Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) Tajrexi válasza Sub-S (#9348) üzenetére


Tajrexi
tag

Meg utólag törli azokat a videóit, amik rosszul öregednek, amikben nem jöttek be a jóslatai.

[ Szerkesztve ]

(#9352) Sub-S válasza nubreed (#9350) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nem, ezt nem láttam még, egy korábbi volt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9353) Meggyi001 válasza #22743424 (#9349) üzenetére

Igen, ami híresen rossz sajnos. Mármint a magyar emberek egészsége. Sokan és sokat nem fogunk sétálni nyugdíjason úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#9354) Vesa válasza Alex91 (#9347) üzenetére


Vesa
veterán

Már csak azélrt sem ártana végre redesen tesztelni, mert ez így elég rosszul néz ki, hogy 167-ből 8 halott. Tévesen most úgy tűnik, hogy nagy a halálozási arány, holott nyilvánvalóan drasztikusan sokkal több a fertőzött csak nem látjuk a tesztek hiánya miatt.

Egyszerűen nem értem, miért nincsenek területi adatok sem!

A tudomány a valóság költészete!

(#9355) Meggyi001 válasza Vesa (#9354) üzenetére

"Egyszerűen nem értem, miért nincsenek területi adatok sem!"

Mert...úgy gondolom, hogy mint a többi ország, itt sem akarnak "felesleges" pánikot. Tudod milyenek az emberek, ha megindulnak....Ettől függetlenül persze jogunk lenne tudni.

https://gamergep.hu/

(#9356) Ringman válasza Meggyi001 (#9355) üzenetére


Ringman
nagyúr

minden másik európai országban vannak területi adatok.

(#9357) Vesa válasza nubreed (#9350) üzenetére


Vesa
veterán

Ez amit linkeltél -illetve, amit a videón mond-, szerintem simán közveszélyes!

A tudomány a valóság költészete!

(#9358) Vesa válasza Meggyi001 (#9355) üzenetére


Vesa
veterán

Szinte mindenhol vannak teerületi adatok, még a szlovákoknál, románoknál is. Ráadásul pl. az influenza kapcsán nálunk is, tehát még az azadtvédelmi kifogás sem áll. Érthetetlen.

A tudomány a valóság költészete!

(#9359) Rive válasza freeknight (#9288) üzenetére


Rive
veterán

A koronavírusnál nincs másodlagos tüdőgyulladás, amit baktérium okoz.

Sajnos, baktériumos felülfertőződés koronavírus okozta tüdőgyuszi esetén is lehetséges.

Védőoltás dolgában: valamikor a topik elején én is javasoltam a pneumococcus ellenit, nem sok sikerrel. Ezen a ponton viszont szerintem inkább már ne - két hét, mire kialakul a védettség, és nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy védőoltás miatt felpiszkált immunrendszert megkoronázni :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#9360) lacos001 válasza Ringman (#9356) üzenetére


lacos001
senior tag

Nalunk nem csak területi, hanem városokra-falukra lebontva.
Szépen leirva a település neve és mellé a regisztràlt fertőzöttek szàma..

(#9361) Meggyi001 válasza Ringman (#9356) üzenetére

Hát, és ne legyen igazam!...sztem 1-2 helyen kozmetikáznak. De ez szubjektív.

#################################################

Más, mindenkinek: aki szereti őt, kijött egy új videója. Tényeket mond. Aki nem szereti, kérem ignorálja. :R Ázsiába szakadtam.

https://gamergep.hu/

(#9362) Alex91 válasza lacos001 (#9360) üzenetére


Alex91
félisten

Azt hol a faxomban van az a nalunk? Miert nem lehet kiirni, hogy melyik orszagrol van szo... (Mar masnal is belefutottunk, ilyenbe, hogy nem irta ki, hogy nem Magyarorszagon el.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9363) Somatom válasza Graphics (#9346) üzenetére


Somatom
veterán

Hármat? Minek? Sztahanovista érdemrendre hajtasz? Nekem ez az egy is sok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9364) Meggyi001 válasza Somatom (#9363) üzenetére

Nem volt ma időm figyelni téged. Merre jársz, merre mész és mi a helyzet, mi látsz?

https://gamergep.hu/

(#9365) Graphics válasza Somatom (#9363) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát egy a szakmám, mérnök-infó rendszergazda
Egy a családi vállalkozás - B kategóriás oktató
Egy a hobbi - rádiózok egy IT műsorban...

