Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10196) Soulfly842 válasza #95561216 (#10194) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, érdekes egy kínai tanulmány, mert ahogy írtad is privátban egy homogén országon belüli állapotok az elemzés szempontjából mindig érdekesek.

Viszont azzal együtt vizsgálva, amit én is írtam (délebbi országok esetében alacsonyabb a higéniai odafigyelés, vagy alacsonyabb az erre való igényesség), vagy indibában, afrikában és több országban az alacsonyabb eü-ellátó rendszer - ezek viszont lehet átbillentik a mérleg nyelvét rossz irányba. Ez az odafigyelés hiánya szerintem az olaszoknál is meg van... elég egy-egy családias étteremben, vagy egyéb helyen elmenni a mosdóba... s minél délebbre megy az ember annál durvább... Spanyolország déli részén még nem voltam, de ott is gondolom hasonló lehet...

Az biztos, hogy a meleg 'tűrésében' közelebb áll a MERS-hez, mint a SARS-hoz. Megállítani nem fogja, de igen lassítja... de ha pl 1-2 órát él egy tömött indiai tömegközelkedésen már az is önamgában katasztrofális helyzethez vezethet...

Hát, ha igaz, hogy a magas páratartalom mellett nagyobb hőmérséklet mellett aktív marad, akkor a braziloknak is tényleg oda kell figyelni...

Friss hír, hogy a gettókban a drogkereskedők, bandavezérek az állam szintjén veszik át az irányítást ebben a kényszerű helyzetben:

A brazil favelákban a drogkereskedő bandák szólítják fel otthonmaradásra a lakókat

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.