és az abszurd helyzeteket, azt érdemes megnézni, mert egyszerre beteg és vicces a maga módján.

Összességében ha valaki több történetre vágott horrort szeretne, a fentivel sokkal jobban fog járni.

4.5/10

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#86425) Tibiajax válasza spiky03 (#86423) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vasárnap este megnéztem az ertéelklubon, köszi. ott sokkal jobb volt

(#86426) fant0mi válasza vzsryl (#86417) üzenetére


fant0mi
addikt

Nagyon jo volt, valoban! Koszi az ajanlast.

(#86427) spiky03 válasza Tibiajax (#86425) üzenetére


spiky03
veterán

Azt kétlem, de kinek mi. ;)

Én nem szeretem ha reklámokkal szakítják meg a filmeket, ezért nem is nézek soha sem filmet a tv-ben. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86428) callmeakos válasza Tibiajax (#86425) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Végül is....
Hüvelygomba reklám és társai alatt kitudsz menni a vécére. Moziban hol van hüvelygomba reklám? Sehol. Akkor ennyi :D

All→M8

(#86429) pohár válasza spiky03 (#86427) üzenetére


pohár
félisten

csak trollkodik, bár értelmét nem látom, de egy jó flame azért még kerekedhet belőle

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#86430) Tibiajax válasza callmeakos (#86428) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

12percenként volt kb reklám. mértem kb a harmadik után direkt, hihetetlen. de volt annyira jó a film, h még így is maradtam, régen láttam már az elsőt
pohár emeljük a színvonalat, még feljebb? : )

[ Szerkesztve ]

(#86431) #54715584 válasza spiky03 (#86427) üzenetére


#54715584
törölt tag

Timeshift?

(#86432) spiky03 válasza #54715584 (#86431) üzenetére


spiky03
veterán

Én olyat nem használok. :)
Nálunk DIGI van, simán csak koaxal a tv-be, nincs semmi egyéb kütyü hozzá szerencsére. :)

Ilyen lesz az Amerika Kapitány: Polgárháború menü a moziban

Szerencsére a Sugárban is lesz. :C
Igaz egyedül Fekete párduc néz ki jól, a többi olyan fura. :DDD

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86433) lemmy9 válasza spiky03 (#86432) üzenetére


lemmy9
őstag

A 03 a szül. dátumod? ;]

Szerintem!

(#86434) callmeakos válasza Tibiajax (#86430) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor most te filmet néztél reklámokkal, vagy reklámot filmmel. Nem mindegy :D

All→M8

(#86435) Pearce válasza spiky03 (#86432) üzenetére


Pearce
aktív tag

Ááá, Vasember hogy néz ki :DDD meg a többiek is. Egyedül tényleg Fekete Párducnak sikerült úgy 1 az 1-ben legyártani a kinézetét.

És ha már Civil War, jött egy 30 mp-es promó plusz Pókember jelenettel: [link]

Más:

"Bár úgy volt, hogy Steven Spielberg új filmjét, A barátságos óriást nálunk is a világpremierrel egy időben, vagyis június 30-án hozzák a mozikba, végül a film csak augusztus 25-étől lesz látható a magyar vásznakon." via Vox

[ Szerkesztve ]

(#86436) k-adi válasza Pearce (#86435) üzenetére


k-adi
nagyúr

biztos a gonosz torrentezők miatt van ez is! :B (Steven Spielberg új filmje: A barátságos óriás)

(#86437) Bad Pritt válasza spiky03 (#86432) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vasembernek mióta vannak úszóhártyái?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86438) spiky03 válasza Bad Pritt (#86437) üzenetére


spiky03
veterán

Amióta tud úszni a vízben. :DDD

(#86433) lemmy9
Kettő igen. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#86439) Dilikutya válasza Tibiajax (#86430) üzenetére


Dilikutya
félisten

12 perc? Huhh. Nem érzem ilyenkor se kidobott pénznek, hogy polcra került a DVD... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86440) atike válasza k-adi (#86436) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, innen kerülnek ki az égetett koreai és orosz feliratos kamerás csodák ez teljesen egyértelmű.... :DDD

(#86441) #54715584 válasza Bad Pritt (#86437) üzenetére


#54715584
törölt tag

:D Múlt éjjel óta.

(#86442) k-adi válasza atike (#86440) üzenetére


k-adi
nagyúr

vagy lehet ilyen dancso-szirmai félék miatt büntetik Mo.t ;] más elképzelésem nincs :DDD

Amúgy a "The Boss (2016)" sikerült megnéznem nemrég....és tényleg kihagyható. A legviccesebb rész benne a stáblista alatt lévő bakik... nos ez elmond mindent a filmről... KBell cuki, de nem menti meg a filmet ő se.

[ Szerkesztve ]

(#86443) Dilikutya válasza k-adi (#86442) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arányosság fogalma ismeretlen a büntetési tételeknél a filmforgalmazóknál? Ha valaki neked ugrik egy kapanyéllel, nem darálhatod le egy M134-gyel. Minek kell büntetni szerencsétlent, akik végigszenved ilyen szart még azzal is, hogy késik a film a moziban? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86445) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A nagy Lebowski szereplői - akkor és most.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86446) lacy86 válasza spiky03 (#86432) üzenetére


lacy86
addikt

Az a baj, hogy csak 0,75L udito jar hozza
De ettol fuggetlenul szerintem venni fogok :B :U

(#86447) Tibiajax válasza lacy86 (#86446) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kevés?..

(#86448) lacy86 válasza Tibiajax (#86447) üzenetére


lacy86
addikt

A nagy popcornt egyedul beverem, arra meg inni kell :U
De mindegy mert megoldom mashogy
Asszony taskajaba berakok meg egy 0,5L uccsit :DD

(#86449) devil-k válasza Tibiajax (#86447) üzenetére


devil-k
nagyúr

A tipikus mozizó. Úgy tudja elképzelni a filmezést, hogy összeköti az evéssel, azt is "super size" formában... :U ;]

- mozi bolondéria -

(#86450) Tibiajax válasza lacy86 (#86448) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, lássuk egyenként:
A nagy popcornt egyedul beverem, arra meg inni kell
oké. én is beverem.. persze. kell az
De mindegy mert megoldom mashogy
de mit máshogy??.. :DDD majd 1 liter kólaszirupról beszélünk, azt a polgárháború alatt magadba zúdítod, mint niagarat, de ez neked nem lesz elég. neked méég ezt máshogy kell majd ezek után megoldanod..
Asszony taskajaba berakok meg egy 0,5L uccsit
és így fogod ezt megoldani, hogy egy nyomorult fél literes üdítőd még musthave alapon be kell vinned a polgáráborúba, anélkül te ezt nem fogod végigvinni. meggyőződésed, hogy az a kis szar, fél literes cukros löttyre még feltétlen szükséged lesz fiatal szervezetednek, - miközben - a kukoricás doboz már kiürült, és vasember a padlón nyögdécsel..

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.