És emellett még néha PC - laptop is képbe kerül... Nem unatkozok... De most egy kicsit jó itthon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9366) Somatom válasza Meggyi001 (#9364) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem sem sok időm volt írogatni. Thayngen -nél léptem ki Svájcból. Spedíció, svájci vám, német vám, kávé, tok-vonó 17 perc volt. Aztán felgurultam Wemdingbe és leraktam a papírtekercseket. Holnapra német belföldet adtak. Günzburg -> Sinsheim -> Ettringen. Tök jól el lehet így bohóckodni. Minden kihalt, csendes, sehol egy dugó. Napsütés, totál kirándulós a meló.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9367) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Nem tudom hol kéne kérdeznem, megpróbálom itt. Ha szedek egy szakorvos által felírható gyógyszert, most, hogy nincsenek szakrendelések, hogyan szerezhetem be?

(#9368) Sub-S válasza Vesa (#9357) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nézd meg 2 hozzászólással utána lévőt, az súlyosabb...

(#9369) macikos válasza KisTücsök (#9367) üzenetére


macikos
addikt

Háziorvos is felírja. Esetleg drágább lesz. Lehet be se kell menned. Telefonálj be és felírja online e-receptre.

[ Szerkesztve ]

(#9370) Meggyi001

(#9366) Somatom:
Csak vigyázz magadra.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#9371) bigdady válasza Csatravi (#9296) üzenetére


bigdady
nagyúr

Alkohol tartalmú fertőtlenítő gyártásra nagy összegű jövedéki engedély kell meg egy rakás engedély, no meg nagy gépek, na ilyen cég akinek eek meg vannak az fehér holl....ó akinek ez meg van az ennyit bír hogy hiány van... Kis mikró cégekkel nem mennek semmire akinek van egy kis keverőgépe.

[ Szerkesztve ]

(#9372) JoinR válasza envagyok (#9289) üzenetére


JoinR
senior tag

Jobb híján én sima klímatisztítót használok bizonyos felületeket fertőtleníteni. Leírása alapján 100% denaturált szesz, úgyhogy ha nem is ideális, pl. bejárati ajtót kilincset, kulcscsomót lefújni megteszi.

(#9373) Somatom válasza Meggyi001 (#9370) üzenetére


Somatom
veterán

Amikor idejöttem, akkor naponta 5-6 rakodásom volt. Ahhoz képest ez a mostani csak bohóckodás és ezért hozzám vágnak nettó 880 ezret. Hülye lennék hazamenni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9374) Viktoár válasza KisTücsök (#9367) üzenetére


Viktoár
addikt

Felhívod a szakorvost, kiírja majd kiküldi postával. Legalább is nekünk ezt mondta az asszony orvosa. Felhívta a figyelmünket arra is hogy a biztonság kedvéért két héttel azelőtt szóljunk mielőtt elfogy a gyógyszer. (átfutási idő)

Üdv:Viktor

(#9375) somogyib válasza JoinR (#9372) üzenetére


somogyib
őstag

Az avatárodat nézve te már jobban felkészültél. :)

(#9376) NavySeal válasza JoinR (#9372) üzenetére


NavySeal
senior tag

Denaturálszt szeszről írtam korábban, hogy festékboltban kapni 94,5% 1L cca 1000Ft. Én abból vettem és picit higítva spriccelem kilincsre, bejövő csomagokra, stb

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#9377) Paxker315 válasza NavySeal (#9376) üzenetére


Paxker315
addikt

akár felére is higíthatod, az a dög ~40%-ostól is inaktiválódik.

Nekem is volt denat szesz, 1l 800 ft, de sajna elpancsikoltam másra. :D Izopropil-alkohol is jó, meg, megkockáztatom, a féktisztító szintén. Bár én elég sokmindenre használom ezt, kedvelem..

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#9378) Meggyi001 válasza Somatom (#9373) üzenetére

Tegnap küldte nekünk egy csaj, München-ben sétált, és hangosbemondón mondták az embereknek, hogy maradjanak otthon. [link]

Várom majd a helyzetjelentéseidet. Remélem az összes fizud meghagyják.
------------------------------------------

Ez meg jóéjt poén: [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#9379) Depression


Depression
veterán

QHű, amiket itt olvasni, az ember agya megáll.
"
Egy utópiában remélhetőleg kevesebben leszünk és így nem kell ennyit termelni amellett, hogy mindenkinek jutni fog egy sokkal minőségibb, élvezhetőbb létezés."
Ha a "leszünkbe" te, vagy szeretted nem tartozik bele, akkor is így gondolod?

Dohányzás/alkohol: az is rajta lehetne a dobozon/üvegen, hogy a megvonása veszélyes ön és környezetére is. Az önként lemondás vs. erőszakkal elvesszük: hasonlítsuk a szűzességhez.
Aki abban bízik, hogy itthon e szerint fognak válogatni az orvosok, elárulom, hogy van egy olyan dolog, ami a dokikat nagyon tudja motiválni, és akkor nem fogja őket érdekelni a dohányzás és életkor sem.
Aztán valaki büszkén hírdeti, hogy egy videókártya árát sikerült félretennie 8 hónap alatt anyuka főztjén, és emellett degradálja a dohányosokat, mert nekik azért nincs. Mészárosnak is azért van, mert nem dohányzik, és azt a pénzt félrerakta. Nekem is azért van egy kicsi, mert bár dohányzom, és iszok, de nem drogozok, és a kokain, vitamionok, fehérjék árát félrerakom. :C

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9380) Csatravi válasza bigdady (#9371) üzenetére


Csatravi
senior tag

Értem én de....
Valamire nem figyeltél. Az említett cégek eddig is ezt csinálták nem kis tételben.

(#9381) NavySeal válasza Paxker315 (#9377) üzenetére


NavySeal
senior tag

Van szerencsére 2L:)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#9382) Aryon87 válasza Csatravi (#9210) üzenetére


Aryon87
félisten

Kb 3 hete kb. Nálunk már kezdődött a buli.
Déli részen voltak, messze a fertőző zónától ami ott van.
Múlt héten jöttek volna, de a gépüket törölték, így csak macerával tudtak visszajönni ma.
Most 2 hétig házi karanténban maradnak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9383) Csatravi


Csatravi
senior tag

És ezek között még "tanultabbak" is vannak !
[link]
Mondjuk páros lábbal rúgnám ki őket az egyetemről ezek után mert az értelmi szintjük nem üti meg az elvárhatót.

(#9384) Somatom válasza Depression (#9379) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek mi a dilije. Ha annyi cuccot vennék, hogy nem lenne egy tiszta pillanatom se, az se lenne annyiba, mint két gyerek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9385) Csatravi válasza KisTücsök (#9367) üzenetére


Csatravi
senior tag

Hívd a szakorvost telefonon ( a szakorvosnak is kötelezően fent kell tartani a kapcsolattartást) vagy a háziorvost és ír neked e-receptet amit bármelyik patikában kiválthatsz saját magad vagy a hozzátartozód. Ha a hozzátartozó váltja ki akkor vigye egy cetlire felírva a TAJ számodat meg legyen valami szem. okmánya.

(#9386) Meggyi001

Hungexpo körül jár valaki?

B. Tibor fényképezte.

https://gamergep.hu/

(#9387) nubreed válasza Meggyi001 (#9361) üzenetére


nubreed
veterán

Nagyon jó video, illetve az egész csatorna hiteles! Csak ajánlani lehet.

Azért néhány érdekes (szomorú) adat egyből kiderül:

-A kutatók azt mondják, hogy a valós esetszám kb. 5,1 %-át ismerik fel. Lehet kalkulálni, hogy akkor mennyi a valós fertőzöttszám.

-Vannak olyan esetek ahol a lappangási idő nem 14 hanem 24 nap volt.

-Meleg időjárábsan is terjed a COVID-19.

(#9383)Csatravi
Ez rendesen felcseszte az agyam. Ezt a sok sötét suttyót. Tényleg nem használ más, be kell vezetni a kijárási tilalmat mert ezek nem tanulnak semmiből.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9388) Micsurin válasza Meggyi001 (#9386) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Elfekvő, mint a hazai járvány korházak java várhatóan lesz.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9389) lacos001 válasza Alex91 (#9362) üzenetére


lacos001
senior tag

Ja bocs, Németország. Lemaradt vagy direkt igy irtam, nem tudom... :B
Tessék a mai, igaz reggel 6:30 órai adatok.


Baden Württemberg, mivel itt élünk. Minden más tartományé igy ki van irva vagyis az egész országban.

[ Szerkesztve ]

(#9390) Meggyi001 válasza Micsurin (#9388) üzenetére

Hát elég para látni.

https://gamergep.hu/

(#9391) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Köszi a gyors válaszokat!

Igen, háziorvosnál egyszerűbb lenne, csak ugye elvileg csak szakorvos írhatja fel, megpróbálok valami elérhetőséget keresni.

(#9392) macikos válasza KisTücsök (#9391) üzenetére


macikos
addikt

Háziorvos is felírhatja, ha van szakorvosi vélemény! Hívd fel holnap a háziorvost és felírja e-receptre. Be se kell érte menned, egyből mehetsz a gyógyszertárba kiváltani.

[ Szerkesztve ]

(#9393) Csatravi válasza KisTücsök (#9391) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ha eddig is írták ezt a gyógyszert akkor kell lenni szakorvosi javaslatodnak. Az alapján a háziorvos is felírja. Ha nincs akkor szakorvost keresd. Akár az asszisztense is megcsinálja és felküldi a felhőbe az e-receptet.
A szakrendelés személyes kontaktra le van tiltva (csak nagyon indokolt sürgősséginél engedett) így csak telefonon lehet.

(#9394) st3v3np3t3r válasza Meggyi001 (#9386) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Hasonló krízis központ nálunk is van... itt van a szomszédságomban :((( szinte a város közepén

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9395) Digitalis válasza lacos001 (#9389) üzenetére


Digitalis
senior tag

Regnáló hatalom sara , hogy itt sem nyílvánosak az adatok, hogy nem tekintik felnőttnek a lakosságot... Kézi vezérléssel működő centrális erőtérből, csak a ner által megszürt és engedélyezett adatok lehetnek megadva. Állampolgári jogunk lenne tudni, és járványtani szempontból sem lenne mellékes tudnia minden embernek, mi merre hány méter...

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#9396) Csatravi válasza Digitalis (#9395) üzenetére


Csatravi
senior tag

Szerintem akkora a felkészületlenség, hogy a valós adatok bevallása miatt kialakuló pánik azonnal összedöntené az amúgy ingatag lábon álló rendszert.

(#9397) nubreed válasza Csatravi (#9396) üzenetére


nubreed
veterán

Már a ner rendszert?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9398) Csatravi válasza nubreed (#9397) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nem, az eü és kereskedelmi ellátó rendszert.

(#9399) nubreed


nubreed
veterán

A briteknél bevezették a kijárási tilalmat gyakorlatilag:
[Súlyos szigorítás: Nagy-Britanniában csak a legszükségesebb esetben lehet az utcára lépni]

Én azt mondom nagyon helyes! Nálunk is ezt kéne, mert itt másból nem tanulnak az emberek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9400) lacos001 válasza Digitalis (#9395) üzenetére


lacos001
senior tag

Én sem értem miért, miért történnek másként a dolgok. Valami nyilván van a háttérben. Azért, hogy itt élünk, még követjük az országos eseményeket, természetesen 6-7 éve folyamatosan, mióta eljöttünk. Siralmas...

Ezt meg csak úgy...remélem maradhat, ha nem, akkor delete. [Miniszteri utasitás]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.